Mobil Okey Siteleri

admin     07-06-21     mobil okey siteleri     Mobil Okey Siteleri     902 Defa Okundu

Sending
User Review
0 (0 votes)

Mobil Okey Siteleri, Neredeyse gelenek haline gelen ve belirli yaşın üzerindeki çocuk ve yetişkinlerin neredeyse herkes tarafından sevilen ve eğlenerek oynanan bir masa oyunu olan okey oyununu internet üzerinden oynamak için birçok yeni site bulunmaktadır. Okey oyununu kısaca şöyledir: Taşlar oynayan kişilere 15’li olacak şekilde dağıtılır. Bir kişide ise fazladan bir taş bulunur ve o kişi ilk oyunu oynar ve taşını atar. Böylelikle taş sayısında bir değişiklik olmaz. Kişi isterse atılan taşı alıp elindeki taşları üçerli veya daha fazla sayılı perler yapabilir. Bu perlerde ise aynı renk olmak koşulu ile sıralı sayılar, farklı renk olmak koşulu ile aynı rakamlar kullanılır. Mobil okey sitelerinin en büyük avantajlarından biri de zaman ve mekân sınırlaması olmadan dilediğince okey oyununun tadını çıkarmaktır. Özellikle pandemi döneminde herkes evde vakit geçirirken can sıkıntısı önemli bir sorun olarak ortaya çıkmaktadır.

mobil okey siteleri

mobil okey siteleri,yeni mobil okey siteleri,mobil okey sitesi

Bu sorunu ortadan kaldırmanın en eğlenceli ve en güvenli yolu yeni mobil okey siteleridir. Dilediğiniz kişilerle ister arkadaşlarınızla ister tanımadığınız yurdun dört bir yanından katılan farklı seviyelerdeki oyuncularla kendinizi geliştirmek eğlenmek mobil okey siteleri ile mümkün. Normal fiziksel olarak oynanan okeyden daha fazla artılara sahip olması Mobil okey sitelerinin kullanımını bir hayli artırıyor. Sohbet özelliği ile yakın temasta olmadan bile diğer insanlarla konuşma, tanışma eğlenme fırsatına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz sanal olarak birbirinize hediye, puan gönderebilir yeni arkadaşlar edinebilir ve arkadaşlıklarınızı geliştirebilirsiniz. Eğer okey oyununu öğrenme amacınız varsa fiziksel olarak oynanan oyunda diğer kişilerin sizinle alay etme küçümseme ihtimali bir hayli fazladır fakat mobil okey sitelerinde bu durum tamamen aşılmış durumda, dilerseniz gerçek insanlara karşı oynarken öğrenebilir ve aynı zamanda negatif geri bildirimlere maruz kalmadan eğlenebilir ya da bilgisayara karşı oynayıp kendinizin yaptığı hatalara göz atabilirsiniz. Düz okey oyunu genellikle ilk defa okey oynayanların tercih ettiği bir okey çeşididir, bu okey çeşidi ne kadar eğlenceli olsa da bir süre sonra sürekli oynamak sıkıcı olabilir daha karmaşık ve bir o kadar da eğlenceli olan yüz bir oyunu daha fazla kural ve daha fazla eğlence içeriyor. Bu yüzden yüz bir oyunu daha fazla tercih ediliyor.

Normal oynanan fiziksel okey ne kadar eğlenceli olsa da tüm okey çeşitlerini oynamanıza imkân vermeyebilir. Fakat mobil okey sitelerinde dilediğiniz öğrenmek istediğiniz veya kendinizi geliştirmek istediğiniz okey odasına girip dilediğiniz okey oyunu çeşidinde oynayabilirsiniz. Hiçbir şekilde efor sarf etmeden (Fiziksel olarak oynanan okey oyununda olduğu gibi, masa hazırlamaya ihtiyaç duymadan) tek tıkla kullanıcı adınızı, profilinizi oluşturup bu eğlenceye siz de katılabilirsiniz. Samimi ve eğlenceli bu mobil okey sitelerinde eşli ya da tek başınıza diğer rakiplere kimin kazanan olduğunu göstermek istiyorsanız daha fazla beklemeyin.

Bu adresimizden de Okeydeyim Okey sitemize bağlanabilir ve sosyalleşebilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: