Online Okey Oyunu Oyna

admin     09-09-20     okeydeyiz, okeygiris, okeysekercom     Online Okey Oyunu Oyna     541 Defa Okundu

online okey oyunu oyna

Online Okey Oyna
Online okey birçok kişinin farklı sitelerden aktif bir şekilde oynadığı bir oyundur. Okey kurallarına göre oynandığı zaman oldukça zevkli bir oyun olarak karşınıza çıkar. Okey 4 kişi ile birlikte oynanır. Taşlar ve ıstaka olmadan okey oynamak da pek mümkün olmaz. Taşların nasıl dağıtılması gerektiğini ve kaç taş ile birlikte bitmek gerektiğini mutlaka bilmek gerekir. Genellikle okey hakkında bilgi sahibi olmadan oynarsanız bu konuda zorluk yaşamanız mümkün olabilir. Çünkü her oyunda olduğu gibi okeyde de belli şartlar altında oyun oynanır. Bu nedenle online okey oyna seçeneği altında hizmet veren sitelere üyelik açtığınız zaman güvenilir bir şekilde hizmet almanız da mümkün.
Güvenilir Online Siteler
Online okey oyna olarak siteler de hizmet veren birçok firmalar bulunur. Güvenilir okey olarak hizmet veren sayfalar da genellikle hiçbir sorun yaşanmaz. Çünkü bu gibi sayfalar sizden bir ücret talep etmez ve ücretsiz bir şekilde oynama hakkı sunar. Genellikle kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte siteye giriş yapma hakkınız bulunur. Kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğiniz zaman farklı rumuzları olan kişilerle birlikte online okey oynama hakkınız bulunur. Bu nedenle online okey oyunu daha zevkli olduğu için birçok üye tarafından da tercih edilmektedir. Bunun için kaliteli bir şekilde hizmet veren okey sayfalarını tercih etmek gerekir. Böylelikle hiçbir sorun yaşamadan hizmet almış ve daha iyi bir şekilde hizmet almış olursunuz.
Okey Oynama
Okey oyunu genellikle kurallarına göre oynanır. 14 taşın ıstaka da mutlaka olması gerekir. 15 taş olduğu zaman o taşı atmak gerekir. Genellikle okey sayıların bir araya gelmesi ile birlikte oynanan bir oyundur. Okey oyunu oldukça zevkli ve eğlenceli olduğu 4 kişi ile birlikte rahatlıkla oynayabilirsiniz. Son zamanlar da oldukça gelişen online okey oyuna da çok fazla tercih edilir. Online okey oyunu da oldukça avantajlıdır. Çünkü bu gibi oyunları online olarak oynadığınız zaman farklı kişilerle de tanışma imkanınız bulunur. Farklı kişilerle tanışarak okey oyunu oynayabilirsiniz. Genellikle oynanan bu oyun için bir ücret de ödenmez. Bu nedenle online okey oyna adı altında hizmet veren sayfalardan yararlanmanız mümkün. Bu nedenle online siteleri tercih etmek daha iyi olacaktır.
Okey Kuralları
Her oyunda olduğu gibi okey oyununda da belli kurallar bulunur. Özellikle okey taşlarını doğru bir şekilde dağıtmak oldukça önemlidir. Herkese belli sayı da taşlar verilir. Sahte ve gerçek okeyi de mutlaka yerinde kullanmak gerekir. Gerçek okey orta da olan sayının bir üstüdür. Sahte okey ise aynı renk de olması gerekir. Gerçek okeyi her taşın yerine kullanmanız mümkün. Ancak sahte okeyin kullanım alanı daha kısıtlıdır. 15 taş olduğu zaman mutlaka o son taşı ortaya atarak bitmeniz gerekir. Aksi durumda okey kabul edilmez. Bu nedenle online olarak hizmet veren sitelerden faydalanmak istediğiniz zaman da bu kurallara göre oynamak gerekir.
Sitelerde Üyelik Gerekir Mi?
Online olarak hizmet veren tüm okey sitelerinde mutlaka kişilerin üyelik açması gerekir. Genellikle üyelik açılmadan sayfalar giriş yapmanıza izin vermez. Üyelik için kendi bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Bazı siteler de üyelerin rumuz oluşturması da gerekebilir. Bu gibi sayfalar da kullanıcılar arasında sohbete de izin verilir. Ancak rumuz zorunlu değildir. Kişiler kendi bilgilerini girmesi de yeterli olacaktır. Bu nedenle üyelik açtığınız zaman güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet almış da olursunuz.

Bu yazımızdan da Yeni Açılan Okey Siteleri hakkında bilgi alabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: