Şehzade Okey

admin     09-01-21     sehzade-okey     Şehzade Okey     1459 Defa Okundu

şehzade okey

content protection by dmca.com
Değerlendirmeniz için teşekkürler

Sanal Okey Salonları Şehzade Okey’de Bulunur.

Okey oyna 101 aramalarının baş kahramanı Şehzade Okey’dir. Şehzade Okey ile harika bir okey deneyimi yaşamaya hazır olun. Şehzade Okey kullanıcılarına kaliteli bir okey ortamı sunar. Okey oynamak için en iyi tercih olan Şehzade Okey’de avantajlı site özellikleri de sizleri bekliyor. Hızlı bir okey oyunu, kullanıcı dostu tasarım, her yaştan ve kitleden insana hitap eden site ve çok daha fazlası sizleri bekliyor. Şehzade Okey sayesinde verimli ve keyifli zaman geçirmek mümkündür. Okey oynamak beyin sağlığının gelişmesine katkı sağlarken diğer yandan insanların sosyalleşmesini de sağlar. ŞehzadeOkey’e üye olarak, siz de bu harika özelliklerden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Okey Oynamak Beyin Sağlığına İyi Gelir
Yapılan çalışmalar okey oynamanın beyin sağlığı için iyi geldiğini kanıtlar niteliktedir. Okey oynandığı sırada beyinde yeni bağlantılar oluşmaktadır. Bu bağlantılar beyin gelişimini sağlar. Beyinde bu bağlantılar ileride özellikle unutkanlık gibi hastalıkların oluşumunu engeller. Okey oynarken keyifli vakit geçirirken diğer yandan beyin sağlığınız için de harika bir şey yapmış olursunuz. Kendinizi her anlamda geliştirmek için ŞehzadeOkey’i tercih edebilirsiniz.
Okey Oynayarak Ödül Kazanabilirsiniz
Okeydeyim her hafta oyuncuların skorlarına göre birinci ilan etmektedir. Birinci olmanız için okey oynamanız ve puan toplamanız gerekir. Birinci olmak için başarılı olmanız şarttır. Bir hafta birinci olmazsanız merak etmeyin çünkü yeni haftada yine şansınız olacak. Okey oynayanların kazandığı Sehzadeokey’de harika süprizler sizleri bekliyor olacak. Profesyoneller ve acemi oyuncular için ayrı listeler hazırlanmaktadır. Bu sayede daha adil bir sıralama mümkün olmaktadır.
Oyununuzu Geliştirmek için Doğru Adres
Okeyde daha iyi bir seviyeye gelmek için, Şehzade Okey sizin için adeta bir okul gibi olacak. Şehzade Okey, oyuncuların okey yeteneklerini geliştirmektedir. Eğer henüz acemi bir okey oyuncusuysanız endişe etmeyin. Çünkü acemi bile olsanız kısa süre içinde Okeydeyim sayesinde ilerleme kayıt ederek iyi bir seviyeye gelebilirsiniz. Profesyoneller profesyoneller ile acemiler ise acemiler ile eşleşerek dengeli bir şekilde oyun oynarlar. Bu şekilde oyunlar çok daha keyifli olur.
Oyun Keyfi Yaparken Sohbet Edin
Bir yandan okey keyfi yaparken diğer yandan sohbet etmek mümkündür. Chat özelliği sayesinde okey oynamanın yanı sıra yeni insanlarla tanışmak ve bu insanlarla sohbet etmek mümkün hale gelir. Günümüz dünyasında sosyalleşmek zorlaşsa da Okeydeyim sayesinde daha sosyal bir yaşantı oturduğunuz yerden mümkün. Dilerseniz bu özelliği kapatabilirsiniz. Tamamen size kalmıştır. Ben Şehzade Okey`de oynarken bu sırada tam olarak odaklanmak istiyorum derseniz bu özelliği kapatabilirsiniz. Özelliğin kapatılması kalıcı bir işlem değildir. Dilediğiniz her zaman özelliği yeniden kullanılabilir bir hale getirebilirsiniz. Özellik kapalı olduğu zaman hem mesaj atamaz hem de mesaj alamazsınız. Özelliği açtığınız zaman ise bunları yeniden yapmaya devam edebilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.