İstanbul Okey Sitesi

admin     30-08-21     istanbul okey     İstanbul Okey Sitesi     1067 Defa Okundu

i̇stanbul okey sitesi

Değerlendirmeniz için teşekkürler

İstanbul Okey Sitesi ile İstanbul’daki okey tutkunu oyuncular ile bir araya gelmek ve beraber oyun oynamak  çok basit ve ücretsiz! İstanbul’daki okey oyuncuları ile bir araya gelerek ücretsiz okey oynama fırsatı sunan okey sitemize siz de davetlisiniz. Sizler de İstanbul Okey Sitesine kayıt olarak konforlu ve kaliteli  bir oyun oynamanın zevkini çıkarabilirsiniz.

Bilimsel Çalışmalar Okey Oynamanın Beyin Sağlığına Olumlu Etkisini Kanıtladı

Okey oynamanın sağlıklı olduğunu biliyor muydunuz? Yanlış duymadınız. Okey oynamanız yalnızca vakit geçirmeniz için iyi bir seçenek değildir. Aynı zamanda beyin sağlığınız için de iyidir. Bilimsel çalışmalar okey oynayan insanların oyun oynadıkları sırada beyinlerinin farklı noktalarının aktif olduğunu tespit etmiştir. Farklı noktaların aynı anda çalışması demek, beyin kaslarının adeta spor yapması anlamına gelir. Yani vücudunuz için egzersiz yapmak neyse, beyin sağlığınız için de okey oynamak o anlama gelecektir. Güçlenen beyin kasları ve aktif olan farklı noktalar sayesinde beyin hastalıklardan bile korunmanız mümkündür. Bu durum uzman hekimler tarafından bilimsel çalışmalar sayesinde belirlenmiştir. Okey oynayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Ne zaman vaktiniz olursa okey oynamak için İstanbul Okey Sitesine gelin ve okey oynamaya başlayın, beyin sağlığınızın kısa sürede iyileştiğini günlük hayatınızda hissetmeniz mümkün olacak ve bize teşekkür edeceksiniz.

İstanbul okey genel salonu ve lobisine giriş yapmak için bir iki dakikanızı ayırsanız yeter. Hemen ardından okey oynamaya başlayarak sitenin sunduğu mükemmel avantajlardan faydalanacaksınız. Okeydeyim’den çıkamayacak, bu güzel okey oynama sitesi sayesinde aynı zamanda sosyal bir insan olacaksınız. Hem de yerinizden bile kıpırdamanıza gerek kalmadan bütün bunları pratik ve tamamen ücretsiz bir şekilde yapmanın keyfini çıkaracaksınız!

İstanbul okey sitesi adresimize istediğiniz her yerden kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz. Tüm tarayıcılara, mobil telefonlara ve tablet cihazlarınızı kullanarak  kolay ve kullanışlı okey oyunumuza siz de katılabilirsiniz.

istanbul okey sitesi

istanbul okey sitesi,istanbul okey oyna,istanbullu kadınlarla okey oyna

İstanbul’da bulunan Kullanıcılarımız burada bir araya gelerek. hem Okey zevki hemde Sohbet ederek Arkadaşlıklar Dostluklar burada Ayrıca sadece İstanbul’dan katılan oyuncularla değil, farklı şehirdeki oyuncuların da bulunduğu İstanbul okey sitesinde sizlerde hemen yerinizi alarak oyunlar oynayabilirsiniz. Ücretsiz şekilde üye olabileceğiniz veya Yeni Uygulamamızla birlikte Facebook, Misafir Girişi bölümünü kullanarak oyunlar oynayabileceğiniz Yeni Okey Sitemiz Yazılımı bütün Tarayıcılara uygundur yani sizler gönül rahatlıyla giriş yapabilir ve burada kaliteli güzel vakitler geçire bilirsiniz.

Okeydeyim.com  olarak oyun platformumuz gün geçtikçe  büyümekte. Bizler de okey sistemlerimizi oyuncular için daha  kullanışlı bir hale getirmekteyiz.

Yaptığımız geliştirme ve iyileştirme çalışmaları sonucunda oyunculardan hiçbir ücret talep etmeden ücretsiz olarak İstanbul Okey Sitesi’ne bağlanma imkanı vereceğiz.

Sizlere her zaman  nezih ve kaliteli bir okey keyfi sunmaktayız. Yoğun oyuncu kitlesi ile İstanbul okey salonlarında hemşehrileriniz ile buluşarak beraber okey oynayarak daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

İstanbul Okey Salonu

İstanbul okey salonu siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak kurulmuştur. Sizlere İstanbul’da ki oyuncular ile bir araya toplanarak ücretsiz okey oynama imkanı sağlamaktadır. Kaliteli ve nezih bir oyun ortamı sağlayan İstanbul okey salonumuza farklı yollarla bağlanabilirsiniz. İsterseniz web yada mobil telefonlarınız üzerinden bağlantı kurabilir ve okey oynama zevki yaşayabilirsiniz. Günler geçtikçe hızla büyümekte ve okey sistemlerimizi sürekli geliştirip iyileştirmekteyiz.  

İstanbul Okey Salonları

Kaliteli nezih insanlarla Okey Oynamak ister misin? üstelik hiç bir şekilde Üyelik istemeden Ücret istemeden burada evinden iş yerinden giriş yapabilirsin İstanbul okey salonları üzerinde İstanbul’daki oyuncularla bir araya gelebilecek oyunlar oynayabilecek ve sohbet edebileceğiniz bir İstanbul okey sitesidir. Oyun Sitelerimize istediğiniz her yerden giriş yapabilirsiniz IOS Android Akıllı cihazlardan giriş yapabilir bütün web tarayıcılardan girişler sağlıya bilirsiniz.  Oyun salonlarımız kullanıcılarımız tarafından gün geçtikçe daha çok tercih edilerek sürekli olarak geliştirilmektedir ve bu süreçte kullanıcılarından hiçbir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. Tamamen ücretsiz ve nezih bir oyun ortamı sunmaktadır. İstanbul Okey sitesi aktif edilirken en temelinde yer alan insanların sıkıcı geçen zamanlarını arkadaşları veya yeni insanlarla bir araya gelerek birlikte okey oyunu oynayarak daha eğlenceli bir hale getirmektir.

istanbul okey salonu

istanbul okey salonu,istanbullu kadınlar okey salonu,kadınlar okey salonu

Okey Esnasındaki Cezalar:

– Yere indirdiğiniz perleri ıstakanıza geri almanız durumunda 101 ceza puanı yersiniz.

– Yana düştüğünüz taş, yere indirilmiş olan herhangi bir pere işlenebilecek bir taş ise, 101 ceza puanı yersiniz. Daha öncedençift ya da seri  açmadığınız için işlek olan taşı yere işlemeniz imkansızdır. Bu taşı yana tarafa da atmamalısınız. Diyelim önceden seri ya da  çift açtınız. Yana taş düşmedenönce işlek olan taşları işlemelisiniz. Eğer işleme yapmayı düşünmüyorsanız yana düşeceğiniz taşın işlek olup olmadığına dikkat etmelisiniz.

 Oyunun Bitmesi:

Okey Oyunu, keyfinize göre 3, 5, 7, 9 ya da 11 el oynanabilir. Her el bitiminde oyuncuların ceza puanları toplanır. Her oyuncunun altına ceza puanı toplamları yazılır. Tüm eller tamamlandıktan sonra, ceza sayısal değeri en az olan oyuncu oyunu kazanmış kabul edilir.

 El sonunda ceza hesabı:

Her oyuncunun el açtıktan sonra ıstakasındaarta  kalan taşların sayısal değerlerinin toplamı oyuncuya  ceza puanı olarak yazılır.

Yere hiç çift ya da seri per  indirmemiş olan oyuncular, ıstakasında kalan taşların sayılarına bakılmadan 202 puan ceza yerler.

Yere çift açmış ve bitememiş yani ıstakasındaki son kalan taşı yana atarak elini ) oyuncunun ceza puanı ikiyle çarpılarak yazılır.

Çift ya da seri açmış bir oyuncunun ıstakasında okey taşı kalmışsa aldığı cezanın üstüne 101 ceza puanı daha eklenir.

Oyuncu, Istakasındaki Son Kalan Taşı Yana Atarak Bitmişse;

   – Bu şekilde oyunu bitiren bir oyuncunun ceza puanlarından 101 puan düşülür. Oyun eşli olarak oynanıyorsa, biten oyuncunun eşinin, ıstakasındaki taşlara bakılmaksızınn cezası sıfır olarak kabul edilir.

   1- Bu oyuncu haricinde yere çift ya da seri açan hiç kimse bulunmuyorsa, rakiplere eklenecek ceza puanı 2 ile çarpılır. Buna kafa atmak da denir.

   2- Bu oyuncu, yere çift açmış ve bitmişse  rakiplere eklenecek ceza puanı 2 ile çarpılır.

    Bu biten oyuncunun cezalarından düşülmesi gereken 101 ceza puanı da 2 ile çarpılarak toplamda 202 puan düşülür.

   3- Bu oyuncu, yan tarafa okey atarak elini bitirmişse, yine rakiplere eklenecek ceza puanı 2 ile çarpılarak yazılır

    Bu oyuncunun cezalarından düşülmesi gereken 101 ceza puanı da da 2 ile çarpılır. Yani toplam cezasından 202 ceza puanı düşülür.

   Yukarıdaki 3 maddenin her biri yaşandıkça ceza 2 ye katlanır. Örneğin 1,2 ve 3. maddenin üçü de gerçekleşmişse işlem şöyle yapılır. 2 * 2 * 2 = 8   Rakiplerin almaları gerekn toplam ceza puanları 8 ile   çarpılır. 2. ve 3. madde  bir arada gerçekleşirse, elden btmiş oyuncunun cezalarından 202 + 202 olmak üzere toplam 404 puan düşülür. Rakipleri ise ceza puanlarının 2 * 2 = 4 katı ceza puanı yer.

İstanbul Okey 

İstanbul okey  siz değerli oyuncularımmıza daha nezih ve elit bir okey ortamı sunmayı misyon edinmiştir. Okey oyunun bulunmasındaki en temel amaç, insanların boş zamanlarını değerlendirip eğlenceli ve keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktır.  İstanbul okey  kullanılarak İstanbul’da  okey oynamak için bir araya toplanan oyuncular ile beraber keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Okey oynayabilmek için, hemen oyna butonuna tıklayıp İstanbul okey sitesinde yerinizi alabilirsiniz.  Ayrıca akrabaların yanı sıra arkadaşlarınızı da davet ederek birlikte okey oynayıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Okey Oynamak için Her Seviyeden İnsan Bir Arada Okeydeyim’de Buluşuyor

İstanbul okey lobisine giriş yaparak farklı seviyeden insanlar ile okey oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Elbette okey oynarken seviye konusunda arada uçurum olması halinde keyif almanız mümkün olmayacaktır. İnsanların büyük çoğunluğu okey oynarken kendi seviyelerine uygun insanlar ile oynamayı tercih ederler. Ne var ki bazen insanlar farklı seviyeden insanlar ile de okey oynamak isteyebilirler. Siz değerli oyuncular dilediğiniz seviyede insan ile dilediğiniz şekilde okey oynayabilirsiniz. İstanbul okey ile her seviyeden okey oyuncusunu tek bir platformda bulmanın keyfini yaşayacaksınız. İsterseniz rast gele atanan oyuncuların isterseniz de sizin seçtiğiniz oyuncularla oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz. İstanbul okey’in çalışkan, disiplinli ve öz verili ekibinin yaptığı işleri ve sizin için sunduğu hizmetleri çok seveceğinizi biliyoruz.

Günün Dilediğiniz Vaktinde Okey Oynayabilirsiniz

Gece ya da sabahın erken saatlerinde online okey oynamak mı istiyorsunuz? Okey oynamak için genel saatlerin dışında oyuncu bulmakta zorlanıyor musunuz? Merak etmeyin. İstanbul okey ile oyuncu bulmak konusunda zorlanmak diye bir şey söz konusu bile olamaz. Çünkü İstanbul okey geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Bu geniş kitle günün farklı saatlerinde okey oynarlar ve siz de istediğiniz saatte 7 gün 24 saat boyunca okey keyfi yapabilirsiniz. Okeydeyim’de kullanıcıların kısıtlandığı herhangi bir kural ya da herhangi bir durum söz konusu bile değildir. Okeydeyim’de patron her zaman sizsiniz. Bizler sizin istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için varız!

 İstanbul Okey Oyna

İstanbul okey oynamanın en heyecan veren yanı şüphesiz yeni insanlarla tanışma fırsatı vermesidir. Sosyalleşme ağları ve bu ağlara katılım oranları her geçen gün reel ve sanal ortamda yükselmektedir. Sonuç olarak insanlarımız eğlenebilecekleri bir hobi yada uğraş edinmek istiyorlar. Bu hobilerden en bilineni ülkemiz de yaygın olarak oynanan okey oyunudur.

Okey Oyunu İçin Kaç Kişiye İhtiyaç Vardır?

Bu okey oyununu normal olarak oynayabilmek için toplamda siz dahil 4 kişiye ihtiyacınız vardır. Bu oyunda ki asıl amacınız taşlarınızı sıraları bir biçimde dizmek olacaktır. Sıralı olarak normal bir okey oyununda el per şeklinde açılır. Maksimum 11 el boyunca elinizi güzel açabilirseniz puan durumunda rakiplerinizden üstte olursunuz. Bu sayede oyunu kazanma ihtimaliniz artar. İstediğiniz okey türünü sitemizde oynayarak okey oynamanın hazzını doruklarına kadar yaşayabilirsiniz.

İstanbul Okey Sitesi Genel Salonu

İstanbul okey sitesi ve genel salonuna giriş yaparak okey oynamanın keyfini çıkarmaya ne dersiniz? Üstelik okey oynamak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Üyelik işlemlerini ücretsiz şekilde gerçekleştirmeniz mümkün. Üye olmak için çok zamanınızı istemiyoruz. Yalnızca bir iki dakika içinde üyelik işlemlerinizi tamamlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Üye olurken isim soy isim ve e mail bilgisinin girilmesi yeterli olur. Üye olduğunuz sırada sisteme kayıt ettiğiniz e mail adresinin güncel olduğundan emin olun. E posta adresine gönderilen kodu kullanarak üyeliğinizi onaylamanız gerekiyor. Üyelik onayından sonra okey oynamanın keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Okey oynadıktan sonra modunuzun ne kadar iyileştiğini gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız.

Okey Oynarken Başarı Listesinde Yerinizi Alın

Telefondan okey oynadığınız zaman ne kadar iyi olduğunuzu merak ediyor musunuz? Size Okeydeyim sayesinde bütün Türkiye’de sıralamanızın ne olduğunu öğrenebileceğinizi söylesek ne derdiniz? Evet, yanlış duymadınız. Okeydeyim ile sıralamanızın ne olduğunu her hafta güncel olarak öğrenebileceksiniz. Okeydeyim başarı listesinde üst sıralarda yer alan isimler ödül almaya hak kazanırlar. Bir hafta birinci olmadıysanız üzülmeyin. Çünkü sonraki haftalarda da şansınız bulunuyor. Başarı listesi okey oynanırken kazanılan puanlar ile oluşturuluyor. Puanınız ne kadar yüksek olursa, o kadar üstte yer alma ihtimaline sahip oluyorsunuz. Eğer sizin için listenin üzerinde yer almak önemli ise, bol bol okey oynayarak puan kazanmanızı öneriyoruz. Listenin birincisi olmanın gururunu yaşamak için Okeydeyim’i tercih edin! Hem de sürpriz hediyeler kazanma şansını yakalayın!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Okey Platformu

Dilediğiniz yerden klasik okey oynayabilir keyifli vakit geçirebilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen okey oynama platformu Okeydeyim ile, kafanızdaki dertleri bir kenara bırakarak güzel vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Hem de okey oynamak için zaman ya da mekan sınırlaması bulunmuyor. Yolda giderken, işteyken, okuldayken, tatilde ya da evde okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak için tek ihtiyacınız olan şey bilgisayar ya da telefon ve internet bağlantısıdır. Dilerseniz akıllı telefonunuzu kullanarak dilerseniz de masa üstü bilgisayarınız ile okey keyfi yapabilirsiniz. Hızlı bir okey deneyimi için güçlü internet bağlantısına sahip olmanızı öneriyoruz. Okeydeyim ara yüzü siz değerli kullanıcılarına mümkün olan en hızlı şekilde hizmet etmek için var. Okeydeyim ile hız, eğlence, keyifli vakit geçirme hepsi bir arada!

istanbul okey salonu,istanbul okey lobisi,istanbul okey sitesi

istanbul okey salonu,istanbul okey lobisi,istanbul okey sitesi

Hem Okey Oynayın Hem de Diğer Oyuncular ile Sohbet Etme Keyfini Yakalayın

Ne yazık ki insanların kendine her geçen gün daha az vakit ayırabildiği ve sosyalleşmenin zorlaştığı bir dünyada yaşıyoruz. İnsanlar yeni insanlar ile tanışamıyor, diğer insanlar ile doğru düzgün sohbet etmek için bile fırsat bulamıyor. Böyle bir ortamda Okeydeyim insanlara sosyalleşmek ve keyifli vakit geçirmek için fırsat tanıyor. Okeydeyim kullandığınız zaman sitenin sohbet etme özelliğinden faydalanmanız mümkün oluyor. Ancak bu özelliği kullanmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz özelliği dilediğiniz zaman açma dilediğiniz zaman da kapatma hakkınız bulunuyor. Okeydeyim ile yeni insanlar ile tanışmak için bu özelliğin aktif hakde olması gerekiyor. Aksi halde ne diğer insanlara mesaj gönderebiliyor ne de karşı taraftan mesaj almanız mümkün oluyor. Zaman kısıtı olmadan, sohbet ederek okey oynama keyfi sizleri bekliyor!

Kaliteli Ortamda Okey Oynamanın Keyfi bir Başkadır

Okey oynarken kim rahatsız edilmek ister ki? Topluluk halinde bulunulan Okeydeyim’de insanların uyması beklenen bazı kurallar vardır. Bu kurallar okey oynarken huzurlu ve kaliteli bir ortamın olması açısından önem taşıyor. İnsanlar Okeydeyim’de asla birbirlerini rahatsız etmiyorlar. Okeydeyim’e gelerek okey oynayan insanlar okey ortamının ne kadar elit ve kaliteli olduğundan her zaman bahsetmişlerdir. Bulunduğumuz sektörde yerimize sağlam bir şekilde oturmamızda yardımcı olan bu durum, her geçen gün daha çok tercih edilmemizi sağlıyor. Eğer üyelerden bir tanesi herhangi bir üyeye rahatsızlık verirse, bu kişiler hakkında gereği yapılıyor ve siteden uzaklaştırılıyorlar. Rahatsızlık veren bir üyenin sitede daha fazla barınmasına izin verilmiyor. Okeydeyim ekibi, sitenin güvenliği ve kalitesi açısında üyeleri denetlemeyi asla ihmal etmiyor. Yapılan bütün bu çalışmalar mükemmel okey ortamı ile ödülünü veriyor.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

6 Yorumlar

 1. Eric

  15 Eylül 2021 at 04:52

  sundugunuz imkanlar için tesekkur ederiz

  Cevapla
 2. Anonim

  21 Eylül 2021 at 17:54

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 3. Anonim

  5 Ekim 2021 at 13:01

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 4. Anonim

  19 Ekim 2021 at 13:55

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 5. Eric

  27 Şubat 2022 at 07:44

  Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…

  – Someone does a search and winds up at okeydeyim.com.

  – They hang out for a minute to check it out. “I’m interested… but… maybe…”

  – And then they hit the back button and check out the other search results instead.

  – Bottom line – you got an eyeball, but nothing else to show for it.

  – There they go.

  This isn’t really your fault – it happens a LOT – studies show 7 out of 10 visitors to any site disappear without leaving a trace.

  But you CAN fix that.

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know right then and there – enabling you to call that lead while they’re literally looking over your site.

  Plus, now that you have their phone number, with our new SMS Text With Lead feature you can automatically start a text (SMS) conversation… so even if you don’t close a deal then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.

  Cevapla
 6. Eric

  3 Mart 2022 at 17:32

  Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…

  – Someone does a search and winds up at okeydeyim.com.

  – They hang out for a minute to check it out. “I’m interested… but… maybe…”

  – And then they hit the back button and check out the other search results instead.

  – Bottom line – you got an eyeball, but nothing else to show for it.

  – There they go.

  This isn’t really your fault – it happens a LOT – studies show 7 out of 10 visitors to any site disappear without leaving a trace.

  But you CAN fix that.

  Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know right then and there – enabling you to call that lead while they’re literally looking over your site.

  to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

  Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better!

  Plus, now that you have their phone number, with our new SMS Text With Lead feature you can automatically start a text (SMS) conversation… so even if you don’t close a deal then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

  Strong stuff.

  to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

  You could be converting up to 100X more leads today!

  Eric
  PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
  You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.