Çanak Okeyi için Okeydeyim

admin     17-12-20     101 okey oyna     Çanak Okeyi için Okeydeyim     461 Defa Okundu

çanak okeyi için okeydeyim

Sending
User Review
0 (0 votes)

Çanak Okeyi için Okeydeyim
Sanal Okey salonlarında gerçek kişiler ile okey oynamak ister misiniz? Okey oynamaya başlamak için sadece üyelik bilgilerinin girilmesi yeterlidir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kişinin belirtmiş olduğu e mail adresine bir onay kodu gelir. Bu onay kodu Okeydeyim sistemine girildikten sonra da üyelik aktif hale gelir. Bu nedenle üyelik işlemleri sırasında girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olmanız gerekir. Üyelik işlemlerini bir iki dakika gibi kısa bir süre içinde hallettikten sonra, anında okey keyfi yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Okeydeyim’in çok sayıda avantajlarından faydalanabilirsiniz. Hızlı oyunlar, ödül kazanma şansı, elite okey oynama ortamı gibi özelliklerden faydalanarak okey oynamak mümkün!
Okeydeyim ile Sosyalleşmek Çok Kolay
Okeydeyim sayesinde sosyalleşebileceğinizi biliyor muydunuz? Bir yandan hem okey keyfi yapacak diğer yandan da yeni insanlar ile tanışabilecek ve sohbet edebileceksiniz. Chat özelliği dilenilen an kapatılabilir. Özelliğin kapatılması halinde ne diğer insanlara mesaj gönderebilir ne de onlardan mesaj alabilirsiniz. Ancak dilediğiniz an bu özelliği yeniden aktif hale getirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Okeydeyim ile patron sizsiniz! Dilediğiniz ayarları yaparak okey keyfi mümkün!
Elite Okey Ortamının Keyfi Okeydeyim ile Çıkar
Harika bir ortamda okey oynamak ister misiniz? Okeydeyim kullanıcılarına okey oynamak için güzel bir ortam sunar. Okey oynamak için kaliteli, seviyeli ve saygılı bir ortam olmazsa olmazlar arasında yer alır. Okeydeyim işte bütün üyelerine bu ortamı sunar. Bütün kullanıcıların okey site kurallarına uyması beklenir. Uymayan üyeler siteden uzaklaştırılır. Okey oynarken sizi kimsenin rahatsız edemeyeceğinden emin olabilirsiniz.
Okey Oynarken Ödül Kazanın
Başarılı bir okey oyuncusu musunuz? Okey yeteneklerinize güveniyor musunuz? O halde ödül kazanmak çok hoşunuza gidecek. Okey oyuncuları kazandıkları puanlara göre bir listede sıralanmaktadır. Bu listede birinci olan kişiler ödül kazanır. Bir hafta siz birinci gelmediyseniz üzülmeniz gerekmez. Çünkü her hafta yeni bir liste ilan edilmektedir. Daha çok okey oynayarak daha çok puan toplamaya devam edin, hediyeler kazanmanın ihtimalini yükseltin.
Hızlı Okey Oyunlarının Doğru Adresi
Okey oyna 101 için Okeydeyim’i tercih etmeniz halinde, sıfır takılma ile okey oynayabilirsiniz. Hızlı ve akıcı okey oyunları için Okeydeyim tercih edin, asla pişman olmayın. Bütün üyeler Okeydeyim’in avantajlı özellikleri sayesinde siteyi tercih etmiştir. Türkiye’nin en büyük okey platformunda okey oynamaya başlamanız için geç değil. Kişisel bilgilerinizi girerek sisteme kayıt olun, okey keyfini doruklarda yaşayın.

Bu yazımızdan da Okey Seker hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: