Trabzon Okey

admin     10-07-20     trabzon okey     Trabzon Okey     1178 Defa Okundu

trabzon okey

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Trabzon okeye giriş yaparak okey keyfi yapmak ister misiniz? Okeydeyim ile En Kaliteli Okey Deneyimini Yaşarsınız Okey oynamak daha önce hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Günün her saatinde dilediğiniz kadar okey oynayabileceğinizi biliyor musunuz? Telefondan okey oynamak için belli saatleri beklemenize gerek yok. Nerede olursanız olun, 7 gün 24 saat boyunca Trabzon okey keyfini çıkarabileceksiniz. İster yolda, ister evde, ister ofiste okey oynayarak günün stresini üzerinizden atabilirsiniz. İddia ediyoruz, okey oynadıktan sonra modunuz çok daha iyi olacak. İşler zor mu? Okul iyi gitmiyor mu? Hayatın stresine karşı kendinizi savunmasız mı hissediyorsunuz? Bütün bunlara karşı Okeydeyim’e gelerek okey oynamaya başlayabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğinizi biliyoruz.

Okey Oynamak için Para Ödemeyin

Artık klasik okey oynamak için para vermek gibi bir zorunluluğunuz bulunmuyor. Okeydeyim’e üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ücretsiz bir şekilde Okeydeyim mobil uygulamasını indirebiliyorsunuz da. Şimdilik yalnızca Android işlemcisi ile çalışan telefonlar için uygun olan mobil uygulama, çok yakında IOS işlemcisi ile çalışan telefonlar için de uygun olacaktır. Siz değerli üyelerimiz için durmak bilmeksizin çalışmaktayız ve sizlere daha iyi hizmet sunmanın peşinde koşmaktayız. Okey oynamaya başlamak için üye olurken yalnızca isim soy isim ve email adresi gibi temel bilgilerinizi paylaşmanız yeterli olur. Sisteme girdiğiniz e mail adresinin güncel olduğundan emin olmanız önemlidir. Çünkü üyeliğin onaylanması için e mail adresinize onay kodu gönderilecektir. Bu kodu onaylamadan üyeliğin tamamlanması mümkün değildir. Bilgilerinizi sisteme girerken içiniz rahat olsun. Çünkü bu bilgileri kimse ile paylaşmıyoruz. Güvenliğinize önem veriyoruz. Kişisel verileriniz bizimle her zaman güvende.

Trabzon Okey Sitesi

Trabzon okey sitesi ve lobisinde okey oynarken kimse rahatsız edilmek istemez. Kaliteli bir ortamda okey oynamak istersiniz. Okeydeyim salonlarının kaliteli olması açısından büyük emek vermekteyiz. Üyelerimiz daha ilk sisteme üye oldukları zaman topluluk kuralları sözleşmesini kabul etmiş olurlar. Bu kuralların ihlal edilmesi halinde site üyeleri siteden kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadırlar. Trabzon okey sitesinde oynamak için siteye girdiğiniz zaman bir başka üyenin sizi rahatsız etmesi söz konusu bile olamaz. Site yetkilileri büyük bir titizlikle üyeleri denetlemekte, ters bir durumla karşılaşılması halinde ise en kısa sürede gereği yapılmaktadır. Okeydeyim ile içiniz rahat olsun. Elit, saygılı ve kaliteli insanlar ile birlikte okey oynayabilirsiniz.

trabzon okey sitesi

trabzon okey sitesi

Okeyde Ne Kadar İyi Olduğunuzu Görün

Okeydeyim ile online okey oynadığınız zaman belli bir puan kazanırsınız. Ne kadar çok oyun oynarsanız ve ne kadar çok oyun alırsanız kazanacağınız puan da o ölçüde artacaktır. Bütün Türkiye okey oynamak için Okeydeyim’i tercih etmektedir. Okeydeyim’de her çeşitten ve seviyeden oyuncu bulunmaktadır. Siz de bu insanlar arasında nerede durduğunuzu görebilirsiniz. Her hafta Okeydeyim’de yeni bir liste yayınlanmaktadır. Bu listede insanlar aldıkları puanlara göre sıralanırlar. Listenin en başında yer alan kişi o hafta en çok puanı kazanmış olan kişidir. Eğer hemen birinci olmazsanız üzülmeyin. İnanıyoruz ki, okey yeteneklerinizi Okeydeyim ile geliştirecek, daha çok puan toplayarak listenin başında yer alacaksınız. Unutmayın, listenin başında yer alan kişileri sürpriz hediyeler ve diğer fırsatlar bekliyor! Puan sistemi sayesinde üyeler okeyde ne kadar iyi olduklarını Türkiye çapında öğrenmiş oluyorlar. Haydi, siz de okey oynamaya başlayın, siz de ne kadar iyi olduğunuzu öğrenin.

Okey Oynarken Üyeler ile Sohbet Edebilirsiniz

Günümüz dünyasında ne yazık ki sosyalleşmek git gide zor bir hal alıyor. İnsanlar işten, okuldan ve sahip olduğu sorumluluklardan dolayı kendilerine zaman ayıramıyorlar. Okeydeyim ile sosyalleşebilirsiniz. Hem kendinize vakit ayırarak güzel vakit geçirirsiniz hem de bu sırada yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. Sosyalleşmenin kolay ve eğlenceli yolu Okeydeyim ile sohbet etme özelliğini çok seveceksiniz. Sohbet etme özelliği ile hem masada bulunan oyuncularla hem de bütün sitede bulunan oyuncular ile mesajlaşmanız mümkündür. Eğer diğer üyelerden mesaj almak istemiyorsanız sorun değil. Bu özelliği kapatabilirsiniz. Özelliği kapatmanız halinde ne siz diğer üyelere mesaj gönderebilirsiniz ne de onlardan mesaj alabilirsiniz. Bir kere bu özelliği kapattıktan sonra işlem kalıcı olmadığı için ne zaman isterseniz o zaman özelliği yeniden aktif hale gelebilirsiniz. Okeydeyim ile patron sizsiniz. Hangi ayarları tercih edeceğiniz tamamen size kalmıştır.

Trabzon Okey Salonu

Yapılan bilimsel çalışmalar Trabzon okey salonunda oynamanın beyin sağlığına iyi geldiğini kanıtlamıştır. Bunun nedeni okey oynarken beynin farklı bölgelerinin aynı anda çalışmasıdır. Okey oynadığınız zaman yalnızca eğlenmekle kalmazsınız, ayrıca beyninizi de geliştirmiş olursunuz. Beynin farklı yerlerinin aynı anda çalışması beyin hastalıklarının meydana gelmesine karşı koruyucudur. Artık size katkı sağlamayan aktivitelerden uzaklaşmanızın vakti geldi. Hem zamanınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilir hem de beyin sağlığınızı geliştirebilirsiniz. Trabzon okey salonunda oynadıktan sonra beyin kaslarınızı kullanacaksınız ve bu size her anlamda çok iyi gelecek.

Her Seviyeden Okey Oyuncusunun Buluşma Adresi: Okeydeyim

Profesyonel bir okey oyuncusu musunuz? Okeyi daha önce oynamadınız mı? Kendi seviyenize uygun bir eş mi bulmak istiyorsunuz? Merak etmeyin seviyenizin ne olduğu fark etmeksizin kendi seviyenize uygun oyuncular bulabilirsiniz. Dilerseniz okey oynamak istediğiniz oyuncuya kendiniz davet gönderebilir, dilerseniz de rastgele seçim yaparak insanlar ile okey oynamaya başlayabilirsiniz. İlla profesyonel bir oyuncu olacaksınız diye bir kaide yok. İlk okey oynamanız bile olsa Okeydeyim ile okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik okey oynamak için herhangi bir saat kısıtlaması bulunmuyor. Canınız ne zaman okey oynamak isterse o zaman okey oynayabiliyorsunuz. İsterseniz gece vakti isterseniz de gündüz okey oynamak için eşler bulabiliyorsunuz. Okeydeyim’de çok sayıda oyuncu bulunduğu için oyuncu bulmakta zorlanmazsınız.

Okey Oynayarak Stresini Atabilirsiniz

Günlük hayatın stresi, iş hayatı ve okul yorucu olabilir. Bütün bu yorgunluğu atmak, streslerinizden uzaklaşmak istemez misiniz= Bunu yapabilirsiniz. Hem de bunun için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Tamamen ücretsiz şekilde kafanızı okey oynayarak dağıtabiliyorsunuz. Okey oynarken sizi kimse rahatsız etmez. Kaliteli ve elit bir ortamda okey oynarsınız. Hem güzel vakit geçirir, hem beyin aktivitesi yapar hem de stresinizden tamamen uzaklaşabilirsiniz. Okey oynamak için üyelik işlemlerini yalnızca bir iki dakika kadar kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz. Okey oynayanların zorlanmaması adına, kolay ara yüz tasarımı yapılmıştır. Her yaştan her cinsiyetten insan, Okeydeyim ile okeyi kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Okey oynarken ara yüzün sadeliği, işlevselliğini çok seveceğinizi düşünüyoruz. Dilerseniz mobil okey oynama özelliği ile web tarayıcısına bile ihtiyaç duymadan uygulama üzerinden okey oynayabilirsiniz. Hem oldukça hızlı bir şekilde!
Trabzon okey salonu ve lobisine girerek 7 gün 24 saat kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz. Eğlence ile sosyalliği bir araya getirmenin ve stresinizden uzaklaşmanın vakti geldi! Sitenin sunduğu harika özelliklerden faydalandığınız zaman asla pişman olmayacaksınız!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorum Yok

  1. Anonim

    25 Ekim 2021 at 14:33

    Visitor Rating: 5 Stars

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.