Klasik Okey Oyunu

admin     27-07-20     huzurokey, ruyaokey     Klasik Okey Oyunu     579 Defa Okundu

klasik okey oyunu

Sending
User Review
0 (0 votes)

Okey Oynarken Sosyalleşmenin Keyfi Okeydeyim’de Çıkar

Bir yandan sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile klasik okey oynarken diğer yandan da sosyalleşmeyi kim istemez ki? Günümüz dünyasının koşullarını düşündüğümüz zaman insanların gerçekten de sosyalleşmek için yeterli vakit bulamadıkları dikkatimizi çekiyor. İnsanlar yeni insanlar ile tanışamıyor ya da tanıştığı zaman konuşamıyorlar. Vakit sıkıntısı, işlerin yoğunluğu ve diğer etmenler bir araya geldiği zaman insanlar adeta asosyal canlılar haline geliyor. Ancak Okeydeyim sayesinde böyle bir problem tamamen ortadan kalkıyor. Hem bulunduğunuz yerden, hem de tamamen ücretsiz olarak canlı okey oynadığınız zaman diğer yandan insanlar ile sosyalleşirsiniz. Nasıl mı? Okeydeyim sohbet etme özelliği sayesinde sosyalleşeceksiniz. Sohbet etme özelliğini kullanmak için ek ücret ödemenize falan gerek yok. Okey oynadığınız sırada ya da boşta iken bile Okeydeyim sohbet etme özelliğinden faydalanabilrsiniz. Eğer isterseniz, sohbet etme özelliğini kullanıma kapatabilirsiniz. Bunu yaptığınız zaman hem mesaj gönderemez, hem de karşı taraftan  mesaj alamazsınız. Seçim sizin!

Seviyenize Uygun Okey Oyuncularını Bulmak için Okeydeyim’i Tercih Edin

İster indirmeden okey oynayın isterseniz indirerek, fark etmiyor. Okeydeyim’de en tecrübeli okey oyuncuları ile henüz yeni okey dünyasına atılan deneyimsiz oyuncular sizleri bekliyor. İstediğiniz oyuncuyu seçerek oyun oynayabilirsiniz. Okey oyuncusu seçimi yaparken dilerseniz kişilerin seviyesine bakabilir, eğer sürpriz olsun derseniz de oyuncunun seviyesini bilmeden bile oyuna başlayabilirsiniz. Her iki şekilde de seçim tamamen size aittir. Dilediğiniz şekilde, keyfinize göre oyun oynayabilirsiniz. Okey oynamanın senelerden beri doğru adresi Okeydeyim ile yepyeni bir okey oynama deneyimini yaşamaya hazır olun. Geçmişte yaşadığınız okey deneyimlerini bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü Okeydeyim adeta Avrupa okey salonu kalitesi ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Okey Oynamak için Senelerden Beri Doğru Adres Okeydeyim

 Huzurokey okey sitesi ya da şimdiye kadar diğer okey oynadığınız başka siteleri unutmanızın vakti geldi. Merak etmeyin. Okeydeyim ile şimdiye kadar yaşadığınız en iyi okey deneyimini yaşayabileceksiniz. Çünkü Okeydeyim müşteri memnuniyetine önem vererek hizmetlerini sunar. Bütün verilen hizmetlerin orta noktasına müşteri memnuniyeti konulur. Müşterilerin memnun olması her şeyden önemlidir. Buna yönelik site tasarımı yapılmıştır. Site tasarımı sayesinde her yaştan insan siteyi kullanabilir ve bu sırada zorlanmazlar. Oyunun akışı hızlı ve kolay anlaşılırdır. Bu sayede 7 yaşında biri de 70 yaşında biri de Okeydeyim ile okey oynamanın keyfini çıkarabilir. Haydi, siz de okey oynamaya başlayın, siz de çok keyif alacaksınız!

Okey Oynarken Cebinizden Para Çıkmasın

Cilekokey okey sitesi ve şimdiye kadar kullandığınız diğer okey siteleri için tonla para ödemek zorunda mı kalıyordunuz? Cebinizden para çıkmasından bıkıp usandınız mı? Okeydeyim ile okey oynayan kişilerin herhangi bir ücret ödemelerine gerek kalmıyor. Kişiler yalnızca okey oynamak için siteye üye oluyorlar. Üyelik için çok kısa sürede işlem yapabiliyorsunuz. İşlem tamamlandığı anda okey keyfi yapabilirsiniz. Üye olmak için kesinlikle güncel bilgilerinizi girdiğinizden emin olun. Çünkü üyelik sırasında verdiğiniz e mail adresine onay kodu gönderilmektedir. Bu kodu kullanarak okey oynamaya başlayabilirsiniz. Üyeliğinizi kod aracılığı ile onaylamadan okey oynamanız mümkün olmaz.

Günün Her Saatinde Okey Oynamak için Okeydeyim’i Tercih Edebilirsiniz

 Okeygiris okey sitesi gibi diğer sitelerde okey oynamak istediğiniz zaman ne yazık ki her zaman okey oynamanız mümkün olmamış olabilir. Genellikle tipik saatlerde okey oynamak mümkün olsa da, sabah saatlerinde ya da gecenin ilerleyen saatlerinde okey oyuncusu bulmak mümkün olmayabilir. Ne var ki Okeydeyim bu soruna çözüm buldu. Türkiye’nin en geniş okey platformlarından bir tanesi olduğu için günün herhangi bir saatinde okey oynamak için oyuncu bulmak hiç de zor olmaz. Kişiler isterseler sabahın erken saatlerinde isterseler de gece vaktinde okey oynamak için Okeyseker okey sitesine girdiklerinde tam da istedikleri gibi rakipler ile karşılaşacaklar! Hem de bütün bunları yaparken başarı listesinde yerinizi alma şansınız da olacak. Bu liste bütün Türkiye’de okey oyuncularına kıyasla ne kadar başarılı olduğunuzu göstermeye yarar. Birinciler ise sürpriz hediyeler ile karşılanır!

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: