Profilo S2-D Hatası Ve Çözümü

admin     18-01-21     Genel     Profilo S2-D Hatası Ve Çözümü     5462 Defa Okundu

profilo s2-d hatası ve çözümü

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Profilo Yazarkasa S2-d Hatası ve Çözümü

Profilo ödeme kaydedici cihazların darbeye, düşmeye ve içinin açılmasına karşı aldığı bir koruma sistemi olan s2-d hatası ve s2-p hatası tamamen doğal bir arıza olup sadece teknik servis tarafından verilen online şifre ile çözülebilmektedir. Profilo yazarkasa s2-d hatası ve çözümü hatası karşısında her ne kadar yazar kasanızı kullanamamanız size zarar veriyor olsa da bu aynı zamanda profilo yazar kasanızın bir yabancı tarafından içinin açılıp mali hafızasının da bozulmaması için aldığı otomatik bir önlemdir.

profilo s2 d hatasi cozumu

profilo s2-d hatası ve çözümü,profilo s2-p hatası ve çözümü,profilo s2-d hatası,profilo s2-p hatası

Profilo s2-d hatası ve s2-p arızası bazı zamanlarda ise yazar kasanın içinde bulunan tarih ve saati ayarlamasına lazım olan pilin bitmesine işarettir. Bu pilinde sadece yetkili servis tarafından değiştirilmesi gerekmektedir. Çünkü profilo yazarkasanızın yan tarafında bulunan kurşun mali mühürü açma yetkisi sadece yetkili servistedir. Bu mühürü sizin açmaya çalışmanız yasal olarak suç ve başınızı belaya sokabilir.

Bu gibi sorunlarda esnafımızın internette  profilo yazarkasa s2-d hatası ve çözümü , profilo yazarkasa s2-p hatası ve çözümü yazarak araştırma yaptığı görülmektedir. Bunun yerine bölgenizdeki profilo yazarkasa yetkili bayiisini aratarak daha hızlı bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz yetkili servis sorununuzu çözerken okey oynayıp bu zamanınızı eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. okeycii

    19 Nisan 2022 at 17:36

    verdiğiniz bilgi çok iyi..
    Bide okey oynayalım..

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.