WhiSKy Okey Sitesi

admin     12-08-20     whisky     WhiSKy Okey Sitesi     1097 Defa Okundu

whisky okey sitesi

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Okeydeyim’e Gelin Keyifli Vakit Geçirin

Artık klasik okey oynamak için çok iyi bir okey oyuncusu olmanız gerekmiyor. Okeydeyim’de her seviyeden farklı oyuncuları bulabilirsiniz. İlk defa okey oynayacak olanlardan tutun da, okey oynayarak profesyonel olan kişiler bile Okeydeyim’de yerini alır. Eğer daha önce okey deneyiminiz olmadıysa merak etmeyin. Çünkü Okeydeyim’de sizin gibi acemi oyuncuların sayısı oldukça fazladır. Kendi seviyenize yakın olan oyuncularla oyun oynarken zorlanmazsınız. Oyundan daha fazla keyif alırsınız. Aynı durum profesyonel okey oyuncuları için de geçerlidir. Çok tecrübeli olan oyuncular diğer oyuncuların seviyesini yeterli görmeyip oyundan keyif alamayacaklarını düşünüyor olabilirler. Böyle bir durumla Okeydeyim’de karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz.

whisky okey sitesi

whisky okey sitesi

Okey Oynayan Kişiler Beyin Sağlıklarını Koruyorlar

Aslında okey oynamak yalnızca keyifli vakit geçirmek anlamına gelmiyor. Çünkü okey oynamak beynin aynı anda farklı yerlerinin çalışmasını sağlayarak beyinde yeni bağlantıların kurulmasına yardımcı oluyor. Bu durum kişilerin daha zeki olmasını sağlarken aynı zamanda onların beyin hastalıklarından korunmasına yardımcı oluyor. Okey oynamanın yalnızca keyifli vakit geçirme aktivitesi olmadığı yapılan bilimsel çalışmalarla defalarca ortaya konmuştur. O halde siz de size fayda vermeyen çalışmalardan uzak durun, yerine okey oynayarak kendinizi ve beyninizi geliştirin.

Diğer Üyelerle Sohbet Keyfi

İnsanlar eşli okey oynarken bile sosyalleşebilirler. Nasıl mı? Elbette Okeydeyim sayesinde! WhiSKy Okey üyeleri, diğer üyelerle istedikleri zaman sohbet edebilirler. İnsanlar günümüzde sosyalleşmek için kendilerine yeterli vakti ne yazık ki ayıramıyorlar. Oysa Okeydeyim üzerinden mobil okey oynandığı zaman kişilerin 7 gün 24 saat boyunca istedikleri insanlarla sohbet etme lüksü vardır. Sohbet etme özelliği bütün üyeler tarafından kullanılmak zorunda değildir. İsteyen üyeler sohbet etme özelliğini kullanmadan kapatabilirler. Bir kere kapanan özellik yeniden aktif hale getirilebilir. Özellik aktif halde değilken üye karşı taraftan mesaj alamaz ve karşı tarafa mesaj gönderemez.

Okey Oynamanın Keyfini Özgürce Çıkarın

Daha önce telefondan okey oynadığınız zaman istediğiniz saatlerde yeterince üye bulamadığınız için okey oynayamadınız mı? Merak etmeyin. Okeydeyim’de hangi saatte olsa o saatte uygun üyeler bulabileceksiniz. İsterseniz gecenin bir vakti isterseniz de sabahın erken saatlerinde okey oynamak için Okeydeyim’de online olabilirsiniz. Okeydeyim Türkiye’nin en geniş platformlarından bir tanesi olduğu için üye bulmak konusunda sorun yaşamayacaksınız. Okey oynamak dendiğinde akla ilk gelen firma Okeydeyim sayesinde gönlünüzde okey oynamanın keyfini tamamen ücretsiz şekilde çıkarın! Okey oynamanın zamanı olmaz. Okeydeyim bunun için 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunar.

Okeydeyim’e Üye Olmak Çok Kolay

Üye olarak cepten okey oynamak isterseniz bunun için yalnızca bir iki dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır. Sizden istenilen bilgileri girin. Bu bilgiler arasında ad, soyad, e mail adresi yer alır. Girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan emin olun. Adresinize gönderilen linke tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirir getirmez okey oynamaya başlayabilirsiniz. Okeydeyim’e girdiğiniz zaman dilerseniz mobil uygulama sekmesine tıklayarak mobil uygulamayı da telefonunuza indirebilirsiniz. Mobil uygulama ile okey oynama keyfini daha hızlı yaşarsınız. Hız sevenler, ekran donmadan, yavaşlamadan okey oynamak istiyorum diyenler Okeydeyim ile istediklerini bulabilirler. Üstelik bunların tümü Okeydeyim’de tamamen ücretsizdir. Sunulan hizmetin kaliteli oluşu sayesinde Okeydeyim üye sayısı kısa süre içinde hızlı bir ivmeyle ilerlemiştir. Üye sayısının artışı Okeydeyim hizmet kalitesini asla düşürmemiş, aksine kalitenin daha da artmasına neden olmuştur.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

3 Yorumlar

 1. Eric

  20 Kasım 2021 at 23:15

  Hi, Eric here with a quick thought about your website okeydeyim.com…

  Cevapla
 2. Eric

  20 Kasım 2021 at 23:57

  Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website okeydeyim.com to generate more leads.

  Cevapla
 3. Eric

  14 Mart 2022 at 03:47

  whiskynin okey sitesi diye google da aratarak geldik ve sizi bulduk. okeyin gerçek keyfi

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.