Facebook Okey Oyna

admin     07-11-20     facebook okey oyna     Facebook Okey Oyna     1220 Defa Okundu

facebook okey oyna

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Her seviyeye uygun facebook okey oyna adresi Okeydeyim. Siz de bulunduğunuz yerden facebook okey oyna turnuvasına katılabilir, okey yeteneklerinizi sınayabilirsiniz. Okeydeyim’de oyun oynamak için illa profesyonel bir okey oyuncusu olma zorunluluğunuzu bulunmuyor. Her seviyeden oyuncular Okeydeyim sisteminde yer alıyor. İlk defa oyun oynamak isteyen kişiler de, senelerdir okey oynayanlar da dişlerine göre rakipleri Okeydeyim sisteminde bulabiliyorlar. Facebook Okey oynarken karşınızdaki insan seviyenize uygun olduğunda çok daha keyifli oyunları garantilemiş olursunuz. Okeydeyim sisteminde yer alan çok sayıda oyuncuların her biri farklı seviyelerden gelmektedir. Her seviyeden oyuncuyla okey oynamak için Okeydeyim tercih edilebilir.

Okey Oynamak Beyin Sağlığına İyi Geliyor

Hem netten okey oynamak hem de fiziksel okey oynamak beyin sağlığının gelişmesine katkı sağlıyor. Yani okey oynadığınız zaman yalnızca keyifli vakit geçirmiyorsunuz, aynı zamanda beyin sağlığını için iyi bir şey yapıyorsunuz. Okey oynamanın beyin sağlığına iyi gelmesindeki neden, okey oyunları sırasında beynin yeni bağlantılar kurmasından kaynaklanmaktadır. Bilimsel çalışmaların defalarca ortaya koyduğu bu gerçek size şaşırtıcı gelebilir, ancak gerçek! Haydi beyninizi geliştirmek için siz de okey oynamaya başlayın.

facebook okey oyna

facebook okey oyna

Üyelerle Sohbet Ederek Sosyalleşin

Okey oynarken diğer insanlarla chat yapabilirsiniz. Okeydeyim üyeleri, yalnızca okey oynadıkları kişiler ile değil, sitede bulunan diğer kişiler ile bile sohbet edebilirler. Sosyalleşmenin giderek zorlaştığı günümüz dünyasında Okeydeyim sayesinde telefondan okey oynayarak bile sosyalleşmek mümkün hale geliyor. Bununla birlikte sohbet özelliğini kullanmak gibi bir zorunluluğunuz yok. Eğer diğer üyelere mesaj göndermek ve diğer üyelerden mesaj almak istemiyorsanız bu özelliği kapatabilirsiniz. Özellik dilediğiniz zaman yeniden aktif hale getirilebilir. Okeydeyim ile nasıl okey oynayacağınıza siz karar veriyorsunuz.

7 gün 24 Saat Okey Keyfi için Okeydeyim

Artık ödüllü okey turnuvasına katılmak, okey keyfi yapmak için zaman sınırı yok! Ne zaman nereden isterseniz o zaman ve oradan okey oynayabilirsiniz. Gecenin 1’inde okey mi oynamak istediniz? Hiç sorun değil! Okeydeyim’in kalabalık sistemine girerek anında netten okey oynamaya başlayabilirsiniz. Okeydeyim size saat sınırlaması getirmiyor. Yer sınırlaması da yok. İster okulda, ister işte, ister piknikte, ister evde dinlenirken, ister yolda işe yetişirken her anda Okeydeyim yanınızdadır! Okeydeyim yanınızda olduğu sürece, mekan ve zaman ne olursa olsun kendi eğlencenizi yanınızda taşırsınız. Sıkıcı ortamlarda, eğlenmek istediğinizde ve kafa dağıtmaya ihtiyacınız olduğunda Okeydeyim sistemine giriş yapın ve oynamaya başlayın.

Okeydeyim’de Kolay Üyelik Sistemi Var

Bulunduğunuz yerden kolayca telefondan okey oynamak için karmaşık üye olma prosedürlerini tamamlamanız gerekmiyor. Okeydeyim kullanıcılarına zamandan kazanacakları kolay bir üyelik sistemi getiriyor. Üye olmak isteyen kişilerin ad, soyad ve e mail adres gibi en temel bilgilerini girmeleri yeterli oluyor. Merak etmeyin, gizliliğe büyük önem veren Okeydeyim bu bilgileri kesinlikle 3. Kişiler ile paylaşmıyor. Üyeler üyeliklerini tamamlar tamamlamaz okey oynamaya başlayabiliyor. Bütün üyelik işlemleri için yaklaşık bir iki dakika ayırmak yeterli oluyor.
Sohbet Ederek Okey Keyfi Yapın

Facebook Okey

İster klasik okey oynamak ister facebook okey tarzı stillerde okey oynamak isteyin, önemli olan karşınızda sizin seviyenize uygun oyuncuların bulunmasıdır. Okeydeyim senelerden beri bulunduğu sektörde bir numara olmayı başarmıştır. Bu nedenle kalabalık bir üye kadrosuna sahiptir. Siz de Okeydeyim’e üye olmak isterseniz üyeliğinizi çok kolay oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturmadan da üyeliksiz okey oynamayı tercih edebilirsiniz. Ancak zaten üyelik oluşturmak çok kolay. Yalnızca bir iki dakikanızı ayırarak facebook okey oynayabilirsiniz.

facebook okey

facebook okey

Üyelik oluşturarak renkli okey oynamak için ad, soyad ve e mail adres bilgilerinizi girmeniz yeterli oluyor. Bunun dışında herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyulmuyor.

Mobil Uygulama ile Hızın Keyfini Çıkarın

Okeydeyim’de mobil okey oynadığınız zaman oyunun hızı karşısında şaşıp kalacaksınız. Daha hızlı okey deneyimini yaşamak isteyen kişiler mutlaka mobil uygulamayı telefon ve bilgisayarlarına indirsinler. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama sayesinde kişiler hiç sıkılmadan, hızlı ve pratik bir şekilde okey oynayabiliyorlar. Okeydeyim kullanıcılarına her alanda kolaylık sağlamaya devam ediyor.Artık klasik okey oynadığınız zaman masadaki oyuncularla ve sitede aktif olan diğer üyelerle sohbet keyfi yapabileceksiniz. Okeydeyim, okeye yeni bir katman daha getirdi: sosyallik! Sosyalleşmek her geçen gün daha da zor bir hale geliyor. Yeterli vakit bulamıyor, sosyal ihtiyaçlarımızı kolayca gideremiyoruz. İşte bu yüzden Okeydeyim’in sohbet etme sistemini kullanabilirsiniz. Sistem üzerinden üyeliksiz okey oynayan kişiler bile anonim olarak sohbetlere katılabiliyorlar. Sohbetler iki kişi arasında yapılabileceği gibi, daha fazla kişi arasında da yapılabiliyor. Kiminle konuşacağınızı siz kendiniz belirliyorsunuz. Konuşmak istemediğiniz, mesaj almak istemediğiniz üyeleri engelleyebiliyorsunuz. Bu özelliğin kendisini de isteğe bağlı kapatabiliyorsunuz.

Okey Oynamanın En Kolay Hali

Daha önce facebook okey oynarken zorlanmış olabilirsiniz. Okey oynama deneyimizin kolay, hızlı, akıcı ve keyifli olması için mutlaka buna uygun tasarım yapılması gerekir. Sistem tasarımı her yaştan, cinsiyetten, meslekten insanın kolayca anlaşılması için yapılmıştır. Daha önce okey oynamayan kişilere özel olarak, okey ipuçları verilmektedir. Okeydeyim sistemi, okey oyuncuları için bütün detaylarına kadar düşünülmüştür. Kullanıcı dostu sistem ara yüzü hem beğeni toplamakta hem de aynı anda pratiklik sunmaktadır. Siz de renkli okey oynarken zorlanmamak için huzurokeyi tercih edin. Üstelik artık mobil okey oynamak için doğrudan mobil uygulamayı tercih edebilirsiniz. Mobil uygulama, daha da hızlı ve daha da kolay bir okey deneyimi sunmanın gururu içinde! Mobil uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

2 Yorumlar

 1. Anonim

  22 Ekim 2021 at 16:08

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. effettalo

  15 Kasım 2022 at 02:28

  facebook hesabımla rahatca oyuna girdim. yaklasık 3 aydır burdayım

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.