Okey Oynarken Sohbet Edebilirsiniz

admin     15-08-20     dostlar okey, Genel, izmirokeylobisi, whisky     Okey Oynarken Sohbet Edebilirsiniz     797 Defa Okundu

okey oynarken sohbet edebilirsiniz

Okey Oynarken Sohbet Edin
Hem klasik okey oynamak hem de diğer yandan insanlarla sohbet etmek ister misiniz? İnsanlar günümüzde sosyalleşmek için yeteri kadar zaman ayıramadıklarından şikayetçi oluyorlar. Gerçekten de yoğun iş yaşantısı, zaman azlığı gibi nedenlerden dolayı yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlarla sosyalleşmek mümkün olmayabiliyor. Okeydeyim bu soruna bir çözüm buldu. Bir yandan okey oynarken insanlar aynı zamanda sohbet edebiliyorlar. Sohbet özelliğini masadaki oyuncular için ya da sitedeki diğer bütün üyeler için kullanabilirsiniz. Bu özellikten faydalandığınız zaman bulunduğunuz yerden sosyalleşmiş olacaksınız. Hem de bunu okey oynayarak güzel vakit geçirdiğiniz zaman yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Okeydeyim’e gelin, üye olun, sosyalleşmeye başlayın!
Okey Oynamaya Başlamak Yalnızca Bir İki Dakikanızı Alacak
Siz de okey oynamak için acele edenlerdenseniz, yapacağınız şey çok kolay. Okeydeyim’e gelip üye bilgilerinizi doldurmanız halinde, yalnızca bir iki dakika içinde okey oynamaya başlayacaksınız. Okey üyelik sayfasında sizden ad, soyad, email adresi gibi çeşitli bilgiler istenecek. Bu bilgileri eksiksiz şekilde ve güncel girdiğinizden emin olun. Ardından bilgilerinizi onaylayıp okey oynamaya başlayın. Merak etmeyin, üyelik sırasında Okeydeyim ile paylaştığınız bilgilerin hepsi kişisel verilerin korunması ilkesine dayalı olarak korunmaktadır. Bilgilerinizin üçüncü kişilerle paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz.
Günün Her Saati Okey Oynamak için Üyeler Var
Günün çok da beklenmedik saatlerinde eşli okey oynamak gibi bir amacınız varsa, Okeydeyim tam da size göre demektir. Günün ilerleyen saatlerinde ya da sabahın erken saatlerinde okey oynamak mı istiyorsunuz? Diğer okey sitelerinde istediğiniz saatte girdiğiniz zaman rakip bulamıyor musunuz? Okeydeyim’de böyle bir dertle karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. Okeydeyim Türkiye’nin en çok tercih edilen okey uygulamalarından bir tanesi olduğu için, üye bulmaktan daha kolay bir şey yoktur. Okeydeyim bu özelliği sayesinde siz değerli üyelerine 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde okey oynama imkanı sunar. O halde siz de üye olun, siz de istediğiniz zaman okey oynamanın keyfini çıkarın.
Mobil Uygulama Sayesinde Üstün Hızda Deneyim
İnsanlar WhiSKy Okeydeyim ile mobil okey oynarken dilerseler mobil uygulamayı da indirebiliyorlar. Mobil uygulama indirildiği zaman kişiler yalnızca bir tek tıkla, istedikleri zaman okey oynamaya başlayabiliyorlar. Üstelik okey oynamak için internet tarayıcısı açmak falan gerekmiyor. Mobil uygulamayı indirmek isteyen kişilerin herhangi bir ek ücret ödemelerine gerek yok. Ücretsiz uygulama indirildikten sonra, okey oynamaya başlayabilir, oyun oynadıkça puan kazanabilirsiniz. Okey keyfi en iyi Okeygiris’de çıkar.
Okey Oynarken Puan Toplayın ve Birinci Olmanın Keyfini Yaşayın
Siz de telefondan okey oynamak ve skorunuzu diğer üyelere kıyasla öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Okey oynarken yaptığınız skora göre belli bir puan kazanmış olursunuz. Bu puanlar bütün üyeler için elde edilir ve bu puanlara göre bir sıralama yapılır. Türkiye’nin 4 bir yanında bulunan üyelerin puanlarını görmekle kalmaz, aynı zamanda onlarla rekabet etmiş de olursunuz. Ne kadar çok okey oynarsanız puan kazanmanız da o kadar çok olacaktır. Yani çok okey oynamak birinci olma şansınızı yükseltir. Bu liste her hafta yenilenmektedir. Bir hafta birinci değilseniz merak etmeniz gerekmez. Daha çok okey oynayarak puan toplayın ve ilerideki haftalarda birinci olmak için çalışmalara devam edin.
Her Seviyeden Oyuncu Okeydeyim’de Buluşuyor
Artık cepten okey oynadığınız zaman diğer üyelerin seviyeleri konusunda endişe etmeniz gerekmiyor. Çünkü üyelerin hepsinin kendine göre mutlaka bir dengi bulunuyor. Bu durum okey oynayan kişilerin profesyonel olduğu anlamına gelmiyor. Elbette profesyonel olan üyeler de var. Ancak her türden üye burada bulunabiliyor. Bu durum üyelerin çeşitliliğini sağlayarak herkesin okey oynamasını kolaylaştırıyor. Okey oynarken yalnızca profesyonel oyuncuların olması acemi oyuncular için keyif verici olmayabilir. Tam tersi durum profesyonel oyuncular için de geçerli olacaktır. Bu nedenle, Okeydeyim’e hem profesyonelseniz hem de acemiyseniz gelebilirsiniz. İsterseniz oyuna başlamadan önce oyuncular arasından siz seçim yapabilirsiniz isterseniz de rastgele seçme özelliğini kullanarak kendinizi süprizlerin kollarına atabilirsiniz. İddia ediyoruz, Okeydeyim ile yapacağınız hiçbir seçimden pişman olmayacak, yepyeni bir okey deneyimi sayesinde çok mutlu olacaksınız!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: