Okey Oynamanın Keyfi Okeydeyim ile Çıkar

admin     28-06-20     masalokey, maviokey, okeyiz, realokey     Okey Oynamanın Keyfi Okeydeyim ile Çıkar     1020 Defa Okundu

okey oynamanın keyfi okeydeyim ile çıkar

Okey Oynamanın Keyfi Okeydeyim ile Çıkar
Mobil okey oynamanın keyfini çıkarmak için siz de Okeydeyim’e üye olun. Okeydeyim’e üye olmak çok kısa sürer. Yalnızca bir iki dakika içinde üyelik işlemlerinizi halledebilirsiniz. Hem de üye olmak için bir iki bilgi verilmesi gerekir. Ad, soyad, e mail bilgisi yeterli olur. Üye olduğunuz sırada verdiğiniz e mail adresinin güncel olduğundan emin olun. Çünkü bu adresinize onay amaçlı doğrulama kodu gönderilecektir. Doğrulama kodunu Okeydeyim sitesinde uygun yere girdikten sonra üyelik işleminiz tamamlanmış olur. Üye olduktan sonra oyuncu profilini zevkinize göre değiştirebilirsiniz.
Okey Oynarken Sosyalleşmek İsteyenlerin Tercihi Okeydeyim
Düz okey oynadığınız sırada bir yandan da yeni insanlar ile samimi bir şekilde sohbet etmek ister miydiniz? Sohbet etmek için Okeydeyim sohbet özelliğini kullanabilirsiniz. Sohbet etmek istemeyen oyuncular sohbet özelliğini kapatabilir, dilediği zaman yeniden açabilir. Konuşmak istemediğiniz diğer oyuncu kullanıcıların size ulaşmasını bir tuşla engelleyebilirsiniz. Okeydeyim bütün özellikleri oyuncuların konforu için yaratılmıştır. Sohbet özelliği ile Okeydeyimde yeni arkadaşlar, bitmesini istemeyeceğiniz sohbetler sizleri bekliyor.
Her Seviyeden Okey Oyuncusu Okeydeyim’de Bir araya Geliyor
Usta okey oyuncularından henüz deneyimli olmayan oyuncular Okeydeyim ile bir araya gelerek okey oynamanın keyfini çıkarıyorlar. Hem de oyuncular istedikleri türden oyuncu ile eşleşebiliyorlar. Oyuncuların puanlarını görerek onların ne seviyeden oyuncular olduğunu anlamanız mümkündür. Oyun oynamak istediğiniz oyunculara dilerseniz istek gönderebilirsiniz. İstek gönderilen oyuncu isteği kabul ederse oyuna başlayabilirsiniz. Aynı şekilde size de diğer oyuncular oyun için istek gönderebilirler. Bu özellik de oyuncular tarafından kapatılabilir.
Okey Oyunculuğunuzu Okeydeyim ile Geliştirin
Nette okey oynamanıza olanak sağlayan en büyük okey platformlarından olan Okeydeyim yalnızca siz güzel vakit geçirmekle kalmayacak. Aynı zamanda sizin için bir okul görevi görerek okey oyunculuğunuzu geliştirmenizi sağlayacak. Okey oynarken ne kadar çok oyundan başarılı olursanız puanınız da o kadar yüksek olur. Ne kadar çok oyun o kadar çok puan! Puanlarınız birikerek bütün Türkiye’ye okey konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu göstermeye ne dersiniz? Oynadıkça okey becerilerinizin ne kadar geliştiğini göreceksiniz.
Puana Göre Başarılı Sıralaması Okeydeyim’de
Okeydeyim üzerinden her okey oynadığınızda performansınıza göre bir puan alırsınız. Aldığınız puan başarı sıralamasına girmenizi sağlar. Başarılı sıralaması bütün Türkiye’de kayıtlı olan Okeydeyim üyeleri için oluşturulur. En üst sırada bulunan oyuncuyu sürpriz hediyeler bekler. Her hafta yeni bir Okeydeyim birincisi açıklanır. Haydi siz de Okeydeyim’e gelerek, birinci olma keyfini yaşama zevkini elde edin!
Tamamen Ücretsiz Okey Oynama Deneyimini Yaşayın
Hemen okey oynamak ve bunun karşılığında herhangi bir ücret ödemek istemiyorsanız, Okeydeyim sizin için en uygun platformdur. Çünkü okeydeyim sizden herhangi bir ücret talep etmez. Tamamen ücretsiz şekilde akıllı telefona ve tabletlere uygulaması indirilebilir. Uygulama indirerek daha pratik bir şekilde okey oynamak isterseniz, siz de vakit kayıp etmeden Apple Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı aratın ve indirin. Bir dahaki sefere okey oynamak için web tarayıcısını bile açmanıza gerek kalmayacak.
Okeydeyim ile Kontrol Sizde
Uygulamayı indirdikten sonra ister okeydeyim genel salon isterseniz de o sırada müsait olan farklı bir salon arasından seçim yapabilirsiniz. Okeydeyim oyuncuları her konuda seçim yapmakta özgürdür. Siz nerede kiminle oynamak istediğinizi seçin yeter. Gerisi ile Okeydeyim ilgilenecek. Oyun salonlarından, oyuncuya, oyuncudan okeye girmek istediğiniz saate kadar her şey sizin seçiminize bırakılmıştır.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: