Okey Oynarken Sohbet Keyfi için Okeydeyim

admin     21-06-20     Genel, masalokey, maviokey, Okey Salonları, okeydeyim     Okey Oynarken Sohbet Keyfi için Okeydeyim     845 Defa Okundu

okey oynarken sohbet keyfi için okeydeyim

Okey Oynarken Sohbet Keyfi için Okeydeyim
Mobil okey oynamak ve günün stresini üzerinizden atmak ister misiniz? Cevabınız evetse, Okeydeyim’e bekleniyorsunuz. İş hayatının yoruculuğu ve okul hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenler Okeydeyim’e gelerek kafa dağıtıyorlar. İddia ediyoruz, siz de kendinizi stresli hissettiğiniz bir zamanda Okeydeyim’e geldiğiniz zaman, stresinizden arınmış bir şekilde siteden çıkacaksınız. Okey oynayarak günlük hayatın koşuşturmasından bir süre için uzaklaşabileceksiniz.
Herkes Kendi Seviyesinde Oyuncular ile Eşleşebilir
Okey oynarken kendi seviyenize uygun oyuncular ile eşleşemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bir daha düşünün. Çünkü Okeydeyim ile her seviyeye uygun oyuncu bulunmaktadır. Oyuncular isteseler kendilerine benzer seviyelerde insanlar ile oynayabilir, dileyen oyuncular farklı seviyeden oyuncular ile de eşleşebilir. Oyuncu seçilimi rastgele yapılabileceği gibi kasıtlı olarak da yapılabilmektedir. Oyuncuya istek gönderme özelliği ile okey oynanmak isteyen kişi direk olarak seçilebilir. İsteyen oyuncular bu özelliği kapatarak kendilerine istek gelmesini engelleyebilirler. Tercih size kalmış.
Eğlenirken Sosyalleşmek için Okeydeyim
Düz okey oynarken bir yandan sosyalleşmenin keyfini çıkarmaya ne dersiniz? Okey oynarken diğer insanlarla konuşabilin ve sosyalleşin diye sohbet etme özelliğini aktif hale getirdik. Bu özellik insanların samimi bir şekilde sosyalleşmesini sağlar. Bir yandan okey oynarken insanlar karşılarında bulunan insanların kim olduğunu tanıyabilir. Okeydeyim ile insan canlısı bir okey deneyimi sizleri bekliyor. İsteyen oyuncular bu özelliği de kapatabilirler. Hangi özelliklerin açık kalacağı ya da kullanılmayacağı tamamen sizlere kalmıştır.
Site Kurallarına Uygun Ortam
Nette okey oynamak için ortamın güvenli olduğundan emin olmanız gerekir. Ortamın güvenliğinin sağlanması adına siz değerli üyelerimiz için çeşitli güvenlik tedbirleri almaktayız. Topluluk kurallarına uygun şekilde insanların okey oynamasını istiyor, aksi davranan site üyelerini ise siteden kalıcı şekilde uzaklaştırıyoruz. Okeydeyim’de bir üyenin diğer üyeyi rahatsız etmesi söz konusu bile olamaz. Böyle bir durum site yetkilileri tarafından engellenecektir. Siz de güvenli bir şekilde okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Okey Oynamaya Başlamak Yalnızca Bir İki Dakika Alır
Okeydeyim’e gelerek hemen okey oynamaya başlamak mı istiyorsunuz? Merak etmeyin Okeydeyim’e üye olmak ve sohbetli okey oynamaya başlamak yalnızca bir iki dakika kadar kısa sürer. Temel kişisel bilgilerinizi verdikten sonra sistem tarafından üyeliğiniz tamamlanır. Bu sayede anında okey oynamaya başlarsınız. Üyelik için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Okeydeyim tamamen ücretsizdir.
Yüksek Puanlarınız ile Okey Başarınızı Konuşturun
Hemen okey oynamak ve okeyde ne kadar başarılı olduğunuzu göstermek için, Okeydeyim’e geln. Okeydeyim’de her hafta başarı sıralaması yayınlanmakta ve bu sıralamaya göre üyelere sürpriz hediyeler verilmektedir. Sürpriz hediyeler Okeydeyim’de sizleri bekliyor. Hediyeyi hak etmek için ise yapmanız gereken tek şey başarı sıralaması listesinde üst sıralarda yer almaktır. Bir hafta siz birinci olamazsanız da üzülmeyin. Çünkü yenilenen başarı sıralama listesinde mutlaka kendinize ait bir yer bulacağınıza eminiz.
Eğlenceli, Öğretici ve Kaliteli Zaman Geçirmek İsteyenlerin Tercihi Okeydeyim
İster okeydeyim genel salona isterseniz de farklı bir salona girin, fark etmez. Her türlü salondan eğitici, eğlenceli ve öğretici zaman geçirebileceksiniz. Okey oynamak beyninizde farklı bölgelerin çalışmasına yardımcı olarak beyin gelişime katkı sağlar. Yani okey oynamak beyninizin gelişmesi için iyidir. Oyun oynarken bir yandan da stresinizi atmanız cabasıdır. Okey oynadığınız için ne stres kalır ne sıkıntı. Güzel vakit geçireceğiniz için sizi rahatsız eden şeyleri okey sayesinde unutabilirsiniz. Hem de bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yapacaksınız!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: