Okeyiz Okey Oyna

admin     01-06-20     okeyiz     Okeyiz Okey Oyna     1563 Defa Okundu

okeyiz okey oyna

content protection by dmca.com
Değerlendirmeniz için teşekkürler

Okeyiz Okey Oyna platformu, kullanıcı dostu ara yüzü ve gerçek kişilerle canlı oyun oynama imkanı  ile mükemmel bir okey deneyimi yaşamak isteyenler için hazırlanmıştır. okeyiz platformu ile internet bağlantınız olduğu her an bilgisayar ve akıllı cihazlarınızdan okey oynayabilmeniz mümkündür. Platformumuz kesintisiz erişim ve saniyeler içerisinde oyunu başlatma imkanı ile rakiplerinden ayrılmış ve profesyonel okey oyuncularının vazgeçilmez sitesi haline gelmiştir. Okey oyna platformu arayışı içerisindeyseniz hemen okeyiz platformuna giriş yaparak dişinize uygun rakiplerle kıyasıya bir okey oyunu oynayabilirsiniz.

okeyiz’de okey deneyimi yaşamak için misafir girişi, üye girişi veya Facebook ile bağlanma seçeneklerini kullanabilmeniz mümkündür. Sisteme giriş yaptıktan sonra ise tek yapmanız gereken masaya oturarak okey deneyiminizi başlatmaktır.

Okey oynadığınız süre içinde yeni insanlarla tanışabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu Okeyiz sitesinin sohbet özelliği sayesinde yapabilirsiniz. Okey oynarken sohbet etmek isteyenlerin adresi Okeyiz, yeni arkadaşlıklar edinmek için doğru adrestir. Dileyen aboneler sitenin sohbet etme özelliğini kullanmayabilirler. Bu tamamen üyelerin kendi seçenekleridir. Sohbet etme özelliğini kullanan kişilerin site kurallarına uyup uymadıklarına büyük önem verilmektedir. Diğer üyelere rahatsızlık verdiği tespit edilen kişiler anında siteden atılırlar. Okeyiz’de her zaman huzurlu ortam vardır.

Bilgisayara Karşı Okey Oynamak Zorunda Değilsiniz

Okeyi bilgisayara karşı oynamak istemiyorsanız Okeyiz doğru adrestir. Bilgisayar ile okey oynamak yerine karşınızda gerçek rakiplerin olması gerekir. Gerçek rakipler Okeyiz’de bulunur. Hem de rakipler her seviyeden bulunabilir. Usta bir okey oyuncusu da henüz deneyim kazanmamış bir okey oyuncusu da Okeyiz sayesinde kendine yönelik rakibi bulabilecektir. Bilgisayar ile okey oynamak sıkıcıdır. Oysa gerçek rakipler ile oynamak eğlencelidir. Gerçek rakibiniz ile oyun yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca oynadığınız kişiler ile sohbet bile edebilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Okey Platformu

Okeyiz’e üye olmak için belli bir yaştan, meslekten ya da cinsiyet aralığından olmanız gerekmiyor. Her yaştan, her cinsiyetten, her meslekten bütün insanlar okey oynamak için Okeyiz’i tercih edebilirler. Okeyiz yaşlılara da gençlere de hitap eden ara yüz ve site tasarımına sahiptir. Kimse zorlanmadan okey oynamanın keyfini Okeyiz’de çıkarabilmektedir. Okey Okeyiz’de sorulur. Hem baylar hem de bayanlar okey oynamak için Okeyiz’e gelirler.

Okeyiz Okey Oyunu

Okeyiz okey oyunu masalarının hemen hepsinde meydana gelen klişelerden artık sıkıldıysanız, canlı okey oyna platformu okeyiz, sizin için doğru tercihtir. okeyiz’de kimse oyunun ortasında okey ne diye sormayacak, elinde gösterge olduğu için gösterge var mı ya, demeyecektir. Oyun bitiminde ıstakaların devrilmesi, taşların karıştırılmadan dizilmesi gibi problemler de platformumuzda bulunmamaktadır. okeyiz platformunda taşlarınız dizili olarak gelmektedir ve oyun kuralları oyun başında belirlenmektedir. Okeyin ne olduğu da açık bir şekilde masada gösterilmektedir. Can sıkıcı klişeleri bir yana bırakırsak, platformumuzda yaşayacağınız okey deneyiminin gerçek okey masalarında yaşayacağınız deneyimden hiçbir farkı bulunmamaktadır. Düz okey kurallarının birebir uygulandığı platformumuzda çevrimiçi oyuncularla gerçek bir oyun deneyimi 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunulmaktadır.

okeyiz okey sitesi,okeyiz okey,okeyiz okey

okeyiz okey sitesi,okeyiz okey,okeyiz okey

Canlı Okey Deneyimini okeyiz’de Yaşayın

Düz okey oyna platformları arasında okeyiz platformunu öne çıkaran en önemli özelliklerinden birisi kesintisiz bir oyun deneyimidir. Sistemimiz yüz binlerce kullanıcıyı ağırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede oyun sırasında kesinti olması gibi problemler yaşamadan gerçek bir düz okey deneyimi yaşamanıza imkan tanınmıştır. Bunun yanında bekleme derdinin ortadan kaldırılması ise bir diğer avantajdır. Okey oyununun online mecraya taşınmasının en sevindirici özelliği şüphesiz ki okeye dördüncü bulma derdini ortadan kaldırmasıdır. Platformumuzda bu avantajı doyasıya yaşamanız için masaya giriş yaptıktan sonra oyununuz saniyeler içerisinde başlatılmaktadır. Nette okey deneyiminizi mükemmel hale getirmek içinse salonlarımızda asgari giriş puanı belirlemesi bulunmaktadır. Bu sayede deneyimli oyuncuların birbiriyle eşleşmesi ve çevrimiçi kıyasıya bir rekabet yaşanması mümkün olmaktadır. Unutulmaz bir okey deneyimine her an her yerde erişim için okeyiz en doğru tercihtir.

Okey Yeteneklerinizi Okeyiz ile Geliştirin

Profesyonel bir okey oyuncusu olmanız şart değil. Siz de Okeyiz’e gelerek yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Okeyiz hem bir okul hem de bir eğlence yeridir. Kendinizi rakipleriniz ile oyanarak geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirmenin en iyi yolu bol bol oyun oynamaktır. Bir de bakacaksınız ki eskisinden çok daha iyi bir okey oyuncusu olmuşsunuz! Hem de okey oyuncuları her okey oynadıklarında puan kazanırlar. Kazanılan puana göre oyuncular belli bir sıralamaya alınırlar. Sıralama üzerinden oyuncular diğer oyunculara kıyasla ne seviyede olduklarını öğrenebilirler.

Başarı Sıralamasında Üst Seviyede Olanlara Sürpriz Hediyeler

Çok iyi bir okey oyuncusu musunuz? Diğer okey oyuncularına karşı yeteneklerinizi konuşturmak mı istiyorsunuz? Kendiniz Okeyiz genel salon üzerinden ölçmek mi istiyorsunuz? O halde Okeyiz başarı sıralaması listesi tam da size göre demektir. Başarı sıralama listesi bütün Okeyiz oyuncuları baz alınarak hesaplanmaktadır. Sıralama yapılırken oyuncuların sahip oldukları puana bakılır. Bu puanı yüksek olan kişiler sıralamada üst sırada yer alır. Üst sırada yer alan oyuncular Okeyiz ekibinden sürpriz hediyeler kazanır. Başarı sıralama listesi haftalık olarak yayınlanmaktadır. Her hafta yeni bir birinci ilan edilmektedir.

Okeyiz Okey Salonu

İş ya da okul hayatı stresli olabilir ama okeyiz okey salonu ile  bu stresten kaçınmak isteyebilirsiniz. Stresten kaçınmanın ve keyifli vakit geçirmenin en iyi yollarından bir tanesi, Okeyiz ile okey oynamaktır. Okeyiz Okey Sitesi ile okey oynarken günün stresini hatırlamayacaksınız. Okey oynarken stresten uzaklaşabilirsiniz. Okey oynadıktan sonra iş ya da okul hayatınıza döndüğünüz zaman çok daha verimli bir şekilde çalışmaya başlayabilirsiniz.

Site Kurallarına Uygun Okey Oynama Keyfi

Okeyiz site üyeleri oyun oynarken site kurallarına uyarlar. Site kurallarına uymayan, rahatsızlık veren hiç kimse sitede üye olmaya devam edemez. Üyeler dikkatli bir şekilde gözden geçirilmekte, gereken kişilere gereken işlemler yapılmaktadır. Bu sayede site üyelerinin güvenliği ve huzuru sağlanmış olur. Düzeyli bir ortamda insanlar okey keyfi yaparlar. Profesyonel kalitede hizmet sunmaktan geri durmayan Okeyiz ile asla okey oynarken rahatsız olmayacağınızın garantisini sunuyoruz. Okeyiz okey salonu topluluk kurallarına dikkat eder.

Topluluk Kurallarına Riayet Eden Üyeler ile Okey Oynayın

Okeyiz sitesinde dikkat edilen noktaların başında topluluk kuralları gelir. Topluluk kuralları sayesinde bütün üyelerin düz okey oynadıkları sırada refahı sağlanmış olur. Örneğin canlı okey oynarken sohbet etme özelliği üzerinden sitenin diğer üyelerine rahatsızlık vermek kesinlikle yasaktır. Bunu yapan üyeler siteden kalıcı şekilde atılır. Yani hiçbir üye rahatsız edilemez. Okeyiz ile rahatsız edilmeden keyifli bir şekilde okey oynarsınız. Deneyimli ekibimiz ve şikayet etme sistemi ile insanlara rahatsızlık veren kişiler anında tespit edilir. Gereken işlem en kısa sürede yapılarak insanların huzuru sağlanır.

Okey Oynamak için Para Ödemeyin

Okeyiz üyeliği için para ödemeniz gerekmiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde okey keyfi yapabilirsiniz. Okey keyfi yapmak için önce profil oluşturmanız gerekiyor. Profil oluşturmak da ücretsizdir. Eğer nette okey oynamak istiyorsanız siteye kişisel bilgilerinizi vererek üye olmanız gerekiyor. İsim ve soy isim ile e mail bilgisi yeterli oluyor. Okey oynamak isteyen kişilerin ilk tercihi Okeyiz profil sayfanıza dilerseniz fotoğraf da ekleyebiliyorsunuz. Okeyiz üzerinden oluşturduğunuz profiliniz Türkiye’nin dört bir yanında bulunan diğer üyeler tarafından görülmektedir. Sayfanıza giriş yapmak için üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifre bilginiz gerekmektedir.

Başarı Listesinde Yerinizi Almak için Geç Değil

Başarı listesinde yerinizi alarak okey oynamaya ne dersiniz? Yanlış duymanız. Türkiye’nin en büyük okey platformu, bütün oyuncularını puanlarına göre okey başarı sıralamasına sokuyor. Haydi siz de hemen okey oynayın, siz de okey oynarken ne kadar başarılı olduğunuzu görün. Ne kadar çok okey oynarsanız o kadar çok puan kazanma şansınız olur. Her hafya okey oyuncularının puanlarına göre yeni bir birinci duyurulur. Birinci olan kişilere sürpriz hediyeler verilir. Usta oyuncular okeyiz ekibi tarafından ödüllendirilir.

Günün Her Saatinde Uygun Oyuncular Bulabilirsiniz

Günün hangi saatinde okey oynamak istediğiniz fark etmez. Günün her saatinde kendi seviyenize uygun okey oyuncuları bulabilirsiniz. İster sabah, ister gece okey oyuncuları Okeyiz’de sizleri bekliyor. Gecenin 5’inde de sabahın 9’unda da hemen okey oynama deneyimi yaşamak isteyen kişiler tercihlerini Okeyiz’den yana kullanıyorlar. Site üyeleri 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmetten faydalandıklarından memnun kalıyorlar. Okeyiz’de herhangi bir kısıtlama yok. Günün her saatinde uygun kalabalık okey oyuncuları var.

Okeyiz Okey Sitesi

Okeyiz Okey Sitesi oyunu günümüzde Türk kültürünün vazgeçilmez eğlence anlayışlarından birisi olarak anılsa da, esasında yüzlerce yıllık kökene sahip geleneksel bir oyundur. Oyunun kökeninin 13. yüzyılda Çinliler tarafından bulunan domino oyununa dayandığı tahmin edilmektedir. Günümüzde pek çok ülkede oynanan bu oyun Türk insanı ile adeta özdeşleşmiş durumdadır. Oyunun bugünkü noktasına gelmesi ise Acemlerin 14. yüzyılda dominoyu keşfetmesiyle olmuştur. Acemler oyunu tahta parçalarıyla oynayarak ıstaka kavramını geliştirmişler daha sonra ise taşların üzerine rakamları eklemişlerdir. Böylece günümüzdeki okey oyunu ortaya çıkmaya başlamıştır. 15. yüzyılda Osmanlı Arap ilişkileriyle okey kültürümüze girmiş ve bir saray oyunu olmuştur. Önceki yıllarda sıralı taşlar anlamına gelen “El – Turaft” olarak adlandırılan okey, Osmanlı’da birbirinin taşlarını anlamak anlamına gelen “Ol Kıraat-ı Seng” şeklinde anılmaya başlamıştır. Böylece zamanla isim değişerek okey kavramı ortaya çıkmıştır.

okeyiz okey sitesi

okeyiz okey sitesi,okeyiz okey,okeyiz okey

Okeyin gerek ismi gerekse kuralları değişmiş, ancak temel mantığı hep aynı kalmıştır. Okey günümüzde de rakiplerinin taşlarını ve hamlelerini anlamaya dayalı bir şans ve strateji oyunudur. okeyiz platformu ise sizlere okey deneyimini mekan ve zaman sınırlaması olmaksızın sunmaktadır. Kesintisiz bir okey deneyimini çevrimiçi oynama imkanı ile birleştiren bir okey sitesi arayanlar için okeyiz en doğru tercihtir.

En İyiler Sıralamasındaki Yerinizi Alın

Okeyiz platformunda okey kuralları birebir olarak uygulanmakta ve düz okeye uygun şekilde puanlandırma yapılmaktadır. Bu puanlamalar sistemimizde kayıt altına alınmakta ve bir sıralamaya tabi tutulmaktadır. okeyiz platformunun en başarılı oyuncuları ise ana sayfamızda bulunan en iyiler tablosunda yayınlanmaktadır. Şanslı ve başarı bir okey oyuncusu olduğunuzu düşünüyorsanız, farkınızı ilan etmek için online okey platformu okeyiz en doğru tercihtir. Hemen platforma giriş yapın ve rakiplerinizi eleyerek en iyiler arasındaki yerinizi alın.

Mobil okey oynamanın doğru adresi Okeyiz’dir. Okey oynamak deyince insanların aklına ilk gelen okey platformu ile güzel vakit geçireceğinizin garantisini veriyoruz. Okeyiz ile siz de günlük yaşantının stresini bir kenara bırakarak okey oynamaya başlayabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanından okey oynamak isteyen kişilerin buluşma noktası olan Okeyiz’e katılmak tamamen ücretsizdir. Gönül rahatlığı ile okey sitesine üye olarak siz de bu kalabalığa katılabilirsiniz. Canlı okey oynamak için siz de Okeyiz’e bekleniyorsunuz.

Kendi Seviyenize Uygun Okey Salonları Arasından Seçim Yapabilirsiniz

okeyiz

okeyiz okey sitesi

Daha önceden okey oynamadınız mı? Yeterince iyi bir okey oyuncusu olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Kendinizi okey oynarken geliştirmeniz mi gerekiyor? O halde Okeyiz sizin için doğru adrestir. Çünkü Okeyiz’e gelip okey oynamak için usta olmanız gerekmiyor. Deneyimsiz oyuncular bile, okeyiz isek Okeyiz’e gelerek kendilerini geliştirme fırsatı elde etmiş oluyorlar. Okeyizde patron sizsiniz. Hangi seviyede oyun oynamak istediğinizi yine siz belirlersiniz.

Ücretsiz Okey Keyfi için Okeyiz

Cepten okey oynayarak günün stresinden uzaklaşmak ister misiniz? okeyiz ile bu mümkündür. okeyiz’e girip okey oynayan insanlar çok daha iyi bir ruh halı içinde siteden çıktıklarını belirtiyorlar. Okul hayatı, iş hayatı ya da hayatın diğer alanlarının stresli olabileceğini biliyoruz. Buna karşın okeyiz olarak insanlara streslerini atmalarına yardımcı ortam sunuyoruz. Bu ortamdan faydalanmak tamamen ücretsizdir. Cebinizden tek kuruş para çıkmadan okey oynamanın keyfini yaşamak için okeyiz’e üye olmanız yeterlidir.

Okeyiz’e Üye Olmak Çocuk Oyuncağıdır

Okeyiz üyeliği oluşturmak için kısa süre yeterlidir. Hem de pratik bir şekilde üyelik işlemini tamamlayabileceksiniz. Üye olmak için temel bilgilerinizi paylaşmanız yeterlidir. Gerisini okeyiz halledecek. Ad ve soy isim ile birlikte güncel olarak kullandığınnız e mail adresini yazın. Daha sonra adresinize gelen kodu sitede bulunan ilgili yere girin. Artık siz de okeyiz üyesisiniz! Üyeliğiniz tamamlandığı andan itibaren, okeyiz ile okey oynamaya başlayabileceksiniz!

Hem Okey Oynayın Hem de Sohbet Etmenin Keyfini Çıkarın

Düz okey oynayarak diğer yandan sosyalleşmek istemez misiniz? Kim istemez ki? Samimi sohbetler, hızlı okey keyfi ve seviyeli oyuncular sizleri bekliyor. Günümüz dünyasında sosyalleşmenin zor olduğunu biliyoruz. Mobil Okey oynamayı okeyiz ile okey oynama deneyiminizde sosyalleşebileceksiniz. Okey oynarken sosyalleşmek istemeyen oyuncular diledikleri zaman sohbet özelliğini kapatabilir ve yeniden diledikleri zaman sohbet özelliğini açabilirler. Sohbet edilmek istenmeyen birisi olduğu zaman bu üyeler engellenebilir. Bu şekilde o üye sizinle yeniden asla temasa geçemez.

Kolay Okey Deneyimi için Mobil Uygulamayı İndirin

Daha da kolay bir şekilde okey oynamak isterseniz bu mümkündür. Web tarayıcısına bile gerek kalmadan okey uygulamasına giriş yapmak ister misiniz? O halde Okeyiz mobil uygulamasını akıllı telefonlarınıza ya da akıllı tabletinize indirin. Mobil uygulamayı indirmek için Google Play ya da Apple Store’a gidin. Android işletimcisi ile çalışan telefon sahipleri Google Play’den, IOS işletimcisi ile çalışan telefon sahipleri ile Apple Store üzerinden uygulamayı indirebilirler. Her istediğiniz zaman uygulamaya bir tık ile giriş yaparak okey keyfi yapabilirsiniz.

Seviyeli bir Ortamda Okey Oynayın

Siz değerli üyelerimiz nette okey oynarken seviyeli bir ortamda olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. Bunun için topluluk kurallarına büyük önem veriyoruz. Topluluk kurallarına uymayan üyeler varsa bunlar başarılı ekibimiz tarafından anında tespit ediliyor. Üyeler için gereken işlemler yapılıyor. Gerekirse sorunlu olan üyeler kalıcı şekilde okeyiz sitesinden uzaklaştırılıyor. Bu şekilde hiçbir okeyiz üyesinin başka bir okeyiz üyesi tarafından rahatsız edilmesi mümkün olmuyor. Güvenle, rahatsız edilme riski olmaksızın okeyiz ile okey oynayabilirsiniz.

okeyiz okey

okeyiz okey

Okeyiz ile Okey Yeteneklerinizi Geliştirmenin Zamanı Geldi

Okeyiz oyuncularına eğlenceli vakit geçirmekten çok daha fazlasını sunmaktan gurur duymaktadır. okeyiz ile yalnızca iyi vakit geçirmez ayrıca yeteneklerinizi geliştirmenin keyfini çıkarırsınız. İstediğiniz zaman okeyiz genel salona giriş yaparak farklı rakipler ile pratik yapabilirsiniz. Hem de okey sayesinde beyninizi geliştirdiğiniz bir aktivitede bulunmuş olursunuz. Yapılan çalışmalar okeyin bilimsel olarak beyin geliştirici yönü olduğunu ortaya koymuştur. Zamanınızı faydasız işlere harcamayın. okeyiz’e gelin ve üyelik oluşturarak kendiniz için faydalı bir şey yapın.
Okey Oynamak için Para Ödemeyin
Okey oynamak için para ödemeniz gerekmiyor. Çünkü okeyiz tarafından sunulan hizmetlerin tümüne tek kuruş ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Paranız cebinizde kalsın. okeyiz’e gelerek kesintisiz şekilde, diğer insanlar ile sohbet ederek okey oynayın ve hayatın getirdiği stresten bir an olsun uzaklaşmanın lüksünü yaşayın.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.