Sanal Okeyin Adresi

admin     10-11-20     facebook okey oyna, sanal okey oyna     Sanal Okeyin Adresi     357 Defa Okundu

sanal okeyin adresi

Sending
User Review
0 (0 votes)

Sanal Okey
Siz de bulunduğunuz yerden, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaksızın Okeydeyim üzerinden ödüllü okey turnuvasına katılabilirsiniz! Okeydeyim, kullanıcılarına rahat, keyifli ve pratik bir şekilde okey oynama imkanını sunar. Okeydeyim sistemine üye olmanıza bile gerek kalmadan okey oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik okey oynamak için kullanıcı dostu ara yüz sayesinde asla zorlanmayacaksınız. Okey keyfi yaparken her yaştan insan konfordan faydalanabilecek. Okeydeyim site tasarımı bütün detayları düşünülerek kullanıcıların rahatlığı için özel olarak tasarlanmıştır. Okeydeyim ile netten okey oynamak profil oluşturmak için herhangi bir ödeme yapmanız istenmez. Okey keyfini ücretsiz yaşayabilirsiniz. Daha önce hiç yaşamadığınız bir okey deneyimi için Okeydeyim sistemine kayıt olun ve okey oynamaya başlayın. Farkı göreceğinizden emin olabilirsiniz!
Okey Oynarken Sohbet Etme Keyfi
İster bilgisayardan ister telefondan okey oynarken diğer üyeler ile konuşabilirsiniz. Sohbet etme özelliğinden tercihe bağlı olarak faydalanabilirsiniz. Dilerseniz bu özelliği kapatabilir, istediğiniz bir başka zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık okey oynarken bir yandan sosyalleşebileceksiniz. Günümüz dünyasının karmaşasında sosyalleşmek için imkan bulmak zor olabilir. Merak etmeyin, Okeydeyim bu işe de ele atarak üyelerinin sosyal yaşamlarına katkı sunuyor. Üyeler dilereler masadaki oyuncularla ya da o an sitede yer alan diğer üyeler ile sohbet keyfi yapabiliyorlar. Okeydeyim yaptığı devrim niteliğinde yenilikler ile klasik okey oynamaya farklı bir bakış açısı getiriyor.
Okey Oynama Yeteneklerinizi Ölçmenin Zamanı Geldi
Sistem üzerinden ister üyelik oluşturduktan sonra ister sanal okey oynarken ne kadar başarılı olduğunuzu ölçebilirsiniz. Okeydeyim sistemine farklı bölgelerden, yaştan, meslekten insanlar kayıt olur. Her birinin oynadığı okey oyunları baz alınarak puanları vardır. Sizin de puanınız olur ve bu puana göre başarı listesinde yerinizi alırsınız. Diğer üyeler arasında ne kadar başarılı olduğunuzu Türkiye düzeyinde öğrenmeniz mümkündür. Haydi zaman kayıp etmeyin facebook okey oynayın ve puanları toplayın. Başarı listesi her hafta ilan edilmektedir. Eğer listenin başında yer almaya hak kazanırsanız ödüller sizleri bekliyor olacak. Eğer o hafta ödül alamazsanız merak etmeyin. Her hafta ilan edilen başarı listesinde eminiz ki yerinizi alacaksınız!
Dakikalar İçinde Üye Olabilirsiniz
Artık renkli okey oynamak için uzun süren üyelik prosedürlerinden geçmeniz gerekmiyor. Okey oynamak için üyelik oluşturmak adına yalnızca bir iki dakika ayırmak yeterli oluyor. Üyelik oluşması için yalnızca temel bilgiler isteniyor. Ad, soyad ve e mail bilgisini yazdıktan sonra onay kodunun sisteme girilmesi gerekiyor. Yazılan bilgiler kesinlikle diğer kişiler ya da şahıslar ile paylaşılmıyor. Bilgileriniz Okeydeyim sisteminde güvende oluyor. Onay kodu girildikten sonra üyelik onaylanıyor ve hemen mobil okey oynamak mümkün oluyor. Siz de üye olun, siz de keyifli okey oyunlarının keyfini çıkarın!
Dilerseniz bu yazımızdan da şair tequiLa hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: