Nette Okey

admin     11-08-21     Genel     Nette Okey     744 Defa Okundu

Nette okey oynamak isteyen oyuncular için internette pek çok site ve uygulama alternatifi bulunmaktadır. Bunlar arasında nette okey oyna uygulamaları ise en büyük ilgi alakayı görmektedir. Bunun nedeni ise nette okeyi canlı bir şekilde oynamanın çok daha zevkli ve eğelenceli olmasıdır. Nette okey oynadığınızda karşınızda gerçek kişiler bulunur ve onlar ile sohbet etme imkanınız vardır. Birlikte nette okey oynar. Oyun oynarken şanslı olan ve oyunu en iyi bilen kişinin taşlarını indirip elini açması mümkün olur. Nette okey oynamak isteyen insanların bunu istedikleri an yapabilmeleri için sitelere girmeleri gerekmez. Nette okey oynayabilmek için mobil uygulamaları da kullanabilirsiniz.

nette okey oyna

nette okey,nette okey oyna,nette okey oyunu,internetten okey oyna

 

Nette Okey Hizmeti

Klasik türü de dahil olmak üzere nette okey oyununu sitemiz üzerinden oynayabilirsiniz. Okey oynamak için İnsanlar birbirini daha rahat bulmalı ve organize olmalıdır. Bu yüzden oyunun farklı alt türlerini içeren salonlara bölünmüştür. bu salonlar da odalara bölünmüştür. Ana sayfadaki gösterge  üzerinden kaç salonda ve kaç odada nette okey oynandığı rahatlıkla görülebilir. Ayrıca buradan odalarda hangi masaların boş olduğu bilsine de ulaşabilirsiniz. Nette okey oyunu sayesinde sitenin birçok faydasından yararlanabilirsiniz. Ancak herkes bu sitelere üye olmayı tercih etmeyebilir. Bu yüzden sistem bazı oyunculara otomatik olarak üyelik atar. Bu sayede nette okey oyunu oynayabilmek için tüm şartlar site tarafından sağlanmış olur.

 

Nette Okey Oyna

Nette okey oyunu oynamak isteyen oyuncular bunu hiçbir kişisel bilgisini vermeden yapabilir.. Bu sayede oyuncuların gizlilikleri korunmuş olur. Ayrıca sosyalleşmenin üst seviyede olması için de oyuncular arası iletişim üst düzeye çıkarılmıştır. Üye olarak bazı ayrıcalıklar elde edebilirsiniz.  Bir sorun yaşadığınızda site yönetimi ile “İletişim” sekmesinden bağlantı kurulabilir, derdinizi anlatabilirsiniz.. Bu sayede yönetim ile oyuncular arasında problemlerin daha kolay çözülmesi bakımından hızlı davranılmış olunur. Nette Okey Oyna sitesine girdikten sonra önce salon seçimi yapmanız gerekiyor.  Salon seçimi yaptıktan sonra da masalardaki oyuncu durumuna göre oda seçimi yapmalısınız. Eğer sıfırdan nette okey oyna masası kurmak için yeni odalar da yaratabilirsiniz. Sonrasında okey türü, bitiş puanları, ve oyun süresi gibi detayları belirlemeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz okey oyunun türüne göre de diğer oyuncuların masaya oturması beklenir.

 

Nette Okey Oyun Kurma

Tüm oyuncular masaya geldikten sonra, yani masa 4 oyuncuya ulaştıktan sonra sistem nette okey oyununu otomatik başlatır. Bu oyun oda yaratıcısı tarafından belirlenen koşullar sağlanıncaya kadar da varlığını devam ettirir. Oyuncuların kazanma durumlarını, kaybetme durumlarını ve genel olarak puanlarını sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu tür istatistiklerin herkes tarafından görüntülenebilmesi rekabetçi bir yapı oyun oynamanız açısından oldukça önemlidir. rekabet ortamı yaratmanıza yardımcı olur. Nette okey oyun salonlarıyla, oyun odalarıyla  oyuncularıyla, sunmuş olduğu okey türleriyle, çok fazla avantajlar sunmaktadır. Gizliliğinizin ön planda olması da sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesidir.

 

Nette Okey Zevki

Nette okey normal yaşamımızda kafelerde arkadaşlarımızla oynadığımız okeyin zevkini sanal ortama taşımayı amaçlamış bir siteyiz. Nette okey  4 kişilik 3 kişilik +1 bot, yada 2 kişilik +2 botla oynanma imkanı olan renkli fresh  bir oyuna sahiptir. Nette Okey gerçek hayatımızda oynadığımız düz okeyin tam olarak aynısıdır. Nette okey oynamak için seçebileceğiniz en kaliteli adreslerin başında bizim sitemiz gelmektedir..

 

Nette Okey Salonları

Geliştirilmiş Nette okey oyunu ile artık nette okey oynamak çok kolay! Web ve mobil olarak nette okeye giriş imkanı sunan sitemiz sizlere ücretsiz bir şekilde okey oynama imkanı sunmaktadır. Kendinize özel bir kullanıcı adı edinerek okey salonlarına ve odalarına katılabilirsiniz.Bu odalara  katılıp, diğer kullanıcılar ile birlikte nette okey oynayabilirsiniz Nette Okey Oyna butonuna tıklayarak çok seri ve hızlı  bir şekilde okey okey odalarına bağlanabilirsiniz., Ülkemizin çok farklı illerinden nette okey oynamak için bir araya toplanan oyuncular ile nette okey oynayabilirsiniz. Ayrıca bu oyuncularla bir yandan sohbet ederek yeni arkadaşlıkları kurabilirsiniz.

Oyun Nasıl Biter ?

Nette okey oyununda  elinde bulunan 14 taşı ilk olarak per dizip bitiren oyuncu oyunu kazanmış demektir. Elinde bulunan son taşı, önceki atmış olduğu taşların üzerine düşerek oyunu bitirir. Buna bitme denir.  Bir per minimum 3 taştan oluşur.

Bu bilgiler ışığında okeydeyim sitemize de hepinizi bekliyoruz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: