Her Seviyeden Oyuncu ile Hemen Okey Oyna

admin     03-08-20     cilekokey, huzurokey, maviokey, ruyaokey, yakamozokey     Her Seviyeden Oyuncu ile Hemen Okey Oyna     820 Defa Okundu

her seviyeden oyuncu ile hemen okey oyna

Sending
User Review
0 (0 votes)

Her Seviyeden Oyuncu ile Okey Oynama Keyfi Yapın

Siz de bulunduğunuz yerden eşli okey oynama keyfi yapmak ister misiniz? Nerede olduğunuzun bir önemi yok. İsterseniz işe gidiyor olun, ister okulda arada olun, ister evde olun, isterseniz de tatil yapıyor olun. Bulunduğunuz yerden herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeden okey oynayabilirsiniz. Okeydeyim sayesinde zamanınızı çok daha eğlenceli ve keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Okeydeyim sayesinde canınız hiç sıkılmayacak. Ne zaman can ınız sıkılırsa telefonunuzu, tabletinizi ya da bilgisayarınızı çıkarın. Akıllı cihazınız ile internete bağlanın ve okey oynamaya başlayın. Akıllı cihaz ve internet bağlantısından başka bir şeye ihtiyacınız olmadan hemen okey oynayabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş okey platformu olan Okeydeyim, müşterilerine kaliteli hizmet vermek için çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan Okeydeyim, her şeyi siz değerli üyeleri için düşünüyor.

Her Yaştan, Meslekten, Cinsiyetten İnsan Okeydeyim ile Okey Oynayabilir

Siz de indirmeden okey oynamak istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Yaşınızdan, mesleğinizden ya da cinsiyetinizden dolayı okey oynayamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Sakın böyle düşünmeyin. Çünkü bu doğru değil. İsterseniz 10 isterseniz de 100 yaşında olun fark etmiyor. Okeydeyim ile her yaştan kullanıcı okey keyfini yapabiliyor. Çünkü Okeydeyim özel bir tasarıma sahiptir. Üyeler neyin nerede olduğunu, yazıları, taşları, komutları, ayarları ve sitede yer alan her şeyi, üstün grafik tasarım sayesinde anında fark ederek buna uygun oyun oynayabiliyor. Yaşın bir sorun olmadığı gibi oyuncuların cinsiyeti ya da mesleği de fark etmiyor. İster öğrenci olun, ister avukat, ister esnaf size mutlaka Okeydeyim’de yer var. Haydi, Okeydeyim üyesi olun, okey keyfinizi daha fazla ertelemeyin.

Hem Okey Oynayın Hem de Diğer Üyeler ile Sohbet Keyfi Yapın

Online okey oyna salonu kalitesinde olan Okeydeyim, siz değerli üyelerine muhteşem bir özellik daha sunuyor. Bu özellik sayesinde insanlar ile sosyalleşmeniz mümkün oluyor. İnsanlar son zamanlarda iş yoğunluklarından sosyalleşmek için vakit ayıramıyorlar. Kişiler yeni insanlarla tanışamıyor, yeni insanlar ile konuşamıyorlar. Oysa Okeydeyim üyeleri yeni insanlar ile tanışırlar. Hem de bulundukları yerden. Eğer sitenin sohbet etme özelliğini kullanmak istemezseniz sorun değil. Bu özelliği ayarlar kısmında kapatabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu özelliği geri açabilirsiniz. Eğer sohbet etme özelliğini kapatırsanız hem diğer insanlara mesaj gönderemez, hem de diğer insanlardan mesaj alamazsınız. Bu özelliği açmanız ile birlikte mesaj özelliğini sınırsız kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik mesajlaşma özelliğinden faydalanmak için ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Okeydeyim’de hem güzel arkadaşlıklar hem de okey keyfi sizleri bekliyor.

Günün Dilediğiniz Saatinde Okey Keyfi Yapmaya Var mısınız?

 Huzurokey okey sitesi ve diğer okey sitelerinden farklı olarak, Türkiye’nin en bilinen okey platformu Okeydeyim, günün her saatinde okey oynamanızı mümkün kılıyor. Üye sayısı zaten çok fazla olduğu için kişiler okey oynamak istedikleri zaman siteye girdiklerinde zaman farkı olmaksızın çok sayıda insanla karşılaşabiliyorlar. Okeydeyim sayesinde gece gündüz demeden kesintisiz hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Üstelik Okeydeyim’de her seviyeden olan üyeler sayesinde kendi seviyeniz için uygun bir üye ile oyun oynamaya başlayabiliyorsunuz. Biliyoruz k, çok profesyonel olan kişiler daha henüz yeni okeye başlamış olan bir kişi ile okey oynamak istemeyecektir. Çünkü oyun henüz başlamadan profesyonel olan oyuncunun daha yeni okeye başlayan kişiyi yeneceği bellidir. Okeydeyim ile böyle bir dramatik fark siz istemediğiniz sürece söz konusu olmaz. Kendi seviyeniz ile uygun insanlar ile günün her saatinde okey oynayabilirsiniz.

Yüksek Kalitede Okey Ortamı Okeydeyim’de

Cilekokey okey sitesi ya da herhangi diğer okey sitelerinde oynarken hiç ortamın kalitesinden şikayetçi oldunuz mu? Siz okey oynarken herhangi bir kişi size rahatsızlık verdi mi? Merak etmeyin. Eğer bunlar hakkında endişe ediyorsanız bu endişelerinizi bir kenara bırakmanızın zamanı çoktan geldi. Okeydeyim, topluluk kurallarına büyük önem vermektedir. Bütün üyeler, üye olmadan önce, üyelik için site topluluk kurallarına uyacağını kabul eder. Bu kurallar arasında diğer üyelerin herhangi bir şekilde rahatsız edilmemesi de vardır. Eğer kişilerden biri bile, bu kuralları çiğnerse, site yönetimi bunu tespit ederek konu hakkında gereğini yapmak adına işe koyulur. Okeydeyim’de bir üye diğer üyeyi rahatsız edemez. Çünkü buna kesinlikle izin verilmez. İnsanlar en kaliteli ortamda okey oynamanın keyfini çıkarabilir. Eğer sizi rahatsız eden ve hoşunuza gitmeyen bir durum olursa bunu şikayet et kısmında site yönetimine dile getirebilirsiniz. Site yönetimi durum hakkında gerekli olan incelemeleri yaptıktan sonra gereğini yapar.

Okey Oynamak için Cebinizden Para Çıkarmanız Gerekmiyor

 Okeygiris okey sitesi ya da şu ana kadar tercih ettiğiniz diğer okey siteleri için belli bir miktarda para mı ödemeniz gerekti? Okey oynamak için sürekli harcama mı yaptınız? Artık bunu yapmak zorunda değilsiniz. Çünkü Okeydeyim’e üye olup okey oynamaya başlamak için herhangi bir ücret talep edilmiyor. Üstün kalitede okey keyfini kişiler ücretsiz şekilde yapmanın keyfini çıkarıyorlar. Okeydeyim üyeliği için yalnızca bir iki dakika ayrılması yeterli oluyor. Bilgilerinizi girin ve üyelik için e mail adresiniz üzerinden onaylama işlemini yapın. Güncel e posta adresinizi vermeniz bu nedenle önem taşımaktadır. Üyeliğinizi onayladıktan sonra okey oynamaya başlayabilirsiniz. Okey keyfini ücretsiz yapmak için doğru adres Okeydeyim!

Okey Oynarken Başarı Sıralamasında Yerinizi Alın

Okeyseker okey sitesi ile okey oynarken başarı anlamında hangi sırada olduğunuzu bilmiyor muydunuz? Merak etmeyin artık öğrenebilirsiniz. Çünkü Okeydeyim başarı sıralaması uygulaması yapmaktadır. Bu uygulama ile birlikte kişiler bir hafta içinde topladıkları puanlara uygun olarak bir listeye yerleştirilirler. Bu listenin başında yer almak isterseniz, hafta içinde mümkün olduğu kadar çok okey oynamanız gerekir. Okey oyunlarında gösterdiğiniz başarının artması da puanlarınızın artması anlamına gelecektir. Okey oynarken ne kadar iyi olduğunuzu bütün Türkiye’ye göstermek istemez misiniz? Okey oynamaya devam edin, bırakın herkes ne kadar iyi olduğunuzu görsün! Üstelik size bir de süprizimiz var. Eğer başarı listesinde en üst sırada yer alırsanız, sizi hediyeler bekliyor! Haydi okey oynamaya başlayın, hediye kazanma şansını yakalayın!

Farklı Seviyelere Uygun Okey Oynama Keyfi Yapabilirsiniz

Hangi seviyeden olduğunuzun bir önemi yok. İsterseniz çok iyi bir okey oyuncusu, isterseniz de daha okeye yeni başlayan birisi olabilirsiniz. Okeydeyim’de her seviyeden oyuncu için yer var. Kendi seviyeniz ile uygun insanlar ile oyun oynamanız mümkün olacağından endişe edecek bir şey yok. Çünkü eğer çok profesyonel bir oyuncu iseniz elbette daha yeni okeye başlayan bir insan ile okey oynamak size büyük bir haz vermeyecektir. Sanki oyun sonucu en başından belliymiş gibi olur. Böyle durumlarla karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz.  Şunu da unutmayın ki dilerseniz istediğiniz seviyeden oyuncu ile oynayabilirsiniz. Yani oyuncu seçimi tamamen sizin kontrolünüzde olan bir durumdur. Her seviyeden oyuncu Okeydeyim’de yerini çoktan aldı!

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: