Masal Okey

admin     28-06-20     masalokey     Masal Okey     1716 Defa Okundu

masal okey

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Okey Oynamanın Keyfi Masal Okey ile Çıkar. Mobil okey oynamanın keyfini çıkarmak için siz de Masal Okey’e üye olun. Masal Okey’e üye olmak çok kısa sürer. Yalnızca bir iki dakika içinde üyelik işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hem de üye olmak için bir iki bilgi verilmesi gerekir. Ad, soyad, e mail bilgisi yeterli olur. Üye olduğunuz sırada verdiğiniz e mail adresinin güncel olduğundan emin olun. Çünkü bu adresinize onay amaçlı doğrulama kodu gönderilecektir. Doğrulama kodunu Masal Okey sitesinde uygun yere girdikten sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olur. Üye olduktan sonra oyuncu profilini zevkinize göre değiştirebilirsiniz.

masal okey sitesi

masal okey sitesi

Okey Oynarken Sosyalleşmek İsteyenlerin Tercihi Masal Okey
Düz okey oynadığınız sırada bir yandan da yeni insanlar ile samimi bir şekilde sohbet etmek ister miydiniz? Sohbet etmek için Masal Okey sohbet özelliğini kullanabilirsiniz. Sohbet etmek istemeyen oyuncular sohbet özelliğini kapatabilir, dilediği zaman yeniden açabilir. Konuşmak istemediğiniz diğer oyuncu kullanıcıların size ulaşmasını bir tuşla engelleyebilirsiniz. Masal Okey bütün özellikleri oyuncuların konforu için yaratılmıştır. Sohbet özelliği ile Masal Okeyde yeni arkadaşlar, bitmesini istemeyeceğiniz sohbetler sizleri bekliyor.

Masal Okey Sitesi

Usta okey oyuncularından henüz deneyimli olmayan oyuncular Masal Okey Sitesi ile bir araya gelerek okey oynamanın keyfini çıkarıyorlar. Hem de oyuncular istedikleri türden oyuncu ile eşleşebiliyorlar. Oyuncuların puanlarını görerek onların ne seviyeden oyuncular olduğunu anlamanız mümkündür. Oyun oynamak istediğiniz oyunculara dilerseniz istek gönderebilirsiniz. İstek gönderilen oyuncu isteği kabul ederse oyuna başlayabilirsiniz. Aynı şekilde size de diğer oyuncular oyun için istek gönderebilirler. Bu özellik de oyuncular tarafından kapatılabilir.
Okey Oyunculuğunuzu Masal Okey ile Geliştirin

Nette okey oynamanıza olanak sağlayan en büyük okey platformlarından olan Masal Okey yalnızca siz güzel vakit geçirmekle kalmayacak. Aynı zamanda sizin için bir okul görevi görerek okey oyunculuğunuzu geliştirmenizi sağlayacak. Okey oynarken ne kadar çok oyundan başarılı olursanız puanınız da o kadar yüksek olur. Ne kadar çok oyun o kadar çok puan! Puanlarınız birikerek bütün Türkiye’ye okey konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu göstermeye ne dersiniz? Oynadıkça okey becerilerinizin ne kadar geliştiğini göreceksiniz.

Puana Göre Başarılı Sıralaması Masal Okey’de

Masal Okey üzerinden her okey oynadığınızda performansınıza göre bir puan alırsınız. Aldığınız puan başarı sıralamasına girmenizi sağlar. Başarılı sıralaması bütün Türkiye’de kayıtlı olan Masal Okey üyeleri için oluşturulur. En üst sırada bulunan oyuncuyu sürpriz hediyeler bekler. Her hafta yeni bir Masal Okey birincisi açıklanır. Haydi siz de Masal Okey’e gelerek, birinci olma keyfini yaşama zevkini elde edin!

Tamamen Ücretsiz Okey Oynama Deneyimini Yaşayın

Hemen okey oynamak ve bunun karşılığında herhangi bir ücret ödemek istemiyorsanız, Masal Okey sizin için en uygun platformdur. Çünkü Masal Okey sizden herhangi bir ücret talep etmez. Tamamen ücretsiz şekilde akıllı telefona ve tabletlere uygulaması indirilebilir. Uygulama indirerek daha pratik bir şekilde okey oynamak isterseniz, siz de vakit kayıp etmeden Apple Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı aratın ve indirin. Bir dahaki sefere okey oynamak için web tarayıcısını bile açmanıza gerek kalmayacak.

Masal Okey ile Kontrol Sizde

Uygulamayı indirdikten sonra ister Masal Okey genel salon isterseniz de o sırada müsait olan farklı bir salon arasından seçim yapabilirsiniz. Masal Okey oyuncuları her konuda seçim yapmakta özgürdür. Siz nerede kiminle oynamak istediğinizi seçin yeter. Gerisi ile Masal Okey ilgilenecek. Oyun salonlarından, oyuncuya, oyuncudan okeye girmek istediğiniz saate kadar her şey sizin seçiminize bırakılmıştır.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.