Bursa Okey Salonu

admin     19-07-20     okey siteleri     Bursa Okey Salonu     1448 Defa Okundu

bursa okey salonu

Değerlendirmeniz için teşekkürler

Her Seviyeden Okey Oyuncuları Bursa okey salonu’da Buluşuyor. Bursa okey salonu ve lobisi için Okeydeyim’i ziyaret ederek okey keyfi yapabilirsiniz. Üstelik okey oynarken her seviyeden oyuncu ile oyun oynama imkanınız var. Daha önce okey oynamadınız mı? Okey oynamak konusunda yeterince iyi olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? Merak etmeyin. Okey oynamak için profesyonel ya da üst seviyeden bir oyuncu olmak zorunda değilsiniz. Daha yeni okeye başlamış olsanız bile telefondan okey oynayarak okey keyfi yapabilirsiniz. Her seviyeden okey oyuncusunun rahatlıkla bulunabildiği Bursa okey salonu sayesinde okey oynarken zorlanmayacaksınız. Üstelik kolay okunan kullanıcı ara yüzü sayesinde okey oynamanın ne denli keyifli ve pratik olduğuna şaşıracaksınız. Hem yaşlılar, hem gençler, hem öğrenciler hem de ev hanımları, her sınıftan, cinsiyetten ve meslekten insan Bursa okey salonu ile okey keyfi yapabilirler.

Bursa Okey 

Bulunduğunuz yerden klasik okey oynamak mı istiyorsunuz? Bursa Okey ile nerede olduğunuzun bir önemi olmaksızın, yalnızca internet bağlantısı ile akıllı cihazınızı kullanarak okey oynamaya başlayabileceksiniz. Pratik tasarımı sayesinde okey oynamak kolaydır. Yönlendirmeleri ve butonları bulmakta zorlanmazsınız. Okey oynamayı daha pratik bir hale getirmek için Bursa Okey telefon uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Şu an için yalnızca Google Play’den Android işlemcisi ile çalışan telefonlar için indirilebilen uygulama, yakın zamanda Apple Store’dan da indirilebilecek. Telefon uygulamasını indirdikten sonra okeyi ne kadar hızlı bir şekilde oynayacağınızı gördüğünüz zaman şaşıracaksınız.

bursa okey sitesi

bursa okey sitesi

Hem Okey Oynayın Hem de Sohbet Edin

Bursa okey lobisine girdiğiniz zaman yalnızca okey oynamakla yetinmek zorunda değilsiniz. Bursa okey lobisi sayesinde hem okey oynayarak hem de sohbet ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sohbet etme özelliğini aktif etmeniz halinde diğer üyelere mesaj gönderebilir ve diğer üyelerden mesaj alabilirsiniz. Sohbet etme özelliği ile okey oynarken sosyalleşebilirsiniz. Günümüz dünyasında sosyalleşmek her geçen gün zorlaşsa da Bursa okey lobisi sayesinde yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Sohbet etme özelliğini kullanmak zorunda değilsiniz. Bu ve diğer özellikleri kullanmak isteyip istememeniz tamamen size kalmıştır. Kullanmak istediğiniz özellikleri aktif hale getirerek onların keyfini çıkarabilir, dilediğiniz zaman özellikleri kapatarak onları kullanmayı bırakabilirsiniz.

Bursa Okey Sitesi

Bulunduğunuz yerden Bursa okey sitesi ile online okey oynarken ortamın huzurlu olması son derece önemlidir. Ortam huzurunun sağlanması adına Bursa okey sitesi topluluk kurallarını yayımlamıştır. Her üyenin bu kurallara uyması beklenmektedir. Üyelerin bu kurallar doğrultusunda hareket edip etmedikleri site yönetimi tarafından denetlenmektedir. Yani siz okey oynarken kimse sizi rahatsız edemez. Eğer herhangi bir üye topluluk kuralları sözleşmesinin dışına çıkarak çeşitli davranışlar sergilerse, bu üye siteden kalıcı olarak uzaklaştırılmaktadır. Uzaklaştırılan üye bir daha siteye girerek diğer kullanıcılara zarar veremez. Okey oynarken tamamen huzurlu bir ortamda olacağınızdan emin olabilirsiniz. Herhangi bir ters durumla karşılaşmanız halinde şikayet et butonuna basmanız yeterli olur.

Listenin Zirvesine Oturarak Birinci Olmanın Gururunu Yaşayın

Bursa okey sitesi ile okey oynarken her oyun için performansınıza göre belli bir puan kazanırsınız. Kazandığınız puana göre de diğer üyelerin de içinde bulunduğu bir listenin içine dahil edilirsiniz. Sıralama yapılan bu listede ne kadar çok puanınız olursa o kadar yukarıda olma şansını elde edersiniz. Bursa okey sitesi Türkiye’nin en çok tercih edilen okey oynama platformu olduğu için okey seviyenizi bütün Türkiye ile kıyaslama imkanınız olur. Listenin zirvesine oturmanız halinde sizi sürpriz hediyeler bekliyor demektir. Eğer birinci olamadıysanız üzülmeyin. Çünkü her hafta yeni bir birinci ilan edilmektedir. Her hafta birinci olma şansınız bulunuyor. Eğer şansını artırmak ve zirvede yer almak isterseniz bol bol okey oynamanız ve bol bol puan toplamanız gerekiyor. Haydi, siz de okey oynamaya başlayın, siz de sıralamanızı görün!

Okey Oynamak Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerden okey oynamak Bursa okey sitesi ile hiç olmadığı kadar keyiflidir. Bursa okey genel salonu ve lobisi için sunulan hizmetler, hızlı, pratik, kolay olması gibi özellikleri nedeni ile insanlar Okeydeyim’i sıkça tercih etmektedirler. Siz de Okeydeyim’i tercih ediyorsanız, yapmanız gereken tek şey üye olmaktır. Üyelik işleri için yalnızca bir iki dakikanızı ayırmanız ve temel bilgilerinizi vermeniz yeterli olur.


 Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.