Hem Sohbet Edin Hem de Okey Oynayın!

admin     25-07-20     Genel     Hem Sohbet Edin Hem de Okey Oynayın!     521 Defa Okundu

hem sohbet edin hem de okey oynayın!

Hem Sohbet Edin Hem de Okey Oynayın!

Bulunduğunuz yerden eşli okey oynamak istediğiniz zaman diğer üyeler ile de sohbet etmek ister misiniz? Sohbet etme özelliği sayesinde bir yandan okey oynarken diğer yandan da sosyalleşebilirsiniz. Günümüz dünyasında ne yazık ki yeni insanlar ile tanışmak ve onlarla sohbet etmek için vakit ayırmak pek de mümkün olmuyor. Okeydeyim ile okey oynayan kişilerin ise okey oynadığı sırada bile sosyalleşmeleri mümkün oluyor. Dilerseniz okey oynarken sohbet edebilir, dilerseniz de bu özelliği kullanmaz, sohbet etme özelliğini kapatabilirsiniz. Üyeler nasıl okey oynayacaklarını ve hangi özellikleri kullanıp kullanmayacaklarını kendileri seçerler. Okeydeyim ile patron her zaman sizsiniz. Profil bölümünde ayarlar kısmından canlı okey oynamak için gerekli bütün ayarları yapabilirsiniz.

Okeydeyim Uygulamasını İndirin, En Hızlı Şekilde Okey Oynayın

İsterseniz Okeydeyim ile indirmeden okey oynayabilirken dilerseniz uygulamayı indirerek de okey keyfi yapabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Paranız cebinizde kalsın. Üstelik okey keyfi ücretsiz olmakla beraber aynı zamanda çok keyiflidir de. Yalnızca siteye üye olmanız gerekir. Henüz üye olmadıysanız üyelik işlemlerini bir iki dakika içinde halledebilirsiniz. Okeydeyim’e verdiğiniz kişisel bilgileriniz konusunda endişe etmenize de gerek yok. Verilen bilgiler büyük bir titizlikle korunmaktadır. İçiniz rahat olsun. İnternet tarayıcına bile gerek kalmadan okey keyfi yapmak için telefonlarınızdan Google Play’i ziyaret edebilirsiniz.

Yüksek Kalite Standartlarında Okey Oynamayı Kim İstemez ki?

Avrupa okey salonu kalitesinde okey oynamak, harika bir ortamın tadını çıkarmayı ister misiniz? O halde sizlere en kısa zamanda Okeydeyim’e gelmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü Okeydeyim üyelerini teker teker denetlemekte, bunu yaparken de kişilerin mutlaka üye olurken en başta kabul ettikleri topluluk kurallarına uyup uymadıklarına bakarak yapmaktadır. Topluluk kuralları sayesinde  Huzurokey okey sitesi gibi bir  ortam mümkün olmaktadır. Okeydeyim’de bir üye diğer üyeye kesinlikle rahatsızlık veremez. Site yönetimi bu ve benzeri durumları anında tespit ederek kişi ya da kişiler hakkında gereğini yapar. Yüksek kalitede okey oynamanın keyfi Okeydeyim ile çıkar.

Dilediğiniz Zaman Okey Oynayabilirsiniz

Cilekokey okey sitesinde okey oynamanın kısıtlı bir zamanı yoktur. 7 gün 24 saat boyunca okey oynamaya devam edebilirsiniz. Canınız sabah erken saatte okey oynamak mı istiyor? Sorun değil. Gece geç saatlerde bile okey keyfi mi yapmak istiyorsunuz? Bu da sorun değil! Okeydeyim üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra ne zaman ne de mekan sınırlaması olur. Canınız ne zaman isterse o zaman okey oynayabilirsiniz. Giriş yaptığınız saat fark etmeksizin mutlaka oyun oynamak isteyeceğiniz rakipler ve eşler bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Okey Oynarken Ne Kadar Başarılı Olduğunuzu Öğrenmek İster misiniz?

 Okeygiris okey sitesinde okey oynuyorsunuz ancak ne kadar başarılı olup olmadığınızı bilmiyor musunuz? Merak etmeyin. Okeydeyim ile okey oynadığınız zaman başarı sıralamasında yerinizin ne olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Türkiye’deki bütün oyuncuları içeren bu sıralama sayesinde okey yeteneklerinizi resmen ilan edebilirsiniz. Bu özelliği ne Okeyseker okey sitesi ne de başka bir yerde bulamazsınız. Her hafta yeni bir başarı listesi ilan edilmektedir. Bu listede üst sıralarda yer almak isterseniz mutlaka hafta içinde oynayabildiğiniz kadar okey oynamaya özen gösterin. Bu şekilde puan toplayın ve listede başta yer alın. Sizi özel hediyeler de bekliyor olacak! Okeydeyim gördüğünüz gibi her yönden kazandırıyor!

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. arass

    8 Şubat 2021 at 14:42

    gercekten de bekledigimden güzel bir okey oyun sitesi. yöneticiler asla havalı ve kaprisli degil. okey oyunu ile ilgili her türlü sorunumuza anında cevap veriyorlar

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: