İzmir Okey Salonu

admin     09-07-20     izmirokeylobisi, izmirokeysalonu     İzmir Okey Salonu     733 Defa Okundu

i̇zmir okey salonu

Sending
User Review
0 (0 votes)

Okey Oynamak Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı
İzmir okey salonu ve lobisi sayesinde okey keyfini en kaliteli, hızlı ve pratik bir şekilde yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Okey oynamak için Okeydeyim’i tercih edenler çok memnun kalıyorlar. Okey oynamanın hızı, istenilen saatte istenilen eşlerin bulunması, okey oynarken bir yandan sohbet etme gibi özellikler sayesinde Okeydeyim Türkiye’de en çok tercih edilen okey oynama platformlarından bir tanesi olmaya hak kazanmıştır. Okey denildiği zaman insanların aklına ilk gelen Okeydeyim ile kolay bir şekilde okey oynamaya başlamak için tek yapmanız gereken şey ücretsiz üyelik oluşturmaktır. Üyelik oluşturmak için yalnızca bir iki dakika ayırarak okey oynamaya başlayabilirsiniz. Telefondan okey oynayabileceğiniz gibi dilerseniz bilgisayar ve tablet üzerinden de okey keyfi yapabilirsiniz.
Okey Oynayın ve Aynı Anda Sohbet Edin
Kim demiş klasik okey oynarken sohbet edilmez diye? Okey oynarken diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak ve bir yandan güzel vakit geçirmek isterseniz Okeydeyim doğru adrestir. İnsanlar günümüz dünyasında yeni insanlar ile tanışmakta zorlanıyor, iş yoğunluğu gibi nedenlerden dolayı da bir türlü sosyalleşmeye vakit bulamıyor. Okeydeyim ile bir yandan sosyallik bir yandan da okey oynama keyfini yapabileceğiniz için şanslısınız. Okey oynarken sohbet etmek istemezseniz sorun değil. Çünkü bu özelliği kullanmak zorunda değilsiniz. Dilediğiniz zaman profil ayarları kısmında sohbet etme özelliğini kapatarak hem mesaj göndermeyi hem de diğer üyelerden mesaj alma özelliğini kapatmış oluyorsunuz. Okeydeyim ile hangi özelliklerden faydalanacağınızı siz belirlersiniz, çünkü patron sizsiniz!
Kaliteli ve Güvenilir Ortamda Okey Oynamak İsteyen Kişilerin Tercihi
İzmir okey lobisi oyuncularına büyük önem verir. Bir üyenin diğer üyeyi rahatsız etmesi ve buna benzer durumlar söz konuşu bile olamaz. Kaliteli bir ortamın oluşması için site üyeleri en başından topluluk kuralları sözleşmesine uyacaklarını kabul etmiş olurlar. Bu kuralları çiğneyen üyelerin tespiti yapılır ve üyeler kalıcı olarak siteden uzaklaştırılarak site güvenliği sağlanmış olur. Site yönetimi bütün üyeleri denetleyerek uygunsuz bir durum olup olmadığını kontrol eder ve uygun olmayan herhangi bir durum tespit edildiğinde gerekeni yapmak için işe koyulur.
Hangi Seviyeden Olduğunuz Okeydeyim için Hiç Önemli Değildir
Eğer online okey oynamak için çok üst seviyeden olmanız gerektiğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz demektir. Çünkü okey oynamak için iyi bir oyuncu olmanız gerekmiyor. Daha önce okey oynamamış olsanız bile Okeydeyim üyeliği oluşturarak okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Okey oynamak için her seviyeden insan buluşma noktası olarak Okeydeyim’i belirlemiştir. Sitede profesyonel seviyeden okey oyuncularının bulunmasının yanı sıra, daha alt seviyede oyuncular da bulunur. Oyuncuların çeşitli olması büyük bir avantajdır. Çünkü herkes kendi dengi olan bir oyuncu ile oynadığı zaman keyif alacaktır. Bu durum hem profesyonel seviyeden hem de normal seviyeden oyuncular için geçerlidir. Dilerseniz okey oynayacağınız eşlerinizi rastgele seçebilir dilerseniz de onların puanlarına bakarak kendiniz eşlerinizi tercih edebilirsiniz. Seçim size aittir!
Kolay Kullanılan Ara yüz ile Okey Deneyimi Hiç Bu Kadar Pratik Olmamıştı
Okeydeyim sitesi ara yüzü her kesimden insan tarafından anlaşılabilir. Hangi yaştan ya da cinsiyetten olduğunuz önemli değildir. Kim okey oynarken zorlanmak ister ki? Hiç kimse! Rahat rahat okey oynayın diye, size özel ara yüz tasarlandı. Okey oynama deneyiminin hızına ve pratikliğine şaşırmamak elde olmayacak. Okeydeyim ile okey oynamaya başlamak adına bir iki dakika içinde üyelik işlemlerinizi halletmeye başlayabilirsiniz. Üye olmak için yapmanız gereken tek şey gerekli olan bilgilerinizi vermek ve üye ol butonuna basmaktır. Üye bilgileri verildikten sonra güncel e posta adresine kod gönderilir ve bu kodun onaylanması gerekir. Ardından üyelik başlatılmış olur. İzmir okey salonu ve lobisine girmek ve üye olmak için verdiğiniz bilgiler sitemizde saklı tutulur. Bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslar tarafından alınmadığından içiniz tamamen rahat olabilir. Kişisel verileriniz Okeydeyim ile güvende!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: