Facebook Okeyin Yeni Adresi

admin     11-11-20     huzurokey, okeybahane, okeygiris     Facebook Okeyin Yeni Adresi     595 Defa Okundu

facebook okeyin yeni adresi

Sending
User Review
0 (0 votes)

7 gün 24 Saat Okey Keyfi için Okeydeyim
Artık ödüllü okey turnuvasına katılmak, okey keyfi yapmak için zaman sınırı yok! Ne zaman nereden isterseniz o zaman ve oradan okey oynayabilirsiniz. Gecenin 1’inde okey mi oynamak istediniz? Hiç sorun değil! Okeydeyim’in kalabalık sistemine girerek anında netten okey oynamaya başlayabilirsiniz. Okeydeyim size saat sınırlaması getirmiyor. Yer sınırlaması da yok. İster okulda, ister işte, ister piknikte, ister evde dinlenirken, ister yolda işe yetişirken her anda Okeydeyim yanınızdadır! Okeydeyim yanınızda olduğu sürece, mekan ve zaman ne olursa olsun kendi eğlencenizi yanınızda taşırsınız. Sıkıcı ortamlarda, eğlenmek istediğinizde ve kafa dağıtmaya ihtiyacınız olduğunda Okeydeyim sistemine giriş yapın ve oynamaya başlayın.
Okeydeyim’de Kolay Üyelik Sistemi Var
Bulunduğunuz yerden kolayca telefondan okey oynamak için karmaşık üye olma prosedürlerini tamamlamanız gerekmiyor. Okeydeyim kullanıcılarına zamandan kazanacakları kolay bir üyelik sistemi getiriyor. Üye olmak isteyen kişilerin ad, soyad ve e mail adres gibi en temel bilgilerini girmeleri yeterli oluyor. Merak etmeyin, gizliliğe büyük önem veren Okeydeyim bu bilgileri kesinlikle 3. Kişiler ile paylaşmıyor. Üyeler üyeliklerini tamamlar tamamlamaz okey oynamaya başlayabiliyor. Bütün üyelik işlemleri için yaklaşık bir iki dakika ayırmak yeterli oluyor.
Sohbet Ederek Okey Keyfi Yapın
Artık klasik okey oynadığınız zaman masadaki oyuncularla ve sitede aktif olan diğer üyelerle sohbet keyfi yapabileceksiniz. Okeydeyim, okeye yeni bir katman daha getirdi: sosyallik! Sosyalleşmek her geçen gün daha da zor bir hale geliyor. Yeterli vakit bulamıyor, sosyal ihtiyaçlarımızı kolayca gideremiyoruz. İşte bu yüzden Okeydeyim’in sohbet etme sistemini kullanabilirsiniz. Sistem üzerinden üyeliksiz okey oynayan kişiler bile anonim olarak sohbetlere katılabiliyorlar. Sohbetler iki kişi arasında yapılabileceği gibi, daha fazla kişi arasında da yapılabiliyor. Kiminle konuşacağınızı siz kendiniz belirliyorsunuz. Konuşmak istemediğiniz, mesaj almak istemediğiniz üyeleri engelleyebiliyorsunuz. Bu özelliğin kendisini de isteğe bağlı kapatabiliyorsunuz.
Okey Oynamanın En Kolay Hali
Daha önce facebook okey oynarken zorlanmış olabilirsiniz. Okey oynama deneyimizin kolay, hızlı, akıcı ve keyifli olması için mutlaka buna uygun tasarım yapılması gerekir. Sistem tasarımı her yaştan, cinsiyetten, meslekten insanın kolayca anlaşılması için yapılmıştır. Daha önce okey oynamayan kişilere özel olarak, okey ipuçları verilmektedir. Okeydeyim sistemi, okey oyuncuları için bütün detaylarına kadar düşünülmüştür. Kullanıcı dostu sistem ara yüzü hem beğeni toplamakta hem de aynı anda pratiklik sunmaktadır. Siz de renkli okey oynarken zorlanmamak için huzurokeyi tercih edin. Üstelik artık mobil okey oynamak için doğrudan mobil uygulamayı tercih edebilirsiniz. Mobil uygulama, daha da hızlı ve daha da kolay bir okey deneyimi sunmanın gururu içinde! Mobil uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: