Üyeliksiz Okey Oyna

admin     14-06-20     üyeliksiz okey     Üyeliksiz Okey Oyna     1934 Defa Okundu

üyeliksiz okey oyna

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Üyeliksiz okey oyna okey okeyseverlerin tercih ettiği okey türlerinden biridir. Günümüz de görüyoruz ki çevremiz de üyeliksiz okey oyna olarak ya da bilgisayar üzerinde oynanılan stres atmak için başına oturulan oyunun adı okey. Okey oyununu insanlar genelde kafelerde, kahvehanelerde genelde böyle ortamlarda oynanılan bir oyundur. Okey oyunu nu kadar çok rağbet görünce doğal olarak bu oyunu sanal ortama farklı şekilde uygulamalarla ya da siteler yardımıyla insanlara ulaştırıldı. B u oyunu oynayan kişilerin en büyük beklentileri bu oyunu ücretsiz ve üyeliksiz okey oynamak oluyor. Bu oyunun bu şekilde sunulanları da var lakin okeyi sanal alemde oynayan oyuncuların beklentileri üyelik olmadan ve ücret ödemeden üyelik alan ücret ödeyerek bu oyunu oynayan kişilere tanılan fırsatların onlara da tanınmasını istiyorlar lakin bu imkansız oluyor. üyeliksiz okey oyna olarak oynanılan okey oyunların da eğer online ise oyunda hayalet olarak oynuyorsunuz yani şöyle canlarınız oluyor ve üyeliğiniz olmadığı için bu canlar az oluyor birkaç oynamadan sonra canınız bitiyor canınız bittiği için de oyunu tekrardan oynamak isterseniz oynayamıyorsunuz. Üyeliksiz olarak oynanılan okey oyununun en büyük sıkıntısı bu oluyor genelde. Onun dışın da bazı site ve uygulama oyunların da kişiler oyunu oynamak istedikleri kişilerle ayrı oda açabiliyor ama üyeliğiniz yoksa bu mümkün olmuyor arkadaş edinseniz bile beraber aynı oda ya denk gelmeniz biraz zorlaşıyor bu da online üyeliksiz oynayan oyuncular için can sıkıcı oluyor ama yine de oynamak eğlenceli olduğu için insanlar bu oyunu oynamaya devam ediyor. Üyeliksiz oynanılan okeyin tarzı da bu şekilde.

Okey Oynamanın Doğru Adresi

üyeliksiz okey oyna

üyeliksiz okey oyna,üyeliksiz okey oyunu

Üyeliksiz okey oynayarak günün bütün stresini üzerinizden atmak ister misiniz? Okey oynamak sizi hem eğlendirir hem de günün yorgunluğunu ve kafanızdaki olumsuz düşünceleri atmanızı sağlar. Okeydeyim’e girip okey oynadıktan sonra ruh halinizin çok daha iyi olduğunu göreceksiniz. İş hayatı yorucu mu? Okul yaşamı stresli mi geçiyor? Çözüm bizde. Girin üyeliksiz okey oyna sitesine, bütün stresi unutun gitsin! Hem de yapmanız gereken tek şey siteye üye olarak profil oluşturmaktan ibaret!

Okeydeyim Profili Oluşturmak Saniyeler Alır

Üyeliksiz okey oyna profili oluşturmak için çok uzun zaman uğraşmak gerektiğini düşünmeyin. Yalnızca bir iki dakika içinde profilinizi oluşturmanız mümkündür. Profil oluşturmak için ad soyad ve e mail bilgisi gibi temel bilgilerin girilmesi yeterlidir. Daha sonra e mail adresinize bir kod gönderilir. Üyelik sırasında mutlaka güncel e mail adresinizi verdiğinizden emin olun. Çünkü e posta adresinize gelerek gönderilen kodu onaylamanız gerekir. Onay işlemi tamamlandıktan sonra siz de milyonlarca diğer okey severin arasında katılarak düz okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Okey Oynamak için Para Vermenize Gerek Yok

Okeydeyim üzerinden okey oynamak ve profil oluşturmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Programdan faydalanmak tamamen ücretsizdir. Okey salonlarının tümüne katılabilir, dilediğiniz süre kadar dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde okey oynama keyfini çıkarabilirsiniz. Daha hızlı ve pratik okey oynama deneyimi elde etmek isterseniz, üyeliksiz okey oyna mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefon ve tabletlere indirmeniz mümkün. İndirmek için Google Play ya da Apple Store uygulama mağazalarının ziyaret edilmesi yeterlidir.

İstediğiniz Zaman İstediğiniz Yerden Okey Oynayabilirsiniz
Siz de ödüllü okey turnuvasına katılmak ve üyeliksiz okey oynayarak yeteneklerinizi sergilemek ister misiniz? Okeydeyim ile bu mümkün! Okeydeyim kullanıcılarına kıyasıya rekabet ortamı sunuyor. Üyeler diledikleri zaman diğer üyeler ile okey oynayarak ne kadar iyi birer oyuncu olduklarını karşılarındaki insanlara gösterebiliyorlar. Üyeliksiz okey oyna sayesinde okey konusunda ne kadar yetenekli olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Okey oynarken topladığınız puanlara göre başarı sıralaması listesinde yerinizi alırsınız. Başarı listesinde birinci olan kişileri süprizler bekliyor. Eğer birinci olamadıysanız üzülmeyin, çünkü bu liste her hafta yeniden ilan ediliyor. Her hafta şansınız bulunuyor. Birinci olmanın ve netten okey oynamanın keyfi en iyi Okeydeyim ile çıkar! Keyifle okey oynamak için siz de hemen üyeliğinizi oluşturun!
Kendi Eğlencenizi Kendiniz Yaratın
Nerede bulunduğunuz fark etmeksizin siz de telefondan okey oynayarak kendi eğlencenizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Okeydeyim sayesinde artık hiç sıkılmayacaksınız. Uzun toplantılar, trafik, bulunmak istemediğiniz ortamlarda olmanız halinde telefonunuzu cebinizden çıkararak hemen okey oynamaya başlayabilirsiniz. Artık sıkıcı ortamlar sizi sıkamayacak. Çünkü üyeliksiz okey oyna sayesinde yanınızda her zaman eğlenceniz olacak! İster klasik okey oynayın, ister sisteme girerek oynanan diğer oyunları izleyerek oyun öğrenin, tercih tamamen size kalmış!

Üyeliksiz Okey Sitesi

Oyunu üyeliksiz okey sitesi normal oynanması demek klasik şekilde oynanılan okey ile aynı stratejilere sahiptir. Okey denilince akla gelenler zaten bellidir. Klasik – normal okey, online okey, sohbetli okey, çanak okey, 101 okey, bilgisayar okeyi olarak birkaç çeşit okey türü mevcuttur. Bu üyeliksiz okey sitesi stratejileri birbirlerine benzer lakin ödüllü olanlar vardır onlar diğerlerini öbürlerinden ayırıyor. Normal okey ise ödül olmayan klasik şekilde oynanılan oyundur. Bu okey türü çok basittir. Kişilere dağıtılan 14 taşı ıstakaya dizerler kime 15 taş verilmişse o kişi oyuna başlar. Ortaya dizilen taşların üstüne açık olarak konulan taşın bir üst taşı okey olur. Ortaya konulan ve aynı taşın 2.taşı sahte okey olarak geçer. Üyeliksiz okey sitesi ile oyun oynanmaya başlar ve strateji aynı ilerler. Bu okey oyununun bilgisayar üzerin de oynanılan versiyonu ise bazı site ve uygulamalarda üyelik ister ya da ücret ister genel de can olayı ile ilerler canınız bitince ya ücret karşılığın da can satın alırsınız ya da reklam izleyerekten de can kazanabilirsiniz oyun bu şekilde ilerler.

Hem Okey Oynayın, Hem de Yeni İnsanlar ile Tanışarak Sosyalleşin

üyeliksiz okey

üyeliksiz okey,üyeliksiz oyun

Nette okey oynadığınız sırada yeni insanlarla tanışmak ve sosyalleşmek mükemmel bir deneyim olmaz mıydı? Bizce de evet! İşte tam da bu yüzden insanlar keyifle okey oynarken sosyalleşebilsinler diye sohbet etme özelliğini aktif hale getirdik. Sohbet etmek isteyen kullanıcıların faydalanabilecekleri bu özellik son derece faydalıdır. Okey oynarken sıkılmazsınız, birlikte oynadığınız insanların kim olduklarını öğrenebilirsiniz, sosyalleşirsiniz. İstemediğiniz kişiler ile konuşmak zorunda değilsiniz. Engelleme özelliği ile istenmeyen kişileri engelleyin gitsin!

Topluluk Kurallarına Uyan Üyeler, Güvenli Okey Oynama Ortamı

Üyeliksiz okey sitesi ekibinin en çok önem verdiği konuların başında topluluk kuralları gelmektedir. Topluluk kuralları sayesinde bir üyenin öbür üyeyi rahatsız etmesi söz konusu bile olamaz. Rahatsızlık verici herhangi bir harekette bulunan üye tespit edilerek hakkında gerekli işlem yapılır. Okey ortamının huzurlu olması çok önemlidir. Okeydeyim’de huzurunuzu bozacak bir olayın yaşanmayacağına emin olabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bir durum olması halinde şikayet etme özelliğini kullanın. Okeydeyim genel salon ekibi konu hakkında en kısa zaman içinde araştırmaları yaptıktan sonra gerekeni yapacaktır. İçiniz rahat olsun.

Diğer Üyelerle Sohbet Edin
Bulunduğunuz yerden hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan üyeliksiz okey sitesi  ile oynarken diğer üyelerle sohbet keyfi de yapabilirsiniz. Sohbet ederek sosyalleşebilir, oyun hakkında konuşabilir ve yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Günümüzde sosyalleşmek için insanın ayırabildiği zaman dilimi giderek azalıyor. Üyeliksiz okey sitesi  ile facebook okey oynarken bir taşla iki kuş vurabiliyorsunuz. Çünkü hem okey oynuyor hem de diğer yandan sosyalleşebiliyorsunuz. Bu özelliği kullanmanız zorunlu değil. Üyeler diledikleri zaman bu özelliği devre dışı bırakabiliyor. Özellik devre dışı bırakıldığı zaman diğer insanlara mesaj göndermek ve insanlardan mesaj almak mümkün olmuyor. Mesajlaşma özelliğini kullanmak için ek ücret vb. ödeme yapılması gerekmiyor.
Zaman Sınırlaması Artık Yok
Gecenin 1’inde ya da sabahın 6’sında okey oynayamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bir daha düşünün! Çünkü renkli okey oynamak için belli bir zaman sınırlaması yok! Üyeliksiz okey sitesi  sistemine kayıtlı çok sayıda üye bulunuyor. Bu üyeler günün farklı saatlerinde aktif oluyor. Ne zaman isterseniz o zaman istediğiniz gibi üyeler bularak oyun oynamaya başlayabiliyorsunuz. Üstelik kendi seviyenize uygun üyeler ile oynuyorsunuz. Üyeler arasında yer alan seviye farkları okey oyunlarının keyfinin azalmasına neden olabilir. Örneğin bir kişi çok acemi iken diğer oyuncunun çok profesyonel olması oyunun keyifsiz olmasına neden olur. Ancak üyeliksiz okey sitesi  ile bu eşleşmeleri kasıtlı olarak yapmadığınız sürece kabul etmek zorunda değilsiniz. Okeydeyim üzerinden mobil okey oynarken üyelerin seviyelerini kendiniz seçebilirsiniz. Ben bilinmeyeni seviyorum derseniz rastgele seçim özelliğini de kullanabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış!

Üyeliksiz Okey

Okeydeyim üzerinden ödüllü üyeliksiz okey turnuvasına katılmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Okeydeyim sayesinde yüksek kalitede okeyi tamamen ücretsiz şekilde oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Okey oynamak için üyelik oluşturabilir ya da üyelik oluşturmadan misafir girişi ile devam edebilirsiniz. Turnuvalar sayesinde okey oynama konusunda ne kadar yetenekli olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Okeydeyim sisteminde netten okey oynarken oyundaki başarınıza göre puan kazanırsınız. Bu puanlarınız diğer üyelerin puanları ile kıyaslanarak başarı listesi oluşturulur. Bu liste her hafta ilan edilmektedir. Bir hafta birinci olamadıysanız şansınızı denemeye devam edin. Başarılı olan üyeliksiz okey üyeleri ödüllendiriliyor!
Bulunduğunuz Yerden üyeliksiz okey Oynayın.
İşte misiniz? Okulda teneffüs saati mi? Trafikte sıkışık mı kaldınız? Misafirlikte misiniz? Nerede olursanız olun Okeydeyim sayesinde üyeliksiz okeyi telefondan okey oynayabileceksiniz. Evde, tatilde, dışarıda aklınıza neresi gelirse gelsin, orası Okeydeyim sayesinde okey oynamak için uygun bir yer olacak. Okeydeyim mekan kısıtlamasını ortadan kaldırıyor. Telefondan okey oynamak her mekanın okey salonu gibi olmasını sağlıyor. Telefonundan okey oynamayı seven kişilerin üyeliksiz okey mobil uygulamasını indirmesi tavsiye ediliyor. Uygulama hızlı şekilde okey oynamayı mümkün kılarken, herhangi bir ücret ödenmesi de gerekmiyor. Tamamen ücretsiz olan uygulama, uygulama mağazalarından indirilebiliyor.

üyeliksiz okey

üyeliksiz okey

Üyelik Tamamlamak için Bir İki Dakika Yeter
Bulunduğunuz yerden klasik okey oynamaya başlamak için üyelik oluşturmanızı tavsiye ediyoruz. Üyelik oluşturmanız için temel iletişim bilgilerinizi girmeniz istenir. Bilgiler gizlilik ilkesi gereği saklanır ve diğer şahıs ya da kurumlar ile kesinlikle paylaşılmaz. Bilgileriniz Okeydeyim ile hep güvendedir. Eğer tercihe ederseniz üyeliksiz okey oynayabilirsiniz. Üye olmayan kişiler misafir girişi yaparak okey oynamaya devam edebilirler. Okeydeyim kullanıcılarına farklı katılım seçeneklerini sunmaktadır.

Hem Stres Atın, Hem Sağlığınızı Koruyun

Bilim adamları üyeliksiz okey oynamak konusunda ilginç çalışmalara imza attılar. Bu çalışmaların sonucu renkli okey oynayan kişilerin beyin sağlığının geliştiğini ve bu kişilerin daha az stresli olduklarını ortaya koymuştur. Beyinde okey oynama sırasında oluşan yeni bağlantılar, kişiyi beyin hastalıkları riskine karşı koruyor. Kişiler ne zaman okey oynasalar, streslerini atabiliyorlar. Siz de vaktinizi iyi geçirmek ve beyin sağlığınıza katkı sağlamak istemez misiniz? O halde mobil okey oynayın ve üyeliksiz okey ile bütün istediklerinizi gerçekleştirmenin keyfini çıkarın. Üstelik üyeliksiz okey, kullanıcı dostu ara yüzü ve kolay okey oynama özellikleri ile kalbinizi çalacak!

Üyeliksiz Okey Ortamının Keyfi Okeydeyim ile Çıkar

Okey ortamının keyifli olması için üyeliksiz okey gerekli olan bütün önlemleri çekinmeden alır. Site kurallarına büyük önem verildiğinden, bu kurallara uymayan kişilerin tespit edilmesi halinde kişiler siteden yasaklanır. Kişilerin birbirine saygılı, seviyeli olması şarttır. Okey oynarken elite bir ortam isterseniz bu aradığınızı Okeydeyim ile bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Okeydeyim ile zamanınızı en kaliteli şekilde değerlendirerek, en harika oyunları oynayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Üyeliksiz okey ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmayacaksınız.

Zamanı Kaliteli Geçirmenin Doğru Adresi

Okey oynarken zamanı kaliteli bir şekilde geçirmiş olursunuz. Üyeliksiz okey beyinde yeni bağlantıların kurulmasını sağlayarak kişilerin beyin hastalıklarına yakalanma riskini azaltmaktadır. Yani üyeliksiz okey oynayarak bir yandan beyin sağlığınıza katkı sağlamış olursunuz. Zamanımı verimli geçirmek, bu süre içinde stresimi atmak istiyorum derseniz, okey oynamak bir numaralı tercihiniz olsun. Okey oynamaya başlamadan önce ve okey oynadıktan sonra modunuzun nasıl da harika bir şekilde değiştiğini gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız. Okey iyileştirir!

Üyeliksiz Okey Oyunu

Üyeliksiz okey oyunu konusunda siteler ve uygulamalarda yapılan strateji şu şekilde ilerliyor. Ücretli okey oyununda ki kurallar şu şekildedir oyun da canlar daha çok olur hatta fazla para ödendiği taktirde sınırsız can bile mevcuttur. Üyeliksiz okey oyunu abonelik yani üyelik ister bu şekilde oynanılan oyunları oynadığınız site ve uygulamaların güvenirliliğini denetledikten sonra oynayınız.

Üye Olmadan Canlı Okey Oyna, Mynet okey oynamak için Türkiye’dekiler tarafından en çok tercih edilen adres Okeydeyim’dir. Okeydeyim Türkiye’nin dört bir yanında üyelere sahiptir. Üstelik her seviyeden oyuncu da bulunmaktadır. Oyuncular profesyonel ve acemi olabilirler. Profesyonel ve acemi oyuncuların eşleşmesi oyundan alınan keyfin azalmasına neden olabilir. Çünkü benzer seviyede insanların oynaması gerekir. Okeydeyim’de acemi olarak başlayarak bir profesyonel olarak çıkabilirsiniz. Çünkü üye Olmadan canlı okey oyna oyuncular için adeta bir okul gibidir. Bu okula girmek için ise sadece bir iki dakikanızı ayırmanız yeterli olur. Çünkü üyelik işlemleri bu kadar kısa süre içinde halledilebilir. Sadece kişisel bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. E mail adresine gelen kodu Okeydeyim sistemine girerek, üye olabilir ve anında okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Günün Her Saatinde Seviyenize Uygun Rakipler Bulabilirsiniz

Gecenin bir vakti hemen okey oynamak mı istediniz? Sabahın erken saatlerinde okey için rakip mi arıyorsunuz? Üye Olmadan canlı okey oyna için günün hangi saati rakip aradığınızın bir önemi yok. Çünkü 7 gün 24 saat boyunca Okeydeyim’e giriş yapabiliyorsunuz. Daha da önemlisi sizin gibi aynı saaatte okey oynamak isteyen insanlar ile eşleşebiliyorsunuz. Türkiye’nin en geniş okey oynama platformlarından olan Okeydeyim ile zamanın hiçbir önemi yok! Tıpkı mekanın hiçbir önemi olmadığı gibi. Çünkü Okeydeyim’e isterseniz evden, ister okuldan, ister yolda giderken, isterseniz de tatilden bağlanabiliyorsunuz. Üye Olmadan canlı okey oyna ile zaman ve mekan sınırlamasına son!

Seviyenize Uygun Rakibi Kendiniz Seçebilirsiniz

Çok usta bir okey oyuncusu musunuz? Ya da daha yeni okey oynamaya mı başladınız? Daha iyi okey oynamak için pratik yapmaya mı ihtiyacınız var? Merak etmeyin üye Olmadan canlı okey oyna ile her seviyeden oyuncu, istediğini gerçekleştirebileceği bir rakip ile eşleşebilir. Okeydeyim ile ustalar ustalar ile deneyimsizler deneyimsizler ile eşleşebilir. Ancak bu durum kader olmak zorunda değil. Oyunculardan hem üye Olmadan canlı okey oyna genel salon hem de diğer salonlarda oynaya kişiler, oyun oynamak istedikleri kişiye birebir istek gönderebilirler. Karşı tarafında teklifi kabul etmesi halinde, oyun başlar. Oyuncular diledikleri zaman kendilerine istek gönderilmesi özelliğini kayıp edebilirler. Bu kişilerin tercihine kalmış bir durumdur. Aynı şekilde Okeydeyim’de yer alan diğer özellikler de site oyuncuları tarafından kontrol edilebilmektedir.

Sohbet Ederek Okey Keyfini Yaşayın

Bir yandan sohbet ederek okey keyfini yaşamaya ne dersiniz? Oyun oynarken sohbet etmek size çok iyi gelecek. Sosyalleşmek günümüzde her geçen gün daha da zor bir hale gelmektedir. Bu nedenle üye Olmadan canlı okey oyna bu soruna bir çözüm getirmiştir. Bir yandan okey oynarken diğer yandan insanlar ile sohbet edebileceksiniz. Dilerseniz bu özelliği kapatabilir dilerseniz de doyasıya kullanmaya devam edebilirsiniz. Site ayarlarını yapmak tamamen size kalmış bir durumdur. Özellik her zaman kapatılabilir ya da aktif hale getirilebilir. Özelliğin kapalı olması halinde, karşı tarafa mesaj atamaz ve karşı taraftan da mesaj alamazsınız.

Sürprizler Sizleri Bekliyor

Okeydeyim ile okey yeteneklerinizi ödüllendirmeniz mümkündür. Her hafta ilan edilen liste ile, birinci olmanız halinde hediyeler sizleri bekler. Okey Sitelerinden farklı olan bu uygulama sayesinde üye olmadan canlı okey oynayıp her hafta şansınız var. Üzülmeyin, yeni haftada daha çok okey oynayın, daha çok hediye kazanma şansını yakalayın!

Bu yazımızdan da Mobil Spor Oyunları hakkında bilgi alabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. Pricterne

    14 Haziran 2022 at 19:52

    üye olmadan okey oynamak sadece bu sitede mevcut

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.