Okey Oynamanın En Pratik Yolu

admin     14-07-20     huzurokey     Okey Oynamanın En Pratik Yolu     520 Defa Okundu

okey oynamanın en pratik yolu

Sending
User Review
0 (0 votes)

En Hızlı ve Güvenilir Şekilde Okey Oynamak için Okeydeyim.com
Bulunduğunuz yerden hızlı, pratik ve kolay şekilde okey oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Okey oynamak, daha önce hiç bu kadar keyifli olmamıştır. Okey oynarken dilerseniz sohbet etme özelliğini kullanarak diğer oyuncular ile sohbet edebilirsiniz. Sosyalleşmenin çok zor olduğu ve insanların bir türlü vakit bulamadığı dünyamızda, Okeydeyim ile kolay şekilde sosyalleşebileceksiniz. Sohbet etme özelliğini kullanmak istemediğiniz zaman profil ayarları kısmından bu özelliği kapatabilirsiniz. Unutmayın ki özelliğin kapatılması halinde ne siz mesaj gönderebilirsiniz ne de size mesaj gelebilir. Merak etmeyin, bu özelliği istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.
Okey Oynamak Hiç Bu Kadar Pratik Olmamıştı
Telefondan okey oynamak için Huzurokey özel telefon uygulaması bulunur. Artık okey oynamak için web tarayıcısına girmek zorunda değilsiniz. Tarayıcı olmadan, telefon uygulamasını indirerek klasik okey oynamaya başlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde daha hızlı salonlara giriş yapabilir, daha pratik bir şekilde okey oynayabilirsiniz. Telefon uygulamasını indirmek ya da kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Şu an uygulama yalnızca Android işlemcisi ile çalışan telefonlar için bulunuyor. Uygulamayı indirmek isteyen kişilerin Google Play’i ziyaret etmeleri yeterli oluyor. IOS işlemcisi ile de ürünlerin çalışması için çalışmalara devam ediyoruz.
Her Seviyeden Oyuncunun Buluşma Noktası Okeydeyim.com
Eğer farklı seviyelerden insanlar ile okey oynamak isterseniz doğru adres Okeydeyim.com’dur. Merak etmeyin okey oynamak için illa çok iyi bir oyuncu olmanız gerekmiyor. Daha önce okey oynamadıysanız, okey yetenekleriniz çok üst seviye değilse, okey oynamayı iyi beceremediğinizi düşünüyorsanız bile burada size yer var. Kendi seviyenize uygun bir rakip ile eşleşerek online okey oynama keyfi yapabilirsiniz. Tam tersi çok iyi bir okey oyuncusuysanız ve kendi seviyenize uygun bir profesyonel oyuncu olmadığını da düşünüyorsanız Okeydeyim sizin için doğru yerdir. Okeydeyim ile üst seviyeden okey oynayabilirsiniz.
Okey Oynamak için Para Ödemeyin
Okey keyfi yapmak için para ödemek zorunda olduğunuz günler geride kaldı. Okeydeyim’e üye olmanız halinde, hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan okey oynayabileceksiniz. Üyelik işlemlerini ise yalnızca bir iki dakika içinde tamamlayabilirsiniz. Üyelik için tarafımıza gönderilen bilgiler kesinlikle üçüncü kişi ya da kurumlar ile paylaşılmaz. Bilgilerinizin bizimle güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Üye olduğunuz sırada, güncel e posta adresinizi yazdığınızdan emin olun. Çünkü yazılan adrese üyeliğin onaylanması için onay e postası gönderilecektir. Gönderilen linke tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlamış olursunuz. Üyelik gerçekleştikten sonra anında okey keyfi yapmaya başlayabilirsiniz.
Okeydeyim ile Ne Kadar İyi Okey Oynadığınızı Test Edin
Türkiye’nin en çok tercih edilen okey oynama sitesine üye olduğunuz zaman, bütün üyelerin puanlarını görüntüleyebilirsiniz. Oynadığınız oyunlara ve bu oyunda topladığınız puana göre sizin için de bir puan oluşturulur. Bu puan ne kadar yüksek olursa, listenin yukarısında yer alma ihtimalinizin de o kadar yüksek olur. Liste her hafta yenilenir. Bu da her hafta yeni bir birincinin ilan edilmesi anlamına gelir. Hafta içinde bol bol okey oynayın, bol bol puan toplayın ve listenin üst sıralarında yer almanın keyfini çıkarın. Listenin üst sıralarında yer alan kişiler Okeydeyim ile hediyeler kazanma şansını elde ediyor. Okeydeyim üyesi olmanız halinde günün dilediğiniz saatinde okey oynamanız mümkün oluyor. İster gece ister gündüz mutlaka istediğiniz gibi bir rakiple eşleşerek oyun oynamaya başlayabiliyorsunuz. Okeydeyim ile ne zaman sınırlaması var ne de mekan!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: