Okeydeyim Genel Salon

admin     02-06-20     Genel     Okeydeyim Genel Salon     1572 Defa Okundu

okeydeyim genel salon

content protection by dmca.com
Değerlendirmeniz için teşekkürler

 

Okeydeyim genel salon , toplumumuzda adeta eğlencenin diğer adıdır. Yaz akşamlarında denize karşı, kış aylarında kafelerde ve öğrenci evlerinde, aile toplantılarında ve kahvelerde, kısacası her an ve her yerde keyifle oynanan okey oyunu için tek ihtiyaç okey takımı ve dört kişidir. Sevgilinizden ayrıldığınızda, büte kaldığınızda veya canınız sıkkın olduğunda mutlaka boşver kanka gel okey atalım diyen bir arkadaşınız vardır. Ancak okeye dördüncü bulmak, başlı başına bir iştir. Okeydeyim platformu, okeye dördüncü bulma derdini ortadan kaldırmaktadır. Gerçek oyuncularla canlı bir okey deneyimi yaşamak için tek yapmanız gereken platforma giriş yapmak ve oyuna başlamaktır. Canlı okey oyna platformu Okeydeyim, kıyasıya rekabet için sizleri bekliyor.

Kullanışlı Ara Yüzü ile Okey Severlerin Yeni Platformu

Okey severler için okey deneyimine yeni bir soluk getiren Okeydeyim platformu, kullanışlı ve gelişmiş ara yüzü ile diğer platformlardan ayrılmaktadır. Son derece kullanıcı dostu bir ara yüz ile sunulan Okeydeyim platformunda canlı okey oyna deneyimi yaşamak için tek yapmanız gereken platforma giriş yapmak ve salona oturarak masanızı seçmektir. Oyun keyfiniz dakikalar içerisinde ve gerçek oyun kurallarıyla başlamaktadır.

Düz Okey Severler için Okeydeyim

Okeyin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Düz okey ise keyifli ve heyecanlı oyun deneyimiyle herkesi etkisi altına alan popüler bir Türk oyunudur. Oyunda her oyuncunun 14 taşı bulunmaktadır. Oyun başlangıcında ilk oyuncuya 15 taş verilmektedir ve oyun ilk oyuncunun elindeki fazla taşı atmasıyla başlamaktadır. Oyunda 14 taşı per haline getiren ve elindeki fazla taşı atan oyuncu oyunu kazanmaktadır. Eşli olarak veya eşsiz olarak oynanabilen bir oyundur. Oyunda per olabilecek taşların diğer oyuncularda olup olmadığını takip etmek, oyuncuların sonraki hamlelerini öngörmek ve dikkatli taş atmak gerekmektedir. Bu açıdan yalnızca bir eğlence oyunu değil, aynı zamanda bir zeka oyunu olarak öne çıkmaktadır. Eşsiz okey deneyimi yaşamak için artık ıstaka ve okey oynama ihtiyacı yoktur. Tek yapmanız gereken düz okey oyna platformu olan Okeydeyim’e giriş yapmak ve masadaki yerinizi almaktır. Nette okey platformları arasında öne çıkan Okeydeyim platformu, kullanıcılar için gerçek düz okey deneyimini internete taşımaktadır.

İnternette Okey Keyfinizi İkiye Katlayın

İnternette okey deneyimi konusunda en önemli husus kullanıcıların kesintisiz bir deneyim yaşamasıdır. Bunun yanında gerçek oyuncularla canlı okey oynamak ve kazandığınızı gerçekten hissetmek okey deneyimini üst noktalara taşımak için oldukça önemlidir. Okey sitesi olarak hizmet veren Okeydeyim platformu, sizler için puan sıralamalarını kayıt altına almakta ve en iyi oyuncuları platformun ana sayfasında yayınlamaktadır. Sizin yapmanız gereken ise hemen siteye giriş yapmak ve oyun oynamaya başlamaktır. Misafir girişini, Facebook bağlantısını veya üye girişini kullanarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Kazandıkça puanlarınız birikecek ve okey oynama keyfiniz artacaktır. En yüksek puanlı kişiler arasına girdiğinizde ise isminiz ana sayfamızda yayınlanacaktır.

Okey Dönmeyi Sevenler için Okeydeyim

Okey oyununda yer alan okey taşları, sahte okeyler ve jokerler, oyunu keyifli bir hale getirmek için oldukça önemlidir. Bu sayede oyun daha keyifli bir hal almakta ve elinde okey olan oyuncu avantaj sahibi olmaktadır. Okeyin en keyifli yanlarından birisi ise okeysiz perleri tamamlamak ve okey taşını yere atarak oyunu bitirmektir. Gerçek okeyin en keyifli yanlarını oluşturan tüm bu durumlar, Okeydeyim platformunda sizlerle. Tamamen gerçek oyun kurallarının hakim olduğu online okey platformumuzda, risk alarak okeye dönebilir ve puanları toplayabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. ömer

    3 Haziran 2020 at 15:55

    hem radyo dinleyip hemde okey oynayarak geçirdiğimiz zamanın kalitesini arttırdığınız için teşekkürler

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


error: Kopyalamak Yasak (: