Ödüllü Okey Turnuvaları

admin     05-11-20     facebook okey, okey turnuvası     Ödüllü Okey Turnuvaları     427 Defa Okundu

ödüllü okey turnuvaları

Okeydeyim ile Gerçek Rakiplerle Oyun Oynayın
Artık oturduğunuz yerden ödüllü okey turnuvasına katılabilecek, başarı sıralaması listesinde hak ettiğiniz yeri alabileceksiniz. Okeydeyim sisteminde çok sayıda üye kayıtlıdır. Bütün üyelerin geçmişte oynadıkları okey oyunlarına göre özel puanları bulunmaktadır. Bu puanlar baz alınarak başarı listesi hazırlanır. Başarı listesinde üst sıralarda yer alan kişiler ödüllendirilir. Siz de okey yeteneklerinizi göstererek listede üst sıralarda yer alabilirsiniz. Artık netten okey oynarken diğer oyuncular arasında ne kadar başarılı olduğunuzu öğrenmek mümkün olacak! Eğer liste ilan edildiğinde ilk sırada siz yer almazsanız üzülmeyin. Çünkü liste her hafta yeniden ilan edilir. Her hafta şansınız var! Siz yeter ki okey oynayarak puan toplamaya devam edin!
Kısa Sürede Üyeliğinizi Tamamlayın
Artık telefondan okey oynamak için uzun uzadıya profil oluşturmanız, tonlarca bilgi girmeniz ya da para ödemeniz gerekmiyor. Okeydeyim kullanıcılarına her alanda kolaylık sunmak istiyor. Bu kolaylığı üye olurken de görüyoruz. Üyeler okey oynamak için ilk üyelik oluşturdukları zaman yalnızca ad, soyad ve e mail bilgilerini giriyorlar. Bunların dışında e mail adreslerine gönderilen onay kodunun onaylanması gerekiyor. Bu kadar kısa sürede üyelik onaylanmış oluyor. Okeydeyim üyelerinin verdikleri bilgiler, gizlilik ilkesi gereği diğer kişiler, kurumlar ile kesinlikle paylaşılmıyor. Bilgilerinizin sistemde güvende olduğundan gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz.
Okey Oynayanların Tercihi Okeydeyim
İnsanlar klasik okey oynamak için Okeydeyim’i tercih ediyorlar. Çünkü Okeydeyim sistemi sayesinde rahatça, hızlı şekilde ve konforlarından ödün vermelerine gerek kalmadan okey oynayabileceklerini biliyorlar. Üstelik okey oynamak için illa üye olmak da gerekmiyor. Sistemden üyeliksiz okey oynamak da mümkündür. Misafir girişi yaptığınız zaman üye olmadan da okey oynayabiliyorsunuz. Dilerseniz okey oynayabilir, dilerseniz de o an oynana okeyleri izleyebilirsiniz.
Hem Stresinizi Atın Hem Beyin Sağlığınızı Geliştirin
Okey deyip geçmeyin! Online facebook okey oynamak hem günün stresini üzerinizden atmanızı sağlıyor hem de diğer yandan beyin sağlığınızı geliştiriyor. Nasıl mı? Okey oynarken beyinde yeni bağlantılar oluşmaya başlıyor. Bu bağlantılar beyin sağlığını geliştiriyor ve beyin hastalıklarına yakalanma riskini aza indiriyor. Bilimsel çalışmalar renkli okey oynayan insanların daha az stresli, daha mutlu ve beyin hastalıklarına karşı daha az risk altında olduğunu biliyor. Siz de mobil okey oynayarak bunları elde edebilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: