Okey Oynamanın Doğru Adresi

admin     14-06-20     okeyiz     Okey Oynamanın Doğru Adresi     589 Defa Okundu

okey oynamanın doğru adresi

Sending
User Review
0 (0 votes)

Okey Oynamanın Doğru Adresi
Mobil okey oynayarak günün bütün stresini üzerinizden atmak ister misiniz? Okey oynamak sizi hem eğlendirir hem de günün yorgunluğunu ve kafanızdaki olumsuz düşünceleri atmanızı sağlar. Okeydeyim’e girip okey oynadıktan sonra ruh halinizin çok daha iyi olduğunu göreceksiniz. İş hayatı yorucu mu? Okul yaşamı stresli mi geçiyor? Çözüm bizde. Girin Okeydeyim sitesine, bütün stresi unutun gitsin! Hem de yapmanız gereken tek şey siteye üye olarak profil oluşturmaktan ibaret!
Okeydeyim Profili Oluşturmak Saniyeler Alır
Okeydeyim profili oluşturmak için çok uzun zaman uğraşmak gerektiğini düşünmeyin. Yalnızca bir iki dakika içinde profilinizi oluşturmanız mümkündür. Profil oluşturmak için ad soyad ve e mail bilgisi gibi temel bilgilerin girilmesi yeterlidir. Daha sonra e mail adresinize bir kod gönderilir. Üyelik sırasında mutlaka güncel e mail adresinizi verdiğinizden emin olun. Çünkü e posta adresinize gelerek gönderilen kodu onaylamanız gerekir. Onay işlemi tamamlandıktan sonra siz de milyonlarca diğer okey severin arasında katılarak düz okey oynamaya başlayabilirsiniz.
Okey Oynamak için Para Vermenize Gerek Yok
Okeydeyim üzerinden okey oynamak ve profil oluşturmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Programdan faydalanmak tamamen ücretsizdir. Okey salonlarının tümüne katılabilir, dilediğiniz süre kadar dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde okey oynama keyfini çıkarabilirsiniz. Daha hızlı ve pratik okey oynama deneyimi elde etmek isterseniz, Okeydeyim mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefon ve tabletlere indirmeniz mümkün. İndirmek için Google Play ya da Apple Store uygulama mağazalarının ziyaret edilmesi yeterlidir.
Hem Okey Oynayın, Hem de Yeni İnsanlar ile Tanışarak Sosyalleşin
Nette okey oynadığınız sırada yeni insanlarla tanışmak ve sosyalleşmek mükemmel bir deneyim olmaz mıydı? Bizce de evet! İşte tam da bu yüzden insanlar keyifle okey oynarken sosyalleşebilsinler diye sohbet etme özelliğini aktif hale getirdik. Sohbet etmek isteyen kullanıcıların faydalanabilecekleri bu özellik son derece faydalıdır. Okey oynarken sıkılmazsınız, birlikte oynadığınız insanların kim olduklarını öğrenebilirsiniz, sosyalleşirsiniz. İstemediğiniz kişiler ile konuşmak zorunda değilsiniz. Engelleme özelliği ile istenmeyen kişileri engelleyin gitsin!
Topluluk Kurallarına Uyan Üyeler, Güvenli Okey Oynama Ortamı
Okeydeyim ekibinin en çok önem verdiği konuların başında topluluk kuralları gelmektedir. Topluluk kuralları sayesinde bir üyenin öbür üyeyi rahatsız etmesi söz konusu bile olamaz. Rahatsızlık verici herhangi bir harekette bulunan üye tespit edilerek hakkında gerekli işlem yapılır. Okey ortamının huzurlu olması çok önemlidir. Okeydeyim’de huzurunuzu bozacak bir olayın yaşanmayacağına emin olabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bir durum olması halinde şikayet etme özelliğini kullanın. Okeydeyim genel salon ekibi konu hakkında en kısa zaman içinde araştırmaları yaptıktan sonra gerekeni yapacaktır. İçiniz rahat olsun.
Günün Her Saatinde Seviyenize Uygun Rakipler Bulabilirsiniz
Gecenin bir vakti hemen okey oynamak mı istediniz? Sabahın erken saatlerinde okey için rakip mi arıyorsunuz? Okeydeyim için günün hangi saati rakip aradığınızın bir önemi yok. Çünkü 7 gün 24 saat boyunca Okeydeyim’e giriş yapabiliyorsunuz. Daha da önemlisi sizin gibi aynı saaatte okey oynamak isteyen insanlar ile eşleşebiliyorsunuz. Türkiye’nin en geniş okey oynama platformlarından olan Okeydeyim ile zamanın hiçbir önemi yok! Tıpkı mekanın hiçbir önemi olmadığı gibi. Çünkü Okeydeyim’e isterseniz evden, ister okuldan, ister yolda giderken, isterseniz de tatilden bağlanabiliyorsunuz. Okeydeyim ile zaman ve mekan sınırlamasına son!
Seviyenize Uygun Rakibi Kendiniz Seçebilirsiniz
Çok usta bir okey oyuncusu musunuz? Ya da daha yeni okey oynamaya mı başladınız? Daha iyi okey oynamak için pratik yapmaya mı ihtiyacınız var? Merak etmeyin Okeydeyim ile her seviyeden oyuncu, istediğini gerçekleştirebileceği bir rakip ile eşleşebilir. Okeydeyim ile ustalar ustalar ile deneyimsizler deneyimsizler ile eşleşebilir. Ancak bu durum kader olmak zorunda değil. Oyunculardan hem okeydeyim genel salon hem de diğer salonlarda oynaya kişiler, oyun oynamak istedikleri kişiye birebir istek gönderebilirler. Karşı tarafında teklifi kabul etmesi halinde, oyun başlar. Oyuncular diledikleri zaman kendilerine istek gönderilmesi özelliğini kayıp edebilirler. Bu kişilerin tercihine kalmış bir durumdur. Aynı şekilde Okeydeyim’de yer alan diğer özellikler de site oyuncuları tarafından kontrol edilebilmektedir.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: