Yeni Okey Sitesi

admin     29-06-20     Genel     Yeni Okey Sitesi     733 Defa Okundu

Sending
User Review
0 (0 votes)

Yeni okey sitesi olarak açığa çıkan okey platformları eski düzene yönelik oldukça renkli bir boyutta sunulmaktadır. Kullanıcıların bu hizmetten çok yönlü zevk alabilmesi ve zamanını daha verimli geçirebilmesi açısından günlük okey bonusları verilmektedir.

Okey oyununun bir kuralı gereğince verilen okey bonusları üyelerin daha çok oyun oynayabilmesini sağlar. Böylelikle hakkınız bitmeden daha çok hak kazanarak 7/24 erişim sağlamanız mümkün olur. Sizin için mümkün olan her zaman dilimi aynı zamanda kendinize ayırdığınız bir süre olarak bilinir. Bu nedenle keyifle geçirmek istediğiniz zamanı ayarlamanız da kolay olur.

Bu bazen geç saatlerde olsa da genellikle tüm boş vakitleriniz için geçerlidir. Kişiye özgü bir platform olması nedeniyle yeni okey ortamları daha canlı tutulmaktadır. Birbirinden değişik kişilerin bulunduğu bu ortamda kendinize yeni bir hayatın başlangıcını da sunmuş olabilirsiniz. Çünkü bu ortamlarda oynanan okey oyunları aynı zamanda yeni bir arkadaşlık serüveninin de başlangıcıdır.

Türkiye’nin En İyi Okey Hizmeti 

yeni okey sitesi

yeni okey sitesi,yeni okey siteleri,okey sitesi

Mobil okey oynamak isteyen kişiler soluğu Okeydeyim’de alıyorlar. Okeydeyim Türkiye’de en çok tercih edilen okey oynama uygulamalarından bir tanesidir. Türkiye’nin en popüler masa oyunlarından bir tanesi olan okey, en iyi Okeydeyim’de oynanır. Okeydeyim üzerinden okey oynamak için ister usta oyuncu olun ister deneyimsiz bir oyuncu fark etmiyor. Her seviyeden oyuncu keyifli bir şekilde okey oynamak için Okeydeyim’i tercih ediyor. Haydi, siz de milyonlarca diğer üye gibi Okeydeyim’e üye olun, siz de okey oynarken zamanının nasıl geçtiğini bile unutun!

Okey Oynarken Okeydeyim ile Sosyalleşmek Mümkün

Günümüzde insanların en büyük şikayeti, sosyalleşme problemidir. Okeydeyim ile kolay bir şekilde sosyalleşebilirsiniz. Hem de bunu okey oynarken yapabilirsiniz. Dileyen oyuncular sitenin sohbet etme özelliğini kapatarak diğer oyuncuların kendilerine mesaj göndermelerini engelleyebilirler. İSTEYEN oyuncular ise uygulamanın sohbet etme özelliğinden faydalanarak samimi sohbetlere katılabilirler. Okeydeyim ile okey oynarken bir yandan da sohbet edebilme özelliği sizleri bekliyor!

Yeni Okey Oyunu

Yeni okey oyunu eski okey oyunlarının verdiği hazzı ikiye katlatıcı atmosfere sahiptir. Bu bakımdan çok yönlü değerlendirilecek ortam olarak bilinmektedir. Günün stresini atacağınız bu ortamlarda oldukça zevkli süreç geçireceğinize emin olabilirsiniz. Çünkü hayatın stresi başka şekilde geçirilememektedir. İnsanların bir şekilde yaşadığı stresi bir nebze unutması gerekir.

Aksi halde stres nedeniyle hasta olunması mümkün olup bedeninizde ve ruhunuzda derin yaralarla karşı karşıya kalmanız mümkün olur. Bu yüzden her insan için geçerli olan stres atma hali kimi zaman farklı konulara yönelik değerlendirilse de kişiye zarar vermeyecek seçimler yapılması gerekir.

Zarar vermeyecek oyun seçimlerinden biri olan okey oyunları ise bu konuda tercih edilecek en keyifli olanlarından biri sayılır. Okey oynamak oldukça basit bir oyun şekli olduğundan hızlıca öğrenilir. Kısa sürede profesyonel oyunculara taş çıkarmak mümkündür. Aynı zamanda şans oyunu olarak bilindiği için tam anlamıyla kullanabileceğiniz bir platformdur.

Yeni Okey Masaları

okey siteleri

okey siteleri

Yeni okey masaları eski sistemde kullanılan görsel temalara göre oldukça beğeni kazanmış halde sunulmaktadır. Bu nedenle eski okey ortamlarından sıkılan kişiler için yeni bir döngü başlatılmış sayılır. Okey oynamak hem zevkli hem de kişinin kendi hırslarına yeni düşmesini engelleyen bir özellik bulundurmaktadır. Bu nedenle aşırı bağımlılık yaşayan kişilere göre en uygun oyun seçimidir.

Para kaybı oluşturmayan bir düzenekte olduğu için her kullanıcıya uyumluluk sağlar. Uyumluluk sağlaması nedeniyle her kesinden herkes için kullanılabilir bir durumdadır. Bu oyunların bir özelliği de 7/24 erişim sağlanabilir durumda olmasıdır. Bu sayede her an zaman ayırmak mümkün olur. Sizin müsait olduğunuz zaman dilimine göre kullanacağınız bir oyun alanıdır. Yeni okey masaları oldukça donanımlı şekilde düzenlenmiştir.

Karşı rakibe sanal olarak içecek ısmarlanması, selam verilip tanışmaya yönelik konu açılması veya oyunun kızışmasını sağlayacak ambiyans sağlatılmaktadır. Çeşitli emojiler ve resimlerle istediğiniz türde bir okey oyunu oynamanız mümkündür. Dışardan bakıldığında her masa yanı gözükmesine rağmen iç ortamı her birinde farklıdır.

Yeni Okey İndirme Kolaylığı

Yeni okey indirme kolaylığı gelişen teknolojik araçlar ve internet erişim hızının varlığı ile oldukça basit bir hale gelmiştir. Eskiden piknik ortamlarında, evlerde toplanarak oynanan okey, şimdilerde yerini internet ortamına bırakmıştır. Bu kolaylık serüveni tabii internetin bulunduğu alanlarda sağlanır. İnternetin bulunmadığı bir alan kalmadığı için her yerde kolaylıkla erişilmesi mümkündür.

Yeni Okey Oyunları

Yeni okey oyunları birbirinden farklı masa çeşitleri ile yeni bir eğlence zamanı başlatmaktadır. Çifte giderek veya eşli oynanabilen okey oyunlar tek kişilik masalardaki muhabbet döngüsüyle daha da keyifli bir hal almış bulunmaktadır.

Hiçbir şekilde üye ayrımı yapılmayan bu platformlarda herkes eşittir. Kazanmanız halinde puanınız yükselerek daha çok puan kazandıracak masalara geçiş yapmanız mümkündür. Ayrıca masaların bulunduğu alanlar değişik takma isimlerle bulunmaktadır. Bu isimlerden hangisi hoşunuza gittiyse o odaya girerek istediğiniz masada oyun oynayabilirsiniz. Size verilen başlangıç puanını kazanmanız halinde yükselterek en yüksek masaya kadar çıkmanız mümkündür.

Yeni Okey Siteleri

Yeni okey siteleri hızlı bir şekilde erişim sağlayacağınız kolaylıkta olup internet paketinizi azaltmamaktadır. Basit bir oyun ve çok fonksiyonlu bir ortam olmasına rağmen internet oyunları arasında en sevileni olarak bilinir. Bu doğrultuda çıkış yapan yeni okey siteleri kişilerin isteklerine yönelik düzenlenmiştir.

Aradığınız emojiler, sohbet ortamı, rekabet ve kazanmanın verdiği haz ile muazzam bir oyun platformları olarak bilinir. Aynı zamanda can sıkıntısına en iyi gelen oyun türlerinden biri olduğu için her zaman değerlendirebileceğiniz türdedir. Stres atmak, zevk almak, yeni insanlarla tanışmak ve hayatınıza gerçek anlamda renk katmanın yeridir. Kapsamlı bir şekilde yeni dönem okey ortamları oldukça verimlidir.

Potansiyel üye bakımından her geçen gün üye sayısını arttıran platformlardır. Dünya çapında da en meşhur oyun türü olduğundan yabancı ve Türk ayırt etmeksizin her bireyin ortak oyun alanı sayılır.

Yeni Okey

Yeni okey eski okey siteleri ve ortamlarına göre daha geliştirilmiş şekildedir. Bu kapsamda aranılan okey oyununa yönelik hizmetler tatmin edici şekilde sunulmaktadır. Her bakımdan hoşnut kalınacak bu ortamda ister ortak arkadaşlarınızla isterseniz yeni kişilerle oyun oynamanız mümkündür. Tanışıp tanışmamak size kalmış olan bir durum olmakla birlikte rakibinizi yenilgiye uğratma hazzı oldukça keyiflidir.

Günlük stresinizi  kolay şekilde atacağınız bu ortamlar heyecan verici dostluklara da eşlik etmektedir. Bu dostluklar kimi zaman kısa süreli olduğu kadar kimi zamanda ömürlük olabilmektedir. Tabii bu durum size ve karşı tarafa da bağlıdır. Önemli olan oyun oynamak ve zevk almaktır. Bu bakımdan derin duygulara dalmamak gerekir.

Ne Zaman, Nerede Olduğunuz Fark Etmeden Okey Oynayın

Düz okey oynamak için belli bir saatte uygulamaya giriş yapmanız gerekmiyor. Ya da belli bir yerden okey oynamıyorsunuz. Zaman, mekan tamamen size kalmış. Ne zaman isterseniz o zaman okey oynayabiliyorsunuz. İster işte, okulda, bahçede, tatilde ya da yurt dışında olun. Bunların bir önemi yok. Siz Okeydeyim sitesini açın yeter. Özgürce, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde okey oynamak çok hoşunuza gidecek!

Çok Kısa Sürede Üye Olarak Okey Oynamaya Başlayın

Nette okey oynamak için yorucu üyelik sürecinden geçmekten sıkıldınız mı? Okeydeyim ile uzun süre boyunca, uzun yazılar yazmak, beklemek, bir sürü bilginizi vererek abone olmanız gerekmiyor. Abone olmak için isim, soy isim ve e mail adresinizi vermeniz yeterli oluyor. Bu bilgileri verdikten sonra e mail adresinize gelen kodu kullanıyorsunuz. Kod ile üyeliğinizi bir iki dakika içinde tamamlamış oluyorsunuz. Üye olduğunuz sırada verilen bilgiler kesinlikle saklamaktadır. Yani bilgileriniz Okeydeyim ile güven altındadır. Gözünüz kapalı bir şekilde Okeydeyim ekibine güvenebilirsiniz. Haydi siz de hemen üye olun, yalnızca bir iki dakika içinde okey keyfi yapmaya başlayın!
Her Seviyeden Oyuncu Okeydeyim’de Buluşuyor
Okeydeyim’de yalnızca belli seviyeden insanlar yok. Her seviyeden okey oyuncusunu tek bir oyun platformunda bulabilmek büyük bir zenginliktir. İsterseniz usta oyuncular ile hemen okey oynayabilir isterseniz de daha düşük okey seviyesinden insanlar ile okey keyfi yapabilirsiniz. Burada tercih tamamen size kalmıştır. Eğer isterseniz Okeydeyim rastgele eşleşme özelliğini de kullanabilirsiniz. Bu özellik okey oyuncularını tamamen rastlantı eserı aynı masaya koymaktadır. Dileyen oyuncular kendi elleri ile kimlerle oyun oynamak istediklerini seçebilirler. Okeydeyim’de patron her zaman sizsiniz!
Güvenli ve Huzurlu bir Ortamda Okey Oynamanın Keyfini Sürün
Okey oynamak isteyen kişilerin güvenliği ve huzuru için okeydeyim gerekli olan çalışmaları büyük bir titizlikle yürütmektedir. Oyuncular arasında düzenin ve güvenliğin sağlanması adına, bütün oyuncuların topluluk kurallarına uyması beklenir. Okeydeyim insanların bu kurallara gerçekten riayet edip etmediğini hem okeydeyim genel salon hem de diğer bütün salonlar için titiz bir şekilde kontrol etmektedir. Bu kontrol sırasında rahatsızlık veren herhangi biri ile karşılaşılması halinde, gereken işlem en kısa zamanda yapılır. İşlem yapıldığı için herhangi bir oyuncunun diğer oyuncu tarafından rahatsız edilmesi söz konusu olmaz. Siz de güvenli ve huzurlu bir şekilde okey oynamak isterseniz, tercihinizi okeydeyimden yana yapın.

Bu yazımızdan da Online Okey Siteleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: