Denizli Okey Genel Salonu Lobisi

admin     12-07-20     denizli okey     Denizli Okey Genel Salonu Lobisi     1939 Defa Okundu

denizli okey genel salonu lobisi

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Denizli okey Genel salonu ve lobisi sayesinde okey oynamanın keyfini çıkarabileceksiniz.Keyifli vakit geçirmek isteyenlerin adresi okeydeyim. Okey oynarken son derece kullanışlı bir ara yüz ile karşılaşacaksınız. Bu ara yüz, her yaştan ve her seviyeden kullanıcıya hitap etmektedir. Okey oynarken daha kolay bir deneyim için dilerseniz Okeydeyim mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Mobil uygulamayı Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Şu an için Apple Store üzerinden indirme mümkün olmasa da, sizlere daha geniş kapsamlı hizmet verebilmek adına çalışıyoruz. Okey oynarken mobil app kullanmanın en büyük avantajı daha hızlı bir şekilde oyun oynamanızdır. Web tarayıcısına dahi ihtiyaç duymadan okey oynamaya başlayabilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanmaya başlayın ve hız farkını görün!

Okey Oynarken Oyuncular ile Sohbet Edebilirsiniz

Telefondan okey oynarken bir yandan diğer insanlar ile sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sosyalleşmek günümüz dünyasında gittikçe zor bir hal alıyor. İnsanlar sosyalleşmek için yeterli zaman ayıramıyorlar. Okeydeyim ise onlara sosyalleşmek için yeterli zamanı sunuyor. Bir yandan klasik okey oynarken diğer yandan hem masada bulunan hem de site üyeleri ile sohbet edebiliyorsunuz. Aynı anda yeni insanlar ile tanışabiliyorsunuz. Okeydeyim insanlara okey oynamaktan fazlasını sunarak, insanların sosyalleşmesine de katkı sağlayarak beğenileri üzerine topluyor. Merak etmeyin, eğer diğer kullanıcılardan mesaj almak istemezseniz bu özelliği kapatabilirsiniz. Özelliğin kapanması ile beraber hem mesaj gönderemez hem de diğer kullanıcılardan mesaj alamazsınız. İstediğiniz zaman bu özelliği açarak sohbet etme özelliğini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizli Okey Sitesi

Denizli okey sitesi girişi yaptıktan sonra okey oynarken ortamın kaliteli, güvenli ve elbette huzurlu olmasını istersiniz. Kim okey oynarken rahatsız edilmek ister ki? Okeydeyim ile online okey oynadığınız sırada hiç kimsenin sizi rahatsız edemeyeceğinin garantisini veriyoruz. İnsanlar sizi rahatsız ettikleri zaman üyelikten atılırlar ve kalıcı olarak siteden uzaklaştırılırlar. Diğer üyelere rahatsızlık veren ve topluluk kurallarına uymayan üyelerin hepsi sistemden atılır. Yani bu insanlar kesinlikle Okeydeyim’de barınamazlar. Bu nedenle içiniz rahat etsin. Huzurlu bir ortamda okey oynayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sitemize üye olunduğu zaman insanlar topluluk kurallarını kabul ettiklerine dair metni onaylarlar. Kuralların ihlal edilmesi söz konusu olamaz.

denizli okey genel salonu

denizli okey genel salonu

Okey Oynamak Beyin Sağlığını Geliştiriyor

Okey oynayarak yalnızca boş zaman öldürmediğinizden emin olabilirsiniz. Neden mi? yapılan bilimsel çalışmalar okey oynamanın beyin sağlığına faydaları olduğunu göstermiştir. Bu çalışmalara göre, okey oynandığı sırada beynin farklı noktaları çalışıyor, bu durum da beynin gelişmesine katkı sağlıyor. Beyin ile ilgili hastalıklardan korunma sağlanabiliyor. Size herhangi bir fayda vermeyen etkinliklerden uzaklaşmanın zamanı geldi. Okey oynayarak hem keyifli vakit geçirebilir hem de beyin sağlığınız için faydalı bir şeyler yapabilirisiniz. Okey oynadığınız sırada stresten uzaklaşacağınızın da garantisini veriyoruz. Okey oynadıktan sonra stres seviyenizdeki düşüşler karşısında hayrete düşeceksiniz. Okeydeyim ile hem beyin sağlığınızı geliştirin, hem de boş zamanınızda stresinizden kurtulun!

Denizli Okey Lobisi

Her Seviyeye Uygun Okey Salonları Denizli Okey Lobisinde . Profesyonel seviyede okey oyuncusu musunuz? Daha önce hiç okey oynamadınız mı? Merak etmeyin, her iki şekilde de kendi seviyenizden insanlar ile okey oynayabileceksiniz. İster kolay ister zor isterseniz de orta seviye seçenekleri ile Okeydeyim keyfi yapabilirsiniz. Eğer daha önce okey deneyiminiz olmadıysa kendinizi Okeydeyim salonları ile geliştirebilirsiniz. Ne kadar çok okey oynarsanız o kadar gelişme imkanınız olur. Okeydeyim bu özelliği ile adeta bir okul gibidir. Okey oynamayı bilmiyorsanız, Okeydeyim ile öğrenebilir, zirve basamaklarını teker teker tırmanabilirsiniz. Eğer seviyenizden eminseniz ve kendinize güveniyorsanız, ne kadar iyi olduğunuzu göstermek için yine Okeydeyim ile okey oynayabilirsiniz. İleri seviye oyuncuları Okeydeyim listesinde ilk sıralara yerleşerek bütün Türkiye’ye ne kadar başarılı olduklarını göstermektedirler.

Okeydeyim Başarı Listesinde Yeriniz Hazır

Denizli okey lobisine girip okey oynadığınız zaman oyuna göre belli puan kazanmış olursunuz. Kazandığınız puana göre de her hafta ilan edilen başarı listesinde yerinizi alırsınız. Başarı listesinde üst sıralarda yer almanız halinde, hediyeler ve sürprizler kazanmaya hak kazanmış olursunuz. Haydi, Okeydeyim ile okey oynamaya başlayarak listede yerinizin ne olduğunu görün!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. Melis

    13 Temmuz 2020 at 11:10

    bu siteyi bize kazandırdığınız için teşekkür ederiz. seviyeli ve argosuz bir salon.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.