Eşli Okey Oyna

admin     07-08-20     cilekokey, yakamozokey     Eşli Okey Oyna     600 Defa Okundu

eşli okey oyna

Okey Ücretsiz ve Kaliteli Okeydeyim’de Oynanır

Siz de klasik okey oynamak ve güzel vakit geçirmek ister misiniz? Okey oynamak insanların hem keyifli vakit geçirmesine hem de bu sırada beyinlerinin gelişmesini sağlar. Nasıl mı? Okey oynamak konusunda yapılan araştırmaların tümü, okey oynamanın beyinlerinin çeşitli yerlerini aktif hale getirildiğini ortaya koymuştur. Beyinde yapılan bu yeni bağlantılar beynin gelişmesini sağlayarak beyni korur. Beyin hastalıklarından korunmak için okey oynayabilirsiniz. Size fayda etmeyen aktiviteler yerine, faydalı olacak okey oynamak gibi seçimler yapabilirsiniz.

Okey Oynamak için Yalnızca Bir İki Dakikanızı Ayırmanız Yeterli

Bir an önce okey oynamak isteyen kişilerin yalnızca zamanlarından bir iki dakika ayırmaları yeterli olur. Üye olmak için karşınıza çıkan formda gerekli bilgileri doldurun. Bilgiler olarak isim, soy isim ve e posta adresi girilmesi yeterli olur. Bu bilgiler girildikten sonra kontrol yapılması önerilir. Bilgilerin güncel olması önemlidir. Çünkü e posta adresine gönderilecek olan link üzerinden aktivasyon işleminin tamamlanması gerekir. Aktivasyon işlemi tamamlanır tamamlanmaz okey oynamaya başlanabilir. Üye olduktan sonra okey keyfini yapmayı çok seveceksiniz.

Okey Oynamak için Ücret Ödemenize Gerek Yok

Eğer eşli okey oynamak isterseniz herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Çünkü Okeydeyim tamamen ücretsizdir. Okeydeyim mobil uygulaması da ücret istemez. Cebinizden okey oynamak için çok fazla para ödediğiniz zamanlar geride kaldı. Okeydeyim tarafından sunulan Türkiye’nin en iyi okey oynama hizmetlerinden faydalanmak için üyelik formunu doldurmanız yeterlidir.

Okey Oynarken Sohbet Edin, Sosyalleşin

Sosyalleşmek için yeterli vakit ayıramamanıza rağmen mobil okey oynayabiliyorsanız size müjdeli bir haberimiz var. Oyun oynadığınız sırada sohbet etme özelliğini kullanarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İnsanlarla sohbet etmek için evinizden bile çıkmanıza gerek kalmayacak. Eğer bu özelliği kullanmak istemezseniz, merak etmeyin, bütün özellikler üyeler tarafından açılıp kapatılabilir. Bir kere sohbet etme özelliği kapatıldığı zaman yeniden kolayca açılabilir. Özelliğin kapatılması halinde kişi ne karşı taraftan mesaj alabilir ne de karşı tarafa mesaj atabilir.

Okeydeyim ile Başarı Sıralamasında Nerede Olduğunuzu Öğrenin

İsteğiniz telefondan okey oynarken sıralamanızın nerede olduğunu öğrenmek varsa, bunu yapmak çok kolay. Okeydeyim sayesinde Türkiye’nin sayılı yerlerinde olan insanlarla aranızda kıyasıya bir rekabet başlayacak! Yani bütün Türkiye’de ne kadar başarılı bir okey oyuncusu olduğunuzu öğrenebileceksiniz. Bunu öğrenirken başarı sıralaması listesinde bir numara olan kişileri sürpriz hediyeler de bekliyor. Hediye kazanan isimler her hafta yeni bir listenin ilan edilmesiyle değişiyor. Yani bir hafta birinci olmadım diye üzülmeniz gerekmiyor. Diğer hafta yeni listede birinci olabiliyorsunuz. Ne var ki okey oynarken birinci olmak isteyenlerin bol bol okey oynaması ve puan toplaması gerekir. Ne kadar çok okey oynarsanız birinci olma şansınız da o kadar artmış olur.

Türkiye’nin En Gelişmiş Okey Oynama Platformunun Keyfini Çıkarın

Bulunduğunuz yerden cepten okey oynarken herhangi bir yer kısıtlaması, zaman kısıtlaması olmaz. Dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman Okeydeyim sayesinde okey oynayabilirsiniz. Okey oynarken trafikte sıkışıp kalmış, okulda arada ya da işte molada olabilirsiniz. Bütün boş anlarınıza biraz renk getirmek için telefonlarınızda mutlaka Okeydeyim mobil uygulamasını bulundurun. Mobil uygulama şu an için yalnızca Android işletim sistemiyle çalışan telefonlar için bulunuyor. Çalışkan Okeydeyim ekibinin çalışmaları sayesinde kişiler yakın zamanda IOS telefonlarını kullanarak da okey oynamaya başlayacaklar. Hem de bütün bunlar tamamen ücretsiz olacak!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: