Mavi Okey

admin     26-06-20     maviokey     Mavi Okey     1521 Defa Okundu

mavi okey

content protection by dmca.com
Değerlendirmeniz için teşekkürler

Türkiye’nin En İyi Okey Hizmeti MaviOkey’de. Mobil okey oynamak isteyen kişiler soluğu Maviokey’de alıyorlar. Mavi okey sitesi Türkiye’de en çok tercih edilen okey oynama uygulamalarından bir tanesidir. Türkiye’nin en popüler masa oyunlarından bir tanesi olan okey, en iyi Maviokey’de oynanır. Maviokey üzerinden okey oynamak için ister usta oyuncu olun ister deneyimsiz bir oyuncu fark etmiyor. Her seviyeden oyuncu keyifli bir şekilde okey oynamak için Maviokey’i tercih ediyor. Haydi, siz de milyonlarca diğer üye gibi Maviokey’e üye olun, siz de okey oynarken zamanının nasıl geçtiğini bile unutun!
Okey Oynarken Maviokey ile Sosyalleşmek Mümkün
Günümüzde insanların en büyük şikayeti, sosyalleşme problemidir. Maviokey ile kolay bir şekilde sosyalleşebilirsiniz. Hem de bunu okey oynarken yapabilirsiniz. Dileyen oyuncular sitenin sohbet etme özelliğini kapatarak diğer oyuncuların kendilerine mesaj göndermelerini engelleyebilirler. İSTEYEN oyuncular ise uygulamanın sohbet etme özelliğinden faydalanarak samimi sohbetlere katılabilirler. Mavi okey ile okey oynarken bir yandan da sohbet edebilme özelliği sizleri bekliyor!

Mavi Okey Sitesi

Mavi Okey Sitesi ile düz okey oynamak için belli bir saatte uygulamaya giriş yapmanız gerekmiyor. Ya da belli bir yerden okey oynamıyorsunuz. Zaman, mekan tamamen size kalmış. Ne zaman isterseniz o zaman okey oynayabiliyorsunuz. İster işte, okulda, bahçede, tatilde ya da yurt dışında olun. Bunların bir önemi yok. Siz Maviokey sitesini açın yeter. Özgürce, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde okey oynamak çok hoşunuza gidecek!

mavi okey sitesi

mavi okey sitesi

Çok Kısa Sürede Üye Olarak Okey Oynamaya Başlayın

Nette okey oynamak için yorucu üyelik sürecinden geçmekten sıkıldınız mı? Maviokey ile uzun süre boyunca, uzun yazılar yazmak, beklemek, bir sürü bilginizi vererek abone olmanız gerekmiyor. Abone olmak için isim, soy isim ve e mail adresinizi vermeniz yeterli oluyor. Bu bilgileri verdikten sonra e mail adresinize gelen kodu kullanıyorsunuz. Kod ile üyeliğinizi bir iki dakika içinde tamamlamış oluyorsunuz. Üye olduğunuz sırada verilen bilgiler kesinlikle saklamaktadır. Yani bilgileriniz Mavi Okey ile güven altındadır. Gözünüz kapalı bir şekilde Maviokey ekibine güvenebilirsiniz. Haydi siz de hemen üye olun, yalnızca bir iki dakika içinde okey keyfi yapmaya başlayın!

Mavi Okey Salonu

Mavi okey salonu ile yalnızca belli seviyeden insanlar yok. Her seviyeden okey oyuncusunu tek bir oyun platformunda bulabilmek büyük bir zenginliktir. İsterseniz usta oyuncular ile hemen okey oynayabilir isterseniz de daha düşük okey seviyesinden insanlar ile okey keyfi yapabilirsiniz. Burada tercih tamamen size kalmıştır. Eğer isterseniz Maviokey rastgele eşleşme özelliğini de kullanabilirsiniz. Bu özellik okey oyuncularını tamamen rastlantı eserı aynı masaya koymaktadır. Dileyen oyuncular kendi elleri ile kimlerle oyun oynamak istediklerini seçebilirler. Maviokey’de patron her zaman sizsiniz!

Güvenli ve Huzurlu bir Ortamda Okey Oynamanın Keyfini Sürün

Okey oynamak isteyen kişilerin güvenliği ve huzuru için Maviokey gerekli olan çalışmaları büyük bir titizlikle yürütmektedir. Oyuncular arasında düzenin ve güvenliğin sağlanması adına, bütün oyuncuların topluluk kurallarına uyması beklenir. Mavi okey insanların bu kurallara gerçekten riayet edip etmediğini hem Maviokey genel salon hem de diğer bütün salonlar için titiz bir şekilde kontrol etmektedir. Bu kontrol sırasında rahatsızlık veren herhangi biri ile karşılaşılması halinde, gereken işlem en kısa zamanda yapılır. İşlem yapıldığı için herhangi bir oyuncunun diğer oyuncu tarafından rahatsız edilmesi söz konusu olmaz. Siz de güvenli ve huzurlu bir şekilde okey oynamak isterseniz, tercihinizi Maviokeyden yana yapın.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.