Çanak Okey Oyna

admin     02-05-21     çanak okey oyna     Çanak Okey Oyna     2635 Defa Okundu

çanak okey oyna

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Çanak okey oyna aramasıyla birlikte yeni bir oyun serüvenine başlamış olursunuz. Çanak okey’in diğer okey oyun sistemlerinden en temel ve bariz farkı sitemizde gerçekleşen oyunlardan kazanacağınız ödüller, turnuva sistemi ve çip sisteminin entegre edilmesidir. Çanak okey oynayanlar, rekabet faktörünün daha çok artması sebebiyle bu okey sisteminde kendileri ile yarışmaktadırlar. Evde geçirilen boş vakitlerde eğlencenin doruk noktasında yani okeydeyim sitesinde liderlik tablosu için yarışmaktadırlar.  Çanak okey niteliklerinden bir tanesi olan çip sistemi sayesinde oyuncular birbirleri ile etkileşim kurabilmektedirler. Birbirlerine sitemizde bulunan hediyelerden ısmarlayabilmektedirler.

Bazı okey severler eşli çanak okey yerine tek başına oynayarak ne kadar başarılı bir okey oyuncusu olduklarını göstermek istemektedir. Eğer siz de çanak okey oyna oyununda iddialıysanız ve becerilerinize güveniyorsanız vakit kaybetmeden web sitemize giriş yapıp düz okey oynamaya başlayabilirsiniz. Düz okey adından da anlaşıldığı üzere internet üzerinden oynanırken eşli olmayan bir oyun türüdür. Canlı oyuncularla aynı okey odasına girip düz okey oyna hizmetine bağlanmanız sadece saniyelerinizi alacaktır. İnternet bağlantısı bulunan ve web dünyasına sıkıntısız bir şekilde girebilen tüm mobil cihazlar ve bilgisayarlardan web sitemize giriş yaparak siz de kesintisiz okey keyfinizi doruklarda yaşayabilirsiniz.
Son yıllarda herkesin kendi evinde oturmaya başladığı bu dönemde okey oynama keyfini online platformdan canlı okey odalarında yaşamak isteyenlerin sayısı bir hayli artmıştır. Bu okey severler aradıkları kaliteli ve deneyimli olan okey oyuncuları düz veya eşli okey oynamak istediklerinde her zaman olduğu gibi web sitemizi tercih etmektedir. İnternet bağlantısı olan her yerde ve her zaman canınız okey oynamak istediğinde web sitemize giriş yaparak bu hizmetlerden anında yararlanabilirsiniz. Bağımlılık yaratan canlı okey sayesinde çok sayıda sanal arkadaş edinebilir ve adınızı okey odalarında duyurmayı başarabilirsiniz

Çünkü bu çanak okey oyna türünde daha fazla ödül vardır ve dolayısıyla herkes kazanmak için daha fazla efor sarf ederek daha dikkatli şekilde oynar ve emeğinin karşılığını aldığında aldığı haz bir hayli artmaktadır. Geçmişte çanak okey oynamak için masa isteka gibi unsurlara ihtiyaç duyulmaktaydı ve bu durum oyunu uğraştırıcı kıldığı için eğlenceyi azaltıyordu. Fakat mobil çanak okey sayesine kişiler istediği anda hiçbir efor sarf etmeden internete bağlandığı andan itibaren bu eğlencenin tadını çıkarabilir ve dilediklerince oynayabilirler.

Mobil çanak okey sayesinde çanak okeyi bilmeseniz bile zamanla pratik yaparak okey oyunları arasında en çok rekabetin olduğu ve en çok zevk alındığı bu okey türünü öğrenip diğer oyunculara karşı zafer elde edebilir ve kazanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte mobil çanak okey oyununa katılabilir arkadaşlarınızı sanal ortamda gerçek mağlubiyetlere uğratabilirsiniz. Ödül havuzundaki puanın bir hayli fazla olması nedeniyle en iyiler tablosunda yer almak için en kolay ve en eğlenceli okey türü olan çanak okeyi oynayarak en iyiler tablosunda en üst seviyelere çıkabilirsiniz. Diğer okey türlerinde alacağınız zevkin tıpkı çanak sisteminde olduğu gibi daha fazla olduğu bu oyun türünde daha fazla eğlenir, zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Oyun sonunda kazanan kişi siz olduğunuzda ise keyif çayınızı içebilirsiniz. Bu eğlenceye katılmak, çanağı kırmak için beklemeyin eğlenceye hazır olun.

Dilerseniz diğer sitemiz OkeyDeyim`e burdan giriş yapabilirsiniz.

çanak okey oyna-eşli çanak okey oyna-çanak okey oyunu

çanak okey oyna-eşli çanak okey oyna-çanak okey oyunu

Çanak Okey

Ülkemizde en sevilen çoklu oyunlardan en bilindiği okey oyunu internet üzerinden de oldukça keyif vermekte. çanak okey olarak ünlenen okey oyunlarına her yerde ulaşmak artık mümkün. Oyuncuların arasında sıkı ve tatlı bir rekabet havası katan online okey işteyken molalarınızda, otobüsteyken, metrodayken ya da evde otururken bir tık ile cebinize sığıyor.  Cep telefonlarımızın içerisine okey setlerimizi sığdırdık. çanak okey sayesinde ağır okey takımları kullanmanız gerekmez. Ekrana dokunarak kolaylıkla taşlarınızı hareket ettirebilirsiniz. Okeydeyim platformunda ile dilediğiniz her an okey oynayabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, gelişmiş hile engelleme (anti-cheat) sistemimizle; hilesiz, eşit ve adil bir şekilde yarışabilirsiniz. Online okey rahatlığına varan herkes bağımlısı oluyor. Oldukça eğlenceli ve rahat! Telefon kullanımında zorlanan kişiler için, normal okeyden tek farkı ağır okey tahtası, taşları ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Telefonunuzu tutmanız yeterli!

Canlı Çanak Okey Oynamanın Doğru Adresi

Canlı çanak okey oyna ama üye olmadan diyorsanız, mutlaka Okeydeyim üyeliğinizi gerçekleştirin ve okey deneyimini hızlı ve etkili bir şekilde yaşamaya başlayın. Bu deneyimden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü insanlar bu harika deneyimi yaşamak için Türkiye’nin dört bir yanından üye oluyorlar. Siz de bu üyeler arasına katılabilirsiniz!

Çanak Okey Oynamak için

Siz de sevdikleriniz ile birlikte çanak okey keyfi yapmak ister misiniz? Sevdiklerinizle okey oymanın tadını çıkarmak için Okeydeyim doğru adrestir. Burada okey oynamaktan büyük keyif alacağınızın garantisini veriyoruz. Okey oynamak vakti değerlendirmenin ve stresi atmanın en iyi yollarından bir tanesidir. Yapılan çalışmalar okey oynayan kişilerin oyun sırasında beyinlerinde yeni bağlantı yollarının oluştuğunu ortaya koymuştur. Yani okey oynamak beynin gelişmesini sağlıyor. Üstelik okey oynayan kişiler oynamayan kişilere kıyasla, unutkanlık hastalıkları gibi beyin hastalıklarına yakalanıyorlar. Okeydeyim, sağlığınızın gelişmesine katkı sağlar. Üstelik bütün bir günün stresinden okey oynayarak uzaklaşabilirsiniz. Okey oynadıktan önce ve okey oynadıktan sonra modunuzda ciddi bir fark olacağınızın garantisini veriyoruz.

Okey ve Chat Keyfini Bir Arada Yaşayabilirsiniz

Hem okey oynayarak hem de chat yaparak bir taşla iki kuş vurmak mümkündür. Okey ve chat keyfini bir arada yaşamanız için Okeydeyim’de özel bir chat sistemi bulunmaktadır. Bu sistem, diğer üyelerle ve masada oyun oynadığınız oyuncular ile sohbet etme imkanını yakalamanızı sağlar. Bu özellik kişinin istemesi halinde kapatılabilir. Özelliğin kapanması ile birlikte artık başka insanlardan mesaj almak ve mesaj göndermek mümkün olmaz. Ancak özellik her zaman yeniden aktif hale getirilebilir. Özelliğin kullanımı tamamen sizin isteğinize bırakılmıştır.

Mobil Çanak Okey

Mobil Çanak okey oyunu tıpkı diğer okey oyunlarında olduğu gibi dört oyuncu ile oynanan bir masa oyunudur. Okey taşları, taşları dizmek için gerekli olan istekalar ve bir zar ile oynanan oyundur, çanak okeyi diğer okey türlerinden ayıran özelliği şans oyunu olmasından ziyade hafızayı da içermesidir. Bu özelliği sayesinde sadece eğlence için oynanan oyun olmaktan çıkıp bir nevi hafıza pratiği yapmış olursunuz hem hafızanızı geliştirip hem eğlenmek için en ideal araç çanak okey oyunudur. Okey sözcüğü aynı zamanda oyunda bulunan joker taşının adıdır. Elini en hızlı şekilde bitiren (ister okey atarak ister çifte giderek) bitiren oyuncu çanağı kırarak çanaktaki birikmiş olan ödülü yani puanı da kazanmış olur. Bu özellik diğer oyuncularla olan rekabeti arttırarak bir o kadar da oyunun verdiği eğlenceyi doruk seviyelerine çıkarmasına neden olur. Puan yani ödül sistemi haricinde normal oynanan düz okey ile hiçbir farkı bulunmamaktadır. Bu oyunda risk faktörü de işin içine girdiği için ortamı kızıştırır ve aradaki rekabeti bir hayli artırır. Her elin başlangıcında oyuncular riske edeceği bir miktarı gözden çıkarır. Hafızasını en iyi şekilde kullanan ve şansı olan oyuncu oyun sonunda çanağı kırarak ödül havuzundaki tüm puanları toplar ve bu durum oyundan elde ettiği hazzı girilen risk oranında artırır. Mobil Çanak Okey diğer okey türlerine nazaran en çok sevilen oyun türlerinden biridir.

mobil çanak okey

mobil çanak okey,çanak okey oyna,çanak okey oyna,çanak okeyi oyna,online çanak okey

Okey Oynarken Hediye Kazanmak Mümkün

Okey oynarken hediye kazanmayı kim istemez ki? Haftalık ve genel skorunuza göre bir listede sıralanırsınız. Bu listede isminiz üst sıralarda yer alırsa, yani iyi bir skor elde ederseniz, o halde, hediye kazanma şansınız olur. Okey oynarken hediye kazanmak istiyorum derseniz, mutlaka haftalık olarak iyi okey oynayın ve puanları toplayın. Eğer o hafta üst sıralarda yer almayı başaramazsanız sorun değil. Çünkü, başka hafta da şansınızı deneyebilirsiniz. Her hafta hediye kazanmak için şansınız var. Mükemmel hediyeler sizleri bekliyor.

Her Türden Oyuncuyu Bulabilirsiniz

Okeydeyim hem profesyonellerin hem de acemi oyuncuların toplanma adresidir. Yani Okeydeyim’e gelip okey oynamak için illa profesyonel bir oyuncu olmanız gerekmiyor. Aksine acemi bile olsanız okey oynayabiliyorsunuz. Her seviyeden oyuncu olması, okey oyunlarının daha kaliteli ve dinamik olmasına katkı sağlar. Acemi oyuncuların profesyonel oyuncular ile eşleşmesi her iki taraf için de keyif verici olmayacaktır. Ne var ki, dengeli bir eşleşme sağlayan Okeydeyim ile okey keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

 

Çanak Okey İndir

Çanak okey Android ve Masaüstü (Tarayıcı) platformlarında da hizmet vermektedir.  Her anınızda isterseniz evinizde koltuğunuzda uzanırken isterseniz de işinizde yemek molasında bu eğlenceden mahrum kalmadan erişebilirsiniz. Okeydeyim Android uygulaması sayesinde çanak okey mobil cihazlarınızda eğlencenize kaldığınız yerden devam etme imkânı sunmaktadır. Tarayıcı’da oynamak istediğinizde oyunu indirme, yükleme, oyun kurulumu esnasında anlaşmalı reklamlı programlar kurulumu gibi teferruatlı olan, işletim sisteminizi riske atmadan oynayabilirsiniz. Android platformunda ise sitemizde bulunan çanak okey indir bölümünden “.apk” dosyası aracılığıyla; Masaüstü ve Android kullanıcıları aynı sistem üzerinden oyun atabilirsiniz. Eğer arkadaşınızın bir bilgisayarı yoksa sahip olması gereken tek şey bir akıllı telefon yardımıyla sitemizden .apk dosyasının basit kurulumunu yapmak olacaktır.

Bedava Çanak Okey

Evde yalnızlıktan sıkılan ve bedava çanak okey oynama keyfini diğer internet kullanıcıları ile doyasıya çıkarmak isteyen kişilerin bir numaralı adresi okey sitemiz olmaktadır. Okey platformu tamamen ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede okey severler oyun sırasında donma takılma bozulma gibi problemler yaşamadan okey oynamanın tadına doyasıya varabilmektedir. Canlı okey oyunlarında en kaliteli sonuçlara ulaşabilmek için siz de hemen internet sitemizi kullanabilir ve bedava okey oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. Hemen okey oyna seçeneği aktif bir şekilde internet sitemizin ana sayfasında bulunmaktadır. Bu bağlantıya tıklayarak gerçek kullanıcılar ile düz veya eşli okey oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.

İnternet üzerinden bedava çanak okey oynamak isteyenlerin bir numaralı adresi haline gelen web sitemizde tüm hizmetler tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Bayan oyuncularla birlikte seviyeli ve samimi bir ortamda internet üzerinden canlı okey oynamak istiyorsanız da web sitemizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden okey oynayabilmek için yaş veya kayıt şartı bulunmamaktadır. Kullanıcı adınızı belirledikten sonra siz de diğer web kullanıcıları gibi sevdiğiniz okey türünü seçip hemen keyifli dakikalar geçirmeye başlayabilirsiniz. Evde yalnız kaldığınız dönemlerde sohbet arkadaşı ararken bir yandan da çok sevdiğiniz ve adeta bağımlılık yaratan canlı okey oyunlarına dalıp saatlerin nasıl geçtiğini anlamakta güçlük çekmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. İnternet sitemizde gece ya da gündüz demeden günün her saatinde aktif okey oyuncusu bulmanız mümkün olmaktadır.

En Sevilen Eşli Çanak Okey Oyunları. Bilindiği üzere canlı okey oyunlarında da pek çok farklı seçenek öne çıkmaktadır. İsterseniz internet üzerinden yeni tanıştığınız bir kullanıcı ile eşli okey oynamaya başlayabilirsiniz. Bayanlarla birlikte eşli okey oyna hizmetinden bedava şekilde yararlanmak için en doğru adres yine internet sitemiz olmaktadır. Çünkü internet sitemizin aktif kullanıcıları içinde Türkiye’nin dört bir yanından canlı okey oynamak için akın akın gelen bayan kullanıcılar da öne çıkmaktadır. Samimi ve saygılı bir ortamda okey eşiniz ile rakiplerinize kök söktürmek istiyorsanız web sitemizi günün her saatinde kullanabilirsiniz. Aynı saatte ve aynı yerde sözleşeceğiniz okey oyuncuları ile sık sık bir araya gelerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sanal Okey salonlarında gerçek kişiler ile okey oynamak ister misiniz? Okey oynamaya başlamak için sadece üyelik bilgilerinin girilmesi yeterlidir. Üyelik bilgileri girildikten sonra kişinin belirtmiş olduğu e mail adresine bir onay kodu gelir. Bu onay kodu Okeydeyim sistemine girildikten sonra da üyelik aktif hale gelir. Bu nedenle üyelik işlemleri sırasında girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olmanız gerekir. Üyelik işlemlerini bir iki dakika gibi kısa bir süre içinde hallettikten sonra, anında okey keyfi yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik Okeydeyim’in çok sayıda avantajlarından faydalanabilirsiniz. Hızlı oyunlar, ödül kazanma şansı, elite okey oynama ortamı gibi özelliklerden faydalanarak okey oynamak mümkün!
 Sosyalleşmek Çok Kolay
Okeydeyim sayesinde sosyalleşebileceğinizi biliyor muydunuz? Bir yandan hem okey keyfi yapacak diğer yandan da yeni insanlar ile tanışabilecek ve sohbet edebileceksiniz. Chat özelliği dilenilen an kapatılabilir. Özelliğin kapatılması halinde ne diğer insanlara mesaj gönderebilir ne de onlardan mesaj alabilirsiniz. Ancak dilediğiniz an bu özelliği yeniden aktif hale getirerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Okeydeyim ile patron sizsiniz! Dilediğiniz ayarları yaparak okey keyfi mümkün!
Elite Okey Ortamının Keyfi Okeydeyim ile Çıkar
Harika bir ortamda okey oynamak ister misiniz? Okeydeyim kullanıcılarına okey oynamak için güzel bir ortam sunar. Okey oynamak için kaliteli, seviyeli ve saygılı bir ortam olmazsa olmazlar arasında yer alır. Okeydeyim işte bütün üyelerine bu ortamı sunar. Bütün kullanıcıların okey site kurallarına uyması beklenir. Uymayan üyeler siteden uzaklaştırılır. Okey oynarken sizi kimsenin rahatsız edemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

online canak okey

online canak okey

Türkiye’de en çok sevilen masa oyunlarının başında gelen okey oyununda fark yaratan çözümler her zaman olduğu gibi internet sitemizde yer almaktadır. İnternet sitemiz 7/24 boyunca aktif olduğu için her okey oynamak isteyene kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Yeni insanlarla sohbet ortamında kaynaşıp eşli okey oynamak istiyorsanız tek yapmanız gereken web sitemize akıllı telefon veya tabletlerden giriş yapmaktır. Bunun dışında dilerseniz bilgisayarınızdan da internete bağlanarak canlı okey oynamak keyfini sürdürebilirsiniz. Her sat başında çok sayıda okey oyuncusunun bir araya gelerek çok keyifli oyunlara tanıklık ettikleri okey sitemizde size de yer vardır.

Okeydeyim platformunda, ücretsiz çanak okey deneyimini sağlamanız mümkündür. Hiçbir üyelik, kişisel bilgi sitemiz tarafından sizlerden istenilmez. Platformumuza bağlandığınızda, “Misafir Girişi” özelliğini kullanarak çanak okey platformuna bağlanabilirsiniz.  Her oyunda kazandığınız, puanlar ile çanak kırabilir, rakiplerinizi dumura uğratabilirsiniz. Rakiplerinizin seviye aralıklarını oda kurarken kendiniz seçebilir dilerseniz usta oyuncularla aynı oda içerisinde rekabetli bir okey masası kurabilirsiniz. Hiçbir şekilde Okeydeyim platformu sizden ekstra para talep etmemektedir. Çip puanlarınızı kazanarak oyun içerisindeki çiplerle arkadaşlarınıza hiçbir para ödemeden sadece çip sistemi sayesinde hediyeler yollayabilirsiniz.  Binlerce kullanıcımız arasından bedava çanak okey hizmetinden sizde yararlanmak istemez miydiniz? Haydi sen de oyunun nabzını tutacak bir oyuncu ol ve rakiplerinle yarış. Turnuvalarda rekabetçi oyun anlayışınla boy göster. Yeni ödüller kazan ve kazandığın ödüllerle oyunda tanıştığın arkadaşların arasında ün kazan. Mynet ve Facebook’un ünlü popüler oyunu “Çanak Okey” hiçbir ek ücret istemeden senin odalara katılıp çanak kırmanı bekliyor!

Çanak Okey Oyna Facebook

Çanak okey artık sadece Facebook’ta değil internet sitesinde de doyasıya oynamak mümkündür. Çanak okey son zamanların en çok aratılan online oyunlarının en başında gelmektedir. Çanak okey oynamak istediğinizde elinizi cebinize atmanız yeterli. Hileli okeylerden sıkılmadınız mı? Hiçbir hile yapılmayacak şekilde geliştirilen online çanak okey sayesinde eşit haklarda okey oynamak mümkün. Artık kimse taş hırsızlığı yapamayacak. Canınız sıkıldı ve şu an sizinle okey oynayacak bir takımınız yok mu? Online çanak okey oynayarak sizinle eşleşen takımlar ile dilediğiniz her an okey oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Üstelik bedava ve ücretsiz. Okey den sıkılanlar için müjde! Hala deneyip öğrenmediyseniz sizleri çanak okey oynamaya davet ediyoruz. Rekabeti arttırmak ve daha fazla eğlenmek isterseniz çanak okey her daim yanınızda. Çanak okeyin normal okeyden farklı olarak ödül sistemi vardır. Ödül sistemi sayesinde çanak okeyde daha fazla eğlence daha fazla rekabet daha fazla heyecan oluyor. Haydi, çanak okey oynayın ödül olarak paralarını siz toplayın!

Dilerseniz bu adresimizden de İnternetten Okey Oyna yazımızı okuyabilirsiniz.

Online Çanak Okey Oyna, online platform üzerinden diğer internet kullanıcıları ile bir araya gelerek okey ona hizmetinden yararlanmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle insanların evlerinde daha fazla vakit geçirmeye başladığı şu günlerde internet üzerinden gerçek oyunculu bir şekilde oynanan oyunların sayısında ve oyuncuların adedinde adeta patlama yaşanmaktadır. Eğer siz de internet üzerinden düz veya eşli mobil okey oyunlarını güvenilir adreslerden oynamak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. İnternet sitemizi kullanarak günün her dakikasında kesintisiz bir şekilde mobil oyun seçeneklerini de değerlendirerek okey oynama keyfini yaşayabilirsiniz. En sevilen okey oyunlarına kolay yoldan ulaşabilmek için siz de Türkiye’nin dört bir yanındaki gerçek web kullanıcıların yaptığı gibi internet sitemizi tercih edebilirsiniz.

Canlı Çanak Okey Oynama İmkanı

İnternet üzerinden canlı okey oynamanın en kolay yolu her zaman olduğu gibi kullanıcı dostu web ara yüzü ile öne çıkan ve çok sayıda hazır kullanıcıya sahip olan web sitemizden geçmektedir. Kurulduğu günden bu yana uzun yıllar boyunca internet üzerinden canlı okey oyna desteği sunan web sitemizin çok sayıda aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Bu sayede sabahın erken saatlerinde de ya da gecenin ilerleyen saatlerinde olsa bile aktif oyuncu bulmak mümkün olmaktadır. Canlı çanak okey oynarken yeni insanlarla tanışıp kaynaşmak isteyenler için asla kaçırılmayacak fırsatlar her zaman web sitemizde yer almaktadır.

online canak okey oyna

online canak okey oyna

Canlı okey oynamanın keyfini doyasıya sürerken bir yandan da gerçek kullanıcılar ile rekabet halinde olmak isteyenler web sitemizin hizmetlerini tercih etmektedir. Kolay kullanıma sahip ve ilgi çekici ara yüzü ile mobil platformlardan da girilebilen canlı okey sitemizi siz de hemen ziyaret edebilirsiniz. Gece ya da gündüz demeden günün her saatinde çok sayıda okey sever web sitemiz üzerindeki canlı okey odalarında toplanmaktadır. Anında okey oynayabileceğiniz ve keyifle okey oynama ihtiyacınızı karşılayacağınız bu hizmet sadece internet sitemizde bu derecede kaliteli ve ücretsiz olarak sunulmaktadır. Son yıllarda internet üzerinden canlı okey oynamak isteyen okey severlerin sayısında patlama yaşanmaktadır.

İnternet Üzerinden Çanak Okey Oyna

Her geçen gün yeni oyuncuların dahil olduğu web sitemizde sabahtan akşama kadar internet üzerinden çanak okey oynama şansınız bulunmaktadır. Rekabetçi bir ortamda ne kadar başarılı bir okey oyuncusu olduğunuzu kanıtlamak için rakiplerinizle yüzleşebilirsiniz. İnternet üzerinden canlı okey oynamanın en kolay ve ücretsiz hali tabii ki de web sitemizden geçmektedir. İnternet sitemizde her yaştan okey sever için sınırsız okey odaları ve imkan sunulmaktadır.
Dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman siz de bu canlı okey odalarına giriş yaparak diğer internet kullanıcıları ile yarışmaya başlayabilirsiniz. En sevilen masa oyunlarının başında gelen ve adeta bağımlılık yapan okey oyununda kendinizi geliştirmek için botlarla da oyun kurup oynayabilirsiniz. Web sitemizde botlarla okey oyna hizmeti bulunduğu için yeni okey oynamayı öğrenen kişilere de faydalı avantajlar sağlanıp oyun keyfi üst seviyeye çıkarılmaktadır.

Okey Oynarken Ödül Kazanın
Başarılı bir okey oyuncusu musunuz? Okey yeteneklerinize güveniyor musunuz? O halde ödül kazanmak çok hoşunuza gidecek. Okey oyuncuları kazandıkları puanlara göre bir listede sıralanmaktadır. Bu listede birinci olan kişiler ödül kazanır. Bir hafta siz birinci gelmediyseniz üzülmeniz gerekmez. Çünkü her hafta yeni bir liste ilan edilmektedir. Daha çok okey oynayarak daha çok puan toplamaya devam edin, hediyeler kazanmanın ihtimalini yükseltin.
Hızlı Okey Oyunlarının Doğru Adresi
Okey oyna 101 için Okeydeyim’i tercih etmeniz halinde, sıfır takılma ile okey oynayabilirsiniz. Hızlı ve akıcı okey oyunları için Okeydeyim tercih edin, asla pişman olmayın. Bütün üyeler Okeydeyim’in avantajlı özellikleri sayesinde siteyi tercih etmiştir. Türkiye’nin en büyük okey platformunda okey oynamaya başlamanız için geç değil. Kişisel bilgilerinizi girerek sisteme kayıt olun, okey keyfini doruklarda yaşayın.

Bu yazımızdan da Okey Seker hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.