Sohbetli Okey Oyna

admin     21-06-20     sohbetli okey siteleri     Sohbetli Okey Oyna     1802 Defa Okundu

sohbetli okey oyna

content protection by dmca.com
Değerlendirmeniz için teşekkürler

Sohbetli okey oyna son zamanlarda en çok tercih edilen okey türlerinden biridir. İşten gelen insanların, evde canı sıkılan eğlence arayan insanların sıklıkla tercih ettikleri sohbetli okey oyunu sosyal medya da arkadaş edinmek içinde sosyal bir ortam oluşturuyor. Bu ortamda oynamak ise genelde fazla rağbet gördüğü için ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Ücretli olarak da sohbetli okey oyunu oynamak mümkün yine bu şekilde de siteler ve uygulamalar mevcut. Bu oyun türünü genelde sohbetli okey oyunu oynayan oyuncular tercih ediyor. Bu tarz okey oyununu tercih edenler çoğunluk olmasa da tercih edenlerin sayısı az değil. Sohbetli okey oyunu online olur ve kişileri birbiriyle konuşmaya, sohbet etmeye ayrıca arkadaş olmaya, yeni insanlarla tanışmaya, oynatılan oyunu sosyal bir ortama dönüştürüyor.

Sohbetli okey son zamanların oldukça tercih edilen okeyidir. Sohbetli okey genellikle online okey sitelerinde oldukça tercih edilir. Çünkü burada birçok tanımadığınız kişiyle tanışmış olur ve daha iyi bir şekilde vakit geçirmiş olursunuz. Genellikle birçok kullanıcı sohbetli bir şekilde okey oynamayı tercih eder. Çünkü hem oyun oynamak hem de sohbet etmek daha eğlenceli bir hal alır. Sohbetli bir şekilde oyunu tercih ettiğiniz zaman bunun için hizmet veren birçok online sayfalar bulunur. Genellikle bu gibi sayfaların güvenilir bir şekilde hizmet vermesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle bu alanda hizmet veren sayfaları tercih etmek gerekir.
Online hizmet veren sohbetli okey siteleri de bu nedenle daha sık tercih edilir. Genellikle kişiler daha fazla vakit geçirmek istedikleri için bu tarz sitelere giriş yapmayı ister. Bu tarz siteler de oldukça rağbet gördüğü için genellikle üyelere ücretsiz bir şekilde hizmet verir.

Sohbetli okey olarak tercih edebileceğiniz birçok site bulunur. Genellikle  sohbetli okey oyna sayfası tercih etmek istediğiniz zaman ne kadar süredir hizmet verdiğine bakarak karar vermek gerekir. Sohbetli okey sitelerinde kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar da mutlaka dikkate almak gerekir. Çünkü birçok kullanıcı olumlu ve olumsuz bir şekilde yorum yapar. Kullanıcılar da bu tarz yorumları okuyarak daha fazla bilgi almayı tercih eder.
Sohbetli olarak hizmet veren okey sitelerinde birbirinden farklı kullanıcılarla yazışma imkanınız bulunur. Genellikle burada hem daha iyi bir şekilde vakit geçirmiş olursunuz hem de farklı arkadaşlıklar edinmiş olursunuz. Sohbetli okey oyna olarak hizmet veren okey sitelerinde her üye için kurallar da bulunur. Bu kurallar aşmadan ve aynı zaman da diğer üyeleri de rahatsız etmeden hizmet almak önemlidir. Güvenilir hizmet vere sohbetli okey oyna sayfalarında genellikle bir sorun yaşanmaz. Bu nedenle okey sitesi de oldukça önemlidir.

Sohbetli Online Okey Nasıl Oynanır?

Sohbetli online okey oynamak istediğiniz zaman genellikle daha kolay bir şekilde hizmet almış olursunuz. Çünkü online siteler de oynamak çok daha kolay olur. Yine aynı şekilde 4 kişi ile birlikte oynamanız gerekir. Sohbetli online okey oynadığınız zaman da kurallar ve şartlar bulunur. Bunu mutlaka iyi bir şekilde araştırmak gerekir. Genellikle birçok kullanıcı okey hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadan oynamayı tercih eder. Ancak rastgele taşları atmak size kayıp yaşatabilir. Bu nedenle sohbetli online okey oynarken oynamayı bilmek gerekir. Böylelikle okeyi daha eğlenceli bir hale getirmiş olursunuz.
15 taş olduğu zaman bitmek istediğiniz taşı mutlaka ortaya atmak gerekir. Taş ortaya atılmazsa kişinin bitmesi de kabul edilmez. Okeyi karşınız da bulunan kişi ile oynamak mümkün. Takım olarak oynana okey de kazanma şansınız daha fazla olur. Bu nedenle birçok kullanıcı takım olarak sohbetli online okey oynamayı tercih eder. Bu nedenle okey de düşülmesi gereken sayıların da öğrenilmesinde fayda var. Bu yazımıdan da Yeni Açılan Okey Siteleri hakkında bilgi alabilirsiniz

Sohbetli Okey İçin Üyelik

Sohbetli okey alanında hizmet veren sayfalar oldukça yoğun bir şekilde hizmet vermeye devam ederler. Bu gibi sayfaların üye sayısı diğer okey sitelerine göre daha fazla tercih edilir. Sohbetli Okey sitelerini tercih etmek istediğiniz zaman kısa süren bir üyelik formunu doldurmak gerekir. Üyelik formunda üye olmak isteyen kullanıcıların kendi bilgilerini eksiksiz olarak girmesi gerekir. Genellikle bu gibi siteler de üyelik açmak zorunludur. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra okey sitesine girebilir ve aktif olarak oley oynamaya başlayabilirsiniz. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından okey sitelerine de dahil olabilirsiniz.

Okey Oynarken Sohbet Keyfi için Okeydeyim

Sohbetli okey okey oynamak ve günün stresini üzerinizden atmak ister misiniz? Cevabınız evetse, Okeydeyim’e bekleniyorsunuz. İş hayatının yoruculuğu ve okul hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenler Okeydeyim’e gelerek kafa dağıtıyorlar. İddia ediyoruz, siz de kendinizi stresli hissettiğiniz bir zamanda. Sohbetli okeye geldiğiniz zaman, stresinizden arınmış bir şekilde siteden çıkacaksınız. Okey oynayarak günlük hayatın koşuşturmasından bir süre için uzaklaşabileceksiniz.

Herkes Kendi Seviyesinde Oyuncular ile Eşleşebilir

sohbetli okey

sohbetli okey,sohbetli okey siteleri

Okey oynarken kendi seviyenize uygun oyuncular ile eşleşemeyeceğinizi mi düşünüyorsunuz? Bir daha düşünün. Çünkü Okeydeyim ile her seviyeye uygun oyuncu bulunmaktadır. Oyuncular isteseler kendilerine benzer seviyelerde insanlar ile oynayabilir, dileyen oyuncular farklı seviyeden oyuncular ile de eşleşebilir. Oyuncu seçilimi rastgele yapılabileceği gibi kasıtlı olarak da yapılabilmektedir. Oyuncuya istek gönderme özelliği ile okey oynanmak isteyen kişi direk olarak seçilebilir. İsteyen oyuncular bu özelliği kapatarak kendilerine istek gelmesini engelleyebilirler. Tercih size kalmış.

Sohbetli Online Okey

Sohbetli online okey oyunu oyuncular tarafından sıkça tercih edilir. Sohbetli online okey oyununun sıkça tercih edildiği için çoğu ücretsizdir. Ücretli olan online okey de ise kurallar daha istisna edilebilir şekilde sunulur. Sohbetli online okeyde kişiler canlı olarak oynarlar. 4 kişi bir oda da oyuna başlarlar. Oyun da sohbette açılabilir isteyen bu sohbet hanesini kapatabilir herkes sohbete dahil olmak zorunda değildir. Oyunun sıkça tercih edilme sebebi genelde karşılıklı oyunda kişilerin canlı olarak oynaması bu da oyuncuları oyunu oynamaya daha çok itiyor. Çünkü oyunu oynarken sanki karşılıklı oynuyormuş hissiyatı veriyor. Sohbetli online okey  oyunun da kişiler uzun süre aynı oda da oynayabilirler ayrıca ücretli seçim yapanlar kendileri istedikleri kişilerle oda açıp o oda da okey oynayabilirler. Okey oyununu istedikleri uzun zamanlı olarak oynamak ve istedikleri kişilerle ayrı bir oda da oynamak için para ödemeleri gereklidir para karşılığın da oynandığı zaman kurallar daha esnek oluyor ayrıca bu da oyuncuları ücretli oynamaya itiyor.

Eğlenirken Sosyalleşmek için Okeydeyim

sohbetli okey sitesi

sohbetli okey sitesi,okey sitesi

Düz okey oynarken bir yandan sosyalleşmenin keyfini çıkarmaya ne dersiniz? Okey oynarken diğer insanlarla konuşabilin ve sosyalleşin diye sohbet etme özelliğini aktif hale getirdik. Bu özellik insanların samimi bir şekilde sosyalleşmesini sağlar. Bir yandan okey oynarken insanlar karşılarında bulunan insanların kim olduğunu tanıyabilir. Okeydeyim ile insan canlısı bir okey deneyimi sizleri bekliyor. İsteyen oyuncular bu özelliği de kapatabilirler. Hangi özelliklerin açık kalacağı ya da kullanılmayacağı tamamen sizlere kalmıştır.

Site Kurallarına Uygun Ortam

Sohbetli okey oynamak için ortamın güvenli olduğundan emin olmanız gerekir. Ortamın güvenliğinin sağlanması adına siz değerli üyelerimiz için çeşitli güvenlik tedbirleri almaktayız. Topluluk kurallarına uygun şekilde insanların sohbetli okey oynamasını istiyor, aksi davranan site üyelerini ise siteden kalıcı şekilde uzaklaştırıyoruz. Okeydeyim’de bir üyenin diğer üyeyi rahatsız etmesi söz konusu bile olamaz. Böyle bir durum site yetkilileri tarafından engellenecektir. Siz de güvenli bir şekilde sohbetli okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Okey Oynamaya Başlamak Yalnızca Bir İki Dakika Alır

Okeydeyim’e gelerek hemen okey oynamaya başlamak mı istiyorsunuz? Merak etmeyin Okeydeyim’e üye olmak ve sohbetli okey oynamaya başlamak yalnızca bir iki dakika kadar kısa sürer. Temel kişisel bilgilerinizi verdikten sonra sistem tarafından üyeliğiniz tamamlanır. Bu sayede anında okey oynamaya başlarsınız. Üyelik için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Okeydeyim tamamen ücretsizdir.

Sohbetli Okey Oyunu Sitesi

Sohbetli okey oyunu sitesi seçiminde çok dikkat edilmeli. Sohbetli okey siteleri için yapılan oyuncu yorumlarına bakıp site tercihi yapılabilir. Sohbetli okey oyunu sitesilerinde bazen donma yaşanılabiliyor. Sohbetli okey sitelerini seçerken kuralları olan ve güvenlik veren siteler olmalı. Eğer güvenilir ve kuralları olmayan site tercihi yaparsanız oyuncuların sizi rahatsız etme olasılığı ya da güvenlik sorunu yaşamanız mümkündür. Bunun için site seçiminde oyuncuların yaptıkları yorumları okuyarak site seçimi yapın ayrıca güvenlik sorunu varsa o siteye giriş yapmamanız sizin için en iyisidir. Site olarak değil de uygulama olarak da tercih edebilirsiniz. Ücretsiz olarak online ve sohbetli okey oynama imkânı sunan uygulamalarda vardır tercihlerimizi yaparken güvenlik olarak hangisi daha iyiyse onu tercih etmeliyiz.

Sohbetli okey oyunu oyna , pandemi dönemiyle birlikte insanlar evlerinde mahsur kalmışken oyun sektörüne adeta hücum etmişlerdir. Türkler, arama motorlarına sohbetli okey oyna anahtar kelimelerini yazarak arkadaşları ile birlikte online (çevrimiçi) oyun oynamaktadırlar. Üstelik hiçbir indirme ya da yükleme gerektirmeden.

Eşsiz sosyalleşme özellikleri sayesinde Sohbetli okey oyunu sitesi platformunda yeni arkadaşlıklar kurulmuştur. Birçok okey sitesi, kullanıcılarının daha çok vakit geçirmesi için sosyalleşme ortamları yaratmaya çalışarak, kullanıcıların birbirleri ile sohbet etmesini sağlamak istemektedir. İnsanların, bol etkileşim içerisinde olduğu oyundan daha çok keyif aldıkları çalışmalarla kanıtlanmıştır. Kullanıcıların site içerisinde daha uzun süre kalması sağlanarak daha fazla vakit geçirmeleri hedeflenmektedir. Hedef doğrultusunda site içerisinde hareketli sohbet emojileri, müzik, puan sistemi gibi müthiş özellikler yer almaktadır. Üyeler sohbet alımını durdurmak istedikleri taktirde mesaj alımını kapatabilmektedir. Sohbetli okey oyunu sitesi firması olası istenmeyen durumlar için desteğini 7/24 aktif tutmaktadır.

Bilgisayar, mobil ya da herhangi akıllı tabletinizden sisteme giriş yapabileceğiniz oohbetli okey oyunu sitesi uygulamasında değerli ödüller sahibi olabilir. Bu ödüller sayesinde de sohbetlerinizde masa arkadaşlarınıza sevinecekleri hediyeler yollayabilirsiniz.

sohbetli okey oyna

sohbetli okey oyna,sohbetli okey,görüntülü okey oyna

Yüksek Puanlarınız ile Okey Başarınızı Konuşturun

Sohbetli okey oynamak ve okeyde ne kadar başarılı olduğunuzu göstermek için, Okeydeyim’e geln. Okeydeyim’de her hafta başarı sıralaması yayınlanmakta ve bu sıralamaya göre üyelere sürpriz hediyeler verilmektedir. Sürpriz hediyeler Okeydeyim’de sizleri bekliyor. Hediyeyi hak etmek için ise yapmanız gereken tek şey başarı sıralaması listesinde üst sıralarda yer almaktır. Bir hafta siz birinci olamazsanız da üzülmeyin. Çünkü yenilenen başarı sıralama listesinde mutlaka kendinize ait bir yer bulacağınıza eminiz.

Eğlenceli, Öğretici ve Kaliteli Zaman Geçirmek İsteyenlerin Tercihi Okeydeyim

İster sohbetli okey  genel salona isterseniz de farklı bir salona girin, fark etmez. Her türlü salondan eğitici, eğlenceli ve öğretici zaman geçirebileceksiniz. Okey oynamak beyninizde farklı bölgelerin çalışmasına yardımcı olarak beyin gelişime katkı sağlar. Yani sohbetli okey oynamak beyninizin gelişmesi için iyidir. Oyun oynarken bir yandan da stresinizi atmanız cabasıdır. Okey oynadığınız için ne stres kalır ne sıkıntı. Güzel vakit geçireceğiniz için sizi rahatsız eden şeyleri okey sayesinde unutabilirsiniz. Hem de bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yapacaksınız!

Bu yazımızdan da Nette Okey Oyna hakkında bilgi alabilirsiniz.

İddialı Okey Oyuncularının Tercihi Okeydeyim

Mobil okey oynamak Okeydeyim ile hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Online okey sitesi ile okey keyfini yapmak ister misiniz? Hem de okey oynayan oyuncular aynı zamanda sürpriz hediye kazanma şansı da elde ederler. Başarılı olan oyuncular ile okey deneyimi yaşarken keyifli hediyeler ile kendinizi şımartabilirsiniz. Hediyeler başarı sıralamasında başarılı olan oyunculara verilmektedir. Siz de eğer başarı sıralamasına çıkmayı başarırsanız sürpriz hediye kazanabilirsiniz demektir. Sürpriz hediyeler, en iyi sohbetli okey oyna deneyimi ve profesyonel kalite için Okeydeyim’i tercih edin!
Okeyde Ne Kadar Başarılı Olduğunuzu Okeydeyim ile Öğrenebilirsiniz
Daha önceden defalarca okey oynadınız ancak ne kadar başarılı olduğunuzu bilmiyor musunuz? Kendiniz Türkiye’nin en geniş okey platformunda kıyaslayabilirsiniz. Başarı sıralaması özelliği ile okey oynarken ne kadar başarılı olduğunuzu görmeniz mümkün. Başarılı sıralaması listesi haftalık olarak değişmektedir. O hafta ne kadar sohbetli okey oynadığınıza ve puanınıza bakılarak listeye yerleştirirsiniz. Başarı listesinin tepesinde yer alan oyuncular sürpriz hediye bile kazanabilirler.

Okey Keyfini Tamamen Ücretsiz Çıkarın

Sohbetli Okey oynamak için para ödemek zorunda değilsiniz. İnsanların bir numaralı okey oynama site tercihi olan Okeydeyim genel salona üye olmak tamamen ücretsizdir. Cebinizden tek kuruş para çıkmasına gerek kalmadan okey keyfini çıkarabilirsiniz. Üye olmak bir iki dakika kadar sürmektedir. Üyelik için isim, soy isim, e mail adresi gibi bilgilerin verilmesi yeterlidir. Ardından e mail adresinize gelen kod ile üyeliğinizi doğrulayarak okey oynamaya başlayabilirsiniz. Okeydeyim’de kolay üyelik, ücretsiz sohbetli Okey deneyimi, pratik kullanım ön plana çıkıyor!

Türkiye’nin En Geniş Okey Platformu Okeydeyim

İnsanlar okey oynamak istedikleri zaman Okeydeyim’e geliyor. Türkiye’nin en kalabalık okey platformu olan internet sitesi sayesinde insanlar rakip bulmakta zorlanmıyor. Farkı yaştan, meslek grubundan ve cinsiyetinden insanlar Okeydeyim keyfini çıkarıyor. İnsanların sohbetli okey oynamak için tercihlerini Okeydeyim’den yana kullanmalarındaki neden sitenin çok avantajlı ve kullanışlı olmasından kaynaklamaktadır. Sitenin olumlu özellikleri insanların tek bir platformda toplanmalarını sağlamıştır.

Ücretsiz  Okey 

sohbetli okey siteleri

sohbetli okey siteleri

Ücretsiz okey oynama sitesi Okeydeyim, Facebook ve diğer sosyal medya araçlarına gerek kalmadan ücretsiz bir şekilde kayıt olma seçeneği sunmaktadır. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra insanlarla sohbet edebilme şansına sahip olmaktasınız. Misafir olarak giriş yap seçeneği ile rastgele kullanıcı adı belirlenerek oyunlara katılabilirsiniz. Site üzerinde tanışıp, sohbet edip arkadaşlıklarını ilerleten bir sürü kullanıcımız bulunmaktadır. Üyelik kısmı ise sizi uğraştırmadan ekstra hiçbir doğrulama prosedürü içermeden sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Bedava kayıt olma şansına sahip olduğunuz üye formunu doldururken sizden oyun içerisinde kullanacağınız kullanıcı adınız ve elektronik posta adresiniz istenmektedir. İstenilen bilgileri girdikten sonra “Üyelik Sözleşmesi” formunu okuyarak; kabul etmeniz durumunda oyunumuza bağlanarak gerçek zamanlı aynı zamanda rekabetçi ve her hafta etkinliklerle dolu ödüllü okey platformuna adım atmış olacaksınız.

Ücretsiz Çevrimiçi Okey Oyna

Ücetsiz çevrimiçi okey oyna sitesi Okeydeyim, Facebook ve diğer sosyal medya araçlarına gerek kalmadan ücretsiz bir şekilde kayıt olma seçeneği sunmaktadır. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra insanlarla sohbet edebilme şansına sahip olmaktasınız. Misafir olarak giriş yap seçeneği ile rastgele kullanıcı adı belirlenerek oyunlara katılabilirsiniz. Site üzerinde tanışıp, sohbet edip arkadaşlıklarını ilerleten bir sürü kullanıcımız bulunmaktadır. Üyelik kısmı ise sizi uğraştırmadan ekstra hiçbir doğrulama prosedürü içermeden sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Bedava kayıt olma şansına sahip olduğunuz üye formunu doldururken sizden oyun içerisinde kullanacağınız kullanıcı adınız ve elektronik posta adresiniz istenmektedir. İstenilen bilgileri girdikten sonra “Üyelik Sözleşmesi” formunu okuyarak; kabul etmeniz durumunda oyunumuza bağlanarak gerçek zamanlı aynı zamanda rekabetçi ve her hafta etkinliklerle dolu ödüllü okey platformuna adım atmış olacaksınız.

Artık Bilgisayar ile Okey Oynamayın

Bilgisayara karşı okey oynamaktan sıkıldınız mı? Merak etmeyin. Okeydeyim’de tam da size uygun seviyede yer alan bir kişi ile okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak için gerçek rakipleri tercih edin. Bilgisayar ile oynamaya son verebilirsiniz. Seviyenizin ne olduğu da fark etmiyor. Çünkü her seviyeden insan Okeydeyim’de bulunuyor. Nette Okey Sitesi hem ustalar hem de deneyimsiz oyuncular kendilerine uygun bir rakip oyuncu seçebiliyorlar. Seçimi oyuncular kendi isteklerine göre yapabilirler ya da otomatik olarak kendilerine rakip getirilmesini isteyebilirler.

Hem Deneyimli Hem de Acemi Okey Oyuncularının Tercihi Okeydeyim

Daha önceden çok fazla okey oynamadınız mı? Acemi misiniz? Merak etmeyin. Okeydeyim’e gelip okey oynamak için mutlaka usta olmanız gerekmiyor. Hem ustalar hem de deneyimsiz olan oyuncular nette okey oynamak için Okeydeyim’e gelebiliyorlar. Okeyde deneyimsiz olan oyuncular genellikle eşleşmek için kendi seviyeleri ile uygun deneyimsiz oyuncuları tercih ediyorlar. Kendi seviyenize uygun bir rakiple oyun oynayarak oyundan keyif alabilirsiniz. Okey oynamak için usta olmak zorunda değilsiniz!

Okeydeyim’de Oyun Oynayarak Ustalaşın

Okeydeyim’de oyunculara sunulan en iyi hizmetlerden bir tanesi de oyuncuların ustalaşabilmesidir. Oyuncular okey oynarken alt seviyeden başlayarak en üst seviyeye kadar çıkabilirler. Nasıl mı? Elbette Okeydeyim’de oyun oynayıp pratik yaparak. Okeydeyim’e gelin, kendi seviyeniz ile uygun bir eş seçin ve oyun oynayarak oyunda daha iyiye gidin. Okeydeyim yalnızca okey keyfi yapmak için değil aynı zamanda okeyde kendini eğitmek içindir de. Okeydeyim sizin için hem okey keyfi yapılacak bir yer hem de bir okul olacak.

Okeydeyim Mobil Uygulaması ile Daha Kolay Okey Oynama Deneyimini Yaşayın

Okey oynamak için daha az çaba sarf etmek için mobil Okeydeyim uygulamasını indirebilirsiniz. Okeydeyim mobil uygulaması hem telefon hem de tabletler ile uyumludur. Okeydeyim mobil uygulamasını indirmek için ücret ödemeniz gerekmiyor, uygulama tamamen ücretsizdir. Uygulamayı indirdiğiniz zaman web tarayıcısına girmenize gerek kalmadan doğrudan Okeydeyim’e bağlanmış olursunuz. Mobil uygulama kullanıcılara daha hızlı, pratik ve keyifli okey oynama deneyimi sunması ile biliniyor. Eğer Android işletimcisi ile çalışan telefon kullanıyorsanız uygulamayı Google Play üzerinden IOS için ise Apple Store üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Tarayıcı Üzerinden Okey Oynama

Tarayıcılarınız üzerinden giriş yapabileceğiniz platformda, karşınızda çok sayıda aktif okey sever ile sohbet kısmından muhabbetinizi sürdürebilirsiniz. Oyun içerisinde Liderlik Tablosu bulunmaktadır ve belirli aralıklara güncellenir. Her okeydeyim kullanıcısı profesyonel olarak bu oyunu oynamaktadır. Yüksek online oyuncu kitlesi sayesinde hiçbir zaman odalar boş olmamaktadır. Ezeli rekabetin ve ebedi dostluğun bir arada sunulduğu, Türkiye’nin en aktif katılımlı okey platformlarından bir tanesi olan Okeydeyim sitesi kesintiye uğramadan vaktinizi geçirebilmeye imkân sunar.

Mobil Sohbetli Okey Oyna

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ceplerimizde sadece arama mobil sohbetli okey oyna ve birkaç ihtiyacımızı görebilen telefonlar artık daha da akıllı hâle gelerek kahvehaneye ya da herhangi bir yere gitmeden evimizde uzanarak okey oynama fırsatı vermiştir. Hızlı ve tamamıyla otomasyonlu bir şekilde dağıtılan okey taşlarını uğraşmadan birkaç hamle ile dizebilir ve arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Okeydeyim uygulaması site üzerinden “.APK” formatında inebilmektedir. Mobil uygulama üzerinden de koyu sohbetin dibine ulaşabilirsiniz!

Pandemi dönemiyle birlikte insanlar evlerinde mahsur kalmışken oyun sektörüne adeta hücum etmişlerdir. Türkler, arama motorlarına sohbetli okey oyna  anahtar kelimelerini yazarak arkadaşları ile birlikte online (çevrimiçi) oyun oynamaktadırlar. Üstelik hiçbir indirme ya da yükleme gerektirmeden.

sohbetli okey oyunu

sohbetli okey oyunu

Eşsiz sosyalleşme özellikleri sayesinde Okeydeyim platformunda yeni arkadaşlıklar kurulmuştur. Birçok okey sitesi, kullanıcılarının daha çok vakit geçirmesi için sosyalleşme ortamları yaratmaya çalışarak, kullanıcıların birbirleri ile sohbet etmesini sağlamak istemektedir. İnsanların, bol etkileşim içerisinde olduğu oyundan daha çok keyif aldıkları çalışmalarla kanıtlanmıştır. Kullanıcıların site içerisinde daha uzun süre kalması sağlanarak daha fazla vakit geçirmeleri hedeflenmektedir. Hedef doğrultusunda site içerisinde hareketli sohbet emojileri, müzik, puan sistemi gibi müthiş özellikler yer almaktadır. Üyeler sohbet alımını durdurmak istedikleri taktirde mesaj alımını kapatabilmektedir. Okeydeyim firması olası istenmeyen durumlar için desteğini 7/24 aktif tutmaktadır.

Bilgisayar, mobil ya da herhangi akıllı tabletinizden sisteme giriş yapabileceğiniz okeydeyim uygulamasında değerli ödüller sahibi olabilir. Bu ödüller sayesinde de sohbetlerinizde masa arkadaşlarınıza sevinecekleri hediyeler yollayabilirsiniz.

 

Tarayıcı Üzerinden Okey Oynama

Tarayıcılarınız üzerinden giriş yapabileceğiniz platformda, karşınızda çok sayıda aktif okey sever ile sohbet kısmından muhabbetinizi sürdürebilirsiniz. Oyun içerisinde Liderlik Tablosu bulunmaktadır ve belirli aralıklara güncellenir. Her okeydeyim kullanıcısı profesyonel olarak bu oyunu oynamaktadır. Yüksek online oyuncu kitlesi sayesinde hiçbir zaman odalar boş olmamaktadır. Ezeli rekabetin ve ebedi dostluğun bir arada sunulduğu, Türkiye’nin en aktif katılımlı okey platformlarından bir tanesi olan Okeydeyim sitesi kesintiye uğramadan vaktinizi geçirebilmeye imkân sunar.

Mobil Sohbetli Okey Oynama Fırsatı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte ceplerimizde sadece arama ve birkaç ihtiyacımızı görebilen telefonlar artık daha da akıllı hâle gelerek kahvehaneye ya da herhangi bir yere gitmeden evimizde uzanarak okey oynama fırsatı vermiştir. Hızlı ve tamamıyla otomasyonlu bir şekilde dağıtılan okey taşlarını uğraşmadan birkaç hamle ile dizebilir ve arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz. Okeydeyim uygulaması site üzerinden “.APK” formatında inebilmektedir. Mobil uygulama üzerinden de koyu sohbetin dibine ulaşabilirsiniz!

Dilerseniz Okey Chat sitemizden okeye bağlanabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Ara yüz Tasarımı

Siz de hemen okey oynamak isterseniz bunu en kolay Okeydeyim ile yapabilirsiniz. Okeydeyim’in kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde tek bir saniye bile kayıp etmeden okey oynamayı kim istemez ki? İster genç ister yaşlı olun, sitenin kolay okunan ara yüzü sayesinde asla zorlanmadan okey oynama deneyimini yaşarsınız. Göz dolduran tasarım ile okey oynarken keyif alacağınızın garantisini veriyoruz. Yalın, sade ve basit ara yüz tasarımı oyuncularımız tarafından çok sevilmektedir. 7 gün 24 saat boyunca bu ara yüz üzerinden okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Geç Saatlerde bile Okey Oynama Deneyimi

renksiz okey

renksiz okey

Okeydeyim sitesine üye olan çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır. Kullanıcılar, geç saatlerde bile aktif olabilirler. Gecenin ilerleyen saatlerinde okey oynamak isteyen oyuncularımız bu saatlerde de kendi seviyelerine uygun rakip bulurlar. Okeydeyim ile saat, zaman yer kısıtlaması yok! Dilediğiniz yerden, dilediğiniz saatte ve dilediğiniz şekilde okey oynayabilirsiniz. Okeydeyim, oyuncuları için 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Okey Oynarken Yeni Dostluklar Edinin

Okeydeyim ile bir yandan okey oynayarak diğer yandan da sohbet edebileceğinizi biliyor muydunuz? Hem de sohbet ayarları tamamen oyuncunun elindedir. Oyuncu dilerse sayfasından sohbet özelliğini devre dışı bırakabilir, dilerse de oyuncular ile sohbet etmenin keyfini çıkarabilir. Sohbet etme özelliği hem genel hem de özel olarak kullanılabilir. Sohbet ederken okey sırasında yeni dostluklar edinebilirsiniz. Dilerseniz istemediğiniz kullanıcıları engelleyebilirsiniz de. Okeydeyim sayfasında oyuncular için sunulan seçenekler ile patron sizsiniz! Okeydeyim ile samimi ve dost canlısı sohbetler sizi bekliyor.

Kolay Üyelik, Kolay Okey Oynama

Okeydeyim’e üye olmak için yapmanız gereken şey çok kolay. Bir iki dakika içinde kişisel bilgiler verilerek üyelik tamamlanır. Oyunculardan üyelik işlemi için herhangi bir ücret talep edilmez. Üyelik işlemleri tamamen ücretsiz gerçekleşmektedir. Üyeliğin gerçekleşmesi çok kısa süre içinde tamamlanır ve kullanıcılar üye oldukları andan itibaren okey oynamaya başlayabilirler. Hem de okey oynamak için günün belli bir saatini beklemek zorunda değilsiniz. Ne zaman isterseniz Okeydeyim’e girerek okey oynamaya başlayabilirsiniz. Garanti ediyoruz, sohbetli okey Okeydeyim ile çok keyifli zaman geçireceksiniz.

En Başarılı Okey Oyuncuları Okeydeyim’de Oyun Oynuyor!

Okeydeyim’de oyun oynamayı çok seveceksiniz. Özellikle usta okey oyuncuları okeydeyim genel salona giriş yaptıktan sonra en başarılı oyuncular ile okey oynamaya başlayabilirler. Alt edebileceğiniz seviyede bir rakip mi arıyorsunuz? Bilgisayar karşısında okey oynamak istemiyor musunuz? Merak etmeyin. Sizin için en başarılı okey oyuncuları sıralaması yapıyoruz. Bu sıralamada yer alan oyunculardan istek özelliği açık olan herhangi bir oyuncuğa istek göndererek onunla oynamak için talepte bulunabilirsiniz. En heyecanlı okey karşılaşmaları, Okeydeyim’de olur. haydi siz de en iyi rakipler için Okeydeyim’e gelin!

Sohbetli Klasik Okey Oyna

Siz de sohbetli klasik okey oynamak ve güzel vakit geçirmek ister misiniz? Sohbetli klasik okey oynamak insanların hem keyifli vakit geçirmesine hem de bu sırada beyinlerinin gelişmesini sağlar. Nasıl mı? Sohbetli klasik okey oynamak konusunda yapılan araştırmaların tümü, okey oynamanın beyinlerinin çeşitli yerlerini aktif hale getirildiğini ortaya koymuştur. Beyinde yapılan bu yeni bağlantılar beynin gelişmesini sağlayarak beyni korur. Beyin hastalıklarından korunmak için okey oynayabilirsiniz. Size fayda etmeyen aktiviteler yerine, faydalı olacak okey oynamak gibi seçimler yapabilirsiniz.

Okey Oynamak için Yalnızca Bir İki Dakikanızı Ayırmanız Yeterli

Bir an önce okey oynamak isteyen kişilerin yalnızca zamanlarından bir iki dakika ayırmaları yeterli olur. Üye olmak için karşınıza çıkan formda gerekli bilgileri doldurun. Bilgiler olarak isim, soy isim ve e posta adresi girilmesi yeterli olur. Bu bilgiler girildikten sonra kontrol yapılması önerilir. Bilgilerin güncel olması önemlidir. Çünkü e posta adresine gönderilecek olan link üzerinden aktivasyon işleminin tamamlanması gerekir. Aktivasyon işlemi tamamlanır tamamlanmaz okey oynamaya başlanabilir. Üye olduktan sonra okey keyfini yapmayı çok seveceksiniz.

Okey Oynamak için Ücret Ödemenize Gerek Yok

Eğer eşli okey oynamak isterseniz herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Çünkü Okeydeyim tamamen ücretsizdir. Okeydeyim mobil uygulaması da ücret istemez. Cebinizden okey oynamak için çok fazla para ödediğiniz zamanlar geride kaldı. Okeydeyim tarafından sunulan Türkiye’nin en iyi okey oynama hizmetlerinden faydalanmak için üyelik formunu doldurmanız yeterlidir.

Sohbetli Okey Sitesi

renkli okey

renkli okey

Sosyalleşmek için yeterli vakit ayıramamanıza rağmen sohbetli okey sitesi ile okey oynuyorsanız size müjdeli bir haberimiz var. Oyun oynadığınız sırada sohbet etme özelliğini kullanarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İnsanlarla sohbet etmek için evinizden bile çıkmanıza gerek kalmayacak. Eğer bu özelliği kullanmak istemezseniz, merak etmeyin, bütün özellikler üyeler tarafından açılıp kapatılabilir. Bir kere sohbet etme özelliği kapatıldığı zaman yeniden kolayca açılabilir. Özelliğin kapatılması halinde kişi ne karşı taraftan mesaj alabilir ne de karşı tarafa mesaj atabilir.

Okeydeyim ile Başarı Sıralamasında Nerede Olduğunuzu Öğrenin

İsteğiniz telefondan okey oynarken sıralamanızın nerede olduğunu öğrenmek varsa, bunu yapmak çok kolay. Okeydeyim sayesinde Türkiye’nin sayılı yerlerinde olan insanlarla aranızda kıyasıya bir rekabet başlayacak! Yani bütün Türkiye’de ne kadar başarılı bir okey oyuncusu olduğunuzu öğrenebileceksiniz. Bunu öğrenirken başarı sıralaması listesinde bir numara olan kişileri sürpriz hediyeler de bekliyor. Hediye kazanan isimler her hafta yeni bir listenin ilan edilmesiyle değişiyor. Yani bir hafta birinci olmadım diye üzülmeniz gerekmiyor. Diğer hafta yeni listede birinci olabiliyorsunuz. Ne var ki okey oynarken birinci olmak isteyenlerin bol bol okey oynaması ve puan toplaması gerekir. Ne kadar çok okey oynarsanız birinci olma şansınız da o kadar artmış olur.

Okey Bahane , Eşli Okey Şahane

Bulunduğunuz yerden cepten okey oynarken herhangi bir yer kısıtlaması, zaman kısıtlaması olmaz. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman Okeydeyim sayesinde okey oynayabilirsiniz. Okey oynarken trafikte sıkışıp kalmış, okulda arada ya da işte molada olabilirsiniz. Bütün boş anlarınıza biraz renk getirmek için telefonlarınızda mutlaka Okeydeyim mobil uygulamasını bulundurun. Mobil uygulama şu an için yalnızca Android işletim sistemiyle çalışan telefonlar için bulunuyor. Çalışkan Okeydeyim ekibinin çalışmaları sayesinde kişiler yakın zamanda IOS telefonlarını kullanarak da okey oynamaya başlayacaklar. Hem de bütün bunlar tamamen ücretsiz olacak!

 

Sohbetli Renkli Okey Oyna

Sohbetli renkli okey oyna, renksiz okey oyununa göre biraz daha değişik bir oyundur. Hem kural olarak, hem de oynanış açısından farklılıklar arz eden oyun, bir çok bahissevere yüksek paralar kazandırıyor. Canlı bahis firmasının internet üzerinden oynatmış olduğu okey çeşitleri içerisinde yer alan renkli okey, en fazla para kazandıran okey çeşididir. Site üzerinden sohbetli renkli okey oyna tercihini seçen ve bu doğrultuda oyun oynayan bahisçiler, zengin olarak siteden ayrılıyorlar. Renkli okey oyunu kahvehane oyunlarında oynanan ve genellikle usta kişilerin tercih ettiği bir okey çeşididir. Oyun internet üzerinden oynanmaya başladığı günden beri, usta okeycilerin sık olarak siteyi ziyaret ettiği ve oyunu oynadığı bir okeydir.
Kendilerine para kazandıran renkli okey, tamamen profesyonel bir oyun çeşididir. Profesyonel bir disiplin ile oyunu oynayan ustalar, yüksek paralar kazanma şansına sahip oluyorlar. Siz de iyi sohbetli renkli okey oynadığınızı düşünüyor ve akabinde şansınıza güveniyorsanız, hemen canlı bahis şirketine üye olun ve istediğiniz okey çeşidini tercih ederek paralar kazanın.

Renkli Okey Nasıl Oynanır?

renkli-renksiz okey nasıl oynanır

renkli-renksiz okey nasıl oynanır

Site üzerinden canlı ve sanal olarak oynanan Renkli Okey nasıl oynanır oyunu, renksiz okey oyununa göre biraz farklılıklar gösteriyor. Farklılıklar arasında bulunan okey taşlarının renkleri oluyor. Renkli okey oyununda bulunan bazı renkler oyunun şekline yön veriyor. Bunu bir örnek ile anlatmak gerekirse; ister normal olarak açın, isterseniz de renkli okey oyununda okey atın, yüksek paralar kazanmanız değişkenlik gösteriyor. Hem çanaklı, hem de çanaksız şekilde oynanan renkli okey, canlı bahis firmasından zengin olarak ayrılmanızı sağlıyor. Renkli okey oynarken, kırmızı ve siyah gibi önemli renklerde açarsanız, diğer renklere göre daha fazla para kazanmış oluyorsunuz. Bunların dışında ise, sarı ve mavi gibi taşlarda açacağınız eller sizlere az paralar kazandıracaktır.
Siz de iyi okey biliyor ve renkli okey oynayarak para kazanmak isterseniz, canlı bahis firması üzerinden hemen üyelik kaydı yapınız.

Çanaklı Renkli Okey Oyunu Hakkında

Renkli Okey Oyna oyunu içerisinde yer alan çanaklı okey, bahis severlerin hem en çok tercih ettiği, hem de yüksek paralar kazandığı okey çeşididir. Çanaklı okeyi renkli olarak oynadığınız zaman, aklınıza bile gelemeyecek paraları, yere okey atıp açarak elde etmiş oluyorsunuz. Çanaklı renkli okey oyunu, renksiz okey gibi 14 taş ile oynanan ve değişik renklerde olan okey çeşididir. Profesyonel ustaların tercih ettiği renkli okey, cesur bir şekilde çanaktaki paraları almak için okeye dönen okeyciler ile doludur. Cesur bir şekilde çanaklı renkli okey oynarken okey atmanız, çok yüksek rakamı sizlere kazandırmış olacaktır.

Çanaksız Renkli Okey Oyunu

Çanaklı renkli okeyden biraz farklı olan ve çanaklı okeye nazaran daha az para kazandıran, çanaksız renkli okey biraz acemi kişilerin tercih ettiği oyundur. Her türlü oyun çeşitidinin, diğer kişiler tarafından tercih edilmesi, sitedeki okey oyununun ne kadar popüler olduğunu gösteriyor. Eğer çanaksız renkli okey oynamak isterseniz ve çok fazla şansınıza güvenirseniz, bu oyun tam sizin istediğiniz özellikte bir oyundur. İstediğiniz rakamları çanaksız renksiz okey oynayarak elde edebilirsiniz.
Renkli Okey Bonusları Hakkında. Canlı bahis firmasının üyelerine özel olarak sunmuş olduğu çok sayıda kahvehane oyunu bonusu bulunuyor. Bu bonusların içerisinde ise en fazla bonus veren oyun, renkli okey oyunu oluyor.

Sitenin renkli okey oyunu bonusları şunlardır.

• Hafta içi renkli okey oynayan bahisçiler, %30 bonus kazanıyorlar.

• Eğer renkli okey oynamak için tercihiniz hafta sonu olursa, %40 oranında bonus kazanmış oluyorsunuz.

• Renkli okey oynarken, açma işlemini yere okey atarak açmış olmanız ise, %100 oranında bir bonus kazandırıyor.

Bunların dışında ise, eğer açmadan teke kaldığı iseniz ve yerdeki taşlar bittiği ise, yere yatırmış olduğunuz paranız gitmediği gibi, o şekilde elinizi göstermeniz sizlere teselli bonusu kazandıracaktır. Siz de canlı bahis firmasının çok sayıda bonusundan yararlanmak ve renkli okey bonusları kazanmak isterseniz, hemen siteye üye olun. Ayrıyetten 101 okey, klasik okey gibi oyunları oynamanız, sizlere siteden bonus kazandıracaktır.

Bu yazımızdan da Bilgisayardan Okey Oyna hakkında bilgi alabilirsiniz.

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. Anonim

    9 Ekim 2021 at 11:59

    Visitor Rating: 1 Stars

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.