Kolay Üyelik Okeydeyim’de Var

admin     04-11-20     facebook okey, okey turnuvaları     Kolay Üyelik Okeydeyim’de Var     352 Defa Okundu

kolay üyelik okeydeyim’de var

Sending
User Review
0 (0 votes)

Kolay Üyelik Okeydeyim’de Var
Artık ödüllü okey turnuvasına katılmak, uzun uzun okey keyfi yapmak için zorlu üyelik prosedürlerinden geçmeniz gerekmiyor. Okeydeyim, oyuncularının işini kolaylaştırıyor. Üye olmak için saatlerinizi ayırmanız gerekmiyor. Okeydeyim’de üyelik işlemlerinin tamamlanması için yalnızca bir iki dakika ayırmanız yeterli oluyor. Sisteme üye olmak için gerekli olan bilgilerin başında ad, soyad ve e mail adresi geliyor. Sistem bilgileri gizlilik ilkesi çerçevesinde korunuyor. Yani bilgilerinizin üçüncü kişiler ile paylaşılmayacağı konusunda emin olabilirsiniz. Sisteme girdiğiniz e mail adresine bir onay kodu gönderiliyor. Bu onay kodunu sitede yazdıktan sonra anında netten okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Eğer ben henüz üyelik oluşturmak istemiyorum derseniz de üyelik oluşturmadan da okey oynayabiliyorsunuz.
Mobil Uygulama ile Okey Oynama Kolaylığı
Özellikle telefondan okey oynayan kişiler için müjdeli bir haberimiz var! Okey oynamak için internet tarayıcısı ile bile uğraşmanıza gerek kalmadan okey oynayabilirsiniz. Çünkü Okeydeyim, üyelerine özel olarak mobil uygulama özelliğini sunuyor. Okey oynamak için mobil uygulamayı indirmek isterseniz herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmiyor. Uygulama tamamen ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirilebiliyor. Artık Okeydeyim mobil uygulaması ile klasik okey oynarken zamandan kazanıyorsunuz, daha hızlı ve pratik bir şekilde okey oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Okey oynamak Okeydeyim ile hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Okeydeyim Ödüllü Okey Turnuvaları
Beyin sağlığınızı korumak ve aynı anda eğlenmek ister misiniz? Bunu Okeydeyim sisteminde üyelikli ya da üyeliksiz okey oynayarak yapabilirsiniz. Neden mi? Çünkü okey oynamak beyinde yeni bağlantı yollarının oluşmasını sağlıyor. Bu bağlantı yolları, kişilerin beyin sağlığının gelişmesine katkıda bulunuyor. Bu bağlantıların kurulduğu yapılan çok sayıda bilimsel çalışmalar ile ortaya konmuştur. Bilim adamları insanlara boş vakitlerinde okey oynayarak kendilerini geliştirebileceklerini söylüyor! Boş vaktinizi değerlendirmenin en eğlenceli ve aynı zamanda en geliştirici yolu bu nedenle okey oynamaktır. Okey oynayarak kendinizi geliştirmenin vakti geldi!
Zaman Sınırlandırması Olmadan Okey Oynayın
Artık facebook okey oynarken zaman konusunda endişe etmeniz ya da belli saatlerde aktif olmanız gerekmiyor. Sizin canınız ne zaman isterse, saatin kaç olduğu fark etmeksizin o zaman okey oynayabiliyorsunuz. Okeydeyim sistemine kayıtlı olan çok sayıda üye bulunmaktadır. Üye sayısının çok olması, üyelerin farklı saatlerde aktif olması anlamına gelir. Gecenin 2’sinde de, sabahın 7’sinde de okey oynamanız mümkün olacak. Artık sistemde az sayıda oyuncu olması renkli okey oynamanızın önüne geçemeyecek. Üstelik okey oynamak için belli bir yerde olmanız da gerekmiyor. İnternet bağlantısının olduğu her yerden Okeydeyim sistemine giriş yapılarak okey keyfine başlanabiliyor. Dilerseniz Okeydeyim’e internet tarayıcısı üzerinden ulaşabilir, dilerseniz de mobil uygulamayı indirdikten sonra mobil okey oynama keyfi yapabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: