Okeye Giriş Yapın

admin     31-01-21     Genel     Okeye Giriş Yapın     1198 Defa Okundu

Okeye Giriş Yapın, sanal Okey Oyna salonları arasında birincilik her zaman Okeydeyim’e aittir. Okeydeyim Türkiye’nin dört bir yanından okey üyelerine sahiptir. Sitenin kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlı özellikler sayesinde insanlar okey deneyiminden memnun kalıyorlar. Siz de Okeydeyim’e üye olarak bu özelliklerden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik işlemleri oldukça kısa sürmektedir. Bir iki dakika içinde kişisel bilgilerin girilmesi ve ardından e mail adresinin belirtilmesi yeterlidir. Güncel olarak kullandığınız e mail adresini paylaşmayı unutmayın. Çünkü bu adrese kod gelecek ve bu kod Okeydeyim sistemine girilecek. Bu şekilde üyeliğiniz onaylanacak. Üyeliğiniz onaylandığı anda hemen okey oynamaya başlarsınız.

okeye giris yap

okeye giriş yap,okey giriş,okeye giriş

Okeye Giriş Yapan Üyeler

Okeye giriş yaparak farklı seviyeden oyuncuları bulmak mümkündür. Yani Okey Giriş’te okey oynamaya başlamak için illa profesyonel bir okey oyuncusu olmanız gerekmiyor. Acemi bir oyuncu bile olsanız Okeydeyim’e gelerek okey oynayabilirsiniz. Dengeli bir eşleşme okey oyunlarının kalitesini etkileyen önemli unsurlardan bir tanesidir. Profesyonel oyuncular ile acemi oyuncuların eşleşmesi halinde oyun her iki taraf için de keyif verici olmaktan çıkar. Bu nedenle Okeydeyim için dengeli bir eşleşme büyük önem taşır. Her seviyeden insan burada okey oynayabilir.

Online Okeye Giriş

Mekan ve zaman sınırlaması olmadan okey oynamak isteyenler Okeydeyim’e gelerek aradıklarını bulabilirler. Herhangi bir yere gitmeniz şart değil. İsterseniz okulda, isterseniz işte, isterseniz tatilde ve aklınıza gelen diğer her yerde okey oynamanız için tek ihtiyacınız olan şey, internet bağlantısıdır. Akıllı cihazınızı kullanarak internete bağlanmanız halinde, mobil okey oynamak için hazırsınız demektir. Üstelik herhangi bir saati beklemeniz falan da gerekmiyor. İsterseniz sabahın köründe isterseniz gecenin bir vaktinde okey oynayabilirsiniz. Sizi kısıtlayan hiçbir şey yok!

Okey Oynarken Hediyeler Kazanabilirsiniz

Nette Okey oynarken hediyeler kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Yanlış duymadınız. Okey oynamak hediye kazanmanın bir yolu olabilir. Neden mi? Çünkü Okeydeyim her hafta yeni bir liste ilan etmektedir. Bu listeye göre her hafta yeni bir birinci ilan edilir. Listenin üst sıralarında yer alan kişiler başarılarından dolayı ödüllendirilirler. Sürpriz hediyelerden bir hafta kazanmadığınız için üzülmeniz gerekmiyor. Çünkü her hafta yeni bir şansınız oluyor. Üstelik şansınızı kendiniz artırabilirsiniz de. Nasıl mı? Elbette, daha çok okey oynayarak ve daha çok puan toplayarak birinci olabilirsiniz! Ne kadar çok puanınız olursa, o kadar çok rakibi geride bırakmış olursunuz.

Chat ve Okey Keyfini Bir Arada Yaşamak Mümkün

Bir yandan chat yaparken diğer yandan okey oynamaya devam edebilirsiniz. İsterseniz okey masasında bulunan oyuncular ile chat yapabilirken, isterseniz de masada olmayan ancak sitede bulunan kişiler ile chat yapabilirsiniz. Bu özelliği kullandığınız zaman Canlı okey oynarken diğer yandan sosyalleşmenin de keyfini çıkarmış olursunuz.

Dilerseniz bu adresten de okeydeyim isimli diğer sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: