Çiçek Okey

admin     08-08-20     cicekokey, cilekokey     Çiçek Okey     1406 Defa Okundu

çiçek okey

content protection by dmca.com
Değerlendirmeniz için teşekkürler

Okey Keyfi Yapmak İster misiniz?

Eğer klasik okey oynamak istiyorsanız bunu en kaliteli şekilde Okeydeyim ile yapabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü Okeydeyim bütün üyelerine kalite, pratiklik ve elit bir ortam sunar. Türkiye’nin en geniş okey platformlarından olan Okeydeyim sayesinde okey oynamaktan büyük bir keyif alacağınızı düşünüyoruz. Okeydeyim senelerden beri okey oynamak isteyen kişilerin ilk tercihi olmuştur. Okey dendiği zaman akla Okeydeyim’in gelmesinin nedeni, Okeydeyim’in hizmetlerinin müşteri memnuniyeti düşünülerek verilmesidir. Okeydeyim üyelerine avantajlar sunmaktadır. Hem de bu avantajlardan faydalanmak için herhangi bir ücret ödenmesine de gerek kalmıyor. Üyeler bir kere Okeydeyim ile okey oynamaya başladıkları zaman bir daha başka bir yerde okey oynamak istemiyorlar. Okeydeyim üyeler arasında adeta bağımlılık yaratıyor.

Okeyde Sıralamanızın Ne Kadar Olduğunu Öğrenebilirsiniz

İnternetten okey oynamanın avantajlarından bir tanesi okey yeteneklerinizin ne kadar iyi olduğunu öğrenebilmenizdir. Üstelik Okeydeyim sayesinde bütün Türkiye’de ne kadar iyi okey oynadığınızı öğrenmeniz mümkün olur. Okeydeyim üye ağı oldukça geniştir. Üye ağının geniş olmasının sunduğu faydalardan yalnızca bir tanesi başarı sıralamasıdır. Başarı sıralaması her hafta yeniden ilan edilir. Bir hafta birinci değilseniz üzülmenize gerek yok. Bir sonraki hafta yeniden şansınızı deneyebilirsiniz. Ancak birinci olmak için oynayabildiğiniz kadar çok okey oynamanız ve puan toplamanız gerekir. Başarı listesinde birinci olanları sürpriz hediyeler bekliyor.

Okeydeyim ile Okey Yeteneklerinizi Geliştirebilirsiniz

Eşli okey oynamak istiyor ancak çilek okey yeterince iyi oynayamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Okeydeyim’de okey oynamak için çok iyi derecede okey oynamanız gerekmiyor. Okeydeyim sayesinde okey yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Acemi ya da profesyonel olmanız fark etmiyor. Acemi olalar da profesyonel olanlar da Okeydeyim’de okey oynarken çok iyi deneyimler elde ediyorlar. Okeydeyim yalnızca bir okey oynama platformu değil aynı zamanda kendini geliştirme platformudur.

Okeydeyim’de Her Seviyeden Oyuncuyu Bulabilirsiniz

Telefonunuzu çıkarıp mobil okey oynadığınızda okey oyuncularının seviyesi hakkında endişe etmeyin. Eğer acemi bir okey oyuncusuysanız, diğer oyuncuların profesyonel seviyeden olmasını istemezsiniz. Tam tersi durum da söz konusudur. Benzer niteliklerde oyuncuların oynaması oyundan keyif alınması açısından önemlidir. Okeydeyim üyelerine bu rahatlığı sunar. Hem acemi hem profesyonel hem de bu ikisinin arasında yer alan oyuncu seviyelerini tek bir yerde bulmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Okeydeyim ile Hem Okey Hem Sohbet Keyfi Bir arada

Bulunduğunuz yerden okeygiriş okey oynadığınızda aynı zamanda sohbet keyfi de yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İnsanlar günümüzde sosyalleşmek için yeteri zamanı ayıramıyorlar. Oysa okey oynarken aynı zamanda insanlar ile sosyalleşmek de mümkündür. Sohbet etme özelliği aktif hale geldiği zaman, bütün üyelere mesaj atabilir, bütün üyelerden mesaj alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu özelliği kullanmayı bırakabilirsiniz. Bir kere sohbet etme özelliği devre dışı bırakıldığı zaman karşı taraftan mesaj alamazsınız ya da mesaj gönderemezsiniz. Dilediğiniz zaman bu özelliği yeniden kullanmak için özelliği aktif hale getirebilirsiniz.

Okeydeyim Her Zaman Elit bir Ortam Sunar

Okeydeyim üyeleri elit kişilerdir. Okey oynadığınız zaman kimsenin sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Üyeler zaten üye oldukları zaman Okeydeyim’in ortamına uyum sağlayacaklarını temin etmiş olurlar. Bu topluluk kurallarına uyulmaması halinde kişileri üyelik profilleri devre dışı bırakılır. Topluluk kuralları ilkeleri Okeydeyim için oldukça önemlidir. Bu kuralların ihlal edildiğini düşündüğünüz zaman şikayet et butonuna basabilirsiniz. Şikayet etme butonuna basıldıktan sonra ekip durumu inceler ve zaman kayıp etmeden yapılması gereken işlemi yapar. Okeydeyim ile üyeler, ortam ve oyunlar kalitesi ile göz doldurur. Okeydeyim’i siz de diğer üyeler gibi tercih edin, asla pişman olmayın.

Üyelik İşlemlerini Kısa Sürede Halledin, Okey Oynamaya Başlayın

Okey oynamaya başlamak için yerine getirmeniz gereken sayısız özellik bulunmuyor. Yalnızca Okeydeyim’e üye olmanız yeterlidir. Üye olduğunuz zaman verdiğiniz bilgilerin güncel olduğundan emin olmanızda fayda var. E posta adresine üyelik işinizin tamamlanması için bir aktivasyon kodu gönderilir. Bu koda tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirmeniz istenir. Bu nedenle güncel kullanmadığınız e mail adresinizi vermeyin. Haydi çiçek okey oynamanın doğru adresi Okeydeyim’e gelin, siz de okey oynamanın keyfini en üst kaliteden çıkarmaya başlayın!

 


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.