Çanak Okey Oynamak için Okeydeyim

admin     27-12-20     101 okey oyna, ödüllü okey turnuvası, okey plus     Çanak Okey Oynamak için Okeydeyim     487 Defa Okundu

çanak okey oynamak için okeydeyim

Sending
User Review
0 (0 votes)

Çanak Okey Oynamak için Okeydeyim

Siz de sevdikleriniz ile birlikte çanak okey keyfi yapmak ister misiniz? Sevdiklerinizle okey oymanın tadını çıkarmak için Okeydeyim doğru adrestir. Burada okey oynamaktan büyük keyif alacağınızın garantisini veriyoruz. Okey oynamak vakti değerlendirmenin ve stresi atmanın en iyi yollarından bir tanesidir. Yapılan çalışmalar okey oynayan kişilerin oyun sırasında beyinlerinde yeni bağlantı yollarının oluştuğunu ortaya koymuştur. Yani okey oynamak beynin gelişmesini sağlıyor. Üstelik okey oynayan kişiler oynamayan kişilere kıyasla, unutkanlık hastalıkları gibi beyin hastalıklarına yakalanıyorlar. Okeydeyim, sağlığınızın gelişmesine katkı sağlar. Üstelik bütün bir günün stresinden okey oynayarak uzaklaşabilirsiniz. Okey oynadıktan önce ve okey oynadıktan sonra modunuzda ciddi bir fark olacağınızın garantisini veriyoruz.

Okey ve Chat Keyfini Bir Arada Yaşayabilirsiniz

Hem okey oynayarak hem de chat yaparak bir taşla iki kuş vurmak mümkündür. Okey ve chat keyfini bir arada yaşamanız için Okeydeyim’de özel bir chat sistemi bulunmaktadır. Bu sistem, diğer üyelerle ve masada oyun oynadığınız oyuncular ile sohbet etme imkanını yakalamanızı sağlar. Bu özellik kişinin istemesi halinde kapatılabilir. Özelliğin kapanması ile birlikte artık başka insanlardan mesaj almak ve mesaj göndermek mümkün olmaz. Ancak özellik her zaman yeniden aktif hale getirilebilir. Özelliğin kullanımı tamamen sizin isteğinize bırakılmıştır.

Okey Oynarken Hediye Kazanmak Mümkün

Okey oynarken hediye kazanmayı kim istemez ki? Haftalık ve genel skorunuza göre bir listede sıralanırsınız. Bu listede isminiz üst sıralarda yer alırsa, yani iyi bir skor elde ederseniz, o halde, hediye kazanma şansınız olur. Okey oynarken hediye kazanmak istiyorum derseniz, mutlaka haftalık olarak iyi okey oynayın ve puanları toplayın. Eğer o hafta üst sıralarda yer almayı başaramazsanız sorun değil. Çünkü, başka hafta da şansınızı deneyebilirsiniz. Her hafta hediye kazanmak için şansınız var. Mükemmel hediyeler sizleri bekliyor.

Her Türden Oyuncuyu Bulabilirsiniz

Okeydeyim hem profesyonellerin hem de acemi oyuncuların toplanma adresidir. Yani Okeydeyim’e gelip okey oynamak için illa profesyonel bir oyuncu olmanız gerekmiyor. Aksine acemi bile olsanız okey oynayabiliyorsunuz. Her seviyeden oyuncu olması, okey oyunlarının daha kaliteli ve dinamik olmasına katkı sağlar. Acemi oyuncuların profesyonel oyuncular ile eşleşmesi her iki taraf için de keyif verici olmayacaktır. Ne var ki, dengeli bir eşleşme sağlayan Okeydeyim ile okey keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Canlı Okey Oynamanın Doğru Adresi

Canlı okey oyna üye olmadan diyorsanız, mutlaka Okeydeyim üyeliğinizi gerçekleştirin ve okey deneyimini hızlı ve etkili bir şekilde yaşamaya başlayın. Bu deneyimden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü insanlar bu harika deneyimi yaşamak için Türkiye’nin dört bir yanından üye oluyorlar. Siz de bu üyeler arasına katılabilirsiniz!

Bu yazımızdan da Ödüllü Okey Turnuvaları hakkında yazımızı okuyabilirsiniz.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

1 Yorum

  1. Dvnjsoivy

    1 Ocak 2021 at 05:06

    Site çok güzel ve ayrıca burda okey oynamakta çok keyifli

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: Kopyalamak Yasak (: