Okey Oynamak Beyin Sağlığına İyi Gelir

admin     22-08-20     Genel     Okey Oynamak Beyin Sağlığına İyi Gelir     547 Defa Okundu

okey oynamak beyin sağlığına i̇yi gelir

Okey Oynamak Beyin Sağlığına İyi Gelir
Okeydeyim’e kayıt olarak klasik okey oynamaya başladığınız zaman beyin sağlığınız için iyi bir adım atacağınızı biliyor muydunuz? Yapılan çalışmalar, okey oynamanın beyin sağlığına çeşitli yönlerden iyi geldiğini ortaya koymuştur. Çünkü okey oynayan kişilerin beyinlerinin farklı yerleri aynı anda çalışır. Bu durum beyinde farklı bağlantıların aynı anda kurulması anlamına geldiğinden beyin gelişir. Özellikle Alzheimer gibi hastalıklara karşı korunmak adına okey oynamak iyi gelir. Okeydeyim’e gelip üye olduğunuzda hem kendi sağlınız hem de canınızın sıkıntısı içi iyi bir şey yapmış olacaksınız. Artık sizin için faydalı olmayan aktivitelerden uzak durarak sizin için faydalı olan yararlı aktivitelere yönelmenizin vakti geldi. Okey oynayın, sağlığınıza katkı sağlayın.
Okey Oynarken Diğer Üyeler ile Sohbet Keyfi Yapın
Kimi okey oynarken aynı zamanda biraz da sosyalleşmek istemez ki? Okey oynarken yalnızca oyuna odaklanmak zorunda değilsiniz. Hem masada olan diğer oyuncularla hem de Okeydeyim sitesinde yer alan diğer üyelerle okey keyfi yapabilirsiniz. Okey keyfi yaparken dileyen üyeler bu özelliği devre dışı bırakabilir. Ancak bu özellik devre dışı bırakıldığı zaman ne yazık ki karşı taraftan mesaj almak ya da karşı tarafa mesaj atmak mümkün olur. Ne var ki istediğiniz zaman bu özelliği yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Sohbet etme özelliği sayesinde okey oynarken biraz da sosyalleşmeye vakit ayırmış olursunuz. Sohbet ederek yeni insanlarla tanışır, insanlarla sohbet etme fırsatı elde edersiniz.
Nerede Olursanız Olun Oradan Okey Oynayabilirsiniz
Okeydeyim’e gelip eşli okey oynamak için belli bir yerde olmak zorunda değilsiniz. Nerede olursanız olun oradan okey oynayabilirsiniz. İş, okul, ev, tatil, yol, spor fark etmez! Okeydeyim sağlam alt yapısıyla her yerde bulunur ve siz değerli üyelerine gururla hizmet verir. Canınız işte sıkılıyor mu? Okulda arada mısınız? Tatile gittiniz güzel vakit geçirmek mi istiyorsunuz? Trafikte sıkışıp kaldığınız için mutlaka eğlenmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Bütün bu durumlarda Okeydeyim’i tercih ederek okey keyfi yapabilirsiniz. Hem de ücretsiz!
Mobil Uygulama Üzerinden Okey Oynamak İsteyenlere Özel
Eğer siz de ben mobil okey oynamak istiyorum, sürekli hareket halindeyim diyorsanız, mobil uygulamayı telefonunuza indirmenizde fayda var. Uygulama telefona indirildiği zaman okey masasına girmek için çok daha hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün olur. İnternet tarayıcıyla bile uğraşmanıza gerek kalmaz. Okey deneyimini en hızlı yaşamak isteyen kişiler tercihlerini mobil uygulamadan yana kullanıyorlar. Mobil uygulamayı indirmek de tamamen ücretsizdir. Şu an için uygulama yalnızca Google Play üzerinden indirilebiliyor. Ancak Okeydeyim çalışanları bütün telefon işletim sistemlerine hizmet verebilmek için çok çalışıyor. Uygulamanın yakında Apple Store üzerinde olması bekleniyor.
Kullanıcılar Düşünülerek Yapılan Özel Tasarım
Kim telefondan okey oynadığı zaman zorlanmak ister ki? Okeydeyim bu durumu çok iyi biliyor. Kişilerin kesinlikle zorlanmasını istemiyor. Bu nedenle her yaştan kullanıcı düşünülerek özel tasarım yapılmıştır. Bu tasarım sayesinde her yaştan, her meslekten ve her cinsiyetten insanın kolayca oyun oynaması mümkün oluyor. Kullanıcılar düşünüldüğü için alınan hizmetten her daim mutlu olunuyor. Türkiye’nin en önemli ve en geniş okey platformu Okeydeyim ile siz de okey oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Hem de bunu yaparken okeyin hızına hayran kalacaksınız. Okey oynamak Okeydeyim sayesinde uzay hızına çıktı!
Başarı Sıralamasında Nerede Durduğunuzu Öğrenmek İster misiniz?
Kullanıcı sıralama özelliği sayesinde ne kadar başarılı olduğunuzu öğrenmenizin mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Okey oynarken puan toplarsınız. Topladığınız puana göre de bir sıralamaya dahil edilirsiniz. Ne kadar çok puanınız olursa o kadar çok yüksekte yer alırsınız. Puan toplamak için Okeydeyim’de bol bol okey oynamaya özen gösterin. Renkli okey oynarken ne kadar iyi performans sergilerseniz, o kadar yüksekte yer alma ihtimaliniz olur. Başarı sıralaması özelliği her hafta devreye girer. Yani bir hafta birinci olmadığınız için üzülmenize gerek yok. Diğer haftalar birinci olma ihtimali halen sürmektedir. Birinci olduğunuz zaman cepten okey oynayarak sürpriz hediyeler kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Okeydeyim değerli üyelerini şaşırtmayı seviyor.

AnkaraOkey, AskperisiOkey, BeyazOkey, Beyazokey.CoM, burcumokey, burcuokey, ChatOkey, Cilek Okey, DenizOkey, Genel, HancerOkey, HasretimOkey.CoM, İMAJOKEY.NET, KerizimOkey, KervanOkey, MasaLOkey.net, MaviLimOkey, MaviOkey, Mobil, MobiL Okey, MobiLOkey, MobiLOkey.com, Mobilokey.net, Okey, Okey Odaları, Okey Oyna, Okey Oyna.net, Okey.ecefm.com, Okey.Org, Okey.tk, Okey02.com, OkeyAt, OkeyAzram, OkeyBende, OkeyBiziz.Com, OkeyCiyiz, OkeyCiyiz.com, OkeyCiyiz.net, Okeydeyim, Okeydeyim.Com, OKEYDEYIM.NeT, OkeyDeyiz Net, OkeyDunyam, OkeyeGel, okeyesmira, OkeyEvreni, Okeygirisi.NeT, OkeyOdası, OkeyOyna, Okeysalonlari.NeT, OkeySaLonum.Com, OkeySende, okeyy.net, Olaycı.NeT, Online, PasaOkey, ReaL Okey, SeriOkey, setokey, SohbetOkey, YeniOkeySitesi, YoLdas Okey.Com, YoLdasOkey,Okeydeyiz.com

 

Bu yazımızdan sitemiz ile alakalı diğer bilgilere ulaşabilirsiniz:

Okey Oynarken Sohbet Edebilirsiniz


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: