Okey Oynamak için En Çok Tercih Edilen Platform

admin     22-06-20     masalokey, maviokey, okeyiz, realokey     Okey Oynamak için En Çok Tercih Edilen Platform     758 Defa Okundu

okey oynamak için en çok tercih edilen platform

Okey Oynamak için En Çok Tercih Edilen Platform
Mobil okey oynamanın keyfini Okeydeyim ile çıkarmak ister misiniz? Okeydeyim ile hızlı, güvenilir, eğlenceli ve pratik okey oynayabilirsiniz. Türkiye’nin en geniş okey platformlarından bir tanesi olan Okeydeyim ile size eğlenceli vakit geçireceğinizin garantisini sunuyoruz. Okeydeyim ile okey oynamaya başlamak isterseniz yapmanız gereken şey çok kolay. Bulunduğunuz yerin neresi olduğu, saatin kaç olduğu fark etmeksizin siteye abone olun. Abonelik için ad soyad ve e mail adresi gibi basit bilgilerin verilmesi yeterlidir. Bilgileriniz yalnızca sitede kalır, bilgileriniz kesinlikle siteden dışarı çıkarılmaz. Güvenliğiniz için tercihinizi Okeydeyim’den yana kullandığınız zaman asla pişman olmayacaksınız.
Okey Oynarken Yeni Arkadaşlar Edinebilirsiniz
Okey oynamak hem eğlencelidir hem de yeni arkadaşlar edinmenizi sağlar. Nasıl mı? Okeydeyim sohbet etme özelliğini kullanarak! Düz okey oynarken bu özellikten faydalanmanız halinde insanlarla konuşabilirsiniz. Dileyen oyuncular bu özelliği kapatabilirler. Sohbet ederek sosyalleşmek mümkün olur. İstenmeyen oyuncular için engelleme özelliği de bulunmaktadır.
Huzurlu Okey Oynama Ortamı Okeydeyim’de
Okeydeyim için en önemli konulardan bir tanesi, sitenin huzurlu bir ortam sunmasıdır. Huzurlu bir ortamda asla bir oyuncu başka bir oyuncuya rahatsızlık veremez. Bütün oyuncular birbirine saygı ile ve topluluk kurallarına uygun şekilde hareket etmek zorundadır. Aksi olması halinde sitemiz, istenmeyen kişileri siteden kalıcı şekilde uzaklaştırır. Bu şekilde insanlara kimsenin zarar vermesi mümkün olmaz. Sitemiz denetlenmekte, site kurallarına uymayan oyuncular tespit edilerek gereken işlemler en kısa sürede yapılmaktadır. Okeydeyim’de güvenli ve huzurlu bir okey deneyimi yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.
Her Seviyeden Okey Oyuncusu Okeydeyim’de Buluşuyor
normal okey oynamak istiyor ancak kendi seviyenize uygun kişileri bulamayacağınızdan mı endişe ediyorsunuz? Hiç endişe etmeyin çünkü Okeydeyim’de her seviyeye uygun bir salon bulunmaktadır. İsterseniz usta bir oyuncu olun, isterseniz henüz tam olarak istediğiniz seviyeye gelmemiş olun. Sorun değil. Okeydeyim seviye ayarlama özelliği herkesin kendine göre rakip bulmasını mümkün kılar. İlla kendi seviyenizde olan birisi ile eşleşmek zorunda da değilsiniz. Dilerseniz rastgele eşleşme özelliğini kullanarak okey oyuncusu arayan herhangi bir masa ile de oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Ya da rakiplerinizi ve eşinizi kendiniz seçersiniz. Okeydeyim’de patron sizsiniz!
Kolay Kullanılan Ara Yüz ile Zorlanmadan Okey Oynayın
Okeydeyim site tasarımı insanların işini kolaylaştırmak için özel olarak hazırlanmaktadır. Her yaştan, cinsiyetten ve meslek grubundan insan Okeydeyim’e gelerek zorlanmadan okey oynayabilirler. Türkiye’nin en geniş okey platformlarından bir tanesi olan Okeydeyim, siz değerli oyuncuları için özel tasarım sitesi ile hem göz doldurmakta hem de fonksiyonel bir kullanım sunmaktadır.
Günün İstediğiniz Saati Okey Oynayabilirsiniz
Hemen okey oynamak isteyenlerin tercihi Okeydeyim’de herhangi bir saat kısıtlaması bulunmamaktadır. Aksine, oyuncular günün her saati Okeydeyim’e girerek okey oynamaya kısa süre içinde başlayabiliyorlar. Okey oynamak için bekleme devri sona erdi. İsterseniz sabahın köründe isterseniz de gecenin bir vakti okey oynayabileceksiniz. Okeydeyim siz değerli oyuncularına 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermenin gururunu yaşıyor.
Günün Stresini Okeydeyim ile Çıkartın
İş hayatı çok mu yorucu? Okul hayatı fazla mı stresli geçiyor? Merak etmeyin gün içinde yaşadığınız stresi atmak için iyi bir yöntem biliyoruz. Siz de Okeydeyim’e üye olun, siz de günün stresini okey oynayarak atın. Garanti ediyoruz. Okey oynadıktan sonra stresinizden eser kalmayacak. İşinize ve derslerine eskisinden olduğundan çok daha verimli bir şekilde geri dönmeniz mümkün olacak. Stres Okeydeyim’de atılır.
Okey Oynamak için Para Vermeyin
Stres atmak, keyifli vakit geçirmek ya da yeni arkadaşlar edinmek için para vermeyin. Okeydeyim tamamen ücretsizdir. Hem uygulaması ücretsiz indirilebilir hem de web tarayıcısı üzerinden açılarak okey oynanabilir. 7 gün 24 saat boyunca kesinti olamdan hizmet alabileceğiniz bu platform sizden ücret talep etmiyor. Eğer okeydeyim genel salon üzerinden ya da mevcut herhangi başka bir salon üzerinden okey oynamak isterseniz yalnızca üyelik oluşturmanız yeterli oluyor. Üyelik oluşturan kişilerin bir profil sayfası oluyor. Bu sayfaya dileyen kişiler detaylı bilgileri ile birlikte fotoğraf vs. de ekleyebilirler. Dileyen üyeler ise profillerinde yalnızca rumuz kullanabilirler.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: