Eşli Okey Oyna

admin     24-08-21     eşli okey oyna     Eşli Okey Oyna     1629 Defa Okundu

eşli okey oyna

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Eşli okey oynamanın en heyecan veren yanı şüphesiz yeni insanlarla tanışma fırsatı vermesidir. Sosyalleşme ağları ve bu ağlara katılım oranları her geçen gün reel ve sanal ortamda yükselmektedir. Sonuç olarak insanlarımız eğlenebilecekleri bir hobi yada uğraş edinmek istiyorlar. Bu hobilerden en bilineni ülkemiz de yaygın olarak oynanan okey oyunudur.

Eşli okey oyunları tek kişilik okey oyunlarına göre daha zevklidir. Eş olduğunuz kişiyle paslaşmak ve okey atmak rakipler tarafından kızgınlık yaratsa da oldukça memnun edici bir ortam olarak değerlendirilir. Ücretsiz okey oyunlarında bulunmayan bu ortam net üzerinden oynanmakta olan okey oyunlarında geçerlidir.

Eşli okeyler için birçok platform bulunmakta olup seçenek çok fazladır. Dünya çapında oynanan bu oyunlara yönelik hemen herkes aynı anda erişim sağlayabilir. Böylelikle kimsenin açıkta kalması gibi bir durum yaşanmamaktadır. Çünkü oyun bittiği anda oyuncular farklı masalara geçmektedir. Bu sayede boşalan kısma hızlıca tıklayarak okey oyununuza başlamanız mümkündür.

Okey oyunlarında her oyuncunun elinde 14 taş bulunması gerekir. 15.ci taş kimde ise o oyuncu taşı atarak oyun başlamaktadır. Böylelikle masadaki taşlar bitmeden oyun tamamlanır. Şayet taşlar bitmiş ise otomatik olarak yeniden ortaya çıkmaktadır.

Okey Oynarken Huzurlu Olun

eşli okey

eşli okey,okey oyunu

Üyelerin okey oynadıkları sırada huzurlu, güvenli ve mutlu olmaları son derece önemlidir. Bunun için topluluk kurallarına önem veriyoruz. Topluluk kurallarına bizim önem verdiğimiz kadar diğer insanların da bu kurallara önem vermelerini istiyoruz. Bu nedenle üyelerin ne denli topluluk kurallarına uyduklarını denetliyoruz. Yapılan incelemeler sonrasında eğer üyelerin bu kurallara uymadıkları ortaya çıkarsa bu durumda gerekli tedbirleri alıyor, kullanıcıyı siteden kalıcı şekilde uzaklaştırıyoruz. Topluluk kurallarına uyulan bir ortamın varlığı oyuncuların refah bir şekilde okey oynamalarını sağlar. Kimsenin içinde herhangi bir çekincesi olmaz.

Okeydeyim ile İstediğiniz Seviyeden Okey Oynayabileceğinizi Biliyor muydunuz?

Okeydeyim, Türkiye’nin en çok tercih edilen okey platformlarından bir tanesidir. Bu platform sayesinde farklı seviyelerden okey oynamanız mümkün olur. İsterseniz acemi olun isterseniz profesyonel bir oyuncu fark etmiyor. Seviyenizin bir önemi yok. Okeydeyim ile her seviyeden insanın okey oynaması mümkündür. Daha önce hiç okey oynamadığınız için çekinmeyin. Okeydeyim’e geldiğiniz zaman, sizin seviyenizden bir rakip bulabileceğiniz için eğlenceli bir şekilde okey oynarsınız. Eğer çok profesyonel bir oyuncuysanız da üzülmenize çekinmenize gerek yok. Usta oyuncular diğer oyuncuların seviyelerini kendilerine yakın bulmayarak oyundan keyif almayabilirler. Ancak Okeydeyim ile bütün okey oyunlarından keyif alacağınızın garantisini sunuyoruz. Okeydeyim ile her zaman keyif var!

Bir Türk icadı Eşli Okey En İyi Okeydeyim ile Oynanır

Bulunduğunuz yerden eşli okey oynamak mı istiyorsunuz? Bu isteğinizi en yüksek kalitede, en huzurlu ortamda yerine getirmek ister misiniz? O halde Okeydeyim sizin için en iyisidir. Okeydeyim sayesinde okey oynamanın keyfini tamamen ücretsiz şekilde çıkarabilirsiniz. Üstelik Okeydeyim ile okey oynamanın yeri ya da zamanı yoktur. İster işte çalışıyor olun, ister okulda arada olun, isterseniz de yolda olun fark etmiyor. İstediğiniz yerden okey keyfini yapabiliyorsunuz. Üstelik okey oynamanın kısıtlayıcı bir zamanı da bulunmuyor. Türkiye’nin en geniş platformlarından bir tanesi olan Okeydeyim, her zaman online üyeleri bulundurmaktadır. Üyeler ile dilerseniz sabahın erken saatlerinde dilerseniz gecenin ilerleyen saatlerinde okey oynama keyfi yapabilirsiniz. Okey oynamanın zamanı Okeydeyim ile olmaz.

Yüksek Kaliteli Ortamda Okey Oynamanın Keyfi Okeydeyim’de Yapılır

Siz de canlı okey oynamak isterseniz bu işi en kaliteli şekilde yapmanın adresi elbette Okeydeyim’dir. Çünkü Okeydeyim, kullanıcılarına oldukça kaliteli bir ortam sunar. Topluluk kuralları sözleşmesine uymayan kişiler siteden sonsuza kadar uzaklaştırılır. Yani bir üye diğer üyeye kesinlikle rahatsızlık veremez. Site üyeleri elit insanlar olduklarından böyle bir ortamda okey oynamak sizin için de oldukça keyifli bir deneyim olur. Topluluk kuralları siteye ilk girildiği zaman kabul edilir. Bu kurallara uymayan kişiler sitenin kurallarını ihlal etmiş olduğundan siteye yeniden alınmaz. Site üyeleri için kaliteli bir ortam sağlanması her şeyden önemli kabul edilir.

Okey Uygulaması ile Daha Hızlı Okey Oynamaya Ne Dersiniz?

Dilerseniz Okeydeyim ile herhangi bir şey indirmeden okey oynamanız mümkündür. Ancak biz sizlere uygulama olarak Okeydeyim’i indirdikten sonra okey keyfi yapmanızı öneriyoruz. Uygulamayı indirdiğiniz zaman daha hızlı bir şekilde okey oynayabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Android ile çalışan telefonlar için uyumlu olan ve adeta Avrupa okey salonunu andıran Okeydeyim uygulaması ile okey keyfini 2 katına çıkarabilirsiniz.olan okey oyunu tek başına okey ve eşli olarak iki kola ayrılabilir.

eşli okey oyunu

eşli okey,eşli okey oyna,eşli okey nasıl oynanır

Eşli Okey Oyunu

Bu eşli okey oyunu oynayabilmek için minimum 4 kişiye ihtiyaç duyulur. 2 kişi eş 2 kişi de rakip olunduğunda oyuna başlanabilir. Eşli okey oyununa başlamadan önce kişiler eşlerini seçerler. Ardından masaya karşılıklı olacak şekilde otururlar. Sitemiz üzerinden oynanan bu okey oyunu botlara karşı da eşli okey olarak oynayabilirsiniz. Fakat bu şekilde oynadığınızda puan kazanımı gerçekleşmeyecektir. Çünkü oyunu botlara karşı oynarsanız kazanan hiç kimse olmayacaktır.

Ama sohbet amacıyla açılan masada 2 farklı kişi eşli olarak kendi başlarına eşli okey oynayabilirler. Buradaki asıl amaç zaten oyun değil muhabbet etmektir. Bu yüzden sistemimiz bu tür durumlara izin vermektedir.

Okey oyunu icat edildikten sonra zamanla daha da gelişerek günümüze kadar ulaşmıştır. “eşli okey” ve “iki kişilik okey” gibi argümanlarla Google tarayıcılarından arama yapan kullanıcılar için sitemiz eşli okey oyunu ile hizmetinizdedir. Oyunu öğrenmek en az oynamak kadar basittir. Kısaca eşli okey oyna oyunu hakkında bilgi verecek olursak aşağıdaki başlıklarda oyunu sizlere anlatabiliriz.

eşli okey oyna

eşli okey oyunu oyna,online eşli okey

Oyun dünyasının en çok tercih edilen oyunları arasında okey oyunları ilk sırada gelmektedir. Ülkemizde ve dünya da en çok oynanan oyunlar arasında yer alan okey oyununu eşli şekilde oynamak isteyen oyun severler için arzu ettiğiniz yerdesiniz. Eşli Okey Oyna ile ilgili sitemizde bulunan okey türleri arasında yer alan sitemizde dilediğiniz oyun masasına giriş yaparak sizlerde oyun oynama şansını yakalamış olacaksınız.

Okeydeyim.com olarak siz değerli oyun severlere sunduğumuz hizmetler arasında Eşli Okey Oyna seçeneği artık daha stabil hale getirilmiştir. Eşli şekilde okey oynamak isteyen kullanıcıların en çok şikâyet ettiği konuların başında gelen “Eşini seçememe “ durumunu ortadan kaldırarak artık eşinizi seçerek sizlerde oyun oynama şansını yakalamış olacaksınız.

101 Eşli Okey Oyna

Okey oyunları arasında sevilen oyun türlerinden olan 101 oyununu da sitemizden artık 7 gün 24 saat boyunca online olarak oynama fırsatını yakalamış olacaksınız. Özellikle de 101 oyununa olan talebin her geçen gün artması oyunu eşli bir şekilde oynamak isteyen kullanıcıların da artmasına neden olmaktadır. Sevdikleriniz, arkadaşlarınız veya oyunda tanıştığınız yeni kişiler ile sizlerde 101 Eşli Okey Oyna seçeneğini kullanarak rakiplerinizi alt etmeye hazır mısınız?

Eşinizi belirledikten sonra seçtiğiniz veya masanıza otomatik olarak geçen rakipleriniz ile vereceğiniz mücadeleden galip çıkmak için biraz şansınızın olması biraz da okey bilginizin olması yeterli olacaktır. Özellikle de Eşli Okey Oyna menüsünden oyuna giriş yaptıktan sonra rakiplerinizin artık sizlerin ayarında olduğunu unutmayınız.

Denk güçte rakipler ile Eşli Okey Oyna

Sitemizin oyun severlere sunduğu en önemli hizmetlerin başında gelen bir diğer yeniliği de oyunda kazandığınız puanların artık sistemde kayıt altında tutulmasıdır. Yani oyuna girdiğiniz zaman kazandığınız veya kaybettiğiniz ellerden sonra oluşturduğumuz puan durumu ile sizlerde artık belirli kriterlere göre oyunda yer alan oyuncular ile denk sayılacaksınız. Özellikle de uzun zamandır sitemizde Eşli Okey Oyna seçeneğini kullanan oyuncuların daha yeni başlayan amatör oyunculara göre zayıf olduğunuz düşündüğümüzden dolayı yüksek puana sahip olan oyuncular kendileri gibi yüksek puana sahip olan masalarda yer alacaktır. Bu sayede Eşli Okey Oyna seçeneğinde rekabet ortamını arttıracak ve rakipleriniz ile kıyasıya bir mücadele içerisine girmiş olacaksınız.

Masanızda yer alan rakiplerinizin sizlere denk güçte rakipler olması oyuna olan ilginizin artmasına neden olacak ve sizlerde artık daha dikkatli bir şekilde oyunu eşiniz ile oynamak zorunda kalacaksınız. Okeydeyim.com sitemizde bulunan güçlü rakipler arasından sıyrılmak için tek başınıza mücadele etmeniz yeterli değildir. Bu durum karşısında eşinizin de sizler kadar bilgisinin olması ve rakiplerinizi yenme konusunda sizlere yardımcı olması gerekmektedir.

Arkadaşlarınız ile Eşli Okey Oyna

Sitemize üye olduktan sonra arkadaşlarınız ile internet üzerinden online bir şekilde okey oynamak istediğiniz zaman belirlediğiniz masaya giriş yaparak tamamen arkadaş ortamında samimi sohbetlerin olacağı ve aynı zamanda da arkadaşlarınızı oyunda yenme şansınızın olduğunu unutmayınız.

Oturduğunuz masada yer alan sohbet menüsü üzerine giriş yaptıktan sonra eşiniz ile eliniz hakkında bilgi alışverişinde de bulunabilirsiniz. Özellikle diğer rakiplerinizin ile de sohbet ederek oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Eşli Okey Nasıl Oynanır?

Bu okey oyununu eşli olarak oynayabilmek için toplamda siz dahil 4 kişiye ihtiyacınız vardır. Bu oyunda ki asıl amacınız eşinizle birlikte rakip eşlerden daha önce taşları sıraları bir biçimde dizmek olacaktır. Sıralı olarak normal bir okey oyununda el per şeklinde açılır.

Eşli Okey Puanlama

Eşli okey puanlama sistemi normal okeyden kısmen farklıdır. Fakat ortak özellikleri bakımından oyun türü aynıdır. Sadece puan biraz daha yüksekten başlar. Bu nedenle oyun daha uzun sürmektedir. Normal okey oyunu ortalama 5 dakika sürerken eşli okey ortalama 10 ile 15 dakika sürmektedir. Bu yazımızdan da Okeyde Çifte Nasıl Gidilir?hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşli Okeyde Çifte Gitmek ve Renksiz Açmak

Okeyde çifte gidebilmek için azami miktarda her taşın çiftine sahip olmalısınız. Toplamda ortaya koyabileceğiniz 7 çift taşınızın olması gerekmektedir. 7 x 2 = 14 adet çift taşınız bulunması durumunda oyunu sitemizde oynuyorsanız Çifte git butonuna bir kere tıklamanız gerekmektedir.

Eşli Okey Elden Bitme

Eşli okey elden bitme demek dağıtılan taşlar sonrası elinizin bitik halde olması demektir. Kimse bitmeden biterseniz elden bitmiş sayılırsınız. Bu durum diğer oyuncuların hoşuna gitmese de eşiniz olan ortağınızın hayli hoşuna gidecektir. Ayrıca çok şanslı olduğunuzu da gösteren bir durumdur. Çünkü okey kolay bir zekâ oyunu olmasına rağmen aynı zamanda şans oyunu olarak ta bilinmektedir. Kişinin şansı yüksek olduğu gün devamlı kazanabilir.

Aynı şekilde tam tersi hiç şansı olmadığından tek taşa kalarak rakip oyuncuların bitmesiyle kayıp yaşayabilir. Hırsa kapılmanızı ve adrenalin yaşamanızı sağlayacak okey oyunları için her güne özel dengeli oyun oynama hali size de iyi gelecektir. Fakat dozunda ve yeterli miktarda oynanmalıdır. Aksi halde çok seveceğiniz bu oyunun bağımlısı olmanız mümkündür.

Eşli Okey Kuralları

Eşli okey kuralları gereği ortakların birbiriyle anlaşarak oyun oynama şeklidir. Masadaki 4 kişi karşılıklı oturarak eşleşmiş olur. Böylelikle oyun başlar. Dağıtılan taş sonrası 15.ci taşın fazlalığı ile oyun başlatılarak devam ettirilir.

Okey olarak bilinen taşlar tek bir kişiye veya rakiplerin her ikisine verilmiş olabilir. Bu durumda okey atmak için savaşan iki taraf yenilgi yaşamamak adına bazı hamleler yapar. Örnek vermek gerekirse; eşlerden birinin okey atma imkânı varsa rakip oyuncu taşlanır. Böylelikle zaman kazanarak beklediği taşın gelmesiyle okey atma şansı doğmaktadır.

Eşli okeylerin en güzel tarafı ise eş olduğunuz kişiyle yaptığınız muhabbetlerdir. Kişisel olarak her gün değerlendireceğiniz bu ortam oldukça rahatlatıcı bir boyuttadır. Her bakımdan zevk alacağınız bu ortam ile gününüzün renklenmesini sağlamanız mümkündür. Gün içinde yaşadığınız tüm stresi unutturacak olan bu ortam oldukça gelişmiş bir sistemde sunulmaktadır. Güvenilir IP adresleri sayesinde siteye üye olmanız sonrasında kişisel bilgileriniz korunmaya alınmış olur. Bu nedenle güven duyarak kullanacağınız bir ortamda bulunmuş olursunuz.

Her Seviyeden Oyuncu Okeydeyim’de!

eşli okey oyunu

eşli okey oyunu,eşli okey oyna

Normal okey oynama keyfini tamamen ücretsiz şekilde çıkarmaya ne dersiniz? Eğer okey oynamayı seviyorsanız ve okey oynamak için hızlı, pratik, güvenilir bir platform arayışındaysanız, o halde sizleri Okeydeyim’e bekliyoruz. Okeydeyim sayesinde huzurlu bir ortamda okey oynamanın keyfini çıkarabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir, boş vaktinizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Okeydeyim ile eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor. Hem de yalnızca bir iki dakika içinde üyeliğinizi tamamlayabilir, okey keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen okey platformu sayesinde siz de eğlenceyi dibine kadar yaşayacaksınız!

Daha Hızlı ve Pratik Okey Oynayın Diye Okeydeyim Telefon Uygulaması Var

Eşli okey oynamak için yalnızca web tarayıcı yeterli olmuyor. Oyun keyfinin çıkması için insanlar artık telefon uygulamalarını kullanıyorlar. Telefon uygulamaları insanlara zamandan kazandırıyor ve daha keyifli bir deneyim sunuyor. Okeydeyim de üyeleri daha keyifli ve hızlı bir şekilde oynasın diye telefon uygulaması geliştirildi. Bu uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sizlere zamandan kazandırırken bir yandan çok keyif almanızı sağlayacak. Telefon uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz.
Okey Oynarken Diğer Oyuncular ile Sohbet Edebilirsiniz
Günümüz dünyasında insanların sosyalleşmesi daha zor bir hal aldı. İnsanlar sosyalleşmek için vakit bulamıyor, birbirleri ile bırakın tanışmayı konuşmak için bile gerekli ortamı ve zamanı bulamıyorlar. Okeydeyim sayesinde klasik okey oynadığınız zaman bile diğer insanlar ile konuşmanız mümkün. Site tarafından sunulan sohbet özelliği sayesinde siz de diğer insanlarla tanışmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sitede sohbet etme özelliği bulunması bu özelliği kullanmak zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor. Dilerseniz sitenin sohbet etme özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu şekilde ne siz insanlara mesaj gönderebilirsiniz ne de onlardan mesaj alabilirsiniz. Okeydeyim ile patron oyunun kullanıcılarının ta kendisidir!

Eşli Okey Renkli yada Renksiz Okey Nasıl Anlaşılır?

Eşli Okey oyununda masada belirlenen okey taşının rengine göre oyunun renksiz ya da renkli olduğu anlaşılır. Bu taşlar; siyah ve kırmızı taşlardır. Eğer ki belirlenen okey taşımız siyah ya da kırmızı ise oyun renkli oyun diye isimlendirilir. Eğer okey taşımız mavi ya da sarı olarak belirlenmiş ise oyun renksizdir. Renkli okey oynayıp oynamadığınızı bilmiyorsanız oyunun rengini  bu şekilde çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz.

Tabii ki online okey oynama sitelerinde masa ayarlarından oyunu renksiz olarak seçerseniz bu durumun artık bir önemi olmayacaktır. Yani okeyin rengi mavi ya da sarı olsa bile oyun renksiz olacaktır.

Renksiz okey oyunların da genellikle 2 puan düşülür. Fakat okey ile oyunu açmayı tercih ederseniz puan 4 olarak düşülecektir. Çift okeyle açtığımızı düşenilim. Bu durumda 1 oyundan totalde 8 puan düşülecektir. Renkli okey olarak oynanan oyunlarda ise bu durum 2 katı olarak devam eder. Yani normal açılırsa 4 puan düşülür. Eğer okeyle elinizi açarsanız 8 puan düşülür. eğer elinizi çift okeyle açarsanız totalde 16 puan düşülerek oyunu tek bir seferde de bitirebilirsiniz.

Online Eşli Okey Oyna

Online olarak tekli okey oynamak yerine eşli olarak okey oynamak istiyorsanız bu konuda yapmanız gereken sitemize giriş yaparak, burada yer alan Eşli Okey Oyna menüsünden oyuna giriş yapınız. Karşınıza çıkan Eşli Okey Oyna oyununa giriş yaptıktan sonra masa da sizi bekleyen eşiniz ile oyuna giriş yapabilir ve artık oyunda yer alan el sayısına göre oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun oynamak istediğiniz oyun sayılarına göre ayarlanan masalarda dilediğiniz türden masaya giriş yaparak isterseniz kısa sürede oyundan çıkabilir isterseniz de uzun süreli bir şekilde Eşli Okey Oyna ile eğlenceli dakikalar geçirme şansını yakalamış olabilirsiniz.

Okeydeyim.com sitemizde bulunan okey türleri arasında “Salon Listesi “ menüsünden giriş yaparak karşınıza burada yer alan menüler içerisinde sizlere en uygun olan salona giriş yapmanız gerekmektedir. Masa menüsü içerisinden sisteme giriş yapmanız durumunda karşınıza çıkan masalardan dilediğiniz masa içerisine oturmanız gerekmektedir. Burada sizleri bekleyen diğer oyunculardan dilediğiniz ile aynı masaya oturarak tek yapmanız gereken rakiplerinizi yenmek olacaktır. Burada bekleyen rakiplerin sizler ile aynı güçte olduğunu unutmayınız. Özelikle de oyun içerisinde kazandığınız puanların biriktiğini ve devamlı olarak güncellediğini belirtelim.

Mobil olarak giriş yapmak isteyen kullanıcılar içinde masaüstü uygulamamızın mobil ile uyumlu olmasından dolayı dilediğiniz zaman telefon üzerinden de erişim yaparak buradan Eşli Okey Oyna tarzında oyununuzu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan oyuncuların her geçen gün artması eşli okey oynama konusunda artık sizlerin rakip beklemenize gerek kalmadan anında oyuna giriş yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle de eşli okey oynamak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettiği sitemizde yer alan oyuncular ile birlikte oynayacağınız oyun türünü seçerek masaya girmeniz gerekmektedir. Masaya giriş yaptıktan sonra artık eşli bir şekilde okey oynama fırsatını da yakalamış olacaksınız.

Mobil Eşli Okey Oyna

Mobil uygulamamız üzerinde de Eşli Okey Oyna şansınızın bulunduğu sitemizde oyuncu sayısının artması uygulamamıza olan talebin artmasına neden olmaktadır. Daha çok oyuncunun bulunmasından dolayı artık oyun oynamak istediğiniz zaman bekleme yapmadan sizlerde anlık olarak masaya giriş yapabilir ve dilediğiniz zaman oyun oynama şansını yakalamış olursunuz.

Oyuncularımızın kazandığı puanlara göre kategorilere ayrılmasından dolayı amatör olarak yeni başlayan kullanıcıların kendine uygun rakipler ile oynaması oyunda kazanma şanslarının artmasına neden olmaktadır. Güçlü rakipler ile zayıf rakiplerin bir arada olması zayıf rakiplerinden oyunda çokta zevkli dakikalar geçirmesine engel olmaktadır. Bu yüzden de sizlere en uygun rakiplerin yer aldığı uygulamamızda ve sitemizde rakiplerinizin sizlerin dengi olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Eşli Okey Oyna Sitesi

Bir okey oyna sitesi olarak kullanıcılarımıza her zaman değer veriyoruz.  Bu verdiğimiz değerden ötürü özverili bir çalışmalar yapıyoruz. Eşli okey oyna sitesi olarak ayrıca düz okey oyunu hizmetimiz de bulunmaktadır. Düz yani normal okey oyununu sitemizde oynamanız bu hazzı bizimle birlikte yaşamanız bizler için son derece mutluluk vericidir.

Okey Oynarken Sohbet Keyfi Yapmak İsteyenler Buraya

Huzurokey okey sitesi olarak da bilinen Okeydeyim, huzurlu okey oynamanın doğru adresidir. Bir yandan insanlar okey oynarken diğer yandan insanlar ile sohbet etme lüksüne sahip olurlar. Günümüz dünyasının koşullarını düşündüğümüz zaman gerçekten de insanlar ile konuşmak, yeni insanlar ile tanışmak ve sosyalleşmek kolay değildir. Ne var ki, Okeydeyim bunu sizin için kolaylaştırıyor. Okeydeyim sohbet etme özelliği ile okey oynarken sitede bulunan diğer herhangi bir üye ile konuşmanız mümkündür. Cilekokey okey sitesi ya da diğer okey sitelerinde bulamayacağınız bu hizmet bizim için çok değerlidir. Dilediğiniz zaman bu özelliği kapatma lüksünüz de bulunuyor. Yani illa okey oynarken sohbet etmek zorunda değilsiniz. Diğer üyelerden mesaj almama hakkınızı da kullanabilirsiniz.

Ne Zaman İsterseniz O Zaman Okey Oynayın

Okeygiris okey sitesi sayesinde okey oynama zamanını kendiniz belirlersiniz. Okeydeyim üye sayısı oldukça çok olduğundan ve Okeydeyim Türkiye’nin en geniş okey platformu olduğundan üye sayısının çok olması normaldir. Günün ilerleyen saatlerinde gece ya da gündüzün erken vakitlerinde okey oynama lüksüne sahipsiniz. Okeydeyim ile zamanın bir önemi yok. Siz ne zaman okey oynamak isterseniz o zaman okey oynarsınız. Üstelik okey oynamanın belli bir yeri de yoktur. Nerede iseniz Okeyseker okey sitesi sizin için orada olacak!

Eşli Oturma Düzeni

Eşli okey oyununda oturma düzenini belirlemek için oyuncular kendi aralarında karar verebilirler. Ancak bir karar veremezlerse zar atarak oturma düzeni belirlenebilir. Büyük sayıyı atan ilk önce ve istediği köşeye oturur. Büyük sayıdan küçük sayıya doğru saat yönünün tersi şekilde oyuncular sırayla masaya oturur. Oyun tamamen sonlanmadan oyuncular oturma yerlerini kesinlikle değiştiremez.

Hem Eğlenceli Hem de Öğretici Vakit Geçirmek için Okeydeyim

Zamanınızı eğlenceli geçirirken bir yandan faydalı aktiviteler ile meşgul olmak kadar önemlisi yoktur. Zaman dünyadaki en değerli şeylerden bir tanesidir ve zamanın nasıl kullanılması gerektiğini bilmek gerekir. Zamanı kaliteli değerlendirmek için en iyi seçeneklerden bir tanesi de okey oynamaktır. Çünkü okeydeyim genel salon üzerinden okey oynamaya başlamanız halinde bir yandan beyninizde farklı bölümler çalışacak, diğer yandan keyif alacak diğer yandan da sitenin sohbet etme özelliğini kullanarak sosyalleşeceksiniz. İnternet üzerinden oyun oynayarak sosyalleşmenin yeni yolu Okeydeyim ile kaliteli zaman geçirmenin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Cepten okey oynamak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor. Sıfır ücret ile Okeydeyim’e üye olarak okey oynamanın keyfini çıkarmaya hazır olun. Yeni nesil okey oynama hizmeti ile Türkiye’nin dört bir yanı ile okey oynayabileceksiniz. Artık okey oynamanın belli bir saati yok. Çünkü Okeydeyim oyuncularına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır. Gece ya da gündüz fark etmeksizin okey oynayabileceksiniz. Bay ve bayanların tercihi Okeydeyim ile keyifli vakit geçirmenin adresi sizleri bekliyor. Okeydeyim ile okey oynarken dakikaların nasıl geçtiğinin farkında bile olmayacaksınız.

Günlük Yaşantının Stresinden Uzaklaşmak için Adres Belli

Düz okey oynayarak günlük yaşantının stresinden uzaklaşmak ister misiniz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz. İş ya da okul hayatınız çok stresli olabilir. Bu stresi atmak için Okeydeyim size uygun ortamı sunar. Yaşamın getirdiği bütün sıkıntıları bir an olsun Okeydeyim ile unutmaya ne dersiniz? Haydi, siz de okeydeyime gelin, siz de dertlerinizden uzaklaşın.

Kendi Seviyenize Uygun İnsanlar ile Oyun Oynayın

Okeydeyim ile kendi seviyenize uygun bir masa bulabilirsiniz. Çok deneyimli bir okey oyuncusu musunuz? Okey oynamaya henüz mü başladınız? Okey oynamak için kendi seviyenizde insanlar bulmanız son derece önemlidir. Aksi halde oyundan keyif almanız mümkün olmayacaktır. Oyundan keyif alın diye, farklı seviyeden insanları bir araya topladık. Hangi seviyede iseniz buna uygun tercih yapın ve sizi bekleyen oyuncu dostlar ile birlikte eğlenceli bir okey deneyimini yaşayın.

Günün Hangi Saati Okey Oynamak İsterseniz Okeydeyim Var

Gündüz gece fark etmez. Okeydeyim Türkiye’nin en geniş okey platformu olduğu için insanlar Okeydeyim’e gelerek rahatlıkla okey oyuncusu bulabiliyorlar. Okeydeyim’e üye olan oyuncuların sayısı çok fazla olduğu için, mutlaka size uygun bir oyuncu vardır. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunması ile Okeydeyim takdirleri üzerine topluyor.
Daha Akıcı bir eşli okey oynama Deneyimi için Mobil Uygulamayı İndirin
Nette okey oynamak yavaş olmak zorunda değil. İnternet üzerinden okey oynayan kişiler, oyunun yavaş olmasından şikayet etmektedirler. Oysa Okeydeyim ile böyle bir şikayetiniz olmayacak. Çünkü Okeydeyim oldukça seri bir şekilde okey oynamanızı sağlar. En hızlı okey oynama deneyimini yaşamak için mutlaka Okeydeyim mobil uygulamasını telefonunuza indirin. Telefon ve tabletlere indirilen uygulamaya sahip olmak için Google Play ya da Apple Store’u ziyaret edebilirsiniz. Uygulamayı indirmek ya da kullanmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Uygulama bütün işletim sistemi ile çalışan telefon ve tabletler için ücretsizdir.

Taşların Dağıtımı Ve Okeyin Belirlenmesi İşlemi

İlk partide, oyunun taşları şu şekilde dağıtılır. Puan/ceza cetvelini tutan oyuncunun sağında oturan oyuncu tarafından dağıtılır. Devam eden sonraki el de bir sağdaki oyuncu taşları dağıtır. İkinci Tek zar atılır. Sonra gelen zarın olduğu 7’li istifin alt kısmında bulunan taş açık şekilde bir sonraki istife eklenir. Daha sonra taşlar dağıtılır.Bölgede kalan üç istifden taş dağıtan oyuncunun sol tarafındaki istifin en üstünde olan taşın bir üstü okey taşı olarak belirlenir. Üst tarafa sahte okey taşı gelmesi durumunda bir alttaki taş okey taşı olarak belirlenir. Bu şekilde okey belirlenmiş olur.

Daha sonra her oyuncuya 21 adet  taş verilir. Oyuna ilk başlaması oyuncuya ise yere düşmesi fazladan bir adet taş daha verilir. Bu fazla taşı alan oyuncu yerden taş çekmeden ilk eli oynar. Takımlar totlade 11 el üzerinden üç maç yapabilirler. Yapılan üç oyun içerisinde iki oyun kazanan takım galip sayılır.

Renkli ve Eşli Okey Nedir?

Renkli ve eşli okey nedir oyununda bir masadaki belirlenen okey taşının rengine göre elin renkli ya da renksiz olduğu belirlenir. Bu renkli taşlar ise kırmızı ve siyah taş olanlardır.. Eğer belirlenen okey taşınız siyah ya da kırmızı ise oyun renkli okey olarak adlandırılır. Okey mavi ya da sarıysa oyun renksiz okey olarak adlandırılır.

Renkli okey oyununda oyunun renkli ya da renksiz olduğunu bu şekilde kolayca belirleyebilirsiniz. Ancak okeyi online oynuyorsanız masa ayarlarından da oyunun renksiz seçeneğini seçebilirsiniz. Bu sçeneği seçtiğinizde renkli renksiz olayınınn artık bir değeri kalmayacaktır. okeyin rengi ne olursa olsun oyun kayıtsız şartsız renksiz okey olarak oynanacaktır.

Eşli okey nedir diye soran kişiler genellikle yeni başlayacak kişiler için geçerli olan bir sorudur. Aynı zamanda yaş ortalaması yüksek kişilerin araştırdığı bir konu olarak bilinmektedir. Eşli okey tek kişilik okey oynanan masada 2’şer şekilde eşleşip ortak oynanma şeklidir.

Eşli okey normal okey oyununa göre daha hızlı veya daha geç bitebilmektedir. Bu durum hem oyundaki kızışma haline hem okey oyununun puanlamasına bağlıdır. Çekişmeli okey oyunlarında bu puanlamalar oldukça yüksek tutulmaktadır. Tarafların berabere kalma hali de olabilir. Tam tersi olarak üst üste okey atılması halinde oyun çok hızlı da bitebilir. Bu nedenle puanlama sistemi önemli yer tutmaktadır.

Tek kişilik normal okeylerde puanlama sistemi ortalama 20’den düşmektedir. Fakat eşli okeylerde bu puanlama 40 olabilir. Rengine yönelik hesaplama mevcut ise kırmızı ve siyah 4 mavi ve sarı 2 puan şeklinde değerlendirilir. Okey olarak ta renkli ise 8 renksiz kabul edilen mavi ve sarıdan seçilmiş ise 4 puan olarak bilinir. Fakat birçok platformda farklı şekilde oynanabildiğinden puanlama sistemi her zaman değişkenlik gösterir.

eşli okey nasıl oynanır

eşli okey nasıl oynanır,eşli okeyde nasıl bitilir

Türkiye’nin En Kapsamlı Okey Sitesi

Düz okey oynamak isteyenlerin bir numaralı tercihi Okeydeyim ile siz de canlı okey keyfi yapabilirsiniz. Okey oyuncuları ile bir yandan sohbet ederek, diğer yandan da oyun oynayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Okeydeyim üyeleri Türkiye’nin dört bir yanından siteye giriş yapmaktadır. Okeydeyim üyeleri bambaşka coğrafyalardan, seviyeden üyeler ile oyun oynama imkanına sahip olurlar. Siz de keyifle okey oynamak isterseniz, tercihinizi Türkiye’nin en çok tercih edilen okey sitesi Okeydeyim’den yana kullanabilirsiniz.

Gerçek Rakiplere Karşı Okey Oynamaya Başlayın

Bilgisayara karşı okey oynamaktan sıkıldınız mı? Sizi çok iyi anlıyoruz. Bilgisayara karşı okey oynamanın eğlenceli bir tarafı yoktur. Oysa gerçek rakipler ile keyifli bir şekilde okey oynayabilirsiniz. Gerçek rakiplerinizi Okeydeyim’de dilerseniz rastgele dilerseniz de istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Okey oynarken kendi seviyenize uygun pek çok müsait oyuncu bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Okeydeyim Türkiye’nin en çok tercih edilen okey platformlarından bir tanesi olduğundan Okeydeyim’de rakipten bol bir şey yok!

Kendi Seviyenize Uygun Rakip Seçerek Oynayın

Okey oynarken kendi seviyenize uygun oyuncular seçmeniz gerekir. Aksi halde sizden çok daha iyi ya da daha kötü seviyede olan insanlar ile oyun oynamak zevkli olmayacaktır. Rakip seçimi yaparken onların puanlarına bakarak karar verebilirsiniz. Oyuncu puanı size karşınızdaki insanın profesyonelliğine dair kesin bilgi verecektir. Hem de rakip istek özelliği ile özellikle oyun oynamak istediğiniz birisini görmeniz halinde ona istek gönderebilirsiniz. Karşı tarafın istek alma özelliği aktif ise, onunla oyun oynama şansını elde etmiş olursunuz.

Rakiplerinizden İstek Alın, Onlara İstek Gönderin

Başka insanların da size istek görme özelliğini aktif hale getirerek oyun oynayabilirsiniz. İstediğiniz istekleri kabul edebilir ya da reddebilirsiniz. Eğer kimseden istek almak istemezseniz, bu özelliği kapatabilirsiniz. Eğer başka insanlardan istek alma özelliğini kapatırsanız, başka insanlara istek gönderme özelliğini de kullanmazsanız. İki özellik birlikte çalışmaktadır.

Tamamen Güvenilir Okey Ortamı için Okeydeyim

Düz okey oynamak istemenize rağmen ortam güvenliğinden endişe mi ediyorsunuz? Endişe etmenize gerek yok. Çünkü Okeydeyim oynamak hiç bu kadar güvenli olmamıştı. Sitemizin başarılı ve dikkatli ekibi sitenin kurallarına aykırı davrana n kişileri anında tespit ederek gereken kişiler için gereken işlemleri yapmakta çekinmez. Buna ek olarak sitemizde şikayet etme özelliği bulunmaktadır. Olmaması gereken bir durumla karşılaşmanız halinde şikayet et özelliğini kullanabilirsiniz. Üyelerimiz için bu uygulamalar tamamen güvenli ortamı yaratır. Site kurallarına riayet etmeyen kişiler siteden kalıcı olarak uzaklaştırılır. Üyeler güvenli ortamda okey oynama keyfi yaparlar.

Topluluk Kurallarına Uygun Okey Oynamak için Doğru Adres

Okeydeyim’in en önem verdiği konuların başında topluluk kuralları gelmektedir. Topluluk kuralları sitenin güvenliğinin sağlanması için gereklidir. Topluluk kurallarının ihlal edilmesi halinde kişiler hakkında gerekli işlemler vakit kayıp etmeden yapılır. Sitede bir üye diğer üyeyi kesinlikle rahatsız edemez. Topluluk kurallarına uyan üyeler, huzurlu ortam ve eğleneli okey deneyimi için sizleri bekliyoruz. Siz değerli üyelerimize 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Günün her saati uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Mobil ile Uyumlu Uygulama Sayesinde Kolay Okey Oynama Deneyimi

Mobil uygulama ile uyumlu okey deneyimi yaşayarak daha kolay oyun oynamak ister misiniz? Okeydeyim mobil uygulaması sayesinde artık okey oynamaya başlamak için web tarayıcısına bile ihtiyaç duymayacaksınız. Ne zaman nette okey oynamak isterseniz o zaman uygulamaya basın. Yalnızca bir iki saniye içinde Okeydeyim ana sayfası karşınızda olacak. Okeydeyim uygulamasını indirmek için ücret ödemeniz de gerekmiyor. Apple Store ya da Google Play mağazalarından sizin için uygun olana girin ve Okeydeyim yazıp uygulamayı indirin. Okeydeyim ile okey oynamak işte bu kadar kolay!

Türkiye’nin En Geniş Okey Platformu

Türkiye’nin en geniş okey platformunda okey oynamaya hazır olun. Okeydeyim’de farklı şehirlerden gelen insanlar okey keyfi için Okeydeyim’de buluşuyorlar. Okeydeyim sayesinde farklı coğrafyalardan insanlar ile okey oynama deneyimini elde edebilirsiniz. Okey oynamak hiç bu kadar zengin olmamıştı! Okey oynayan kişilerin sayısı çok fazla olduğu için Okeydeyim de insanlar kendilerine uygun rakip bulmakta zorlanmazlar. Herkes kendi için uygun bir rakip bularak oyun oynamaya başlayabilirler.

Kolay Profil Oluşturun, Anında Okey Keyfine Başlayın

Okeydeyim üzerinden profil oluşturmak kadar kolay bir şey yoktur. Okeydeyim profilinize dilerseniz fotoğraf ekleyebilirsiniz. Profilde hangi bilgilerinizin görüneceğine siz karar verirsiniz. Dilerseniz yalnızca kullanıcı adınızın göründüğü bir profil oluşturabilir dilerseniz de daha detaylı bir profile sahip olabilirsiniz. Profilinizde adınız, soyadınız, e mail adresiniz ve fotoğrafınız gibi bilgileriniz bulunabilir. Okey oyuncularının tümünün öncelikle profil oluşturması zorunludur.

Günün İstediğiniz Saatinde Okey Oynayabilirsiniz

Sabahın erken saatleri ya da gecenin ilerleyen vakitleri fark etmez. Günün istediğiniz zamanında okey oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Oldukça kalabalık olan Okeydeyim salonları, beklenmedik saatlerde bile dolup taşıyor. Bu özelliği ile zaman fark etmeden hemen okey oynamak isteyen kişiler tercihlerini Okeydeyim’den yana kullanıyorlar. Okeydeyim ile zaman sınırı olmadığı gibi yer sınırı da yok. İster tatilde olun, ister işte, ister evde nerede olursanız olun ücretsiz şekilde okey keyfi yapabilirsiniz.

Okey Oynamak için Para Ödemeyin

Okey oynamak için para ödemek zorunda değilsiniz. Okeydeyim sayesinde tamamen ücretsiz şekilde okey oynamaya hazır olun. Hem de günün her saati uygulamaya kolay bir şekilde giriş yaparak okey oynayabileceksiniz. Siteye üye olduktan sonra anında okey oynama keyfini başlatabilirsiniz. Hem bayan hem bay, hem genç hem yaşlı kullanıcılar okey oynamak için Okeydeyim’i tercih ediyorlar. Türkiye’nin en popüler masa oyunlarından olan okey, dijital ortamda da büyük bir keyifli oynanabiliyor. Günlük yaşantının koşuşturması içinde siz de para ödemeden stresinizden uzaklaşabilirsiniz.

Okey Oynarken Sohbet Keyfi Yapın

Hem oyun oynayıp hem de sosyalleşmek ister misiniz? Cevabınız evetse sizleri okeydeyim genel salona bekliyoruz. Salona girdikten sonra okey eşlerinizi seçebilir, seçtiğiniz oyun arkadaşlarınız ile samimi sohbetler yapabilirsiniz. Dileyen oyuncular sitenin bu özelliğini kullanmak istemiyorlarsa bu özelliği kapatabilirler. Ayrıca oyuncu engelleme gibi özellikler de bulunmaktadır. Zengin çeşitli özellikler sayesinde sitenin sohbet uygulamasından faydalanırken, sosyalleşmeniz mümkün olacak, kendinizi asla yalnız hissetmeyeceksiniz. Okeydeyim ile okey oynarken sosyalliğin keyfini çıkarmayı ihmal etmeyin!

Dilerseniz bu adresimizden Online Okey Oyna oyununu devam ettirebilirsiniz.

Eşli okey oyunu her alanda zevkli saatleri beraberinde getirir. Aksiyon anlamında değerlendirilecek en iyi etkinliklerden biri olarak ücretsiz ve nette oynayabileceğiniz çeşitleri de vardır. Bu nedenle eşli okey normal oyun türlerine göre daha zevklidir. Okey oyunları tek ve çift kişilik oyunlar şeklinde oynanmaktadır. Bu iki türünde zevki bambaşkadır.

Her yaştan her kesimin oynadığı bu oyun için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Ayrı şehirlerde bulunan birçok kişinin ortak oyun alanları olarak bilinen okey ortamı oldukça keyiflidir. İnsanlar burada okey oynarken aynı zamanda arkadaşta edinmektedir.

Hatta eşli okey ortamlardaki sohbetlerden doğan çok güzel arkadaşlıklarda bulunmaktadır. Bu arkadaşlıkların hangi boyutta ilerleyeceği size bağlı olduğu gibi kalıcı dostluklarda olması mümkündür. Fakat her birey için bu durum geçerli değildir. Çünkü bu ortamlarda kişisel bilgi paylaşımı yasaktır. Kural gereği herkesin okey oyununu sorunsuz bir şekilde oynayabilmesi açısından bu durum uygulanması gerekli görülen bir şeydir.

Eşli Okey Oyunu İndirme

Eşli okey oyunu indirme şekli oldukça basit olup android sistem aracılığı ile sağlanabilmektedir. Kişinin boş vaktini doluya çevirmesi ve zevkli dakikalar ile stresini boşaltması açısından önemli bir alternatiftir. Oynama şekli oldukça basit olan eşli okeyler sanal ve gerçekte en çok rağbet gören oyunlar arasındadır. Özellikle internet ortamında en çok indirilen oyun türleri eşli okey çeşitleridir.

Günün Stresini Üzerinizden Atmak için En İyi Yöntem Okey Oynamaktır

Gününüz çok yorucu ve stresli mi geçiyor? Sorun değil, dul okey oynayarak günün stresini üzerinizde kolay bir şekilde atabileceksiniz. Okey oynadığınız zaman bütün olumsuz düşünceleri kafanızdan atabileceğinizin garantisini veriyoruz. İşinize okulunuza ya da yapmanız gereken diğer şeylere sadece 1 saat okey oynadıktan sonra çok daha etkili bir şekilde dönebileceksiniz. Eğer üzerinizde stres varsa Okeydeyim bu stresinizi almak için birebirdir.

Okeydeyim Başarı Listesine Adınızı Yazdırın

Okeydeyim’de okey oynayanların aldıkları puanlara göre her hafta başarı listesi yayınlanır. Oyuncular ne kadar çok online okey oynar ve bu oyunlardan ne kadar çok puan toplamayı başarırlarsa, o kadar çok üst sıralarda yer alma hakkını elde ederler. Türkiye’nin her yerinden üyelerle yarışmış olursunuz. Okey oynama yeteneklerinizi bir nevi bütün Türkiye ile kıyaslama gibi bir şansınız olur. Listenin en üst sırasında yer alan isimlerin sürpriz hediye hakkı olur. Bu kişiler ödüllendirilir.

Günlük Yaşantının Stresinden Kaçınmak için Okeydeyim ile Okey Oynayın

Günlük yaşantınız stresli mi? Bu stresten kaçınmak için kafanızı dağıtmaya mı ihtiyacınız var? Hiç merak etmeyin. Okeydeyim ile okey oynamaya başladığınız anda stresinizi unutacaksınız. En popüler masa oyunlarından biri olan okeyi oynayarak keyifli zaman geçireceğinizi iddia ediyoruz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan okey oynamaya başlamak için profil oluşturun yeterlidir. Daha sonra seviyenize uygun salon seçimi yapın ve okey oynamak için bekleyen masalardan bir tanesine giriş yapın. Gerisini Okeydeyim halleder! Dilerseniz farklı salona geçiş yaparak farklı seviyeleri de deneyerek oyun oynayabilirsiniz.

Eşli okey oynamanın verdiği zevk bazı oyun severlere göre farklıdır. Hem sohbet etme özelliğinin bulunması, eşiniz ile oyun oynarken sohbet etmenize de yardımcı olmaktadır. bu sayede günlük rutin işlerinizi yaparken hem sohbet etme hem de Eşli Okey Oynama özeliğini kullanarak daha eğlenceli dakikalar geçirme şansınızın olduğunu göstermektedir.

Oyun içerisinde yer alan sohbet odalarımızda bulunan filtreler sayesinde oyun içerisinde rahatsız edici sözlere sistemimiz asla müsaade etmemektedir. Bu yüzden de son derece sağlıklı bir şekilde iletişim kurmanız sağlanacak ve aynı zamanda da eşiniz ve diğer rakipleriniz ile sağlıklı iletişim kurmanız sağlanacaktır. Oyun oynama kültürünün her geçen gün artmasından dolayı rakiplerinizi alt etmek ve kazandığınız oyundan sonra eşiniz ile unutulmaz anlar yaşamak istediğiniz zaman okeydeyim.com sitemize üye olarak burada bulunan dilediğiniz odaya girebilme şansınız bulunmaktadır.

En son sürüm grafikler ile güncellenen oyun sitemizde okey türlerinden dilediğinizi oynamak için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan üye giriş butonunu kullanmak veya sosyal medya hesaplarınızı bu buton üzerinden aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır. Eşli Okey Oyna ve Online Eşli Okey Oyna butonu üzerinden erişim sağlayarak oyununuzu oynayabilirsiniz.

Huzurlu Okey Oynama Ortamı

Okey oynayan oyuncuların salon kurallarına önem vermesine dikkat edilmektedir. Bütün oyuncuların huzurunun sağlanması adına, okey kuralları temel dayanaktır. Herhangi bir üye diğer üyeyi bir şekilde rahatsız ederse kişiler anında şikayet etme özelliğini kullanabilirler. Bu özellik sayesinde başarılı ekibimiz anında sorun çıkaran üyeyi tespit ederek o üyeyi kalıcı olarak siteden uzaklaştırmaktadır. Ayrıca site içinde gözetleme yapılmaktadır. Okey oyuncuları kimse tarafından rahatsız edilmeden okey oynamanın keyfini Okeydeyim’de bulurlar.
Okey Oynamaya Başlamak için Yalnızca Bir İki Dakika Ayırmanız Yeterlidir
Siz de diğer sabırsız üyeler gibi hemen okey oynamak mı istiyorsunuz? Sizi çok iyi anlıyoruz. Anında Okeydeyim üzerinden profil oluşturarak okey oynamaya başlayabilirsiniz. Profil oluşturmak için ad soyad bilginiz ile birlikte güncel kullandığınız e mail adresinizi vermeniz yeterli olur. Güncel e posta adresine üyeliğin tamamlanması için kod gönderilir. Bu kodu ilgili yere yazarak okey profilinizi tamamlayabilirsiniz. Profil oluşturmak için yazdığınız e posta adresi diğer üyeler ile paylaşılmayacaktır. Profil için verilen bilgilerin tamamı bizimle güvendedir.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorum Yok

 1. Anonim

  20 Eylül 2021 at 20:35

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. Anonim

  5 Ekim 2021 at 13:00

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 3. Anonim

  6 Ekim 2021 at 15:21

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 4. Anonim

  19 Ekim 2021 at 13:54

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.