Her Seviyeden Oyuncu Burda

admin     01-07-20     Genel, masalokey, realokey     Her Seviyeden Oyuncu Burda     634 Defa Okundu

her seviyeden oyuncu burda

Her Seviyeden Oyuncu Okeydeyim’de!
Normal okey oynama keyfini tamamen ücretsiz şekilde çıkarmaya ne dersiniz? Eğer okey oynamayı seviyorsanız ve okey oynamak için hızlı, pratik, güvenilir bir platform arayışındaysanız, o halde sizleri Okeydeyim’e bekliyoruz. Okeydeyim sayesinde huzurlu bir ortamda okey oynamanın keyfini çıkarabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir, boş vaktinizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Okeydeyim ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Hem de yalnızca bir iki dakika içinde üyeliğinizi tamamlayabilir, okey keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen okey platformu sayesinde siz de eğlenceyi dibine kadar yaşayacaksınız!
Daha Hızlı ve Pratik Okey Oynayın Diye Okeydeyim Telefon Uygulaması Var
eşli okey oynamak için yalnızca web tarayıcı yeterli olmuyor. Oyun keyfinin çıkması için insanlar artık telefon uygulamalarını kullanıyorlar. Telefon uygulamaları insanlara zamandan kazandırıyor ve daha keyifli bir deneyim sunuyor. Okeydeyim de üyeleri daha keyifli ve hızlı bir şekilde oynasın diye telefon uygulaması geliştirildi. Bu uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sizlere zamandan kazandırırken bir yandan çok keyif almanızı sağlayacak. Telefon uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.
Okey Oynarken Diğer Oyuncular ile Sohbet Edebilirsiniz
Günümüz dünyasında insanların sosyalleşmesi daha zor bir hal aldı. İnsanlar sosyalleşmek için vakit bulamıyor, birbirleri ile bırakın tanışmayı konuşmak için bile gerekli ortamı ve zamanı bulamıyorlar. Okeydeyim sayesinde klasik okey oynadığınız zaman bile diğer insanlar ile konuşmanız mümkün. Site tarafından sunulan sohbet özelliği sayesinde siz de diğer insanlarla tanışmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sitede sohbet etme özelliği bulunması bu özelliği kullanmak zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor. Dilerseniz sitenin sohbet etme özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu şekilde ne siz insanlara mesaj gönderebilirsiniz ne de onlardan mesaj alabilirsiniz. Okeydeyim ile patron oyunun kullanıcılarının ta kendisidir!
Okey Oynarken Huzurlu Olun
Üyelerin okey oynadıkları sırada huzurlu, güvenli ve mutlu olmaları son derece önemlidir. Bunun için topluluk kurallarına önem veriyoruz. Topluluk kurallarına bizim önem verdiğimiz kadar diğer insanların da bu kurallara önem vermelerini istiyoruz. Bu nedenle üyelerin ne denli topluluk kurallarına uyduklarını denetliyoruz. Yapılan incelemeler sonrasında eğer üyelerin bu kurallara uymadıkları ortaya çıkarsa bu durumda gerekli tedbirleri alıyor, kullanıcıyı siteden kalıcı şekilde uzaklaştırıyoruz. Topluluk kurallarına uyulan bir ortamın varlığı oyuncuların refah bir şekilde okey oynamalarını sağlar. Kimsenin içinde herhangi bir çekincesi olmaz.
Okeydeyim ile İstediğiniz Seviyeden Okey Oynayabileceğinizi Biliyor muydunuz?
Okeydeyim, Türkiye’nin en çok tercih edilen okey platformlarından bir tanesidir. Bu platform sayesinde farklı seviyelerden okey oynamanız mümkün olur. İsterseniz acemi olun isterseniz profesyonel bir oyuncu fark etmiyor. Seviyenizin bir önemi yok. Okeydeyim ile her seviyeden insanın okey oynaması mümkündür. Daha önce hiç okey oynamadığınız için çekinmeyin. Okeydeyim’e geldiğiniz zaman, sizin seviyenizden bir rakip bulabileceğiniz için eğlenceli bir şekilde okey oynarsınız. Eğer çok profesyonel bir oyuncuysanız da üzülmenize çekinmenize gerek yok. Usta oyuncular diğer oyuncuların seviyelerini kendilerine yakın bulmayarak oyundan keyif almayabilirler. Ancak Okeydeyim ile bütün okey oyunlarından keyif alacağınızın garantisini sunuyoruz. Okeydeyim ile her zaman keyif var!
Günün Stresini Üzerinizden Atmak için En İyi Yöntem Okey Oynamaktır
Gününüz çok yorucu ve stresli mi geçiyor? Sorun değil, dul okey oynayarak günün stresini üzerinizde kolay bir şekilde atabileceksiniz. Okey oynadığınız zaman bütün olumsuz düşünceleri kafanızdan atabileceğinizin garantisini veriyoruz. İşinize okulunuza ya da yapmanız gereken diğer şeylere sadece 1 saat okey oynadıktan sonra çok daha etkili bir şekilde dönebileceksiniz. Eğer üzerinizde stres varsa Okeydeyim bu stresinizi almak için birebirdir.
Okeydeyim Başarı Listesine Adınızı Yazdırın
Okeydeyim’de okey oynayanların aldıkları puanlara göre her hafta başarı listesi yayınlanır. Oyuncular ne kadar çok online okey oynar ve bu oyunlardan ne kadar çok puan toplamayı başarırlarsa, o kadar çok üst sıralarda yer alma hakkını elde ederler. Türkiye’nin her yerinden üyelerle yarışmış olursunuz. Okey oynama yeteneklerinizi bir nevi bütün Türkiye ile kıyaslama gibi bir şansınız olur. Listenin en üst sırasında yer alan isimlerin sürpriz hediye hakkı olur. Bu kişiler ödüllendirilir.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: