Sürekli Yeni Oyuncular

admin     07-11-20     Genel     Sürekli Yeni Oyuncular     310 Defa Okundu

sürekli yeni oyuncular

Her Seviyeye Uygun Oyuncuların Adresi Okeydeyim

Siz de bulunduğunuz yerden ödüllü okey turnuvasına katılabilir, okey yeteneklerinizi sınayabilirsiniz. Okeydeyim’de oyun oynamak için illa profesyonel bir okey oyuncusu olma zorunluluğunuzu bulunmuyor. Her seviyeden oyuncular Okeydeyim sisteminde yer alıyor. İlk defa oyun oynamak isteyen kişiler de, senelerdir okey oynayanlar da dişlerine göre rakipleri Okeydeyim sisteminde bulabiliyorlar. Okey oynarken karşınızdaki insan seviyenize uygun olduğunda çok daha keyifli oyunları garantilemiş olursunuz. Okeydeyim sisteminde yer alan çok sayıda oyuncuların her biri farklı seviyelerden gelmektedir. Her seviyeden oyuncuyla okey oynamak için Okeydeyim tercih edilebilir.

Okey Oynamak Beyin Sağlığına İyi Geliyor

Hem netten okey oynamak hem de fiziksel okey oynamak beyin sağlığının gelişmesine katkı sağlıyor. Yani okey oynadığınız zaman yalnızca keyifli vakit geçirmiyorsunuz, aynı zamanda beyin sağlığını için iyi bir şey yapıyorsunuz. Okey oynamanın beyin sağlığına iyi gelmesindeki neden, okey oyunları sırasında beynin yeni bağlantılar kurmasından kaynaklanmaktadır. Bilimsel çalışmaların defalarca ortaya koyduğu bu gerçek size şaşırtıcı gelebilir, ancak gerçek! Haydi beyninizi geliştirmek için siz de okey oynamaya başlayın.

Üyelerle Sohbet Ederek Sosyalleşin

Okey oynarken diğer insanlarla chat yapabilirsiniz. Okeydeyim üyeleri, yalnızca okey oynadıkları kişiler ile değil, sitede bulunan diğer kişiler ile bile sohbet edebilirler. Sosyalleşmenin giderek zorlaştığı günümüz dünyasında Okeydeyim sayesinde telefondan okey oynayarak bile sosyalleşmek mümkün hale geliyor. Bununla birlikte sohbet özelliğini kullanmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Eğer diğer üyelere mesaj göndermek ve diğer üyelerden mesaj almak istemiyorsanız bu özelliği kapatabilirsiniz. Özellik dilediğiniz zaman yeniden aktif hale getirilebilir. Okeydeyim ile nasıl okey oynayacağınıza siz karar veriyorsunuz.

Kalabalık Üye Sayısı

İster klasik okey oynamak ister farklı stillerde okey oynamak isteyin, önemli olan karşınızda sizin seviyenize uygun oyuncuların bulunmasıdır. Okeydeyim senelerden beri bulunduğu sektörde bir numara olmayı başarmıştır. Bu nedenle kalabalık bir üye kadrosuna sahiptir. Siz de Okeydeyim’e üye olmak isterseniz üyeliğinizi çok kolay oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturmadan da üyeliksiz okey oynamayı tercih edebilirsiniz. Ancak zaten üyelik oluşturmak çok kolay. Yalnızca bir iki dakikanızı ayırarak facebook okey oynayabilirsiniz.

Üyelik oluşturarak renkli okey oynamak için ad, soyad ve e mail adres bilgilerinizi girmeniz yeterli oluyor. Bunun dışında herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyulmuyor.

Mobil Uygulama ile Hızın Keyfini Çıkarın

Okeydeyim’de mobil okey oynadığınız zaman oyunun hızı karşısında şaşıp kalacaksınız. Daha hızlı okey deneyimini yaşamak isteyen kişiler mutlaka mobil uygulamayı telefon ve bilgisayarlarına indirsinler. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde kişiler hiç sıkılmadan, hızlı ve pratik bir şekilde okey oynayabiliyorlar. Okeydeyim kullanıcılarına her alanda kolaylık sağlamaya devam ediyor.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: