Okeydeyim’e Ücretsiz Kayıt Olarak Okey Keyfi Yapın

admin     17-08-20     Genel, masalokey, munzurokey, okeydeyim     Okeydeyim’e Ücretsiz Kayıt Olarak Okey Keyfi Yapın     1057 Defa Okundu

okeydeyim’e ücretsiz kayıt olarak okey keyfi yapın

Okeydeyim’e Ücretsiz Kayıt Olarak Okey Keyfi Yapın
Eğer bulunduğunuz yerden klasik okey oynamak için para ödemeniz gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü okey oynamak için tek kuruş ödemeniz gerekmiyor. Ücretsiz şekilde Okeydeyim’e kayıt olarak okey keyfi yapmaya başlayabiliyorsunuz. Keyif yapmak için önce siteye üye olmanız gerekiyor. Üyelik işlemleri bir iki dakika gibi kısa sürede gerçekleşiyor. Üye olduğunuz zaman bazı bilgiler sizden istenecektir. İstenilen bu bilgileri girdikten sonra belirttiğiniz e mail adresinize onay gönderilecektir. Bu onay linkine tıkladıktan sonra üyeliğiniz aktif hale gelecek. Üyeliğinizin aktif hale geldiği andan itibaren okey oynamaya başlayabileceksiniz. Artık para ödemeden yüksek kalitede okey oynayabilirsiniz.
Okey Oynarken Bir Yandan Sohbet Edin
Siz de okey oynayarak sohbet etmek isterseniz doğru adrestesiniz demektir. Okey oynamak da sosyalleşmek demektir. Günümüzde insanlar ne yazık ki sosyalleşmek için yeteri kadar vakit ayıramıyorlar. Okey oynarken bir yandan güzel vakit geçirirken diğer yandan sosyalleşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sohbet etme özelliğini kullanmak isteyen kişilerin ek ücret ödemelerine gerek yok. Eğer ben sohbet etmek istemiyorum derseniz dilerseniz bu özelliği kapatabiliyorsunuz. Sohbet etme özelliğinin kapatılması kalıcı olmuyor. Yani kişiler bu özelliği yeniden arzu ettikleri zaman kullanmaya başlayabiliyorlar.
Topluluk Kurallarına Uyan Saygılı ve Elit Üyeler
Boş zamanınızı eşli okey oynayarak geçirmek istediğiniz zaman, vakit geçirdiğiniz kişilerin saygılı olması önemlidir. Ortam kalitesi okey oynamak isteyen üyeler için son derece önemlidir. Çünkü okey oynarken kimse rahatsız edilmek istemez. Okeydeyim üyelerinin her biri, siteye üye oldukları zaman topluluk kurallarına uyduklarını beyan etmiş olurlar. Gerçekten de site üyeleri topluluk kurallarına uyarlar. Bu sayede ortam kalitesi korunur. Topluluk kurallarına uymayan herhangi bir üyenin tespit edilmesi halinde bu kişilerin üyelikleri kalıcı olarak askıya alınır. Burada amaç diğer üyelerin rahatsızlık duymamasıdır. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız halinde şikayet etme butonuna basarak hakkınızı arayabilirsiniz.
Başarı Listesinde Kaçıncı Sırada Olduğunuzu Öğrenin
Ne zaman mobil okey oynasanız kaçıncı sırada olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Diğer okey platformlarından farklı olarak Okeydeyim, üyelerine kaçıncı sırada olduklarını öğrenmeleri için başarı listesi sıralaması uygulamasını sunmaktadır. Bu sıralama bütün üyeler içinde yani bütün Türkiye dahilinde yapılmaktadır. Üyeler ne kadar iyi derecede okey oynadıklarını bu sıralama sayesinde öğrenmiş olurlar. İyi okey oynayan kişiler oyunlarda yüksek skor elde ederek listede üst sıralarda yer alır. Başarı sıralamasında üst sıralarda olmak isteyen kişilerin bir hafta içinde bol bol okey oynayarak puan toplaması gerekir. Her hafta yeni bir başarı listesi ilan edilmektedir. Eğer bir hafta birinci olamadıysanız üzülmeyin. Okeydeyim’de okey oynamaya devam edin. Puanları toplayın ve bir sonraki hafta birinci olma şansını yakalayın.
Okeydeyim Tasarımı ile Kolay Okey Oynayın
Tatilde, işte, evde telefondan okey oynarken elbette zorlanmayı istemezsiniz. Mümkün olan en kolay şekilde okey oynamak istersiniz. Bunun için site ara yüz tasarımı son derece önemlidir. Site ara yüz tasarımının kullanıcıların kolay okuyacağı, zorlanmadan hareket edebilecekleri, açık, yalın, anlaşılır olması gerekir. Okeydeyim, her yaştan ve türden kullanıcıyı hedef alarak en optimum ara yüz tasarımının altına imzasını atmıştır. Okeydeyim’de 7 yaşındaki biri de 70 yaşındaki biri de zorlanmadan okey oynamanın keyfini çıkarabilir. Kullanıcı bazlı site tasarımı sayesinde okey oynamak tereyağından kıl çeker gibi olacak!
Okeydeyim Mobil Uygulamasıyla Daha Pratik Okey Deneyimi Yaşayın
Tarayıcı kullanarak site ziyaret ettikten sonra okey oynama zorunluluğunuz yok. Okeydeyim sayesinde yalnızca bir tek uygulamanın üzerine tıklayarak anında okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Okey mobil uygulaması şu an için yalnızca Google Play’de yer alıyor. Yani Android işletim sistemiyle çalışan telefona sahip olan kişiler telefonlarına bu uygulamayı indirebiliyor. Okeydeyim çalışkan ekibi IOS işletim sistemiyle çalışan telefon sahiplerinin de Okeydeyim mobil uygulamasına sahip olmasını istiyor. Bu nedenle uygulama üzerinde halen çalışmaktadır. Mobil uygulamayı kullanarak ne zaman isterseniz o zaman cepten okey oynayabilirsiniz. Günün her saati okey oynamak için Okeydeyim’i ziyaret ettiğinizde mutlaka okey oynamak için bekleyen üyeleri bulabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: