Türkiye’nin En İyi Okey Hizmeti Okeydeyim’de

admin     26-06-20     masalokey, maviokey     Türkiye’nin En İyi Okey Hizmeti Okeydeyim’de     780 Defa Okundu

türkiye’nin en i̇yi okey hizmeti okeydeyim’de

Türkiye’nin En İyi Okey Hizmeti Okeydeyim’de
Mobil okey oynamak isteyen kişiler soluğu Okeydeyim’de alıyorlar. Okeydeyim Türkiye’de en çok tercih edilen okey oynama uygulamalarından bir tanesidir. Türkiye’nin en popüler masa oyunlarından bir tanesi olan okey, en iyi Okeydeyim’de oynanır. Okeydeyim üzerinden okey oynamak için ister usta oyuncu olun ister deneyimsiz bir oyuncu fark etmiyor. Her seviyeden oyuncu keyifli bir şekilde okey oynamak için Okeydeyim’i tercih ediyor. Haydi, siz de milyonlarca diğer üye gibi Okeydeyim’e üye olun, siz de okey oynarken zamanının nasıl geçtiğini bile unutun!
Okey Oynarken Okeydeyim ile Sosyalleşmek Mümkün
Günümüzde insanların en büyük şikayeti, sosyalleşme problemidir. Okeydeyim ile kolay bir şekilde sosyalleşebilirsiniz. Hem de bunu okey oynarken yapabilirsiniz. Dileyen oyuncular sitenin sohbet etme özelliğini kapatarak diğer oyuncuların kendilerine mesaj göndermelerini engelleyebilirler. İSTEYEN oyuncular ise uygulamanın sohbet etme özelliğinden faydalanarak samimi sohbetlere katılabilirler. Okeydeyim ile okey oynarken bir yandan da sohbet edebilme özelliği sizleri bekliyor!
Ne Zaman, Nerede Olduğunuz Fark Etmeden Okey Oynayın
Düz okey oynamak için belli bir saatte uygulamaya giriş yapmanız gerekmiyor. Ya da belli bir yerden okey oynamıyorsunuz. Zaman, mekan tamamen size kalmış. Ne zaman isterseniz o zaman okey oynayabiliyorsunuz. İster işte, okulda, bahçede, tatilde ya da yurt dışında olun. Bunların bir önemi yok. Siz Okeydeyim sitesini açın yeter. Özgürce, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde okey oynamak çok hoşunuza gidecek!
Çok Kısa Sürede Üye Olarak Okey Oynamaya Başlayın
Nette okey oynamak için yorucu üyelik sürecinden geçmekten sıkıldınız mı? Okeydeyim ile uzun süre boyunca, uzun yazılar yazmak, beklemek, bir sürü bilginizi vererek abone olmanız gerekmiyor. Abone olmak için isim, soy isim ve e mail adresinizi vermeniz yeterli oluyor. Bu bilgileri verdikten sonra e mail adresinize gelen kodu kullanıyorsunuz. Kod ile üyeliğinizi bir iki dakika içinde tamamlamış oluyorsunuz. Üye olduğunuz sırada verilen bilgiler kesinlikle saklamaktadır. Yani bilgileriniz Okeydeyim ile güven altındadır. Gözünüz kapalı bir şekilde Okeydeyim ekibine güvenebilirsiniz. Haydi siz de hemen üye olun, yalnızca bir iki dakika içinde okey keyfi yapmaya başlayın!
Her Seviyeden Oyuncu Okeydeyim’de Buluşuyor
Okeydeyim’de yalnızca belli seviyeden insanlar yok. Her seviyeden okey oyuncusunu tek bir oyun platformunda bulabilmek büyük bir zenginliktir. İsterseniz usta oyuncular ile hemen okey oynayabilir isterseniz de daha düşük okey seviyesinden insanlar ile okey keyfi yapabilirsiniz. Burada tercih tamamen size kalmıştır. Eğer isterseniz Okeydeyim rastgele eşleşme özelliğini de kullanabilirsiniz. Bu özellik okey oyuncularını tamamen rastlantı eserı aynı masaya koymaktadır. Dileyen oyuncular kendi elleri ile kimlerle oyun oynamak istediklerini seçebilirler. Okeydeyim’de patron her zaman sizsiniz!
Güvenli ve Huzurlu bir Ortamda Okey Oynamanın Keyfini Sürün
Okey oynamak isteyen kişilerin güvenliği ve huzuru için okeydeyim gerekli olan çalışmaları büyük bir titizlikle yürütmektedir. Oyuncular arasında düzenin ve güvenliğin sağlanması adına, bütün oyuncuların topluluk kurallarına uyması beklenir. Okeydeyim insanların bu kurallara gerçekten riayet edip etmediğini hem okeydeyim genel salon hem de diğer bütün salonlar için titiz bir şekilde kontrol etmektedir. Bu kontrol sırasında rahatsızlık veren herhangi biri ile karşılaşılması halinde, gereken işlem en kısa zamanda yapılır. İşlem yapıldığı için herhangi bir oyuncunun diğer oyuncu tarafından rahatsız edilmesi söz konusu olmaz. Siz de güvenli ve huzurlu bir şekilde okey oynamak isterseniz, tercihinizi okeydeyimden yana yapın.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: