Renkli Okey Oyunu

admin     25-08-20     Genel     Renkli Okey Oyunu     601 Defa Okundu

renkli okey oyunu

Sending
User Review
0 (0 votes)

Okeydeyim ile Okey Keyfi Yapmanın Tadını Çıkarın
Siz de kaliteli vakit geçirmek ve bir yandan beyin sağlığınızı korumak isterseniz klasik okey oynamak tam da size göredir. Klasik okey oynamanın beyin sağlığına olan faydaları yapılan bilimsel çalışmalarla ortaya konmuştur. Okey oynamanın faydalı olmasının nedeni, bu uygulamanın beyinde farklı noktaları harekete geçirmesinden kaynaklanmaktadır. Beyin hastalıklarının bir numaralı düşmanının beyinin farklı yerlerinin harekete geçirilmesi olduğu bilinmektedir. Okey oynarken yalnızca keyifli vakit geçirmekle kalmadığınızı bilmenizde fayda var. Beyin sağlığınız için çok faydalı bir adım da atmış oluyorsunuz. Unutkanlık hastalığı başta olmak üzere en sık görülen beyin hastalıklarından beyninizi koruyabilirsiniz. Siz de kendiniz için iyi bir şey yapmak istiyorsanız, Okeydeyim’e gelin.
Okeydeyim Başarı Sıralamasında Nerede Durduğunuzu Öğrenin
İnsanlar okey oynadıkları zaman elde ettikleri puana göre belli bir listede sıralanıyorlar. Bu liste sayesinde kişinin kendinin nerede olduğunu anlaması mümkün oluyor. Kişi daha çok puan kazandığı zaman listede yukarılarda yer sahibi oluyor. Eğer puan düşük olursa listede daha alt sıralarda olursunuz. Ancak merak etmeyin. Her zaman daha çok okey oynayarak listede üst sıralarda yer almak için şansınız var. Liste her hafta yeniden ilan edilerek her hafta yeni bir birinci belirleniyor. Birinci gelen kişiler sürpriz hediyelerle karşılaşıyorlar. Eğer birinci olmak istiyorum derseniz tavsiyemiz okey oynayarak daha çok pratik yapmanız ve bu sırada puanları toplamanız!
Farklı Seviyeden Oyuncular için Tek Adres
Üyelerin eşli okey deneyiminden keyif alabilmesi için mutlaka kendi seviyelerine uygun olan ya da istedikleri diğer üyelerle oyun oynamaları gerekir. Bunun için Okeydeyiz üyelerine bulunmaz bir nimet sunar. Nasıl mı? Farklı seviyeden insanlar zaten Okeydeyim’i tercih eder. Yani profesyonel ya da acemi bir okey oyuncusu okey oynamak için siteye giriş yaptığında karşısında yeteri kadar seçenek bulacaktır. İsterseniz profesyonel oyuncularla okey oynayabileceğiniz gibi dilerseniz acemi oyuncularla da oyun oynayabilirsiniz. Hangi oyuncularla birlikte okey oynamak istediğinize karar veremediniz mi? Bu da sorun değil. Çünkü Okeydeyim renkli okey oynamak isteyen kişilere seçim hakkını rastgele yapma imkanı da sunuyor. İsterseniz diğer okey oyuncularının puanlarına bakarak rakip tercihinizi yapabileceğiniz gibi, isterseniz de rastgele seçim yapma hakkınız var. Bütün bu özellikler üyeler tarafından ayarlanabilir.
Hem Okey Oynayın Hem de İnsanlarla Sohbet Edin
Canınız sıkıldığında telefondan okey oynarken aynı zamanda diğer insanlarla sohbet edebileceğinizi biliyor muydunuz? Dilerseniz bu özelliği aktif olarak kullanabilir, dilerseniz de bu özelliği kullanmadan ayarlar kısmından kapatabilirsiniz. Özelliğin kapanmasıyla birlikte karşı taraftan mesaj almak ve karşı tarafa mesaj atmak mümkün olmaz. Ne var ki sohbet etme özelliği çoğu üye tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Günümüz dünyasında insanlar ne yazık ki sosyalleşmek için yeteri kadar vakit ayıramıyor. Okeydeyim bu soruna bir çözüm getirmek adına siteye tamamen ücretsiz faydalanılabilen sohbet etme özelliğini eklemiştir. Sohbet ederken topluluk kurallarının ihlal edilmemesi ve bütün üyelerin birbirine saygılı olması için gereken bütün önlemler büyük bir titizlikle alınmıştır. Bu sayede içiniz rahat edebilir.
Topluluk Kuralı İhlallerine Son
Elbette cepten okey oynarken diğer üyeler ya da başka etkenler nedeniyle rahatsız edilmek istemeyeceksiniz. Bunun için üyelerin Okeydeyim’de olduğu gibi topluluk kuralları ilkelerine önem vermesi büyük önem taşır. Herhangi bir ihlal durumu söz konusu olduğu zaman şikayet et butonuna basabilirsiniz.

AnkaraOkey, AskperisiOkey, BeyazOkey, Beyazokey.CoM, burcumokey, burcuokey, ChatOkey, Cilek Okey, DenizOkey, Genel, HancerOkey, HasretimOkey.CoM, İMAJOKEY.NET, KerizimOkey, KervanOkey, MasaLOkey.net, MaviLimOkey, MaviOkey, Mobil, MobiL Okey, MobiLOkey, MobiLOkey.com, Mobilokey.net, Okey, Okey Odaları, Okey Oyna, Okey Oyna.net, Okey.ecefm.com, Okey.Org, Okey.tk, Okey02.com, OkeyAt, OkeyAzram, OkeyBende, OkeyBiziz.Com, OkeyCiyiz, OkeyCiyiz.com, OkeyCiyiz.net, Okeydeyim, Okeydeyim.Com, OKEYDEYIM.NeT, OkeyDeyiz Net, OkeyDunyam, OkeyeGel, okeyesmira, OkeyEvreni, Okeygirisi.NeT, OkeyOdası, OkeyOyna, Okeysalonlari.NeT, OkeySaLonum.Com, OkeySende, okeyy.net, Olaycı.NeT, Online, PasaOkey, ReaL Okey, SeriOkey, setokey, SohbetOkey, YeniOkeySitesi, YoLdas Okey.Com, YoLdasOkey,Okeydeyiz.com

Bu yazımızdan da sitemizle alakalı diğer bilgilere ulaşabilirsiniz;

Okeydeyim | Keyifli Dakikalar Geçirmek için Ücretsiz Okey Oyna


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: