Renkli-Renksiz Okey Oyna

admin     28-08-20     okeydeyiz, ruyaokey     Renkli-Renksiz Okey Oyna     751 Defa Okundu

renkli-renksiz okey oyna

Sending
User Review
0 (0 votes)

Okey Oynamak İsteyenlerin Tercihi

Siz de keyifli vakit geçirerek klasik okey oynamak ister misiniz? O halde Okeydeyim’i tercih ederek oynadığınız en keyifli okey deneyimini elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Okey oynamak için insanların en çok tercih ettiği, Türkiye’nin en çok tercih edilen okey platformu Okeydeyim ile, hem beyin sağlığınızı geliştirip hem de keyifli vakit geçirebileceğinizi biliyor muydunuz? Yapılan bilimsel çalışmalar, okey oynamanın insan beyin sağlığına önemli faydaları olduğunu ortaya koymuştur. Çünkü okey oynayan insanlar beyinlerinin farklı noktalarını aynı anda çalıştırmış oluyorlar. Okey oynarken beyinde farklı bağlantılar kuruluyor. Bu durum insanların beyinlerinin gelişmesi ve beyin hastalıkları başta olmak üzere çeşitli hastalıklardan korunmaları anlamına geliyor. Okeydeyim’e gelerek okey oynamanız halinde hem faydalı bir aktivite yapacak hem de keyifli vakit geçireceksiniz.

Okeydeyim Üyeliğini Tamamlayın Okey Keyfi Yapmaya Başlayın

Siz de en kaliteli şekilde okey oynamanın peşindeyseniz, Okeydeyim üyeliğini tamamlayarak okey keyfi yapmaya başlayın. Üstelik okey oynamak için yalnızca bir iki dakika ayrılması yeterli olur. Sistem üyelik için gerekli olan bilgileri ister. Bu bilgilerin güncel ve doğru şekilde doldurulması son derece önemlidir. E posta adresine gelen kod kullanılarak üyeliğin aktif hale getirilmesi gerekir. Üyelik aktif hale getirildikten hemen sonra dilediğiniz masaya katılarak ya da yeni masa açarak okey keyfi yapabilirsiniz. Okey oynamak isteyenlerin aklına gelen ilk marka Okeydeyim ile kaliteli ortamda okey oynamanın keyfi çok hoşunuza gidecek.

Elit Ortamda Okey Keyfi Okeydeyim ile Yapılır

İnsanlar eşli okey oynamak istedikleri zaman, diğer üyelerin kalitesini ve ortamın kalitesini göz önünde bulundurmak istiyorlar. Ortam her zaman uygun olmayabiliyor. Ancak Okeydeyim siz değerli üyelerine en kaliteli ortamı kurulduğu günden bu yana sunuyor. İnsanlar okey oynarken rahatsız edilmek istemiyorlar. Üyeler için topluluk kuralları önem taşıdığından Okeydeyim site yönetimi topluluk kurallarına verdiği önem ile örnek bir davranış sergiliyor. Topluluk kurallarının ihlal edildiği durumların söz konusu olduğu hallerde kişilerin şikayet etme butonuna basmaları yeterli oluyor. Site yönetimi olayı inceleyerek bir an önce gerekeni yapıyor. Bu şekilde üyeler arasında bir nevi eleme yapılıyor.

Okey Oynamak İstediğiniz Yerin Önemi Yok

Sürekli hareket eden kişiler daha çok bilgisayar yerine renkli okey oynamayı tercih ediyorlar. Mobil okey oynarken yerin herhangi bir önemi olmuyor. Çünkü mobil aletin götürüldüğü her yer oyun salonu gibi oluyor. Okey oynarken işte, okulda, yolda, tatilde ya da farklı yerlerde olabilirsiniz. Okeydeyim ile okey parmağınızın ucunda. Üstelik saat de fark etmiyor. Gece geç saatlerde hatta sabahın erken saatlerinde bile okey oynamak isteseniz mutlaka kendi seviyeniz için uygun olan farklı üyeler bulabiliyorsunuz. Üyelerin hepsi kaliteli ortama saygılı iyi oyunculardır. Okeydeyim ile 7 gün 24 saat okey oynamanın keyfini çıkarmanızın vakti geldi.

Kullanıcıların Konforuna Göre Özel Tasarım

Kullanıcılar telefondan okey oynarken rahat etsin diye onların konforu düşünülerek özel tasarım hazırlandı. Burada bütün oyuncular kolay şekilde okey oynayabiliyorlar. Üstelik okey oynarken kişiler için özel rehber işaretler ve çok daha fazlası bulunuyor. 70 yaşında bir insan, çocuk, genç, yaşlı, kadın, erkek bütün okey oynamak isteyen kişilerin birleşme noktası Okeydeyim oluyor. Okey oynarken rahatlık, hız, ücretsiz hizmet ve kaliteli bir ortam arıyorsanız aradıklarınızı Okeydeyim ile tek bir tıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Konfor keyfi için hakkınızı Okeydeyim’den yana kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Okey Oynama Platformunun Keyfini Çıkarmak İster misiniz?

Kim renksiz okey oynamak isterse mutluluğu Okeydeyim’de buluyorlar. İnsanlar okeyde neyi tercih etmeleri gerektiğine çoktan karar verdi. Siz de okey oynamak için Okeydeyim’i tercih ederseniz, kendinizi okey anlamında oldukça geliştirebilirsiniz. Bir acemi olarak okeye başlamanız halinde, Okeydeyim’den sonra acemiliğinizden eser kalmayacak. Adeta profesyonel bir oyuncu gibi olacaksınız. Çünkü Okeydeyim aynı zamanda bir okul gibidir. Üyelerine gelişme şansını sunar. Her seviyeeden oyuncunun toplanma noktası halinde gelen Okeydeyim ile puanları toplamaya başlamanın vakti geldi. Bu puanlar daha sonra sizin başarı sıralaması listesinde üst sıralarda yer almanızı sağlayacak, sizlere ödül kazandıracak!

 

Bu yazımızdan da mobil okey hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı Okey Sitesi

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: