Ücretsiz Okey Oyna

admin     18-08-21     ücretsiz okey     Ücretsiz Okey Oyna     1672 Defa Okundu

ücretsiz okey oyna

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Ücretsiz okey oyna ve online bir şekilde oyun oynama ortamlarının artmasıyla beraber çok daha rağbet görmeye başlayan oyun alternatiflerinden birisi de ücretsiz okey oyna oldu. Bildiğiniz gibi ülkemizde pek çok insanın vazgeçemediği oyunlar arasında ücretsiz okey oyna bulunmaktadır. Bu oyun maksimum 4 kişiyle birlikte oynanır. Oyunda dirtdörtgen taşlar, bu taşları dizmeniz için tahta istakalar. bulunmaktadır. Okey taşı yerine kullanabileceğiniz 2 adette joker taşı bulunmaktadır. Bu taşları okey taşı yerine kullanabilisiniz. Diyelimki okey kırmızı 11 olarak belirlendi. Siz bu taşları kırmızı 11 olarak kullanabilirsiniz Oynaması bir hayli keyifli olan ücretsiz okey, sistemi kavradığınızda ve oynamayı öğrendiğiniz çok keyif alacaksınız. Ücretsiz okey online oyun platformlarındaki yerini de gün geçtikçe  sağlamlaştırmaktadır. Birçok farklı okey türü vardır.

Ücretsiz okey oyunu her yaştan her kesimden insanın oynayabileceği mükemmel bir oyun türü olarak değerlendirilmektedir. Genel bakımdan ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz bu oyun çeşitleri mobil yönden kullandığınız aracı platform eşliğinde indirilmektedir. Telefona indirme sonrası kullanacağınız bu oyun türü aynı şekilde PC üzerinden de ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz kolaylıktadır.

Kolay bir şekilde indirip oynayabileceğiniz ücretsiz okey oyunları aynı zamanda indirmeden de net üzerinden oynanabilmektedir. Nette oynanan okey oyunu ücretsiz okey oyunlarından daha farklıdır. Bu ortamlara 7/24 girilebilir bir erişim sunulmaktadır. Her an her yerde erişim sağlanarak mobil hattınıza tanımlanmış internetinizle oynamanız mümkündür.

Okey türleri

 • Okey (klasik Okey)
 • 101 Okey.
 • 10 Taş Okey.
 • Renkli Okey.
 • Gin Okey.

Bu ücretsiz okey türlerinin hepsinde elinizi güçlü tutarak farklı şekillerde oyun kazanabilirsiniz.

ucretsiz okey

ücretsiz okey oyna,ücretsiz okey,okey oyna,bedava okey,bedava okey oyna

Ücretsiz Okey Salonları

Ücretsiz ve canlı olarak karşılıklı birçok kişiyle oynayacağınız ücretsiz okey salonları salonları, sizlerin sanal dünyada gayet eğlenceli bir şekilde sosyalleşerek vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Ücretsiz okey salonları seçenekleri, online odalar, farklı okey türlerinden yapacağınız seçim ile istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Ücretsiz okey oyunları kapsamında indirme seçenekleri arasında çokça okey oyun seçenekleri vardır. İstediğiniz oyun türlerinden birini veya birkaçını seçerek hızlıca okey oynamaya başlayabilirsiniz. Özellikle de yalnız kaldığınız zaman bu oyunu tercih edebilirsiniz. Canınızın istediği müddetçe bu oyunları oynamanızın mümkün olduğunu unutmayın. Sizi boşluğa düşüren veya canınızı sıkacak kişilerle muhabbet etmektense ücretsiz okey salonları oynamanız daha iyidir. Hem boş vaktinizi doldurur, hem de sizi üzecek kişilerle muhatap olmak zorunda kalmazsınız. İnsanın bir şeyle meşgul olması başkalarının üzerinizde hâkimiyet kurmasını engelleyen bir durumdur. Özellikle de yalnız kalan ve hayata karşı olumsuz profil çizen kişiler için okey oyunu ile zaman geçirmek oldukça mükemmel bir tercihtir. Bu nedenle gereksiz kişilerin gereksiz muhabbetleriyle canınızı sıkmak yerine okey oynayarak keyifli zaman geçirmeyi tercih etmelisiniz.

Ücretsiz Okey

Ücretsiz okeyde taşlar iyice karıştırılıp her bir oyuncuya 14 atet taş verilir. İlk oyuna başlayacak oyuncuya fazladan 1 adet taş verilir ve o oyuncu 15 adet taşla oyuna başlar. Oyuna 15 taş alan oyuncu başlar. Oyuncular kendilerine düşen taşları ıstakalarına dizerler. Geriye kalan taşlar, ön kısımları alta gelecek şekilde üst üste dizili biçimde masanın ortasına konur. Ortaya dizilmiş taşların üzerinde yer alan taş değerinin bir üst değeri okey taşı olarak adlandırılır. Bu taş her türlü taşın yerine kullanılabilmektedir. Örneğin masanın üzerindeki taş sarı 6 olarak çıktı. Ücretsiz okey taşı sarı 7’dir. Sarı 7 taşına sahip her oyuncu bu taşı istediği taş yerine kullanma hakkına sahiptir.

Ücretsiz okey oynamak için bulunması gereken tek şey android bir mobil cihazınız olmasıdır. Wifi veya tanımlanmış internetiniz sayesinde istediğiniz okey seçimini tıklayarak indirmeniz mümkündür. İndirme sonrası her an okey oynamanız mümkün olur. Kazanmanın zevk verdiği veya tam bitecekken başkasının bitmesiyle haz kazandıran bu oyunlar oldukça zevk vericidir. Zevki ikiye katlamak açısından Ücretsiz okeyle oyununuzun daha da renklenmesini sağlayabilirsiniz. Bu duruma örnek vermek gerekirse; nette oynanan okey oyunları çok iyi bir tercih olur. Çünkü nette oynanan Ücretsiz okey oyunlarında yoğun ve güzel bir sohbet ortamı da vardır. Rakipleri elemek amaçlı yapılan sohbet veya tanışma amaçlı yapılan sohbetler okeyi daha da zevkli kılmaktadır. Siz de bu sohbetli okeyleri tatmak istiyorsanız okey oynamaktan vazgeçmemelisiniz.

Bir Yandan Okey Oynayın Diğer Yandan İnsanlar ile Sohbet Etmenin Keyfini Çıkarın

İnsanların artık sosyalleşmek için eskiden olduğu kadar vakti bulunmuyor . İnsanların zamanının çoğu işte geçiyor. İnsanların yorgunluğu onların dışarı çıkarak sosyalleşmesini daha da zor bir hale getiriyor. İnsanlar bu yüzden sosyalleşmek için daha kolay yöntemleri tercih ediyor. İnternet üzerinden sosyalleşmek oldukça yaygın bir hale geldi. Öyle ki dul okey oynarken bile sosyalleşmek mümkün bir hale geldi. Nasıl mı? Okeydeyim sohbet etme özelliği ile hem okey oynayabiliyor, hem de ücretsiz okey oynayan diğer oyuncular ile sohbet edebiliyorsunuz. Bir yandan yeni insanlarla tanışmanın diğer yandan okey oynamanın keyfini çıkarmak size çok iyi gelecek. Sohbet etme özelliğini kullanmak için de herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. İsteyen kullanıcılar b özellikten faydalanırken, istemeyen kullanıcılar bu özellikten faydalanmamak için sohbet etme özelliğini devre dışı bırakabiliyorlar. Bu tamamen kullanıcıların kendi isteğine bırakılmıştır.

Okeydeyim ile Hangi Seviyeden Okey Oyuncusu Olduğunuzun Bir Önemi Yok

Ücretsiz okey oynamak için bu konuda profesyonel bir okey oyuncusu olmanız gerekmiyor. Hangi seviyeden olduğunuz fark etmeden okey oynayabiliyorsunuz.

Dilerseniz bu yazımızdan da Yeni Okey Sitesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz okey, oyuna başlayacak oyuncun ıstakasındaki işine yaramayacağını düşündüğü bir taşı sağındaki oyuncuya düşmesiyle birlikte başlamış olur. Oyuncular aynı renkteki taşları per dizmeye çalışırlar. Per dizmenin diğer bir yolu da aynı sayılı taşların farklı renkler ile grup yapmaya çalışmaktır.

Ücretsiz Okey Oyna Hizmeti

Aynı renkte sayısal olarak ardışık birbirlerini takip eden en az üç taş bir per olarak kabul edilmektedir. Diğer per türü farklı renklerdeki olan aynı sayıdaki minimum üç taş per olarak kabul edilmektedir. Üç taştan bir tanesi eksik olursa yerine okey taşı kullanılarak eksik per bu şekilde okey taşıyla tamamlanabilir.

Ücretsiz okey için sırası gelen oyuncu bir önceki oyuncunun düştüğü taş eğer işine yarıyorsa o taşı alabilir. Taş işine yaramıyorsa o halde ortadan yeni bir taş çeker. Daha sonra ıstakasındaki işine yaramayan bir taşı yanındaki oyuncuya atar. Bu şekilde ıstakasındaki perlerin toplamı 14 olana kadar ücretsiz okey oyna devam eder. Elindeki perlerin toplamı on dörde ulaşan ilk  kişi ıstakasındaki fazla olan taşı ortaya atar. Bu şekilde oyunu kazanmış olur.

Ücretsiz Okey Bitme Türleri

Ücretsiz okey oyununda üç farklı bitme türü bulunmaktadır. Bunlar; normal bitme, çifte bitme ve okey atarak bitme şeklindedir. Normal bitiş olarak isimlendirilen bitişte bir dizilimin per olması için üç taşın yan yana uygun bir şekilde dizilmesi gereklidir. Seri açtığınız el kimse el açmadan o el size geri dönerse ve biterseniz bu bitiş normal bitme olarak adlandırılır. Diğer şekilde şu şekilde düşünebilirsiniz. Seri açtınız sizden önce veya sizden sonra biri elini açtıysa ve siz o dizilişe ve çift açan bir oyuncu varsa elinizdeki işlek taşları işlediniz. Bu hareketleri yaparak bittiyseniz yine normal bitmiş oluyorsunuz.

Normal bitişte ıstakanızda kalan son taş okey taşıysa Okey taşını ortaya atarak rakiplerinize 2 kat ceza yazdırmış oluyorsunuz.

Çiftten Bitme

Ücretsiz okey oyununda çiftte elden bitme diye bir şey imkansızdır. Siz yerden bir adet taş çektiğinizde elinizde toplam 22 taş olur. 22 taşın hepsini çift açma imakanınız yoktur. Açarsanız elinizde yana atıp bitmek için taşınız kalmaz. Bu yüzden bitebilmeniz için elinizde bir adet taş kalması gerekiyor. Eliniz çift açıyorsa ve bitmek istiyorsanız ancak seri açanlara işleme yaparak bitme şansınız vardır.

Okey Oynamak için Doğru Adres Okeydeyim

Normal okey oynamak ve günün stresinden uzaklaşmak ister misiniz? Cevabınız evetse, Okeydeyim sizleri bekliyor. Okul hayatı, iş hayatı ve genel yaşam koşturması zor olabiliyor. Bu zor durumlarda stres seviyesinin yükselmesi can sıkıcı bir hal alabiliyor. Böyle bir durumla karşılaştıysanız sorun değil. Çünkü Okeydeyim ile okey oynamaya başladığınız zaman, bütün stresinizi unutacaksınız. Sizlere okey oynarken stresten uzaklaşacağınızın garantisini veriyoruz. Haydi, siz de binlerce diğer kullanıcılar gibi üye olun, sizde de stresten eser kalmasın!

Okeydeyim Başarı Sıralamasında Üst Sıralarda Yer Alabilirsiniz

Başarılı ve hırslı bir ücretsiz okey oyuncusu musunuz? Okeyde rakip tanımaz mısınız? Eğer siz de okeydeki yeteneklerinizi göstermek isterseniz yapacağınız şey belli: Okeydeyim’e üye olun, ücretsiz okey oynayın, başarı listesinde yerinizin nerede olduğunu öğrenin. Okeydeyim sitesine üye olan çok sayıda kullanıcı olduğu için kendinizi pek çok insanla kıyaslama imkanını elde etmiş olursunuz. Başarı sıralamasında üst sırada yer almak isterseniz bol bol ücretsiz okeyoynamanız ve oyunlardan yüksek puanlar toplamanız gerekir. Puanlarınız ile üst sıralarda yer aldığınız zaman ödül kazanma şansını da elde etmiş olursunuz. Okeydeyim sayesinde telefondan okey oynamak hiç bu kadar kazandırıcı olmamıştı!

Ücretsiz Okey Keyfi Okeydeyim’de Yapılır

Ücretiz okey oynamak istiyor ancak okey sitelerinin ücretlerinin yüksek olduğunu mu düşünüyorsunuz? Merak etmeyin Okeydeyim’de klasik okey oynamak için ücret ödemeniz gerekmiyor. Siteye tamamen ücretsiz şekilde bir iki dakika içinde kayıt olabiliyorsunuz. Kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra okey keyfini çıkarabilirsiniz. Artık okey uygulamalarına para verme devri Okeydeyim sayesinde son buldu!

 

Kullanıcıların Kolay Oynamalarını Sağlayan Site Tasarımı

ucretsiz okey oyna

ucretsiz okey oyna,okey oyununu bedava oyna,ücretsiz okey oyunları,ücretsiz oyun,bedava okey

Okeydeyim için müşterilerin rahatı her şeyden önemlidir. Kullanıcılar kolay bir şekilde okey oynasınlar diye, her yaştan insanlar düşünülerek buna uygun site tasarımı yapıldı. Yapılan site tasarımı ile kullanıcılar neyin nerede olduğunu bilerek, zorlanmadan, keyifli bir şekilde ücretsiz okey oynama keyfini yaşarlar. Büyük bir özenle yapılan site tasarımı sayesinde okey oynamaktan büyük bir keyif alacağınızı iddia ediyoruz. Siz de diğer Okeydeyim kullanıcılarından bir tanesi iseniz bu keyfin nasıl olduğunu zaten biliyorsunuz demektir.

Ne Zaman Okey Oynamak İsterseniz O Zaman Eşleşme Bulabileceksiniz

Ücretsiz okey oynamak istiyor ancak eşleşme bulmakta zorlanıyor musunuz? Okeydeyim ile eşleşme bulmakta zorlanmayacaksınız. Çünkü Okeydeyim’de kayıtlı bulunan çok sayıda kullanıcı bulunuyor. Kullanıcıların çok olması nedeni ile insanların günün istedikleri saatlerinde ücretsiz okey oynama keyfini yaşayabiliyorlar. Okeydeyim ile okey oynamanın saati olmaz. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunan Okeydeyim ile okey keyfini yaşamak çok hoşunuza gidecek!

Okeydeyim ile Acemi Oyuncular Usta Haline Gelir

Eğer yeterince iyi ücretsiz okey oynayamadığınızı düşünüyorsanız, sorun değil. Çünkü Okeydeyim ile okey yeteneklerinizin ne kadar geliştiğini fark ettiğinizde çok şaşıracaksınız. Okey oynamayı bilmeden siteye üye olsanız bile bir süre sonra profesyonel bir okey oyuncusuna dönüşebilirsiniz. Okey oynamakta ustalaşmak için ne kadar çok okey oynarsanız o kadar iyi olur. Ücretsiz okey oynadıkça kazandığınız puanlar da artar. Puanlarınız arttıkça listenin üst sırasına çıkarsınız. Acemi bir oyuncu olup olmadığınız fark etmiyor, Okeydeyim’in kapısı herkese açıktır. İşte bu yüzden Okeydeyim kısa süre içinde Türkiye’nin en geniş okey oynama platformlarından bir tanesi haline gelmiştir.

Ücretsiz Okey Oyunları Yükle

Ücretsiz okey oyunları yükle seçeneğini değerlendirmek için öncelikle uygulama satıcılarına yönelik okey aratması yazmanız gerekir. Beğendiğiniz okey oyun seçeneğini tıklayarak istediğiniz an yüklemeniz mümkündür. Bu sayede boş vakitlerinizi güzel değerlendirmek açısından kendi kendinize bir hobi edinmişte olursunuz. Bu hobi hem eğlence olarak görülürken hem de sizin kendinize ayıracağınız vakit dilimini belirler. Çünkü her insanın gün içinde kendisine ayırması gereken vakit olması gerekir. Başka türlü enerji boşaltılması mümkün değildir. Bu durum her insan için geçerlidir. Çünkü kişinin gün içinde yaşadığı stres döngüsü bir şekilde yok edilmesi gerekir. İnsanların gün boyunca dışarda kalarak iş ve benzeri stresleri geçirirken bir şekilde huzura ihtiyacı yoğunlaşmaktadır. Zamanın size dair olumlu bir şey katmasını sağlamak açısından o şeyin size keyifte vermesi gerekir. Bu kapsamda değerlendirilen en iyi alternatif ise okey oyunları olarak bilinmektedir.

Topluluk Kurallarına Uyan Okey Oyuncuları Okeydeyim’de

Ücretsiz okey oynandığı sırada ortamın güvenilir, huzurlu ve rahat olması son derece önemlidir. Oyuncuların huzurunun sağlanması adına, topluluk kuralları yayımlanmıştır. Bu kurallara bütün üyelerin uyması beklenmektedir. Kurallara uymayan oyuncular anında uzman ekip tarafından tespit edilmektedir. Kurallara uymadığı görülen kişilerin üyelikleri silinir ve bu kişiler siteden uzaklaştırılır. Çünkü okeydeyim sitesine üye olan insanların huzuru her şeyden önde tutulur. İnsanların rahatsızlık hissedecekleri bir durumun içinde olmaları kesinlikle istenmez. Uzman ekibimiz üyeleri sürekli olarak denetlemektedir. Yapılan denetlemeler sonrasında yapılması gereken işlemler konusunda çekingen olunmaz. Ne yapılması gerekirse o yapılır ve Okeydeyim ortamının her zaman temiz ve güvenilir olmasına önem verilir.

Bir Yandan Okey Oynayıp, Diğer Yandan Arkadaşlık Edinmek İstemez misiniz?

Okey oynayarak insanlarla tanışmak ve sohbet etmek kulağa harika geliyor değil mi? Son zamanlarda insanlar sosyalleşmek için giderek daha zor zaman bulmaktadır. İnsanlar işlerinden güçlerinden yeni insanlar ile konuşamaz ve tanışamaz hale gelmiştir. Artık insanlar yeni insanlarla tanışmak için de interneti kullanıyor. Okeydeyim de sohbet etme özelliğini siteye getirerek insanların yeni insanlarla tanışmasını ve sohbet etmesini destekliyor. Okeydeyim bu özelliği ile yalnızca okey oynanan bir site olmaktan fazlası halinde geliyor. İnsanlar Okeydeyim’e gelerek hem okey oynar hem de sosyalleşmenin keyfini çıkarır. Dileyen üyeler sitenin sohbet etme özelliğinden faydalanmaz. Kendilerine mesaj gönderilmesini ve mesaj gönderme özelliğini kapatabilir. Burada tercih site üyelerine bırakılmıştır. Herkes istediği şekilde okey oynamakta özgürdür!

Ücretsiz Okey Oyunu İndirme

Ücretsiz okey oyunu indirme kapsamında birçok aracı platform kullanılabilir durumdadır. Bu platformlara 7/24 erişim sağlanması mümkündür. Sadece indirme esnasında kullanılan internetin indirme sonrasında kullanılmasına gerek yoktur. İnternetsiz okey oynamak ise ücretsiz okey oyunu şeklinde bilinen oyun türleri arasındadır. Okeyin internetsiz ve ücretsiz olması kullanıcılar için aynı zamanda büyük kolaylıktır. Çünkü her an internete ihtiyaç duyulmaz. Aynı zamanda reklam çıkmadığı için okey zevkine ara verilmeden devam edilebilmektedir. Ara vermeden devam edilen okey oyunu esnasında çayınızı yudumlayarak vaktinizi geçirebilir, kafanızı boşaltabilirsiniz. Böylece yalnızlık hissi de yaşamayarak daha verimli bir vakit geçirme şansınız oluşur.

Ücretsiz okey oyunu indir internet paketlerini sarsmayan bir uygulama olmasından dolayı netteki oyun türlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Özellikle reklamsız olması nedeniyle her yerde oynanabilen bir oyun türü olarak bilinmektedir. Ücretsiz okey oyunları genellikle yaş ortalaması 50 yaş üstü için uygunluk sağladığından daha fazla tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır.

Sohbet odaklı olmadığı ve android kullanım zorluğu oluşturmadığı için 50 yaş üstündeki kişiler için daha fazla rağbet görmektedir. Aynı şekilde yaş ortalaması düşük olan çocuk nesil içinde kullanılan bir platform olduğu bilinmektedir. Oldukça basit bir şekilde indirilip kullanılan bu uygulamalar kişinin seçimine bağlı olarak kullanılabilir.

Sessiz ve yalnız hayatınıza renk katmak açısından okey oyunlarını değerlendirmek oldukça pozitif etki sağlamaktadır. Bu nedenle günlük olarak stresinizi atacağınız bir oyundan daha çok enerji depolaması olarak düşünebilirsiniz.

Usta ve Acemi Oyuncular Okeydeyim’de Bir Araya Geliyor

Okeydeyim kullanıcısı seviyesi ayırt eden bir platform olmaktan çok uzaktır. Bunun yerine Okeydeyim, kullanıcı ayırt etmeksizin hepsini kucaklar. Yeterince usta olmadığınızı düşünüyor ve bu nedenle okey oynamaya çekiniyor musunuz? Okey’de tam bir profesyonel olduğunuz için dişinize göre bir rakip bulamayacağınızı mu düşünüyorsunuz? Bu düşüncelerin tümü gereksizdir. Çünkü Okeydeyim ile herkesin bir rakip bulması mümkündür. Acemiler, ustalar, orta halli oyuncular, Okeydeyim’e üye olun, oyun oynamak istediğiniz kişiler ile oynamanın keyfini çıkarın. Dilerseniz ücretsiz okey oyuncularına istekte bulunabilirsiniz. Dilerseniz de Okeydeyim rastgele eşleşme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Diğer oyuncuların size gönderdikleri istekleri kabul edebilir, sizinle oynamak isteyen kişiler ile ücretsiz okey keyfi yapabilirsiniz. Dilerseniz profil kısmından ayarlara gelip istek gönderme ve alma özelliklerini pasif hale getirebilirsiniz.

Okeyin Acemileri için Okeydeyim bir Okul Kadar Öğreticidir. Ücretsiz okey oynamak konusunda yeterince iyi olmayan kişilere iyi bir haberimiz var. Okeydeyim’i sizin için bir okul haline getirdik. Okeydeyim sayesinde çok sayıda oyun oynayarak pratik yapabilirsiniz. Okeydeyim’de ne kadar okey oynayacağınız tamamen size kalmıştır. Okeydeyim kullanıcılarına süre ya da saat gibi bir kısıtlama koymaz. Oyuncular günün diledikleri vaktinde diledikleri kadar süre Okeydeyim’e gelerek okey oynamanın keyfini yaşayabilirler. Eğer okeyde seviyenizin daha iyi olmasını isterseniz, Okeydeyim’e gelebilirsiniz. Okeydeyim ile kısa süre içinde okey yeteneklerinizin ciddi ölçüde yükseleceğinin garantisini veriyoruz. Okeydeyim sayesinde kendi kendinizin öğretmeni olacak, acemi bir oyuncu iken usta bir okey oyuncusuna dönüşeceksiniz.

Okey Oynamak Beyin Gelişimini Destekliyor

İnsanlar boş vakitlerinde Ücretsiz okey oynadıkları zaman aslında özellikle beyin sağlıkları için çok güzel bir şey yapmış oluyorlar. Yapılan çalışmalar, okey oynamanın beyin sağlığını destekleyen ve beynin her iki kısmını da geliştiren bir faaliyet olduğunu ortaya koymuştur. Bu nedenle okey oynamak insanlar için iyidir. Boş vaktinizi sizi körelten aktivitelere harcamayın. Okey oynamak gibi sizi geliştiren ve sağlığınıza iyi gelen bir seçim yapmanız çok daha iyi olacaktır. Haydi o halde siz de ücretsiz okey oynamak için daha fazla vakit kayıp etmeden Okeydeyim’e gelin, siz de okey oynamanın keyfini doyasıya yaşamaya başlayın!

Bu yazımızdan da Online Okey Oyna hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz okey oyunu her fırsatta kullanabileceğiniz keyifli bir uygulama çeşidi olarak bilinir. Her zaman her yerde internete ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz okey oyunları ücretsiz olup hiçbir şekilde sizden ek ücret talep etmemektedir. Bu doğrultuda değerlendirilecek en güzel ortamlardan biri olarak kullanıldığı ve yıllardır binlerce üyesi olduğu bilinmektedir.

ücretsiz okey oyunu hakkında bilgi

ücretsiz okey,ücretsiz okey oyunu indir

Her geçen gün üyelerin artan sayısı okey oyunlarında geçirdiği olumlu vakitten kaynaklanmaktadır. Özellikle gece yatmadan önce en güzel kullanılacak ortam olarak değerlendirilen bu uygulamalar aynı zamanda günün verimsiz geçen stresini de yok etmektedir. Çünkü insanoğlu ruhsal ve fiziksel beden gereği gün içinde yaşadığı her durumu gece olunca düşünmektedir. Bu durum bedene daha çok ağrılık yarattığından unutması aynı zamanda kişiye enerji kazandırmaktadır. Kazanacağı geri dönüşümlü enerji ise ücretsiz bir şekilde oynanabilen okey oyunları ile sağlanabilmektedir.

Okeydeyim’de Ücretsiz Okey Keyfine Hazır Olun

Normal okey oynamanın keyfi Okeydeyim ile çıkar. Buraya gelerek günün istediğiniz saatinde okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak için eşleşmenizin olmasını beklemeniz gerekmiyor. Çünkü Okeydeyim’de bulunan yüksek kullanıcı sayısı sizlere her zaman uygun eşler sunuyor. Okey oynamak için bekleme derdine son! Hem de günün hangi saati okey oynamak istediğinizin bir önemi olmuyor. Dilediğiniz saatte, ister gece ister gündüz okey oynamak için Okeydeyim’e giriş yapabiliyorsunuz. Okeydeyim’de nerede olduğunuzun da bir önemi kalmıyor. Yalnızca internet bağlantısını kullanarak ister sahilde, ister trafikte, ister işte ya da ister okulda okey oynamanın keyfini çıkarabiliyorsunuz. Ücretsiz okey oynamak için Türkiye’nin en çok tercih edilen adresi Okeydeyim’i tercih edin, pişman olmayacaksınız!

Okeydeyim Mobil Uygulamayı İndirerek Daha Hızlı ve Pratik Okey Keyfi Yapmaya Var mısınız?

Telefondan okey oynamak için illa web tarayıcısını açmanız, sistemin yüklenmesi için beklemeniz gerekmiyor. Okey deneyiminizi çok daha hızlı bir şekilde yaşayabileceğinizi söylesek bize ne söylerdiniz? Hem de bunu tamamen ücretsiz bir şekilde yapacağınızı söylesek? Evet yanlış duymadınız. Artık okey oynamak adına sistemlere kayıt olmak, üyelik işlemlerinizi tamamlamak için cebinizden para çıkması gerekmiyor. Ücretsiz şekilde üyelik işlemlerini gerçekleştirerek Okeydeyim’de okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Okeydeyim mobil uygulamasını yüklemek için telefonlarınızdan Google Play’i ziyaret edin ve uygulama kısmına Okeydeyim yazın. Daha sonra uygulamanın inmesini bekleyip giriş işlemlerinizi tamamlayın. Anında üye olabilir, okey keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

 

ücretsiz okey oyunu

ücretsiz okey oyunu

Okeydeyim Sayesinde Bütün Türkiye’deki Sıralamanızı Görmeniz Mümkündür

Ücretsiz okey oynamak konusunda adeta bir usta mısınız? Profesyonel bir okey oyuncusu olmanıza karşın, Türkiye’deki sıralamanızın ne olabileceğini bilmiyor musunuz? Merak etmeyin. Okeydeyim ile sıralamanızın kaç olduğunu öğrenebileceksiniz. Çünkü ücretsiz okey oyna başarı sıralama listesi sayesinde bütün kayıtlı kullanıcıların sahip oldukları puana göre sıralama yapılır. Bu sıralama her hafta yeniden ilan edilir. Bu sayede farklı kullanıcıların birinci olma şansı artar. Birinci olan üyeleri sürpriz hediyeler beklemektedir. Listenin ilk sıralarında yer almak isteyen kişilerin mümkün olduğu kadar çok okey oynaması ve okey oyunlarından yüksek puanlar kazanması gerekiyor. Puan ne kadar çok olursa kişinin yukarıda yer alma ihtimali de o kadar artmış oluyor. Haydi, siz de Okeydeyim’e gelin siz de Türkiye’nin en geniş okey ağlarında yerinizin nerede olduğunu öğrenin!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorum Yok

 1. Anonim

  5 Ekim 2021 at 13:02

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. Anonim

  22 Ekim 2021 at 21:04

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.