Facebooksuz Online Okey Oyna

admin     06-01-21     facebooksuz okey oyna, mobil oyun oyna     Facebooksuz Online Okey Oyna     684 Defa Okundu

facebooksuz online okey oyna

Sending
User Review
0 (0 votes)

Facebooksuz online okey oynamanın keyfini çıkarmaya ne dersiniz? Okeydeyim ile bu mümkün! Okeydeyim sayesinde farklı seviyeden insanlarla okey oynayabilirsiniz. Okey oynamak yapılan araştırmaların sonucuna göre beyin gelişimini destekler. Beyinde okey oynama sırasında yeni bağlantılar oluşur ve beyin gelişimi sağlanmış olur. Okey oynarken boşa zaman geçirdiğinizi düşünüyorsanız yeniden düşünün. Çünkü okey oynamak beyin sağlığına iyi gelen faydalı bir aktivitedir. Okey oynadığınız zaman beyin hastalıklarından korunmuş olursunuz. Başta unutkanlık hastalığı olmak üzere bu hastalıklara yakalanmazsınız. Okey keyfi için doğru adres senelerden beri Okeydeyim’dir. Okeydeyim ile okey keyfini sınırlama olmaksızın yaşayabilirsiniz.
Facebooksuz Okey Oynarken Chat de Yapabilirsiniz
Okey oynadığınız zaman diğer yandan insanlar ile sohbet etme şansınız da bulunuyor. Çünkü Okeydeyim insanlara chat seçeneği de sunar. Dilerseniz bu özelliklerden faydalanmak için özelliği aktif hale getirebilirsiniz. Özelliği kapatmak isterseniz de bunu yapabilirsiniz. Okeydeyim ile patron her zaman sizsiniz. Özelliği dilediğiniz zaman açabilirsiniz. Özellik kapalı olduğu zaman kimseden mesaj alamazsınız ne de mesaj gönderebilirsiniz.

————————-

———–

Üyelik İşlerini Dakikada Tamamlayın

Okeydeyim keyfi yapmak için ilk olarak üye olmanız gerekir. Üyelik işlemlerini halletmek için ise sadece bir iki dakika ayırmanız yeterli olur. Üyelik işlemlerine başlamak için kişisel bilgilerin girilmesi yeterlidir. Kişisel bilgiler girildikten sonra e mail adresi paylaşılır ve bu adrese gelen kod Okeydeyim sistemine girilir. Kodu görebilmeniz için mutlaka aktif olarak kullandığınız e mail adresini paylaşmanız gerekiyor. Sisteme girdiğiniz bilgilerin her zaman güvende olduğundan emin olabilirsiniz. Okeydeyim kesinlikle bilgilerinizi üçüncü kişiler ile paylaşmamaktadır. Kişisel verilerin gizlilik politikası Okeydeyim için önemli noktalar arasında yer alır.

Okey Oynarken Sürpriz Hediyeler Kazanmaya Ne Dersiniz?

Okey oynarken dilerseniz sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette okey listesinde üst sıralarda yer alarak. Bu listede üst sıralarda yer almanız için ise mutlaka iyi bir puana sahip olmanız gerekiyor. İyi puana sahip olmanız için, bol bol okey oynayın ve okeyde başarı elde edin. Listede bir hafta üst sırada yer almaz ve iyi puan kazanamazsanız merak etmeyin. Çünkü her hafta yeni bir liste ilan edilmektedir. Her hafta sürpriz hediyeler kazanmak için şansınız var. Harika hediyeler sizleri bekliyor.

Okeyi Hiç Olmadığı Kadar Hızlı Oynayın

Mynet okey oynarken hız en önemlisidir. Hızlı, takılma olmadan, sorunsuz bir şekilde okey oynamak için Okeydeyi tercih edebilirsiniz. Okeydeyim sitesindeki zorlamayan kullanıcı dostu tasarımını çok seveceksiniz. Her yaştan ve seviyeden insan Okeydeyim ile okey keyfi yapabilir. Amatör ya da profesyonel bir oyuncu olup olmadığınız fark etmiyor. Nasıl bir oyuncu olduğunuzun bir önemi olmaksızın harika oyunlar oynamanız mümkündür. Çünkü Okeydeyim var!

Bu yazımızdan da Mobil Zeka Oyunları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: