Facebooksuz Okey Oyna

admin     03-01-21     facebooksuz okey oyna     Facebooksuz Okey Oyna     439 Defa Okundu

facebooksuz okey oyna

Sending
User Review
0 (0 votes)

Facebooksuz okey oynamak ve stresini atmak ister misiniz? Okeydeyim ile stresinizi atabilir, keyifli oyunlar oynayabilir ve hatta oynadığınız oyunlardan ödüller bile kazanabilirsiniz. Okeydeyim sayesinde keyifli vakit geçirmek çok kolaydır. Türkiye’nin en geniş okey platformu olan site sayesinde diğer üyeler ile bir yandan sohbet de edebileceksiniz. Harika okey deneyimi, sohbet özelliği, ödül kazanma fırsatları gibi bütün avantajlar sizleri bekliyor. Üstelik üyelik işlemlerini sadece dakikalar içinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Üyelik bilgileriniz Okeydeyim sisteminde güvende oluyor. Kesinlikle bu bilgilerin diğer insanlarla, üçüncü kişilerle paylaşımı söz konusu olmuyor. Üye olmanız için e mail adresinize gelen onaylama kodunu Okeydeyim sistemine girmeniz gerekiyor. Bu şekilde anında okey oynamaya başlayabilirsiniz.

Facesiz Okey

Okey oynarken diğer yandan sosyalleşebileceğinizi biliyor muydunuz? Sosyalleşmenin giderek zorlaştığı günümüz dünyasında bir taşla iki kuş vurmak mümkündür. Nasıl mı? Elbette Okeydeyim ile bir yandan okey oynayarak ve diğer yandan chat keyfi yaparak. Yeni insanlar ile tanışabilir, tanıştığınız insanlarla konuşabilir, bir yandan okey oynamaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz bu özelliklerden faydalanmak istemediğiniz zaman bu özelliği kapatabilirsiniz. Özelliği kapatmanız halinde de ne karşı tarafa mesaj atabiliyor ne de karşı taraftan mesaj alabiliyorsunuz. Ancak özelliği dilediğiniz zaman aktif hale getirebilirsiniz.

Çok Kısa Sürede Üyelik Oluşturun

Okey oynamaya başlamak için üyelik oluşturmak çocuk oyuncağı kadar kolaydır. Bir iki dakika içinde kişisel bilgilerinizi isim, soy isim, e mail adresi olarak girdikten sonra onaylayın. Size gelen onay kodunu sisteme girin. Ve okey keyfine başlayın. Dakikalar içinde üyelik oluşturduğunuzda üyelerin içine dahil olmuş olursunuz. Haydi kısa sürede üyelikle siz de okey keyfine başlayın. Okey oynamak için belli bir saati de beklemeniz gerekmiyor. Günün hangi saatinde olursa olsun, istediğiniz zaman okey oynayabiliyorsunuz. İster gecenin geç saatinde, ister sabahın erken saatlerinde üyeler ile okey keyfi yapabilirsiniz.

Okey Üyelerine Özel Süprizler

Okey oynarken bir yandan da ödüller kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Üyeler başarılı oyuncular oldukları ve listede üst sıralarda yer aldıkları zaman, ödüller kazanmaya layık olurlar. Her hafta yeni bir liste ilan edilmektedir. Bu listeye göre de üyeler sıralanmaktadır. Eğer bir hafta birinci olmazsanız merak etmeyin. Bir sonraki hafta siz de birinci olabilirsiniz. Bedava okey oynarken birinci olmak için bol bol okey oynayın ve puanlar toplamaya devam edin. Başarılı sonuçları alacaksınız!
Bu yazımızdan da Yeni Nesil Okey Oyun Sitesi hakkında yazımızı okuyabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. oyuncu

    5 Ocak 2021 at 03:51

    face üyeliği olmadan okey oynamak gercekten cok pratik

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: