Klasik Okey Oyna

admin     18-06-20     klasik okey     Klasik Okey Oyna     1419 Defa Okundu

klasik okey oyna

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Klasik Okey oyna stili insanlar için farklı ve oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Bu aktivite online, sohbetli şekillerde de oluyor tercihlere göre değişiklik gösteriyor. Klasik okey oyunun da oyuna başlayan kişiye 15 taş dağıtılır. Oyuncular kendilerine dağıtılan okey taşlarını önlerin de bulunan ıstakalara dizerler. Geriye kalan taşlar ise masanın üstüne rakamlar gelecek şekilde üst üste dizilir ve masanın üstüne konulur genelde ıstakalara önüne dizilir bu durum oyunu oynayan kişiler tarafından belirlenebilir. Ortaya dizilen taşların üstünde rakamın gözüktüğü şekilde duran taşın bir üst sayısı okey olur. Oyunda 2 adet sahte okey bulunur. Bu sahte okeyler ortaya konulan rakamın gözüktüğü taştır. Her taştan 2 adet olduğu için 2 adet sahte okey mevcuttur. Ayrıca klasik okey oyunun da 1 adette okey bulunur. Oyun çifte gitme ya da 2 adet üçlü ve 2 adet dörtlü yaparaktan da bitirilebilir ya da okeyiniz varsa okey ile de bitirilebilir. Okey oyunu klasik bir şekilde oynanır ve oyunun kuralları basittir. Oyun bu kurallar üzerin de oynanır.

Türkiye’nin En Geniş Okey Odaları Okeydeyim’de
Klasik okey oynamak isteyenler tercihlerini Okeydeyim’den yana kullanıyorlar. Canlı okey keyfini yaşamak isteyenlerin tercihi Okeydeyim, profesyonel kalitede hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından insanlar okey oynamak için tek bir platform üzerinde buluşmaktadır. Kişiler ne kadar çok okey oynarlarsa o kadar çok puan kazanırlar. Kazanılan puanlar sayesinde oyuncular oyuncu sıralaması listesinde üst sıralara çıkarlar. Siz de Okeydeyim ile oyun oynayarak oyuncular listesinde zirvede olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

klasik okey oyna

klasik okey oyna,klasik okey oyunu

Daha önceden internet üzerinde okey oynamadınız mı? Merak etmeyin. Okey oynamak internet ortamında daha kolaydır. Sitenin kolay anlaşılır ara yüzü sayesinde okey oynarken gerçek hayatta olduğundan çok daha rahat edeceksiniz! Ses komutları, kaliteli görüntüler ile oyun oynamanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Okey Oynarken Sosyalleşmenin Keyfi Okeydeyim’de Çıkar

Bir yandan sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile klasik okey oynarken diğer yandan da sosyalleşmeyi kim istemez ki? Günümüz dünyasının koşullarını düşündüğümüz zaman insanların gerçekten de sosyalleşmek için yeterli vakit bulamadıkları dikkatimizi çekiyor. İnsanlar yeni insanlar ile tanışamıyor ya da tanıştığı zaman konuşamıyorlar. Vakit sıkıntısı, işlerin yoğunluğu ve diğer etmenler bir araya geldiği zaman insanlar adeta asosyal canlılar haline geliyor. Ancak Okeydeyim sayesinde böyle bir problem tamamen ortadan kalkıyor. Hem bulunduğunuz yerden, hem de tamamen ücretsiz olarak canlı okey oynadığınız zaman diğer yandan insanlar ile sosyalleşirsiniz. Nasıl mı? Okeydeyim sohbet etme özelliği sayesinde sosyalleşeceksiniz. Sohbet etme özelliğini kullanmak için ek ücret ödemenize falan gerek yok. Okey oynadığınız sırada ya da boşta iken bile Okeydeyim sohbet etme özelliğinden faydalanabilrsiniz. Eğer isterseniz, sohbet etme özelliğini kullanıma kapatabilirsiniz. Bunu yaptığınız zaman hem mesaj gönderemez, hem de karşı taraftan  mesaj alamazsınız. Seçim sizin!

Bilgisayarda Okey Oyna

Bilgisayarda okey oyna klasik okeyin online versiyonu olarak da tanımlanabilir. Klasik okey oyunun da insanlarla oynarken bilgisayarda okey oynama işlevi bilgisayarın yani okeyi oynadığınız site ya da uygulamanın oluşturduğu botlardır yani gerçek kişiler değildir robot da diyebiliriz. Bilgisayarda oynatılan okey ise şu şekil de ilerler. Siz oyuna girdiğiniz gibi size taşlar dağıtılır ve taşlardan bir kısmı ortaya dizilir sistemin kendi oluşturduğu taş rakamı gözükecek şekilde çevrilir o taşın bir üst rakamı okey olur. Karşınız da ki diğer 3 kişi bottur yani robottur, sistemin kendisinin oluşturduğu canlı olmayan oyunculardır. Bu oyuncular sistematik olarak sizinle oynar. Taşlar dağıtılır sizde bunu okey oyununun sistemi ve kuralları doğrultusunda dizersiniz ama genelde bilgisayar ortamında oynatılan okey oyunların da otomatik diz seçeneği olur yani siz hiç uğraşmadan sistem sizin için okey taşlarınızı nasıl olması gerekiyorsa o şekilde dizer. Bu şekilde oynamak hem daha kolay hem de daha pratik olur. Okey oyununu bilgisayarda botlara karşı yani robotlara karşı oynama sitili de bu şekildedir. Oyunun sitili basit aynı klasik okey gibi ama sadece karşındakiler insan değil ve taşları dizmek bile otomatik. Bilgisayar oryamın da okey oynamak bu kadar basit.

Hem Deneyimli Hem Deneyimsiz Okey Oyuncularına Özel Hizmet

Okeydeyim sitesinde oyun oynamak için illa profesyonel ya da çok üst seviyede okey oynayıcısı olmanız şart değil. Deneyimsiz olan, oyunu çok iyi bilmeyen kişiler de dahil olmak üzere kendilerine uygun bir okey odası bulabilirler. Okeydeyim ile seviyeniz konusunda endişe etmeyin. Site, sizi kendi seviyeniz ile benzer seviyede olan oyuncularla eşleştirebilir. Bu sayede oyunun keyfine daha iyi varabilirsiniz.

Güzel Vakit Geçirmek İsteyenler Okeydeyim’i Tercih Ediyor

Düz okey oynamak için insanların bir numaralı tercihi Okeydeyim, insanların güzel vakit geçirmelerini sağlıyor. İş hayatının ve okul hayatının stresinden uzaklaşmak isteyen kişiler Okeydeyim’e girerek kafalarını dağıltabiliyorlar. Okeydeyim’e gelip oyun oynayan kişiler işlerinde ve okullarında daha verimli bir performans sergilemiş oluyorlar. Canınız sıkılıyorsa siz de okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak yalnızca can sıkıntınızı gidermekle kalmaz. Çünkü okey oynamak beyinde farklı lobların çalışmasını sağlayarak yaratıcılık seviyenizi de yükseltir. Yani okey oynayarak hem can sıkıntınızı giderir, hem de faydalı bir aktivite yapmış olursunuz.

klasik okey

klasik okey, klasik oyun oyna

Daha İyi Okey Oynamak İsteyen Kişiler Okeydeyim ile Gelişiyor
Nette okey oynamak istiyor ancak okey oynama seviyenizi beğenmiyor musunuz? Daha iyi bir okey oyuncusu mu olmak istiyorsunuz? Okeyde kendinizi geliştirmek için neler yapabileceğinizi mi merak ediyorsunuz? O halde siz de Okeydeyim’e gelin, kısa sürede kendinizi ne kadar geliştirebileceğinize hayretlerle tanıklık edin. Okeydeyim yalnızca okey oynamak isteyen kişiler için ideal bir yer değildir. Aynı zamanda kendini geliştirmek isteyen kişiler de Okeydeyim’de buluşarak okey oynayabiliyorlar.

Okeydeyim Herkese Hitap Ediyor
Hemen okey oynamak istiyorsanız Okeydeyim sizin için doğru adres demektir. Okeydeyim’e kadınlar, erkekler, öğrenciler, çalışanlar, orta yaşlılar, gençler herkes girebilir. Okeydeyim A’dan Z’ye herkese hitap eden bir oyun platformudur. Bütün yaş grubundan, cinsiyetten, meslek grubundan insan Okeydeyim’e gelerek keyifli bir şekilde okey oynayabilir. Sitenin kullanışı ileri yaştaki insan için de gençler için de uygundur. Okeydeyim herkes için tasarlanmıştır!

Klasik Okey Oyunu

Oyuncular ile Sohbet Ederek klasik okey oyunu Oynayabilirsiniz. Klasik okey oyunu oynarken diğer oyuncular ile iletişim halinde kalmak isteyenler için Okeydeyim’de chat özelliği bulunmaktadır. Bir yandan okey oynarken diğer yandan genel ve özel sohbet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Hem de Okeydeyim sitesini ve sohbet özelliğini 7 gün 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Canlı sohbet özelliği klasik okey oyunu deneyiminizi çok daha eğlenceli bir hale getirecek! Sohbet ayarları bulunduğundan, dilerseniz sohbet etmek istemediğiniz kişileri engelleyebilir, sohbet özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz. Tercih sizin!

Kolay Okunan Arayüz ile Zorlanmadan Okey Oynama Deneyimi
Okey oynamanın daha kolay olması için ara yüz son derece önemlidir. Açık, yalın, basit ve sade bir arayüz sizin okey oynarken zorlanmanızın önüne geçecektir. klasik okey oyunu, ara yüz ve site tasarımına büyük önem verir. Çünkü her yaştan insanın kolayca okey oynaması gerekir. Ara yüz tasarımı yalnızca okey oynamanın daha kolaylaşması için değildir. Aynı zamanda tasarımı göz doldurur. Profesyonel kalitede yapılmış site tasarımı göz kamaştırıcıdır.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Okey Platformu
Okey oynamak dendiği zaman insanların aklına Okeydeyim geliyor. klasik okey oyunu platformunun üye sayısı her geçen gün artıyor. Sitenin hızlı artışının nedeni insanların tam da istedikleri gibi bir okey platformu bulmuş olmasından kaynaklanmaktadır. Deneyimli ya da deneyimsiz, kadın ya da erkek, genç ya da yaşlı herkes klasik okey oyunu ile okey keyfi yapabiliyorlar. Özel olarak ayrılan okey salonları, sitenin sohbet özelliği, seviyeye uygun eşleşme, kolay okunan site tasarımı gibi Okeydeyim’in sunduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Okey oynarken başarılı olmak isterseniz doğru adres Okeydeyim.

Okeydeyim’e Üye Olmak Tamamen Ücretsiz
Okey keyfi yapmak için para ödemeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Para ödeyerek üye olmak istemiyor musunuz? Merak etmeyin. Okeydeyim’e üye olmak için cebinizden para çıkması gerekmiyor. Üyelik işlemini tamamen ücretsiz şekilde halledebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, üye olmak için para ödemezsiniz. Ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunuzu bütün Türkiye’ye göstermenin tam zamanı! Üstelik ücretsiz! Siz de günün dilediğiniz saati klasik okey oyunu’na gelin, okey keyfini zirvede çıkarın.

klasik okey oyunu oyna

klasik okey oyunu oyna

Okeyi Gerçek Oyuncular ile Oynayın
Bilgisayar karşısında okey oynamaktan sıkıldınız mı? Karşınızda sizin seviyenize uygun bir rakip mi istiyorsunuz? O halde klasik okey oyunu tam da size göre. Okeydeyim’de bilgisayar oyuncular yok. Birebir gerçek oyuncular ile okey oynarsınız. Okey oynarken kiminle okey oynayacağınızı siz seçersiniz. Herkesin seviyesi, geçmişte oynadıkları oyunlara göre belirlenmiştir. Kişilerin okey geçmişine bakarak onların ne kadar usta olduklarını anlayabilirsiniz. Dilerseniz Okeydeyim’deki en dişli rakip ile eşleşerek oyun oynayabilir, dilerseniz daha kolay bir oyuncu seçebilirsiniz. klasik okey oyunu’nda patron sizsiniz!

Okey Oynarken Cebinizden Para Çıkmasın

Klasik okey oyunu ve şimdiye kadar kullandığınız diğer okey siteleri için tonla para ödemek zorunda mı kalıyordunuz? Cebinizden para çıkmasından bıkıp usandınız mı? klasik okey oyunu ile okey oynayan kişilerin herhangi bir ücret ödemelerine gerek kalmıyor. Kişiler yalnızca okey oynamak için siteye üye oluyorlar. Üyelik için çok kısa sürede işlem yapabiliyorsunuz. İşlem tamamlandığı anda okey keyfi yapabilirsiniz. Üye olmak için kesinlikle güncel bilgilerinizi girdiğinizden emin olun. Çünkü üyelik sırasında verdiğiniz e mail adresine onay kodu gönderilmektedir. Bu kodu kullanarak okey oynamaya başlayabilirsiniz. Üyeliğinizi kod aracılığı ile onaylamadan okey oynamanız mümkün olmaz.

Klasik Okey

Türkiye de sıklıkla oynatılan okey oyunu insanların sıkça tercih ettiği klasik okey oyun türüdür. Okey oyunu hem klasik olarak ıstakalara arkadaş ortamın da ya da bilgisayar üstün de online, sohbetli vb. şekilde de oynanıyor. Klasik okeyi bilgisayar ortamın da oynayan kişiler bu oyunu genelde bedava oynamayı tercih ediyorlar çünkü bedava ortamda oynanılan okey oyunun da bir ücret karşılığı vermeden oynanılır bu da okeyi online, bilgisayar ortamın da oynayan insanların tercih ettiği bir oyun sitili olmuştur.

Okeydeyim Uygulamasını Akıllı Telefonunuza İndirin
Klasik okey keyfini hem web tarayıcı üzerinden hem de uygulama üzerinden yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Okeyi daha kolay oynayın diye akıllı telefonlar ve tabletler ile uyumlu uygulama çıkardık. Bu uygulamayı tamamen ücretsiz olarak akıllı telefon ya da tabletlerinize indirebilirsiniz. Uygulamayı Apple Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz bulabilirsiniz. Uygulama üzerinden Okeydeyim’e daha kısa sürede erişebilirsiniz. Tek bir tıkla Okeydeyim’i indirin, yine tek bir tıkla uygulamaya giriş yaparak keyif yapmaya başlayın.

Geç Saatlerde Bile Yüksek Oyuncu Sayısı

Klasik okey sitesinde çok sayıda oyuncu bulunmaktadır. Mevcut oyuncu sayısı her geçen gün sitenin başarısı sayesinde artmaktadır. Her geçen gün oyuncu listesine yeni bir oyuncu eklenmekte, insanlar okey oynamak için eş bulmakta kesinlikle zorlanmamaktadırlar. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet veren Okeydeyim’e gece geç saatlerde giriş yapsanız bile, kendinize uygun bir rakibi rahatlıkla bulabilirsiniz. Okeydeyim için gece ya da gündüz fark etmez. Geniş üye aralığı ile her vakitte okey keyfi yapılabilir.

Okeyde Ne Kadar Başarılı Olduğunuzu Öğrenin
Okey başarınızın ne seviye olduğunu öğrenmek mi istiyorsunuz? Kendinizi karşılaştırmak için diğer okey oyuncularının puanlarına mı bakmanız gerekiyor? Merak etmeyin. Okeydeyim, size özel başarı sıralaması yapmaktadır. Üyelerin klasik okey genel salon üzerinde oynamış oldukları oyuna göre başarılı sıralaması oluşturulmaktadır. Bu sıralama her hafta yenilenmektedir. Sıralamanın neresinde yer aldığınızı bir bakışta görebilirsiniz. Yüksek puanlar toplayarak listenin zirvesine çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ne kadar iyi bir okey oyuncusu olduğunuzu göstermenin tam zamanı!

Seviyenize Uygun Okey Oyuncularını Bulmak için Okeydeyim’i Tercih Edin

İster indirmeden okey oynayın isterseniz indirerek, fark etmiyor. Okeydeyim’de en tecrübeli okey oyuncuları ile henüz yeni okey dünyasına atılan deneyimsiz oyuncular sizleri bekliyor. İstediğiniz oyuncuyu seçerek oyun oynayabilirsiniz. Okey oyuncusu seçimi yaparken dilerseniz kişilerin seviyesine bakabilir, eğer sürpriz olsun derseniz de oyuncunun seviyesini bilmeden bile oyuna başlayabilirsiniz. Her iki şekilde de seçim tamamen size aittir. Dilediğiniz şekilde, keyfinize göre oyun oynayabilirsiniz. Okey oynamanın senelerden beri doğru adresi klasik okey ile yepyeni bir okey oynama deneyimini yaşamaya hazır olun. Geçmişte yaşadığınız okey deneyimlerini bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü Okeydeyim adeta Avrupa okey salonu kalitesi ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

Okey Oynamak için Senelerden Beri Doğru Adres Okeydeyim

Huzurokey okey sitesi ya da şimdiye kadar diğer okey oynadığınız başka siteleri unutmanızın vakti geldi. Merak etmeyin. Klasik okey ile şimdiye kadar yaşadığınız en iyi okey deneyimini yaşayabileceksiniz. Çünkü klasik okey müşteri memnuniyetine önem vererek hizmetlerini sunar. Bütün verilen hizmetlerin orta noktasına müşteri memnuniyeti konulur. Müşterilerin memnun olması her şeyden önemlidir. Buna yönelik site tasarımı yapılmıştır. Site tasarımı sayesinde her yaştan insan siteyi kullanabilir ve bu sırada zorlanmazlar. Oyunun akışı hızlı ve kolay anlaşılırdır. Bu sayede 7 yaşında biri de 70 yaşında biri de klasik okey ile okey oynamanın keyfini çıkarabilir. Haydi, siz de okey oynamaya başlayın, siz de çok keyif alacaksınız!

 

Günün Her Saatinde Okey Oynamak için Okeydeyim’i Tercih Edebilirsiniz

 Okeygiris okey sitesi gibi diğer sitelerde okey oynamak istediğiniz zaman ne yazık ki her zaman okey oynamanız mümkün olmamış olabilir. Genellikle tipik saatlerde okey oynamak mümkün olsa da, sabah saatlerinde ya da gecenin ilerleyen saatlerinde okey oyuncusu bulmak mümkün olmayabilir. Ne var ki Okeydeyim bu soruna çözüm buldu. Türkiye’nin en geniş okey platformlarından bir tanesi olduğu için günün herhangi bir saatinde okey oynamak için oyuncu bulmak hiç de zor olmaz. Kişiler isterseler sabahın erken saatlerinde isterseler de gece vaktinde okey oynamak için Okeyseker okey sitesine girdiklerinde tam da istedikleri gibi rakipler ile karşılaşacaklar! Hem de bütün bunları yaparken başarı listesinde yerinizi alma şansınız da olacak. Bu liste bütün Türkiye’de okey oyuncularına kıyasla ne kadar başarılı olduğunuzu göstermeye yarar. Birinciler ise sürpriz hediyeler ile karşılanır!

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

2 Yorumlar

 1. Anonim

  19 Ekim 2021 at 00:06

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. Anonim

  24 Ekim 2021 at 13:01

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.