Eski Okey Siteleri

admin     18-10-21     eski okey siteleri     Eski Okey Siteleri     653 Defa Okundu

eski okey siteleri

content protection by dmca.com
Değerlendirmeniz için teşekkürler

Eski okey siteleri geride kaldı. Eskiden herhangi bir okey sitesinden oyun oynamak için Java indirmek gerekiyordu. Java ile okeyse yalnızca bilgisayarda oynanıyordu. Eski okey sitelerinde bu gereksinim olduğundan insanlar istediği rahatlıkta okey oynayamıyordu. Günümüzde artık böyle bir şey yok, okey oynamak için Java’ya gerek duyulmadığından okey oynamak artık daha kolay.

Okey Çeşitleri

Okey çeşitleri normal okey ve 101 okeyden başlamaktadır. Bunlar arasında okey 101 oynaması en çok tercih edilen yoldur. Bu oyunun kuralları normal olanlardan biraz farklı olsa da oynaması oldukça eğlenceli.

101 okeyi de normal okey gibi 4 kişiyle oynuyorsunuz. Her oyuncunun bir ıstakası vardır ve aynı sayıda taş dağıtılır. 101’i iyi oynamaya alışmış insanlar normal okeyi artık oynamak istemezler. Diğer okey oyunları gibi 101 okey de isteğe bağlı olarak online olarak oynanabilmektedir.

Okey 101’i online oynamak isteyenler için çeşitli siteler ve uygulamalar bulunmaktadır.

Okey Oynamak Paralı Mı?

Okey oynamak paralı mı? Diye soracak olursanız hemen yanıtlayalım. Öncelikle online okey oynamak isteyenler sitelerde okey oynamaya cesaret edemiyor. Bunun başlıca sebebi ise siteye üye olmanın para isteyeceğini düşünmeleridir.

Ancak ücretsiz olarak Okey oynadığını iddia eden siteler ve uygulamalar da var. Bunlara üye olmanın herhangi bir maliyeti yoktur ve oynamak için para yatırmanıza gerek yoktur. Sitedeki oyunlar sanal para ile oynanıyor ve iyi oynadığınız sürece sanal para kazanıyorsunuz. Kazanılanları gerçek paraya çevirmek mümkün değildir, sadece uygulama içerisinde kullanılabilir.

Bedava Okey Oynamak İster Misiniz?

Bedava okey oynamak ister misiniz? Eğer isterseniz okey oynamak için para ödemek istemeyenler için bedava okey oyna diyen ve online hizmet veren siteler var. Bu sitelere üye olursanız günün her saatinde herhangi bir ücret ödemeden canlı okey oynamanız mümkündür. Bu sayfalarda hem akıllı telefondan hem de bilgisayardan okey oynamak mümkündür. Bu fonksiyonlar sayesinde günün her saatinde, hatta dışarıdayken bile okey oynamak mümkündür.

Okey Oynamayı Bilmiyor Musunuz?

Okey oynamayı bilmiyor musunuz? Oyunu bilmiyor olsanız bile üye olduktan sonra sitede yer alan oyunla ilgili bilgileri okuyarak kolayca öğrenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelip, oynamayı sevdiğiniz Okeyi yoğun iş hayatınız veya başka bir nedenle oynayamıyorsanız, bu konuda hizmet veren sitelerden birine üye olmanız yeterli. Bu sayede bedava olan bir noktaya gitmenize gerek kalmadan online okey oynadığınızı söyleyen sitelerde okey oynayabilirsiniz. Okey oyunu bu sayfalarda canlı olarak oynanmaktadır. Yani rakipleriniz sizin gibi online okey oynamayı seven kişilerdir. Bu insanlar ülkenin her yerinden gelebilir.

eski okey siteleri

eski okey siteleri

Okey Oynarken Sosyalleşin

Okey oynarken sosyalleşin okey oynadığınız arkadaşlarınızla iletişim kurarak sosyalleşebilirsiniz. Birlikte oynadığınız oyunlar sırasında sohbet ederek arkadaş edinebilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Ücretsiz üye olduğunuz sitelerde kurduğunuz arkadaşlıklar ile artık bir okey partneri edinebilir ve ikiniz de online olduğunuzda okey oyunları oynayabilirsiniz.

İki kişiyle iyi oynarsanız kazanma şansınız daha yüksektir. Çünkü eşinizle özel sohbetlerinizde birbirinizin elleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde “Okey” oynadığınızı söyleyen sitelerden alacağınız gelir daha yüksek olacaktır. Tabii ücretsiz olarak Okey oynayan sitelerde bu gelirlerin sanal olduğunu da unutmamak gerekiyor. Yani bu kazançların çekilerek gerçek paraya çevrilmesi mümkün değildir. Ayrıca, bu oyuncular için önemli değil. Okey oyuncuları kazanmaktan mutluluk duyar ve sıralamalarda yükseldikçe daha yetenekli oyuncularla oynamanın keyfini çıkarır.

Canınız İstediğinde Okey Oynayabilirsiniz

Canınız istediğinde okey oynayabilirsiniz, şayet çok sık Okey oynamak istemiyorsanız bu sitelere üye olmanıza gerek yok. Misafir olarak okey oyna etiketli sayfalara misafir olarak giriş yapabilir ve uygulamayı önceden sayfada test edebilirsiniz. Uygulamadan memnunsanız ve sürekli oynamak istiyorsanız üyeliğinizi kolayca başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmak ve ardından oynamaya devam etmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Ücretsiz Eski Okey Siteleri

Ücretsiz okey oynayın sitelere para ödemeyin. Okey oynamak için para ödemek istemeyenler için Okey’i ücretsiz eski okey sitelerinde oynadığını iddia eden ve online hizmet veren siteler var. Bu sitelere üye olursanız, günün her saatinde hiçbir ücret ödemeden canlı okey oynayabilirsiniz.

Bu sitelerde akıllı telefonlar ile ücretsiz eski okey sitelerinde oynayabileceğiniz gibi bilgisayarınızdan da okey oynayabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde günün her saatinde hatta dışarıdayken bile okey oynayabilirsiniz. Bu sitelere üye olarak okey oynamak için iyi bir okey oyuncusu olmanıza gerek yok. Oyunda yeni olsanız bile üye olduktan sonra sitede nasıl oynanacağına dair bilgileri okuyarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Okey Çevrimiçi Nasıl Oynanır?

Okey çevrimiçi nasıl oynanır? Arkadaşlarınızla bir araya gelip, yoğun iş hayatı veya başka sebeplerden Okey oynayamıyorsanız, yapmanız gereken tek şey bu amaca hizmet eden sitelerden birine üye olmak.  Bu sayede online okey oynadığını iddia eden sitelerde bedava olduğu bir noktaya gelmeden okey oynayabilirsiniz. Bu sitelerde okey oyunu canlı olarak oynanmaktadır.

Yani rakipleriniz sizin gibi online oynamayı seven kişilerdir. Bu insanlar ülkenin her yerinden gelebilir. Birlikte oynayacağınız oyunlar sırasında sohbet ederek arkadaş edinebilir ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Ücretsiz üye olduğunuz sitelerde yapacağınız arkadaşlıklar ile artık bir okey partneriniz olabilir ve ikiniz de online olduğunuzda okey oyunları oynayabilirsiniz. Çiftler halinde iyi oynayarak kazanma şansınız daha yüksek olacaktır. Çünkü eşleriyle özel sohbetlerde birbirlerinin elleri hakkında bilgi alabilirler.

Bu şekilde, iyi oynadığını ve eşleştiğini iddia eden sitelerde elde ettiğiniz kazançlar daha fazla olacaktır. Tabii bu kazançların ücretsiz okey oynanan sitelerde sanal olduğunu da unutmamak gerekiyor. Yani bu kazançların çekilerek gerçek paraya çevrilmesi mümkün değildir. Ayrıca, bu oyuncular için önemli değil. Okey oyuncuları kazanmaktan mutluluk duyar ve rütbeleri arttıkça daha yetenekli oyuncularla oynamanın keyfini çıkarır.

Misafir Girişiyle Okey Oynamak

Misafir girişiyle okey oynamak istiyorsanız üye olmanıza gerek yok. Şayet okeyi çok sık oynamak istemiyorsanız bu sitelere üye olmanıza gerek yok. Misafir olarak okey oyna diyen sitelere giriş yapabilir ve sitedeki uygulamayı önceden test edebilirsiniz. Uygulamadan memnun kaldığınızda ve sürekli oynamak istediğinizde üyeliğinizi kolayca başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmak ve daha sonra oynamaya devam etmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

okey siteleri

okey siteleri

İster Tek İster Çoğul

İster tek ister çoğul siz nasıl isterseniz öyle okey oynayabilirsiniz.  Zira okeyi arkadaşlarınızla oynamanız mümkünken, tek başınıza oynamanız da mümkün. Bunun nedeni ise sizin gibi birçok solo oyuncunun sistem içerisinde arkadaş oyuncu arayışında olmasıdır. Sistem bir oyunda size benzeyen oyuncuları bir araya getiriyor. Tanımadığınız insanlarla oynayabilirsiniz, tanışıp tanışmamak size kalmış. Karşılıklı seçim ile iyi oynamak çok kolay!

Bu uygulama Okey oynama seçeneğinin yanı sıra okey 101 oynama seçeneği de sunmaktadır. Bildiğiniz gibi bu uygulama son zamanlarda oldukça popüler hale gelen 101 oyununa erişmenizi sağlıyor. Game 101’i henüz oynamadıysanız, oynamanın tam zamanı. Tabii ki, oynamadan önce oynamayı öğrenmenizi öneririz, çünkü aşina olmadığınız bir oyunda ustalaşırsanız kazanma şansınız biraz azdır.

Bu uygulama ile iki veya dört kişilik oyunlar oynayabilir, tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken oyunu Android veya IOS cihazınızdan indirerek bir hesap oluşturmak. Bu adımları uyguladıktan sonra oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorum Yok

 1. Anonim

  18 Ekim 2021 at 23:37

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 2. Anonim

  19 Ekim 2021 at 13:54

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 3. Anonim

  21 Ekim 2021 at 11:37

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 4. Anonim

  22 Ekim 2021 at 13:43

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla
 5. Anonim

  22 Ekim 2021 at 21:02

  Visitor Rating: 5 Stars

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


error: Kopyalamak Yasak (: