Ücretsiz Okey Keyfine Hazır Olun

admin     06-07-20     Genel     Ücretsiz Okey Keyfine Hazır Olun     622 Defa Okundu

ücretsiz okey keyfine hazır olun

Sending
User Review
0 (0 votes)

Okeydeyim’de Ücretsiz Okey Keyfine Hazır Olun
Normal okey oynamanın keyfi Okeydeyim ile çıkar. Buraya gelerek günün istediğiniz saatinde okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak için eşleşmenizin olmasını beklemeniz gerekmiyor. Çünkü Okeydeyim’de bulunan yüksek kullanıcı sayısı sizlere her zaman uygun eşler sunuyor. Okey oynamak için bekleme derdine son! Hem de günün hangi saati okey oynamak istediğinizin bir önemi olmuyor. Dilediğiniz saatte, ister gece ister gündüz okey oynamak için Okeydeyim’e giriş yapabiliyorsunuz. Okeydeyim’de nerede olduğunuzun da bir önemi kalmıyor. Yalnızca internet bağlantısını kullanarak ister sahilde, ister trafikte, ister işte ya da ister okulda okey oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Okey oynamak için Türkiye’nin en çok tercih edilen adresi Okeydeyim’i tercih edin, pişman olmayacaksınız!
Okeydeyim Mobil Uygulamayı İndirerek Daha Hızlı ve Pratik Okey Keyfi Yapmaya Var mısınız?
Telefondan okey oynamak için illa web tarayıcısını açmanız, sistemin yüklenmesi için beklemeniz gerekmiyor. Okey deneyiminizi çok daha hızlı bir şekilde yaşayabileceğinizi söylesek bize ne söylerdiniz? Hem de bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yapacağınızı söylesek? Evet yanlış duymadınız. Artık okey oynamak adına sistemlere kayıt olmak, üyelik işlemlerinizi tamamlamak için cebinizden para çıkması gerekmiyor. Ücretsiz şekilde üyelik işlemlerini gerçekleştirerek Okeydeyim’de okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Okeydeyim mobil uygulamasını yüklemek için telefonlarınızdan Google Play’i ziyaret edin ve uygulama kısmına Okeydeyim yazın. Daha sonra uygulamanın inmesini bekleyip giriş işlemlerinizi tamamlayın. Anında üye olabilir, okey keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.
Okeydeyim Sayesinde Bütün Türkiye’deki Sıralamanızı Görmeniz Mümkündür
Klasik okey oynamak konusunda adeta bir usta mısınız? Profesyonel bir okey oyuncusu olmanıza karşın, Türkiye’deki sıralamanızın ne olabileceğini bilmiyor musunuz? Merak etmeyin. Okeydeyim ile sıralamanızın kaç olduğunu öğrenebileceksiniz. Çünkü okeydeyim başarı sıralama listesi sayesinde bütün kayıtlı kullanıcıların sahip oldukları puana göre sıralama yapılır. Bu sıralama her hafta yeniden ilan edilir. Bu sayede farklı kullanıcıların birinci olma şansı artar. Birinci olan üyeleri sürpriz hediyeler beklemektedir. Listenin ilk sıralarında yer almak isteyen kişilerin mümkün olduğu kadar çok okey oynaması ve okey oyunlarından yüksek puanlar kazanması gerekiyor. Puan ne kadar çok olursa kişinin yukarıda yer alma ihtimali de o kadar artmış oluyor. Haydi, siz de Okeydeyim’e gelin siz de Türkiye’nin en geniş okey ağlarında yerinizin nerede olduğunu öğrenin!
Bir Yandan Okey Oynayın Diğer Yandan İnsanlar ile Sohbet Etmenin Keyfini Çıkarın
İnsanların artık sosyalleşmek için eskiden olduğu kadar vakti bulunmuyor . İnsanların zamanının çoğu işte geçiyor. İnsanların yorgunluğu onların dışarı çıkarak sosyalleşmesini daha da zor bir hale getiriyor. İnsanlar bu yüzden sosyalleşmek için daha kolay yöntemleri tercih ediyor. İnternet üzerinden sosyalleşmek oldukça yaygın bir hale geldi. Öyle ki dul okey oynarken bile sosyalleşmek mümkün bir hale geldi. Nasıl mı? Okeydeyim sohbet etme özelliği ile hem okey oynayabiliyor, hem de okey oynayan diğer oyuncular ile sohbet edebiliyorsunuz. Bir yandan yeni insanlarla tanışmanın diğer yandan okey oynamanın keyfini çıkarmak size çok iyi gelecek. Sohbet etme özelliğini kullanmak için de herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. İsteyen kullanıcılar b özellikten faydalanırken, istemeyen kullanıcılar bu özellikten faydalanmamak için sohbet etme özelliğini devre dışı bırakabiliyorlar. Bu tamamen kullanıcıların kendi isteğine bırakılmıştır.
Okeydeyim ile Hangi Seviyeden Okey Oyuncusu Olduğunuzun Bir Önemi Yok
Online okey oynamak için bu konuda profesyonel bir okey oyuncusu olmanız gerekmiyor. Hangi seviyeden olduğunuz fark etmeden okey oynayabiliyorsunuz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: