Çanak Okey Oyna

admin     02-05-21     çanak okey oyna     Çanak Okey Oyna     1603 Defa Okundu

Sending
User Review
0 (0 votes)

Çanak okey oyna aramasıyla birlikte yeni bir oyun serüvenine başlamış olursunuz. Çanak okey’in diğer okey oyun sistemlerinden en temel ve bariz farkı sitemizde gerçekleşen oyunlardan kazanacağınız ödüller, turnuva sistemi ve çip sisteminin entegre edilmesidir. Çanak okey oynayanlar, rekabet faktörünün daha çok artması sebebiyle bu okey sisteminde kendileri ile yarışmaktadırlar. Evde geçirilen boş vakitlerde eğlencenin doruk noktasında yani okeydeyim sitesinde liderlik tablosu için yarışmaktadırlar.  Çanak okey niteliklerinden bir tanesi olan çip sistemi sayesinde oyuncular birbirleri ile etkileşim kurabilmektedirler. Birbirlerine sitemizde bulunan hediyelerden ısmarlayabilmektedirler.

canakokey

çanak okey oyna-eşli çanak okey oyna-çanak okey oyunu

Mynet Okey Oyna

Ülkemizde en sevilen çoklu oyunlardan en bilindiği okey oyunu internet üzerinden de oldukça keyif vermekte. Mynet okey olarak ünlenen okey oyunlarına her yerde ulaşmak artık mümkün. Oyuncuların arasında sıkı ve tatlı bir rekabet havası katan online okey işteyken molalarınızda, otobüsteyken, metrodayken ya da evde otururken bir tık ile cebinize sığıyor.  Cep telefonlarımızın içerisine okey setlerimizi sığdırdık. Online okey sayesinde ağır okey takımları kullanmanız gerekmez. Ekrana dokunarak kolaylıkla taşlarınızı hareket ettirebilirsiniz. Okeydeyim platformunda ile dilediğiniz her an okey oynayabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, gelişmiş hile engelleme (anti-cheat) sistemimizle; hilesiz, eşit ve adil bir şekilde yarışabilirsiniz. Online okey rahatlığına varan herkes bağımlısı oluyor. Oldukça eğlenceli ve rahat! Telefon kullanımında zorlanan kişiler için, normal okeyden tek farkı ağır okey tahtası, taşları ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Telefonunuzu tutmanız yeterli!

Çanak Okey İndir

Çanak okey Android ve Masaüstü (Tarayıcı) platformlarında da hizmet vermektedir.  Her anınızda isterseniz evinizde koltuğunuzda uzanırken isterseniz de işinizde yemek molasında bu eğlenceden mahrum kalmadan erişebilirsiniz. Okeydeyim Android uygulaması sayesinde çanak okey mobil cihazlarınızda eğlencenize kaldığınız yerden devam etme imkânı sunmaktadır. Tarayıcı’da oynamak istediğinizde oyunu indirme, yükleme, oyun kurulumu esnasında anlaşmalı reklamlı programlar kurulumu gibi teferruatlı olan, işletim sisteminizi riske atmadan oynayabilirsiniz. Android platformunda ise sitemizde bulunan çanak okey indir bölümünden “.apk” dosyası aracılığıyla; Masaüstü ve Android kullanıcıları aynı sistem üzerinden oyun atabilirsiniz. Eğer arkadaşınızın bir bilgisayarı yoksa sahip olması gereken tek şey bir akıllı telefon yardımıyla sitemizden .apk dosyasının basit kurulumunu yapmak olacaktır.

Çanak Okey Oyna Bedava

Okeydeyim platformunda, ücretsiz çanak okey deneyimini sağlamanız mümkündür. Hiçbir üyelik, kişisel bilgi sitemiz tarafından sizlerden istenilmez. Platformumuza bağlandığınızda, “Misafir Girişi” özelliğini kullanarak çanak okey platformuna bağlanabilirsiniz.  Her oyunda kazandığınız, puanlar ile çanak kırabilir, rakiplerinizi dumura uğratabilirsiniz. Rakiplerinizin seviye aralıklarını oda kurarken kendiniz seçebilir dilerseniz usta oyuncularla aynı oda içerisinde rekabetli bir okey masası kurabilirsiniz. Hiçbir şekilde Okeydeyim platformu sizden ekstra para talep etmemektedir. Çip puanlarınızı kazanarak oyun içerisindeki çiplerle arkadaşlarınıza hiçbir para ödemeden sadece çip sistemi sayesinde hediyeler yollayabilirsiniz.  Binlerce kullanıcımız arasından bedava çanak okey hizmetinden sizde yararlanmak istemez miydiniz? Haydi sen de oyunun nabzını tutacak bir oyuncu ol ve rakiplerinle yarış. Turnuvalarda rekabetçi oyun anlayışınla boy göster. Yeni ödüller kazan ve kazandığın ödüllerle oyunda tanıştığın arkadaşların arasında ün kazan. Mynet ve Facebook’un ünlü popüler oyunu “Çanak Okey” hiçbir ek ücret istemeden senin odalara katılıp çanak kırmanı bekliyor!

Çanak Okey Oyna Facebook

Çanak okey artık sadece Facebook’ta değil internet sitesinde de doyasıya oynamak mümkündür. Çanak okey son zamanların en çok aratılan online oyunlarının en başında gelmektedir. Çanak okey oynamak istediğinizde elinizi cebinize atmanız yeterli. Hileli okeylerden sıkılmadınız mı? Hiçbir hile yapılmayacak şekilde geliştirilen online çanak okey sayesinde eşit haklarda okey oynamak mümkün. Artık kimse taş hırsızlığı yapamayacak. Canınız sıkıldı ve şu an sizinle okey oynayacak bir takımınız yok mu? Online çanak okey oynayarak sizinle eşleşen takımlar ile dilediğiniz her an okey oynayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Üstelik bedava ve ücretsiz. Okey den sıkılanlar için müjde! Hala deneyip öğrenmediyseniz sizleri çanak okey oynamaya davet ediyoruz. Rekabeti arttırmak ve daha fazla eğlenmek isterseniz çanak okey her daim yanınızda. Çanak okeyin normal okeyden farklı olarak ödül sistemi vardır. Ödül sistemi sayesinde çanak okeyde daha fazla eğlence daha fazla rekabet daha fazla heyecan oluyor. Haydi, çanak okey oynayın ödül olarak paralarını siz toplayın!

Dilerseniz bu adresimizden de İnternetten Okey Oyna yazımızı okuyabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: