Ödüllü Okey Turnuvaları

admin     04-11-20     okey turnuvaları     Ödüllü Okey Turnuvaları     1162 Defa Okundu

ödüllü okey turnuvaları

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Artık ödüllü okey turnuvalarına katılmak, uzun uzun okey keyfi yapmak için zorlu üyelik prosedürlerinden geçmeniz gerekmiyor. Okeydeyim, oyuncularının işini kolaylaştırıyor. Üye olmak için saatlerinizi ayırmanız gerekmiyor. Okeydeyim’de üyelik işlemlerinin tamamlanması için yalnızca bir iki dakika ayırmanız yeterli oluyor. Sisteme üye olmak için gerekli olan bilgilerin başında ad, soyad ve e mail adresi geliyor. Sistem bilgileri gizlilik ilkesi çerçevesinde korunuyor. Yani bilgilerinizin üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağı konusunda emin olabilirsiniz. Sisteme girdiğiniz e mail adresine bir onay kodu gönderiliyor. Bu onay kodunu sitede yazdıktan sonra anında netten okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Eğer ben henüz üyelik oluşturmak istemiyorum derseniz de üyelik oluşturmadan da okey oynayabiliyorsunuz.Kolay üyelik Okeydeyim’de var.

Okey Oynamanın Keyfi Okeydeyim’de Çıkar
Sistemde yer alan diğer üyeler ile okey oynamak ve ödüllü okey turnuvasına katılmak ister misiniz? Bunu Okeydeyim ile pratik, hızlı ve en eğlenceli şekilde yapabilirsiniz. Okeydeyim, okey oynamak isteyen kişilerin bir numaralı tercihidir. Okey denince akla gelen site kullanıcılarına kolaylık sunuyor. Üstelik okey oynamak isteyen kişilerin herhangi bir mekana, zamana kendini sınırlandırması gerekmiyor. İnternet bağlantısı olan her yerden Okeydeyim ile okey oynamak mümkün oluyor. İster işte, ister okulda, ister evde okey keyfi yapabilirsiniz. Yolda trafikte mi sıkıştınız? Görüşmeler çok mu uzun sürdü? Bulunduğunuz mekanda sıkıldınız mı? Merak etmeyin, çıkarın cebinizden Okeydeyim’i netten okey oynamaya başlayın! Sıkıntınız Okeydeyim ile anında son bulacak!

okey turnuvaları

okey turnuvaları

Okey Oynamak Beyin Sağlığı için Gereklidir
Okeydeyim ile okey oynamanın beyin sağlığınıza iyi geleceğini biliyor muydunuz? Bilimsel araştırmalar okey oynarken beyinde farklı bölgelerin aktif hale geldiğini ortaya koymuştur. Bu durum hem beyin sağlığını geliştiriyor hem de diğer yandan beyin hastalıklarına yakalanma riskini en aza indiriyor. Siz de beyin sağlığınıza katkı sağlamak isterseniz Okeydeyim ile hemen telefondan okey oynamaya başlayabilirsiniz. Okeydeyim aynı zamanda stresinizi atmanıza da yardımcı olur. Uzun bir gün müydü? İşleriniz çok mu stresli? O halde okey oynayın, stresinizden uzaklaşmaya başlayın.

Mobil Uygulama ile Okey Oynama Kolaylığı

Özellikle telefondan okey oynayan kişiler için müjdeli bir haberimiz var! Okey oynamak için internet tarayıcısı ile bile uğraşmanıza gerek kalmadan okey oynayabilirsiniz. Çünkü Okeydeyim, üyelerine özel olarak mobil uygulama özelliğini sunuyor. Okey oynamak için mobil uygulamayı indirmek isterseniz herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmiyor. Uygulama tamamen ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirilebiliyor. Artık Okeydeyim mobil uygulaması ile klasik okey oynarken zamandan kazanıyorsunuz, daha hızlı ve pratik bir şekilde okey oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Okey oynamak Okeydeyim ile hiç bu kadar kolay olmamıştı!

okey turnuvası

okey turnuvası

Hem Stresinizi Atın Hem Beyin Sağlığınızı Geliştirin
Okey deyip geçmeyin! Online facebook okey oynamak hem günün stresini üzerinizden atmanızı sağlıyor hem de diğer yandan beyin sağlığınızı geliştiriyor. Nasıl mı? Okey oynarken beyinde yeni bağlantılar oluşmaya başlıyor. Bu bağlantılar beyin sağlığını geliştiriyor ve beyin hastalıklarına yakalanma riskini aza indiriyor. Bilimsel çalışmalar renkli okey oynayan insanların daha az stresli, daha mutlu ve beyin hastalıklarına karşı daha az risk altında olduğunu biliyor. Siz de mobil okey oynayarak bunları elde edebilirsiniz.

Ödüllü Okey Turnuvası

Beyin sağlığınızı korumak ve aynı anda eğlenmek isterseniz ödüllü okey turnuvası ile bunu Okeydeyim sisteminde üyelikli ya da üyeliksiz okey oynayarak yapabilirsiniz. Neden mi? Çünkü okey oynamak beyinde yeni bağlantı yollarının oluşmasını sağlıyor. Bu bağlantı yolları, kişilerin beyin sağlığının gelişmesine katkıda bulunuyor. Bu bağlantıların kurulduğu yapılan çok sayıda bilimsel çalışmalar ile ortaya konmuştur. Bilim adamları insanlara boş vakitlerinde okey oynayarak kendilerini geliştirebileceklerini söylüyor! Boş vaktinizi değerlendirmenin en eğlenceli ve aynı zamanda en geliştirici yolu bu nedenle okey oynamaktır. Okey oynayarak kendinizi geliştirmenin vakti geldi!
Zaman Sınırlandırması Olmadan Okey Oynayın
Artık facebook okey oynarken zaman konusunda endişe etmeniz ya da belli saatlerde aktif olmanız gerekmiyor. Sizin canınız ne zaman isterse, saatin kaç olduğu fark etmeksizin o zaman okey oynayabiliyorsunuz. Okeydeyim sistemine kayıtlı olan çok sayıda üye bulunmaktadır. Üye sayısının çok olması, üyelerin farklı saatlerde aktif olması anlamına gelir. Gecenin 2’sinde de, sabahın 7’sinde de okey oynamanız mümkün olacak. Artık sistemde az sayıda oyuncu olması renkli okey oynamanızın önüne geçemeyecek. Üstelik okey oynamak için belli bir yerde olmanız da gerekmiyor. İnternet bağlantısının olduğu her yerden Okeydeyim sistemine giriş yapılarak okey keyfine başlanabiliyor. Dilerseniz Okeydeyim’e internet tarayıcısı üzerinden ulaşabilir, dilerseniz de mobil uygulamayı indirdikten sonra mobil okey oynama keyfi yapabilirsiniz.

Okeydeyim ile Gerçek Rakiplerle Oyun Oynayın

ödüllü okey turnuvaları

ödüllü okey turnuvaları

Artık oturduğunuz yerden ödüllü okey oyunu turnuvasına katılabilecek, başarı sıralaması listesinde hak ettiğiniz yeri alabileceksiniz. Okeydeyim sisteminde çok sayıda üye kayıtlıdır. Bütün üyelerin geçmişte oynadıkları okey oyunlarına göre özel puanları bulunmaktadır. Bu puanlar baz alınarak başarı listesi hazırlanır. Başarı listesinde üst sıralarda yer alan kişiler ödüllendirilir. Siz de okey yeteneklerinizi göstererek listede üst sıralarda yer alabilirsiniz. Artık netten okey oynarken diğer oyuncular arasında ne kadar başarılı olduğunuzu öğrenmek mümkün olacak! Eğer liste ilan edildiğinde ilk sırada siz yer almazsanız üzülmeyin. Çünkü liste her hafta yeniden ilan edilir. Her hafta şansınız var! Siz yeter ki okey oynayarak puan toplamaya devam edin!

Kısa Sürede Üyeliğinizi Tamamlayın

Artık telefondan okey oynamak için uzun uzadıya profil oluşturmanız, tonlarca bilgi girmeniz ya da para ödemeniz gerekmiyor. Okeydeyim kullanıcılarına her alanda kolaylık sunmak istiyor. Bu kolaylığı üye olurken de görüyoruz. Üyeler okey oynamak için ilk üyelik oluşturdukları zaman yalnızca ad, soyad ve e mail bilgilerini giriyorlar. Bunların dışında e mail adreslerine gönderilen onay kodunun onaylanması gerekiyor. Bu kadar kısa sürede üyelik onaylanmış oluyor. Okeydeyim üyelerinin verdikleri bilgiler, gizlilik ilkesi gereği diğer kişiler, kurumlar ile kesinlikle paylaşılmıyor. Bilgilerinizin sistemde güvende olduğundan gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz.
Okey Oynayanların Tercihi Okeydeyim
İnsanlar klasik okey oynamak için Okeydeyim’i tercih ediyorlar. Çünkü Okeydeyim sistemi sayesinde rahatça, hızlı şekilde ve konforlarından ödün vermelerine gerek kalmadan okey oynayabileceklerini biliyorlar. Üstelik okey oynamak için illa üye olmak da gerekmiyor. Sistemden üyeliksiz okey oynamak da mümkündür. Misafir girişi yaptığınız zaman üye olmadan da okey oynayabiliyorsunuz. Dilerseniz okey oynayabilir, dilerseniz de o an oynanan okeyleri izleyebilirsiniz.

Hemen Okey Oynamaya Başlayın
Artık klasik okey oynamaya başlamak için uzun prosedürlerden geçmeniz gerekmiyor. Çünkü Okeydeyim sisteminde üyeliksiz okey oynamak bile mümkündür. Yani üye olmadan da okey oynayabiliyor ya da o anda oynanan okey oyunlarını izleyebiliyorsunuz. Üye olmanız için ise yalnızca bir iki dakika ayırmanız yetiyor. Üye olunurken sistem sizden ad, soyad ve e mail adresi bilgilerinizin girilmesini istiyor. Bu bilgiler Okeydeyim sisteminde korunuyor. Bilgilerin paylaşılması söz konusu olmuyor. E mail adresine gelen onay kodunu sisteme yazarak hemen facebook okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Kolay üyelik prosedürü ile Okeydeyim sizlerle!
Her Seviyeden Oyuncu Tek Bir Sistemde
Okey oynamanın keyifli olması için oyuncular arasında seviyelerin uyması gerekir. Bir oyuncu ustayken diğerinin çok amatör olması oyun dengelerinin bozulmasına ve oyunun keyifsiz olmasına neden olabilir. Okeydeyim ile renkli okey oynarken böyle bir durumla karşılaşmayacaksınız. Çünkü her seviyeden oyuncuyu tek bir adreste, günün her saatinde bulabileceksiniz. Amatör oyuncular da okey oynamanın ustaları da Okeydeyim ile okey oynuyor. Dilerseniz oyuncular ile mobil okey oynamak için mobil uygulamayı da kullanabilirsiniz. İlla okey oynamak için tarayıcı ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Mobil uygulamayı uygulama mağazalarından tamamen ücretsiz şekilde indirip okey keyfi yapmaya başlayabilirsiniz. Mobil uygulamanın hızı karşısında çok etkileneceğinizi iddia ediyoruz! IOS ve Android işlem gereksinimlerini karşılayan herkes uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilir.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

2 Yorumlar

 1. Anonim

  5 Ekim 2021 at 13:01

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. Doubdyedo

  14 Haziran 2022 at 09:46

  katıldıgım turnuva da tam bir milyon puan kazandım 😀

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.