Okeyin Keyfi Burda Bir Başka

admin     04-07-20     dostlar okey, Genel, mavilim okey, munzurokey     Okeyin Keyfi Burda Bir Başka     1265 Defa Okundu

okeyin keyfi burda bir başka

Sending
User Review
0 (0 votes)

Okeydeyim ile Okey Keyfi Yapın
Normal okey oynamak ve günün stresinden biraz olsun uzaklaşmak ister misiniz? Hayat koşturmacası, iş, okul, ev vb. sizi yormuş ve üzerinizde baskı oluşturmuş olabilir. Bu baskıdan kurtulmak, stresinizi unutmak ve keyifli vakit geçirmek için Okeydeyim ile tamamen ücretsiz olarak okey oynayabilirsiniz. Okeydeyim ile okey oynamanız halinde bütün stresinizi bir kenara bırakabileceğinizin garantisini veriyoruz. Okeydeyim Türkiye’nin en çok tercih edilen okey platformlarından bir tanesi olarak sizlere en iyi hizmetin verileceğinden emin olabilirsiniz. Siz de yüz binlerce insan gibi Okeydeyim’e gelerek okey oynadığınız zaman zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmayacaksınız!
Okeydeyim Sayesinde Kesintisiz Okey Deneyimi
Telefondan okey oynamak istiyor ancak siz bunu istediğiniz sırada sistemde eşleşebileceğiniz oyuncuları bulamıyor musunuz? Merak etmeyin. Okeydeyim ile siz ne zaman okey oynamak isterseniz o zaman okey oynayabileceksiniz. Türkiye’de en çok okey oyuncusunu bulunduran Okeydeyim ile siz ne zaman müsaitseniz karşınızda sizin gibi müsait olan diğer oyuncuları bulabilirsiniz. Kesintisiz okey deneyimini 7 gün 24 saat boyunca yaşamak isterseniz Okeydeyim’e bekleniyorsunuz! Kısa süre içinde kendinize bir profil oluşturarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz. İster gece ister gündüz, herhangi bir saat kısıtlaması olmadan okey oynamanın keyfi Okeydeyim ile çıkar.
Okeydeyim ile Beyninizi Geliştirebileceğinizi Biliyor musunuz?
Klasik okey oynamanın beyin sağlığı için çok faydalı olduğu bilinmektedir. Okey oynandığı sırada beynin her iki kısmının da çalıştırıldığı yapılan bilimsel çalışmalar ile ortaya konmuştur. Bu nedenle de düzenli olarak okey oynayan insanlarda beyin hastalıklarının çıkma olasılığının oynamayanlara oranla çok daha az olduğu ortaya konmuştur. Okeydeyim’e gelerek beyin sağlığınız için iyi bir şey yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Boş vakitlerinizi sizi geliştirmek bir yana dursun körelten ve bir işe yaramayan aktivitelere ayırmanın bir sonu gelmedi mi? O halde Okeydeyim ile zamanınızı çok daha verimli bir şekilde değerlendirmeye başlayın. Hem kendiniz hastalıklardan koruyun hem de eğlenin!
Munzur Okey ile Yeni Arkadaşlıklar Edinmenin Keyfini Çıkarın
Günümüzde insanlar her geçen gün sosyalleşmek için biraz daha az vakit buluyorlar. Bu nedenle insanlar artık birbiri ile son derece kısıtlı zamanda ve şekilde konuşmakta, doğru düzgün tanışamamaktadır. İnsanlar artık sosyalleşmek için interneti tercih etmektedir. Okeydeyim ile dul okey oynadığınız sırada sosyalleşmeniz mümkündür. Bir yandan oyun devam ederken diğer yandan sitedeki diğer oyuncular ile sohbet edebilir, yeni insanlar ile çok kolay ve hızlı bir şekilde tanışabilirsiniz. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız yapacağınız şey çok kolay. Ayarlar kısmında sohbet özelliğini kapatabilirsiniz. Bu şekilde ne diğer insanlar size mesaj gönderebilir ne de siz onlara mesaj atabilirsiniz. Okeydeyim ile her zaman patron sizsiniz! Ayarlar kısmında gerekli ayarlamaları yapabilir, istemediğiniz özellikleri devre dışı hale getirebilirsiniz.
Okeydeyim için Topluluk Kuralları Son Derece Önemlidir
İnsanların okey oynadıkları sırada rahatsız edilmemesi, ortamın kaliteli, seviyeli ve huzuru olması son derece önemlidir. Ne internette ne de gerçek ortamda insanlar rahatsız oldukları bir yerde bulunmak istemezler. İnsanlar bulundukları yerin güvenli, rahat olmasını tercih ederler. İşte Okeydeyim insanlara tam olarak böyle bir ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu ortam sayesinde insanlar her geçen gün daha çok Okeydeyim’e gelerek okey oynarlar. Ortamın bu şekilde korunması için Topluluk Kurallarına büyük önem veriyoruz. Topluluk kurallarına uymayan üyelerin tespitleri gerçekleştiriliyor ve vakit kayıp etmeden bu üyelere gerekli işlemler yapılıyor. Eğer diğer insanları rahatsız eden ve kuralları önemsemeyen bir üye varsa bu üye tamamen siteden uzaklaştırılıyor.
Her Türlü İnsan Okeydeyim’e Gelerek Üye Oluyor
Sitenin diğer kullanıcılarının rahatı için insanların topluluk kurallarına uyması gerekiyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen online okey oynama platformu herkese açıktır. Ancak topluluk kurallarına uymayan kişiler ne yazık ki uygulamada tutunamıyor. Yaşlısı, genci, emeklisi, öğrencisi, doğulusu, İstanbullusu aklınıza kim gelirse, hepsinin buluşma noktası olarak Okeydeyim dikkat çekiyor. Okeydeyim her üyesini topluluk kurallarına uyması koşulu ile kucaklıyor. Onlara rahat eğlenceli ve keyifli bir okey oynama deneyimi sunuyor. İnsanlar aldıkları hizmetten memnun şekilde siteden ayrılıyor ve siteye yeniden geliyorlar.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: