Cep Telefonundan Okey Oyunu

admin     09-08-20     cicekokey, cilekokey     Cep Telefonundan Okey Oyunu     565 Defa Okundu

cep telefonundan okey oyunu

Okeydeyim Okey Oyuncularının Buluşma Adresidir

İnsanlar klasik okey oynamak istedikleri zaman tercihlerini Okeydeyim’den yana kullanıyorlar. Okey denildiğinde akla gelen marka Okeydeyim, üyelerine olabilecek en süt kalitede hizmet sunuyor. Okey oynamak Okeydeyim sayesinde hiç bu kadar kolay olmamıştı. İster ev hanımı olun, ister öğrenci, ister genç ister yaşlı Okeydeyim sayesinde rahat ve pratik bir şekilde okey oynayabileceksiniz. Okey oynamak için yapmanız gereken tek şey üyelik işlemlerini tamamlamaktır. Bu işleri bir iki dakika içinde tamamlayabilirsiniz. Sizde yalnızca bazı kişisel bilgiler istenir. Bu bilgileri girdikten sonra üyeliğinizi aktif hale getirerek okey oynamaya başlarsınız. Üye olduğunuz sırada girdiğiniz bilgilerin güncel ve doğru olduğundan emin olmanız gerekir. Kişisel bilgilerinizin Okeydeyim ile her zaman güvende olduğundan emin olun.

Hem Profesyonel Hem de Acemi Oyuncuların Tercihi Okeydeyim’dir

Eğer okey oynamak istiyor ancak okey eşinizin ve rakiplerinizin seviyesinden emin olamıyorsanız, Çiçek Okey ile böyle bir sorunla karşılaşmayacağınızın garantisini veriyoruz. Okeydeyim’de eşli okey oynamak için her türlü rakibi ve eşi zorlanmadan bulabilirsiniz. Okeydeyim’de üye sayısı oldukça fazladır. Türkiye’nin en geniş okey platformlarından bir tanesi olan Okeydeyim, hem acemi hem de profesyonel oyunculara ev sahipliği yapar. İnsanlar okey oynarken farklı seviyelerin keyfini çıkarmak için fırsat kazanmış olurlar. Profesyonel oyuncular okey oynarken dilerseler kendileri gibi profesyonel oyuncularla ya da acemi oyuncularla eşleşebilirler. Dileyen oyuncular bu eşleşmeyi rastgele yapabilirken dileyen oyuncular karşılarındaki oyuncuların puanlarına bakarak da karar verebilirler.

Okey Oynarken Sıralamanızın Ne Olduğunu Görün

Telefondan ya da tabletten mobil okey oynadıktan sonra puanınız sizin için sıralanır. Bütün üyelerin Okeydeyim’de puanı bulunur. Okeydeyim puan sıralamasına bakarak bir başarı listesi oluşturulur. Bu liste en yüksekten en aşağı listeye kadar uzanır. Birinci olmanız halinde sizi hediyeler bekliyor. Birinci olmadıysanız da üzülmeyin. Çünkü bir sonraki hafta yine şansınız bulunuyor. Liste yenilenene kadar o sırada oynayabileceğiniz kadar çok okey oynayın. Bu sayede kazandığınız puan miktarı artar. Birinci olma şansınız da öyle! Okeydeyim üyeleri Türkiye’nin 4 bir yanında bulunduğu için ne kadar başarılı olduğunuzu Türkiye genelinde öğrenmiş olursunuz.

Okey Oynarken Beyin Sağlığınızı Geliştirin

İnsanlar aslında telefondan okey oynadıkları zaman bir yandan beyin sağlıklarını geliştirmiş oluyorlar. Çünkü okey oynayan kişilerin  beyinlerinde aynı anda farklı yerler çalışmaya başlıyor. Farklı bağlantıların kurulması beyinin gelişmesi ve beyinin hastalıklardan korunması anlamına geliyor. Okey oynamak pek çok bilim adamına göre bulmaca çözmek ya da basit matematik problemleri ile uğraşmak kadar etkili bulu

nuyor. Siz de bir yandan keyifli vakit geçirmek diğer yandan da beyin sağlığınızı geliştirmek için Okeydeyim’e üye olun. Okeydeyim mobil uygulamasını indirerek okey deneyiminizi normalde olduğundan 3 kat daha hızlı yaşayabilirsiniz. Mobil uygulama şu an için yalnızca Google Play üzerinden indirilebiliyor. Okeydeyim çalışkan ekibi IOS işletim sistemi ile çalışan telefon ve tabletler için de uygun bir uygulama üzerinde çalışıyorlar. Uygulamayı indirenler ne kadar hızlı bir deneyim yaşadıklarına inanamıyorlar.

Okey Oynamanın Keyfi En İyi Okeydeyim ile Çıkar

Bulunduğunuz yerden cepten okey oynamak istemez misiniz? Okey oynamak için Okeydeyim ile ne yer ne de saat sıkıntısı olur. 7 gün 24 saat boyunca okey keyfi yapabilirsiniz. Okey keyfi yapmak için gecenin ileri saati ya da gündüzün erken saatleri fark etmiyor. Okeydeyim ile patron sizsiniz. Okeydeyim’de özellikler konusunda da patron sizsiniz!


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: