Normal Okey Oyna

admin     22-06-20     normal okey     Normal Okey Oyna     1572 Defa Okundu

normal okey oyna

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Normal okey oyna aratmaları okey oyuncuları tarafından en çok rağbet gören internet aramaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle kolay ve hızlı şekilde erişim sağlandığı da açığa çıkmaktadır. Normal okey oynamak her kişinin ücretsiz veya nette oyun oynayabilmesi açısından sunulan bir kolaylıktır.

Oyun oynamak küçükten büyüğe her insanın keyif aldığı bir etkinliktir. Etkinliği keyfe çevirmek veya stres atmanın en donanımlı haline dönüştürmek sizin elinizde olan bir şeydir. Gerçek ve sanal olarak oynanan okey oyunları günümüzde daha çok internet ortamı aracılığı ile oynanmaktadır. Çünkü insanlar her geçen zaman dilimi içinde daha içine kapanık ve daha çok yalnızlık çukuruna düşmektedir.

Okey Oynamak için En Çok Tercih Edilen Platform

normal okey

normal okey

Mobil okey oynamanın keyfini Okeydeyim ile çıkarmak ister misiniz? Okeydeyim ile hızlı, güvenilir, eğlenceli ve pratik okey oynayabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş okey platformlarından bir tanesi olan Okeydeyim ile size eğlenceli vakit geçireceğinizin garantisini sunuyoruz. Okeydeyim ile okey oynamaya başlamak isterseniz yapmanız gereken şey çok kolay. Bulunduğunuz yerin neresi olduğu, saatin kaç olduğu fark etmeksizin siteye abone olun. Abonelik için ad soyad ve e mail adresi gibi basit bilgilerin verilmesi yeterlidir. Bilgileriniz yalnızca sitede kalır, bilgileriniz kesinlikle siteden dışarı çıkarılmaz. Güvenliğiniz için tercihinizi Okeydeyim’den yana kullandığınız zaman asla pişman olmayacaksınız.

Okey Oynarken Yeni Arkadaşlar Edinebilirsiniz

Okey oynamak hem eğlencelidir hem de yeni arkadaşlar edinmenizi sağlar. Nasıl mı? Okeydeyim sohbet etme özelliğini kullanarak! Düz okey oynarken bu özellikten faydalanmanız halinde insanlarla konuşabilirsiniz. Dileyen oyuncular bu özelliği kapatabilirler. Sohbet ederek sosyalleşmek mümkün olur. İstenmeyen oyuncular için engelleme özelliği de bulunmaktadır.
Huzurlu Okey Oynama Ortamı Okeydeyim’de

Normal Okey Oynama

Normal okey oynama döngüsü her geçen gün çoğalmakta olup kişilerin en verimli zaman geçirdikleri yer olarak bilinmektedir. Hatta bu kapsamda birbirini tanıyan kişilerin ortak oynadıkları yerlerde vardır. Akşam seni nasıl yendim muhabbeti kızışma oluştursa da yeni okey oyunu içinde bir başlangıç sayılmaktadır.

Bazen uzun süren okey oyunları, sizin neşeli halinize göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden istediğiniz süre içinde okey oynamanız her zaman mümkündür. Tabii ki her konuda olduğu gibi sanal oyun oynamak yerine gerçek oyunu tercih etmek kişiye enerji kazandırır. Fakat ekonomik sorunlar gereği yalnızlaşan insanlar tek başına kalmaktadır. Hatta maalesef eşler arasında da bu durum tam olarak bu şekilde olduğundan biri çalışırken diğeri stres atma ortamı aramaktadır.

Huzurlu Okey Oynama Ortamı Okeydeyim’de

normal okey oyna

normal okey oyna

Okeydeyim için en önemli konulardan bir tanesi, sitenin huzurlu bir ortam sunmasıdır. Huzurlu bir ortamda asla bir oyuncu başka bir oyuncuya rahatsızlık veremez. Bütün oyuncular birbirine saygı ile ve topluluk kurallarına uygun şekilde hareket etmek zorundadır. Aksi olması halinde sitemiz, istenmeyen kişileri siteden kalıcı şekilde uzaklaştırır. Bu şekilde insanlara kimsenin zarar vermesi mümkün olmaz. Sitemiz denetlenmekte, site kurallarına uymayan oyuncular tespit edilerek gereken işlemler en kısa sürede yapılmaktadır. Okeydeyim’de güvenli ve huzurlu bir okey deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her Seviyeden Okey Oyuncusu Okeydeyim’de Buluşuyor

Normal okey oynamak istiyor ancak kendi seviyenize uygun kişileri bulamayacağınızdan mı endişe ediyorsunuz? Hiç endişe etmeyin çünkü Okeydeyim’de her seviyeye uygun bir salon bulunmaktadır. İsterseniz usta bir oyuncu olun, isterseniz henüz tam olarak istediğiniz seviyeye gelmemiş olun. Sorun değil. Okeydeyim seviye ayarlama özelliği herkesin kendine göre rakip bulmasını mümkün kılar. İlla kendi seviyenizde olan birisi ile eşleşmek zorunda da değilsiniz. Dilerseniz rastgele eşleşme özelliğini kullanarak okey oyuncusu arayan herhangi bir masa ile de oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Ya da rakiplerinizi ve eşinizi kendiniz seçersiniz. Okeydeyim’de patron sizsiniz!

Normal Okey Nasıl Oynanır?

Normal okey nasıl oynanır sorusu aslında okey nasıl oynanır sorusu ile aynıdır. Okey oyunu nette tek kişilik dörtlü masalar halinde oynanan bir oyundur. Aynı zamanda eşli şekilde de oynanan oyun türüdür. Her oyuncuya 14 atma sırası gelene 15 taş dağıtılır. Dağıtılan taşlar sonrası 15.ci taş hangi oyuncuda ise okey o oyuncudan başlar.

Devamında ise ihtiyacınız olan taşı alarak veya taş çekerek oyun devam ettirilir. Okeye dönmeniz durumunda rakibinizi taşlar veya o bitmesin hırsıyla siz bitebilirsiniz. Sanal ortamda ücretsiz olarak ta oynanan okey oyunu çok fazla haz vermediğinden nette oynanan şekli daha çok tercih edilir. Çünkü net ortamındaki okey alanında koyu bir sohbet ortamı oluşur.

Normal Okeyde Kaç Taş Olur?

Normal okeyde kaç taş olur sorusu genellikle çiftli veya 101 olarak bilinen okey oyunu ile karıştırılabilmektedir. Normal okeyde 14 taş olması gerekir. Bu sayı her oyuncu için aynıdır. Sadece taşı atıp oyunu başlatacak kişiye 15 taş verilir. Bu sayede oyun başlamaktadır. Oldukça basit bir oyun türü olduğundan her yaştan kişinin hızlıca öğrenebildiği bir oyun olarak bilinmektedir.

Küçükten büyüğe herkesi hoşnut eden okey ortamları beraberinde keyifli sohbetleri de getirir. Sanal anlamda nette oynanan okeyin zevki daha farklıdır. Gerçekte okey oynarken taşı atacak oyuncuların beklemesi çoğu zaman can sıkıcı ortam oluşturmaktadır. Bu durum size zevk vermediği gibi bir süre sonra sinir olma durumunu da yaratmaktadır. Bu yüzden nette okey oynamak daha iyidir.

Normal Okey Dizilimi

Normal okey dizilimi oldukça kolay olup net ortamındaki yerlerde otomatik olarak ıstakanıza dizilmektedir. Her oyunda taş toplama veya dağıtma gibi yorucu olan oyun bölümü gerçek oyunlara mahsus bir durumdur. Gelişen teknoloji sayesinde her an bağlanacağınız okey odalarında böyle bir sorun yoktur. Bu bir sorun değildir ama zaman kaybı demektir. Bu yüzden kısa bir vakti olanlar için zaman kazanmak anlamına gelen oyun döngüsü netteki okey tarzı olmalıdır.

Okey oynamayı seven kişiler eski yıllara nazaran artık oyuncu veya arkadaş bulamamaktadır. Bu duruma yönelik zorluk oluşturan pek çok durum vardır. Başta ekonomik hayat koşulları, stres, yalnızlık ve benzeri pek çok sebep vardır. Fakat net ortamında bu tür durumların tamamı geçersizdir. Sizin isteğiniz doğrultusunda size hizmet eden bir platform vardır. Bu yüzden siz onlara değil onlar size ayak uydurur. Bu durumda kişiye güven veren bir ortam oluşturur.

Normal Okey Bitme

Normal okey bitme şekli rakiplerin birbirine bilendiği en güzel haz çeşidi sayılır. Elden bitme veya tek taşa kalmış bir ele başlangıçta sahip olma okey oyunu için çok keyiflidir. Özellikle de bitmek üzere olan bir okey oyunu için U dönüşü yapmak anlamına gelen bir süreçtir. Bu sayede zaman kazanarak bir oyun daha kazanmış olursunuz. Örneğin elinizde sırası ve rengiyle dizilmiş 14 taş var. Bu taşların her biri doğru dizilmiş ve birde masadan okey çekmişseniz okey şovu başlıyor demektir.

Aynı şekilde okeye dönen elde ikinci dönüşte okey çekip okeyle bitmiş olmanız oyunun hakkını vermektir. Geceyi keyifle bitireceğiniz bir ortam olarak emin olun ki okey oynamaktan hiç sıkılmazsınız. Sıkılmamanız açısından okeye yönelik ne varsa daha donanımlı hale getirilmiştir. Bu kapsamda var olan siteler haricinde yeni okey siteleri de bulunmaktadır.

Normal Okey

Normal okey kapsamında ücretsiz ve nette olarak iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Eşli oynamak, sohbet etmek ve puanlama hazzıyla okey oynamak daha heyecan vericidir. Bu nedenle normal okey oynarken seçeceğiniz platform oldukça önemlidir. Fakat arkadaş edinmek ve aynı zamanda vaktin nasıl geçtiğini anlamamak açısından nette okey oynamak daha fazla eğlencelidir.

Her ikisi de aynı olmasına rağmen ortamı renklendiren şey ortamdaki sohbettir. Sohbetini beğendiğiniz kişiyle oyun oynamak her insan için daha keyifli bir süreç başlatır. Bu nedenle okey oyuncularının çoğu ücretsiz okey oyunu yerine nette okeyi tercih etmektedir. Netteki okey oyununda hiçbir zaman erişim sorunu yoktur. Bu yüzden istediğiniz zaman oynamanız mümkündür.

Kolay Kullanılan Ara Yüz ile Zorlanmadan Okey Oynayın

Okeydeyim site tasarımı insanların işini kolaylaştırmak için özel olarak hazırlanmaktadır. Her yaştan, cinsiyetten ve meslek grubundan insan Okeydeyim’e gelerek zorlanmadan okey oynayabilirler. Türkiye’nin en geniş okey platformlarından bir tanesi olan Okeydeyim, siz değerli oyuncuları için özel tasarım sitesi ile hem göz doldurmakta hem de fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır.

Günün İstediğiniz Saati Okey Oynayabilirsiniz

Hemen okey oynamak isteyenlerin tercihi Okeydeyim’de herhangi bir saat kısıtlaması bulunmamaktadır. Aksine, oyuncular günün her saati Okeydeyim’e girerek okey oynamaya kısa süre içinde başlayabiliyorlar. Okey oynamak için bekleme devri sona erdi. İsterseniz sabahın köründe isterseniz de gecenin bir vakti okey oynayabileceksiniz. Okeydeyim siz değerli oyuncularına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşıyor.
Günün Stresini Okeydeyim ile Çıkartın
İş hayatı çok mu yorucu? Okul hayatı fazla mı stresli geçiyor? Merak etmeyin gün içinde yaşadığınız stresi atmak için iyi bir yöntem biliyoruz. Siz de Okeydeyim’e üye olun, siz de günün stresini okey oynayarak atın. Garanti ediyoruz. Okey oynadıktan sonra stresinizden eser kalmayacak. İşinize ve derslerine eskisinden olduğundan çok daha verimli bir şekilde geri dönmeniz mümkün olacak. Stres Okeydeyim’de atılır.

Okey Oynamak için Para Vermeyin

Stres atmak, keyifli vakit geçirmek ya da yeni arkadaşlar edinmek için para vermeyin. Okeydeyim tamamen ücretsizdir. Hem uygulaması ücretsiz indirilebilir hem de web tarayıcısı üzerinden açılarak okey oynanabilir. 7 gün 24 saat boyunca kesinti olamdan hizmet alabileceğiniz bu platform sizden ücret talep etmiyor. Eğer okeydeyim genel salon üzerinden ya da mevcut herhangi başka bir salon üzerinden okey oynamak isterseniz yalnızca üyelik oluşturmanız yeterli oluyor. Üyelik oluşturan kişilerin bir profil sayfası oluyor. Bu sayfaya dileyen kişiler detaylı bilgileri ile birlikte fotoğraf vs. de ekleyebilirler. Dileyen üyeler ise profillerinde yalnızca rumuz kullanabilirler.

Dilerseniz bu yazımızdan da Yeni Açılan Okey Salonları  hakkında bilgi alabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. Anonim

    24 Ekim 2021 at 13:01

    Visitor Rating: 5 Stars

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.