Ücretsiz Okey Keyfi için Okeydeyim

admin     20-06-20     masalokey, maviokey, okeydeyim     Ücretsiz Okey Keyfi için Okeydeyim     791 Defa Okundu

ücretsiz okey keyfi için okeydeyim

Sending
User Review
0 (0 votes)

Ücretsiz Okey Keyfi için Okeydeyim
Cepten okey oynayarak günün stresinden uzaklaşmak ister misiniz? Okeydeyim ile bu mümkündür. Okeydeyim’e girip okey oynayan insanlar çok daha iyi bir ruh halı içinde siteden çıktıklarını belirtiyorlar. Okul hayatı, iş hayatı ya da hayatın diğer alanlarının stresli olabileceğini biliyoruz. Buna karşın Okeydeyim olarak insanlara streslerini atmalarına yardımcı ortam sunuyoruz. Bu ortamdan faydalanmak tamamen ücretsizdir. Cebinizden tek kuruş para çıkmadan okey oynamanın keyfini yaşamak için Okeydeyim’e üye olmanız yeterlidir.
Okeydeyim’e Üye Olmak Çocuk Oyuncağıdır
Okeydeyim üyeliği oluşturmak için kısa süre yeterlidir. Hem de pratik bir şekilde üyelik işlemini tamamlayabileceksiniz. Üye olmak için temel bilgilerinizi paylaşmanız yeterlidir. Gerisini Okeydeyim halledecek. Ad ve soy isim ile birlikte güncel olarak kullandığınnız e mail adresini yazın. Daha sonra adresinize gelen kodu sitede bulunan ilgili yere girin. Artık siz de Okeydeyim üyesisiniz! Üyeliğiniz tamamlandığı andan itibaren, Okeydeyim ile okey oynamaya başlayabileceksiniz!
Hem Okey Oynayın Hem de Sohbet Etmenin Keyfini Çıkarın
Düz okey oynayarak diğer yandan sosyalleşmek istemez misiniz? Kim istemez ki? Samimi sohbetler, hızlı okey keyfi ve seviyeli oyuncular sizleri bekliyor. Günümüz dünyasında sosyalleşmenin zor olduğunu biliyoruz. Mobil Okey oynamayı Okeydeyim ile okey oynama deneyiminizde sosyalleşebileceksiniz. Okey oynarken sosyalleşmek istemeyen oyuncular diledikleri zaman sohbet özelliğini kapatabilir ve yeniden diledikleri zaman sohbet özelliğini açabilirler. Sohbet edilmek istenmeyen birisi olduğu zaman bu üyeler engellenebilir. Bu şekilde o üye sizinle yeniden asla temasa geçemez.
Seviyeli bir Ortamda Okey Oynayın
Siz değerli üyelerimiz nette okey oynarken seviyeli bir ortamda olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. Bunun için topluluk kurallarına büyük önem veriyoruz. Topluluk kurallarına uymayan üyeler varsa bunlar başarılı ekibimiz tarafından anında tespit ediliyor. Üyeler için gereken işlemler yapılıyor. Gerekirse sorunlu olan üyeler kalıcı şekilde Okeydeyim sitesinden uzaklaştırılıyor. Bu şekilde hiçbir Okeydeyim üyesinin başka bir Okeydeyim üyesi tarafından rahatsız edilmesi mümkün olmuyor. Güvenle, rahatsız edilme riski olmaksızın Okeydeyim ile okey oynayabilirsiniz.
Başarı Listesinde Yerinizi Almak için Geç Değil
Başarı listesinde yerinizi alarak okey oynamaya ne dersiniz? Yanlış duymanız. Türkiye’nin en büyük okey platformu, bütün oyuncularını puanlarına göre okey başarı sıralamasına sokuyor. Haydi siz de hemen okey oynayın, siz de okey oynarken ne kadar başarılı olduğunuzu görün. Ne kadar çok okey oynarsanız o kadar çok puan kazanma şansınız olur. Her hafya okey oyuncularının puanlarına göre yeni bir birinci duyurulur. Birinci olan kişilere sürpriz hediyeler verilir. Usta oyuncular Okeydeyim ekibi tarafından ödüllendirilir.
Okeydeyim ile Okey Yeteneklerinizi Geliştirmenin Zamanı Geldi
Okeydeyim oyuncularına eğlenceli vakit geçirmekten çok daha fazlasını sunmaktan gurur duymaktadır. Okeydeyim ile yalnızca iyi vakit geçirmez ayrıca yeteneklerinizi geliştirmenin keyfini çıkarırsınız. İstediğiniz zaman okeydeyim genel salona giriş yaparak farklı rakipler ile pratik yapabilirsiniz. Hem de okey sayesinde beyninizi geliştirdiğiniz bir aktivitede bulunmuş olursunuz. Yapılan çalışmalar okeyin bilimsel olarak beyin geliştirici yönü olduğunu ortaya koymuştur. Zamanınızı faydasız işlere harcamayın. Okeydeyim’e gelin ve üyelik oluşturarak kendiniz için faydalı bir şey yapın.
Okey Oynamak için Para Ödemeyin
Okey oynamak için para ödemeniz gerekmiyor. Çünkü Okeydeyim tarafından sunulan hizmetlerin tümüne tek kuruş ödemeden sahip olabiliyorsunuz. Paranız cebinizde kalsın. Okeydeyim’e gelerek kesintisiz şekilde, diğer insanlar ile sohbet ederek okey oynayın ve hayatın getirdiği stresten bir an olsun uzaklaşmanın lüksünü yaşayın.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: